Deze site maakt gebruik van technische cookies en de cookies welke worden geplaatst door Google Analytics. Het staat u vrij om cookies uit te schakelen middels uw browser. Houdt u er wel rekening mee dat het mogelijk is dat onze website dan niet meer optimaal werkt.

Akkoord

JO11-2

Competitiewedstrijden

DATUM
TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
UITSLAG
  • 21-09-2019
    09:00
    Alliance JO13-1 - RBC JO13-2
    Kurt Oprins 
    6 - 2
  • 21-09-2019
    09:00
    Alliance JO13-2 - Hoeven JO13-2
    Mats van Hassel 
    5 - 8
  • 21-09-2019
    09:00
    Alliance JO11-1 - Terheijden JO11-1
    Michael de Beer 
    1 - 6
  • 21-09-2019
    09:00
    Alliance JO12-1 - MOC'17 JO12-2
    Mete Kahraman 
    1 - 5
  • 21-09-2019
    10:00
    METO JO7-1G - Alliance JO7-2
     
  • 21-09-2019
    10:15
    Roosendaal JO9-4 - Alliance JO9-1
     
    2 - 5
  • 21-09-2019
    10:30
    Alliance JO15-1 - Groen Wit JO15-1
    Erradi Azaoum 
    1 - 3
  • 21-09-2019
    10:30
    Alliance JO7-1 - Roosendaal JO7-4
     
    13-13
  • 21-09-2019
    11:30
    Virtus JO15-3 - Alliance JO15-2
    Youri van Meel 
    2 - 4
  • 21-09-2019
    12:30
    Alliance Zaterdag 4 - Kogelvangers 3
    Arman Grigoryan 
    5 - 0
  • 21-09-2019
    12:30
    Alliance Zaterdag 5 - Krabbendijke 3
    Erradi Azaoum 
    3 - 3
  • 21-09-2019
    12:45
    Hoeven JO17-1 - Alliance JO17-1
     
    3 - 4
  • 21-09-2019
    14:30
    Vrederust 1 - Alliance Zaterdag 1
     
    1 - 1
  • 21-09-2019
    14:30
    Alliance Zaterdag 3 - DVO'60 5
    Ziver Altuntas 
    2 - 3
  • 21-09-2019
    14:30
    SC Gastel JO19-2 - Alliance JO19-2
     
    4 - 2
  • 21-09-2019
    14:30
    EBOH JO19-1 - Alliance JO19-1
     
    3 - 2
  • 21-09-2019
    14:30
    Alliance Zaterdag 6 - VVR 3
    Mehmet Ayhan 
    1 - 2
  • 28-09-2019
    08:45
    Roosendaal JO12-3 - Alliance JO12-1
     
    4 - 5
  • 28-09-2019
    09:00
    Prinsenland JO11-1 - Alliance JO11-1
     
    1 - 5
  • 28-09-2019
    09:00
    Klundert JO7-3 - Alliance JO7-1
     
    3 -13
  • 28-09-2019
    10:00
    Steenbergen JO13-1 - Alliance JO13-1
     
    3 - 4
  • 28-09-2019
    10:15
    Alliance JO15-2 - SC Kruisland JO15-1
    Oscar Hoogendoorn 
    0 - 1
  • 28-09-2019
    10:30
    Alliance JO19-2 - Hoeven JO19-2
    Kerem Sahin 
    1 - 3
  • 28-09-2019
    10:30
    Alliance JO17-1 - Victoria'03 JO17-1
    Mohammed Iflahen 
    8 - 1
  • 28-09-2019
    10:30
    Alliance JO7-2 - Nieuw Borgvliet JO7-1
     
