Afbeelding: foto teampaginajpg

Alliance Zaterdag 1

Klasse

3e klasse B

Aanvangstijd thuiswedstrijden

14:30 uur

Training

maandag 20:00 - 21:30 uur
woensdag 20:00 - 21:30 uur

Competitie

TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
 
23-09-2023 14:30
Stellendam 1 - RSC Alliance Zaterdag 1 3-0
Harry Janssen
3-0
30-09-2023 14:30
RSC Alliance Zaterdag 1 - Prinsenland 1 1-2
Mikel Snijders
1-2
07-10-2023 14:30
Kogelvangers 1 - RSC Alliance Zaterdag 1 4-2
Berkan Akdikan
4-2
14-10-2023 14:30
RSC Alliance Zaterdag 1 - Den Bommel 1 1-2
Matthijs Klerks
1-2
28-10-2023 14:30
RSC Alliance Zaterdag 1 - Jonge Spartaan, de 1 0-1
Jeroen Quinten
0-1
04-11-2023 14:30
VVC'68 1 - RSC Alliance Zaterdag 1 6-1
Hans Pekaar
6-1
11-11-2023 14:30
RSC Alliance Zaterdag 1 - Internos 1 2-4
Jan van Mersbergen
2-4
18-11-2023 14:30
Klundert 1 - RSC Alliance Zaterdag 1 1-0
Jimmy Beljaars
1-0
25-11-2023 14:30
RSC Alliance Zaterdag 1 - Krabbendijke 1 1-2
Frans Westerink
1-2
02-12-2023 14:30
DVV '09 1 - RSC Alliance Zaterdag 1 3-0
Addy IJzerman
3-0
09-12-2023 14:30
RSC Alliance Zaterdag 1 - Vrederust 1 3-1
Piet Gabriëls
3-1
27-01-2024 15:00
Halsteren 1 - RSC Alliance Zaterdag 1 6-1
Niels Noordhoek
6-1
03-02-2024 14:30
RSC Alliance Zaterdag 1 - Stellendam 1 0-2
Ad van Drunen
0-2
17-02-2024 14:30
RSC Alliance Zaterdag 1 - Bruse Boys 1 0-0
Rick van Ostaeyen
0-0
24-02-2024 14:30
Prinsenland 1 - RSC Alliance Zaterdag 1 2-3
Stefan Fleuren
2-3
02-03-2024 14:30
RSC Alliance Zaterdag 1 - Kogelvangers 1 3-0
Harry Koster
3-0
09-03-2024 14:30
Den Bommel 1 - RSC Alliance Zaterdag 1 3-1
Jos Simonse
3-1
16-03-2024 14:30
Jonge Spartaan, de 1 - RSC Alliance Zaterdag 1 1-1
Leo van Heiningen
1-1
23-03-2024 14:30
RSC Alliance Zaterdag 1 - VVC'68 1 3-6
Fatih van den Reek
3-6
06-04-2024 14:30
Internos 1 - RSC Alliance Zaterdag 1 1-3
Adrianus van Doesburg
1-3
13-04-2024 14:30
RSC Alliance Zaterdag 1 - Klundert 1 2-1
Willem van Bleek
2-1
20-04-2024 14:30
Krabbendijke 1 - RSC Alliance Zaterdag 1 2-1
John van der Meulen
2-1
04-05-2024 14:30
RSC Alliance Zaterdag 1 - DVV '09 1
11-05-2024 15:00
Vrederust 1 - RSC Alliance Zaterdag 1
18-05-2024 14:30
RSC Alliance Zaterdag 1 - Halsteren 1
25-05-2024 14:30
Bruse Boys 1 - RSC Alliance Zaterdag 1

Beker

TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
 
16-09-2023 14:30
SPS 1 - RSC Alliance Zaterdag 1 3-0
Arno Mathon
3-0

Vriendschappelijk

TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
 
26-08-2023 14:30
RSC Alliance Zaterdag 1 - DIOZ 1 3-0
Eric Methorst
3-0
30-08-2023 20:00
RSC Alliance Zaterdag 1 - Rimboe 1 4-3
Jarno Hermus
4-3
05-09-2023 20:00
TPO 1 - RSC Alliance Zaterdag 1 1-5
1-5
12-09-2023 20:00
BSC 1 - RSC Alliance Zaterdag 1 4-3
4-3
13-01-2024 13:00
Tholense Boys 1 - RSC Alliance Zaterdag 1 3-0
3-0
#
Team
Gespeeld
Winst
GLelijk
Verlies
Punten
+
-
Doelsaldo
1
Afbeelding: logo Halsteren 1
Halsteren 1
22
14
5
3
47
53
29
24
2
Afbeelding: logo DVV '09 1
DVV '09 1
22
13
4
5
43
73
39
34
3
Afbeelding: logo Klundert 1
Klundert 1
22
13
3
6
42
58
37
21
4
Afbeelding: logo Jonge Spartaan, de 1
Jonge Spartaan, de 1
22
12
4
6
40
52
32
20
5
Afbeelding: logo VVC'68 1
VVC'68 1
22
13
1
8
40
56
43
13
6
Afbeelding: logo Prinsenland 1
Prinsenland 1
22
11
4
7
37
43
34
9
7
Afbeelding: logo Bruse Boys 1
Bruse Boys 1
22
11
3
8
36
59
34
25
8
Afbeelding: logo Den Bommel 1
Den Bommel 1
22
9
5
8
32
44
53
-9
9
Afbeelding: logo Internos 1
Internos 1
22
8
3
11
27
42
56
-14
10
Afbeelding: logo Stellendam 1
Stellendam 1
22
6
7
9
25
47
48
-1
11
Afbeelding: logo Vrederust 1
Vrederust 1
22
6
3
13
21
34
65
-31
12
Afbeelding: logo Alliance 1
Alliance 1
22
5
2
15
17
29
53
-24
13
Afbeelding: logo Krabbendijke 1
Krabbendijke 1
22
4
4
14
16
23
63
-40
14
Afbeelding: logo Kogelvangers 1
Kogelvangers 1
22
4
2
16
14
30
57
-27

Deze mensen helpen ons winnen

  • Dirk Godrie Trainer
  • Corné van Hassel Leider
  • Gino de Jong Assistent scheidsrechter

Wilt u ook sponsor worden van RSC Alliance? Neem contact met ons op!

Contact