  • 28-09-2019
    10:30
    Alliance JO9-1 - Moerse Boys JO9-2
     
  • 28-09-2019
    12:30
    SEOLTO 2 - Alliance Zaterdag 3
     
    3 - 3
  • 28-09-2019
    12:30
    BSC JO13-2 - Alliance JO13-2
    Bram van Putten 
    2 - 4
  • 28-09-2019
    12:30
    Alliance JO19-1 - Klundert JO19-1
    Erradi Azaoum 
    0 - 2
  • 28-09-2019
    12:30
    Alliance JO17-2 - HSC'28 JO17-1
    Ricardo v.d. Zanden 
    2 - 3
  • 28-09-2019
    12:45
    Hoeven JO15-1 - Alliance JO15-1
     
    3 - 0
  • 28-09-2019
    14:30
    Alliance Zaterdag 1 - Baronie 1
     
    1 - 1
  • 28-09-2019
    14:30
    Alliance Zaterdag 2 - BSC 2
     
    1 - 3
  • 28-09-2019
    14:30
    SEOLTO 6 - Alliance Zaterdag 6
     
    3 - 0
  • 28-09-2019
    15:00
    DVO'60 6 - Alliance Zaterdag 4
     
    10 -
  • 28-09-2019
    15:00
    MOC'17 4 - Alliance Zaterdag 5
     
    0 - 5
  • 05-10-2019
    09:00
    Alliance JO13-1 - The Gunners JO13-1
    Kurt Oprins 
    1 - 0
  • 05-10-2019
    09:00
    Alliance JO13-2 - Virtus JO13-3
    Bram van Putten  
    8 - 0
  • 05-10-2019
    09:00
    Alliance JO11-1 - Zwaluwe JO11-1
    Marouane Bouazzati 
    8 - 5
  • 05-10-2019
    09:00
    Alliance JO12-1 - Duiveland JO12-1
    Mats Schoonen 
    4 - 4
  • 05-10-2019
    10:30
    Oosterhout JO17-1 - Alliance JO17-1
     
    2 - 3
  • 05-10-2019
    10:30
    Alliance JO15-1 - Baronie JO15-3
    Erradi Azaoum 
    1 - 3
  • 05-10-2019
    10:30
    Alliance JO7-1 - Virtus JO7-2
     
    28- 2
  • 05-10-2019
    10:30
    Alliance JO7-2 - Grenswachters JO7-1
     
  • 05-10-2019
    10:30
    Alliance JO9-1 - The Gunners JO9-3
     
    1 - 7
  • 05-10-2019
    12:00
    Unitas'30 JO17-4 - Alliance JO17-2
     
    16 -0
  • 05-10-2019
    12:30
    Alliance Zaterdag 4 - De Fendert 4
    Arman Grigoryan 
    3 - 7
  • 05-10-2019
    13:15
    METO JO19-2 - Alliance JO19-2
     
    1 - 3
  • 05-10-2019
    14:30
    Alliance Zaterdag 1 - Boeimeer 1
     
    0 - 2
  • 05-10-2019
    14:30
    Alliance Zaterdag 2 - VVR 2
    Kees den Ridder 
    4 - 1
  • 05-10-2019
    14:45
    Moerse Boys 3 - Alliance Zaterdag 6
     
    1 - 0
  • 05-10-2019
    15:00
    Halsteren 5 - Alliance Zaterdag 5
     
    1 - 3
  • 12-10-2019
    11:45
    MZC'11 JO17-3 - Alliance JO17-2
     
    3 - 2
  • 12-10-2019
    12:30
    Alliance Zaterdag 5 - Tholense Boys 3
     
    1 - 4
  • 12-10-2019
    14:30
    Prinsenland 5 - Alliance Zaterdag 4
     
    4 - 1
  • 12-10-2019
    14:30
    Alliance Zaterdag 6 - WDS'19 2
    Erradi Azaoum 
    3 - 3
  • 12-10-2019
    14:45
    Moerse Boys 2 - Alliance Zaterdag 2
     
    5 - 2
  • 12-10-2019
    16:00
    Internos 1 - Alliance Zaterdag 1
     
    5 - 2
  • 19-10-2019
    12:15
    De Zwerver JO19-1 - Alliance JO19-1
     
    5 - 0
  • 19-10-2019
    14:30
    Rood-Wit W 2 - Alliance Zaterdag 2
     
    0 - 7
  • 19-10-2019
    15:00
    Halsteren 4 - Alliance Zaterdag 3
     
    4 - 2
  • 23-10-2019
    18:30
    Alliance JO12-1 - METO JO12-1
    Lars of Jejouan 
    1 - 4
  • 26-10-2019
    08:45
    Roosendaal JO12-2 - Alliance JO12-1
     
    4 - 4
  • 26-10-2019
    09:00
    De Fendert JO11-1 - Alliance JO11-1
     
    9 - 1
  • 26-10-2019
    09:00
    DVO'60 JO7-1 - Alliance JO7-1
     
    3 - 9
  • 26-10-2019
    10:15
    Alliance JO15-2 - Beek Vooruit JO15-3
    Mohammed Iflahen 
    2 - 1
  • 26-10-2019
    10:30
    Alliance JO19-2 - Steenbergen JO19-2
    Erradi Azaoum 
    8 - 1
  • 26-10-2019
    10:30
    Alliance JO17-1 - RFC JO17-1
    Kerem Sahin 
    1 - 2
  • 26-10-2019
    10:45
    Hoeven JO13-1 - Alliance JO13-1
    Mark Roetert 
    4 - 0
  • 26-10-2019
    11:30
    DSE JO9-2 - Alliance JO9-1
     
    1 - 3
  • 26-10-2019
    12:30
    Alliance Zaterdag 4 - Internos 5
     
    2 - 1
  • 26-10-2019
    12:30
    VVR JO15-1 - Alliance JO15-1
    Kevin Utens 
    4 - 1
  • 26-10-2019
    12:30
    Alliance JO19-1 - De Alblas JO19-1
    Erradi Azaoum 
    0 - 0
  • 26-10-2019
    12:30
    De Fendert 5 - Alliance Zaterdag 5
     
    1 - 2
  • 26-10-2019
    12:30
    Alliance JO17-2 - Roosendaal JO17-4
    Vedat Can 
    1 - 1
  • 26-10-2019
    13:00
    Victoria'03 JO13-3 - Alliance JO13-2
    Jelle van Vucht  
    0 - 1
  • 26-10-2019
    14:15
    Unitas'30 2 - Alliance Zaterdag 6
     
    1 - 5
  • 26-10-2019
    14:30
    Alliance Zaterdag 1 - DHV 1
     
    3 - 2
  • 26-10-2019
    14:30
    Alliance Zaterdag 2 - Beek Vooruit 2
     
    1 - 2
  • 26-10-2019
    15:00
    BSC 3 - Alliance Zaterdag 3
     
    6 - 3
  • 02-11-2019
    09:00
    Alliance JO13-1 - Roosendaal JO13-2
    Kurt Oprins 
    2 - 2
  • 02-11-2019
    09:00
    Alliance JO11-1 - Virtus JO11-1
    Eren Aygun 
    4 - 5
  • 02-11-2019
    10:30
    Alliance JO15-1 - DSE JO15-1
    Erradi Azaoum 
    0 - 5
  • 02-11-2019
    10:30
    SC Gastel JO13-2 - Alliance JO13-2
    Adriaan Hamers 
    6 - 3
  • 02-11-2019
    10:30
    Alliance JO7-1 - SEOLTO JO7-1
     
  • 02-11-2019
    10:30
    Alliance JO7-2 - METO JO7-2
     
  • 02-11-2019
    10:30
    Alliance JO9-1 - Rood-Wit W JO9-2
     
    5 - 3
  • 02-11-2019
    11:00
    De Fendert JO17-1 - Alliance JO17-2
     
    7 - 1
  • 02-11-2019
    11:45
    Halsteren JO15-4 - Alliance JO15-2
    Rien Bakx 
    3 -10
  • 02-11-2019
    12:15
    JEKA JO17-2 - Alliance JO17-1
     
    1 - 3
  • 02-11-2019
    12:30
    Alliance Zaterdag 5 - Vrederust 2
     
    0 - 1
  • 02-11-2019
    13:00
    MOC'17 JO19-2 - Alliance JO19-2
    Thijs Adams 
    5 - 0
  • 02-11-2019
    14:30
    Alliance Zaterdag 3 - DVO'60 4
     
    5 - 1
  • 02-11-2019
    14:30
    SC Gastel 3 - Alliance Zaterdag 4
     
    3 - 2
  • 02-11-2019
    14:30
    Terheijden JO19-1 - Alliance JO19-1
     
    2 - 1
  • 02-11-2019
    14:30
    Alliance Zaterdag 6 - Prinsenland 3
    Erradi Azaoum 
    3 - 5
  • 09-11-2019
    08:30
    Unitas'30 JO11-3 - Alliance JO11-1
     
    16 -
  • 09-11-2019
    09:00
    Klundert JO7-1 - Alliance JO7-1
     
    2 -12
  • 09-11-2019
    09:45
    Baronie JO9-6 - Alliance JO9-1
     
    3 - 2
  • 09-11-2019
    10:30
    Alliance JO17-1 - SC Gastel JO17-1
    Mohammed Iflahen 
    0 - 2
  • 09-11-2019
    10:30
    SC Gastel JO13-1 - Alliance JO13-1
     
    2 - 2
  • 09-11-2019
    10:30
    Alliance JO7-2 - METO JO7-1G
     
  • 09-11-2019
    10:30
    Alliance JO19-2 - SEOLTO JO19-2
    Bram van den Bemt 
    4 - 8
  • 09-11-2019
    11:45
    WDS'19 JO15-1 - Alliance JO15-2
    Bas Slot 
    3 - 3
  • 09-11-2019
    13:15
    Steenbergen 4 - Alliance Zaterdag 4
     
    7 - 1
  • 09-11-2019
    14:30
    SC Gastel 2 - Alliance Zaterdag 3
     
    6 - 1
  • 09-11-2019
    14:30
    Alliance Zaterdag 2 - The Gunners 3
     
    6 - 3
  • 09-11-2019
    14:30
    Alliance Zaterdag 1 - The Gunners 1
     
    1 - 1
  • 09-11-2019
    14:30
    Internos 9 - Alliance Zaterdag 6
     
    2 - 2
  • 09-11-2019
    15:00
    DVO'60 8 - Alliance Zaterdag 5
     
    2 - 0
  • 09-11-2019
    15:30
    JEKA JO15-2 - Alliance JO15-1
     
    3 - 0
  • 16-11-2019
    08:45
    Seolto JO13-2G - Alliance JO13-2
    Ray Latour 
    3 - 7
  • 16-11-2019
    09:00
    Alliance JO12-1 - Rood-Wit W JO12-1
    Berkan Baltaci 
    10 -
  • 16-11-2019
    10:30
    Alliance JO15-2 - JEKA JO15-6
    Mohammed Iflahen 
    2 - 2
  • 16-11-2019
    10:30
    Alliance JO17-1 - Unitas'30 JO17-2
    Kerem Sahin 
    1 - 4
  • 16-11-2019
    10:30
    Rood-Wit W JO11-1 - Alliance JO11-1
    Geovanni Leander 
    7 - 2
  • 16-11-2019
    10:30
    Alliance JO9-1 - Victoria'03 JO9-2
     
  • 16-11-2019
    11:00
    BSC JO7-1 - Alliance JO7-1
     
    3 -14
  • 16-11-2019
    11:40
    Unitas'30 JO13-2 - Alliance JO13-1
    Diego Forsten 
    3 - 1
  • 16-11-2019
    12:30
    Alliance Zaterdag 4 - Klundert 4
     
    7 - 3
  • 16-11-2019
    12:30
    BSC JO15-1 - Alliance JO15-1
     
    8 - 1
  • 16-11-2019
    12:30
    Alliance JO19-1 - Sprundel JO19-1
    Erradi Azaoum 
    0 - 2
  • 16-11-2019
    12:30
    Alliance JO17-2 - De Schutters JO17-1
    Bram van Putten 
    3 - 4
  • 16-11-2019
    14:30
    Alliance Zaterdag 3 - Kogelvangers 2
    Sjoerd Broos 
    0 - 3
  • 16-11-2019
    14:30
    DOSKO 1 - Alliance Zaterdag 1
     
    1 - 1
  • 16-11-2019
    14:30
    Alliance Zaterdag 6 - SAB 3
     
    6 - 7
  • 16-11-2019
    15:30
    TVC Breda 2 - Alliance Zaterdag 2
    Henk ver der Honing 
    5 - 2
  • 20-11-2019
    19:00
    WVV'67 JO12-1 - Alliance JO12-1
     
    2 - 1
  • 21-11-2019
    19:00
    Alliance JO13-2 - De Schutters JO13-1
    Erradi Azaoum 
    1 - 2
  • 23-11-2019
    08:30
    Unitas'30 JO9-4 - Alliance JO9-1
     
    9 - 3
  • 23-11-2019
    09:00
    Alliance JO13-1 - Groen Wit JO13-1
    Kurt Oprins 
    0 - 3
  • 23-11-2019
    09:00
    Alliance JO13-2 - Unitas'30 JO13-10
    Koen Snels 
    5 - 3
  • 23-11-2019
    09:00
    Alliance JO11-1 - Smerdiek JO11-1
    David Molina 
    0 - 2
  • 23-11-2019
    09:30
    Grenswachters JO7-1 - Alliance JO7-2
     
  • 23-11-2019
    10:30
    Alliance JO15-1 - Unitas'30 JO15-2
    Erradi Azaoum 
    2 - 1
  • 23-11-2019
    10:30
    Alliance JO7-1 - Virtus JO7-1G
     
    6 - 8
  • 23-11-2019
    10:30
    Alliance JO15-2 - Wernhout JO15-1
    Mohammed Iflahen 
    0 - 7
  • 23-11-2019
    11:45
    Baronie JO17-3 - Alliance JO17-1
    Milo van Schendel 
    4 - 3
  • 23-11-2019
    11:45
    METO JO12-1 - Alliance JO12-1
    Marcello Hoezen 
    3 - 5
  • 23-11-2019
    12:30
    Tholense Boys JO19-1 - Alliance JO19-1
    Sander van Genderen 
    1 - 2
  • 23-11-2019
    14:00
    DSE 4 - Alliance Zaterdag 4
     
    3 - 1
  • 23-11-2019
    14:30
    FC Bergen 2 - Alliance Zaterdag 3
     
    6 - 0
  • 23-11-2019
    14:30
    PCP 1 - Alliance Zaterdag 1
     
    0 - 7
  • 23-11-2019
    14:30
    FC Bergen 5 - Alliance Zaterdag 5
     
    4 - 1
  • 23-11-2019
    14:30
    Alliance Zaterdag 6 - Boeimeer 6
     
    4 - 8
  • 23-11-2019
    14:30
    DIOZ JO17-1 - Alliance JO17-2
     
    9 - 2
  • 23-11-2019
    15:00
    Roosendaal JO19-4 - Alliance JO19-2
    Jan van Wijk 
    5 - 2
  • 23-11-2019
    15:30
    Boeimeer 5 - Alliance Zaterdag 2
    Laurens Heikamp 
    4 - 0
  • 25-11-2019
    20:00
    Alliance JO19-1 - Prinsenland JO19-1
    Erradi Azaoum 
    0 - 1
  • 27-11-2019
    18:45
    Unitas'30 JO15-3 - Alliance JO15-2
    John Frauenfelder 
    2- 1
  • 30-11-2019
    09:00
    Alliance JO13-1 - Kogelvangers JO13-1G
    Kurt Oprins 
    6 - 1
  • 30-11-2019
    09:00
    Alliance JO13-2 - SC Gastel JO13-3
    Bram van Putten 
    1 - 1
  • 30-11-2019
    09:00
    Alliance JO12-1 - Roosendaal JO12-3
    Muhammet Onur Senyurt 
    13 -
  • 30-11-2019
    10:15
    Roosendaal JO7-2 - Alliance JO7-1
    Tim Kerseboom 
    4 - 5
  • 30-11-2019
    10:30
    Alliance JO17-1 - Dongen JO17-2
    Kerem Sahin 
    4 - 3
  • 30-11-2019
    10:30
    Alliance JO9-1 - Halsteren JO9-4
     
  • 30-11-2019
    11:00
    BSC JO11-3 - Alliance JO11-1
     
    8 - 2
  • 30-11-2019
    12:30
    Alliance Zaterdag 4 - Oranje-Blauw'14 1
     
    0 - 7
  • 30-11-2019
    12:30
    SC Gastel JO15-1 - Alliance JO15-1
    Sebastian Frik 
    6 - 2
  • 30-11-2019
    12:30
    Alliance JO19-1 - Rood-Wit W JO19-1
    Erradi Azaoum 
    6 - 0
  • 30-11-2019
    12:30
    Alliance JO17-2 - MOC'17 JO17-3
    Eric Methorst 
    0 - 8
  • 30-11-2019
    14:30
    Alliance Zaterdag 2 - DVO'60 2
     
    2 - 2
  • 30-11-2019
    14:30
    Achtmaal JO15-1 - Alliance JO15-2
    Gilberto Nanne 
    4 - 3
  • 30-11-2019
    14:30
    Alliance Zaterdag 1 - DVO'60 1
     
    4 - 2
  • 30-11-2019
    15:00
    Halsteren JO19-2 - Alliance JO19-2
    Rien Bakx 
    6 - 4
  • 30-11-2019
    15:00
    VVC'68 4 - Alliance Zaterdag 5
     
    7 - 6
  • 30-11-2019
    15:00
    Zundert 2 - Alliance Zaterdag 6
    Stef van Dongen 
    2 - 3
  • 30-11-2019
    15:15
    Steenbergen 2 - Alliance Zaterdag 3
    Goof Musters 
    4 - 0
  • 07-12-2019
    09:00
    VVR JO13-1 - Alliance JO13-1
     
    5 - 0
  • 07-12-2019
    10:00
    Alliance JO15-2 - Bruse Boys JO15-1
    Erradi Azaoum 
    2 - 2
  • 07-12-2019
    10:00
    Duiveland JO12-1 - Alliance JO12-1
     
    2 - 0
  • 07-12-2019
    10:20
    Klundert JO13-2 - Alliance JO13-2
    Jan Snoeiers 
    2 - 0
  • 07-12-2019
    10:30
    Alliance JO15-1 - Roosendaal JO15-2
    Eric Methorst 
    1 - 0
  • 07-12-2019
    10:30
    Alliance JO9-1 - JEKA JO9-8G
     
    6 - 4
  • 07-12-2019
    10:30
    Alliance JO7-1 - BSC JO7-3
    Mark Braat 
    9 - 6
  • 07-12-2019
    12:30
    Alliance JO19-2 - Prinsenland JO19-2
    Yassir Elouadafi 
    2 - 1
  • 07-12-2019
    12:30
    SC Gastel JO17-2 - Alliance JO17-2
    Jeroen Goorden 
    3 - 0
  • 07-12-2019
    13:45
    Bavel 3 - Alliance Zaterdag 2
    Hakki Turedi 
    3 - 3
  • 07-12-2019
    14:30
    Alliance Zaterdag 3 - DOSKO 2
     
    1 - 9
  • 07-12-2019
    14:30
    VVC'68 1 - Alliance Zaterdag 1
    Ahmed Karacelik 
    2 - 2
  • 07-12-2019
    14:30
    Alliance Zaterdag 6 - DSE 3
     
    2 - 1
  • 14-12-2019
    08:45
    VVR JO11-1 - Alliance JO11-1
     
    10 -
  • 14-12-2019
    09:00
    Alliance JO12-1 - Roosendaal JO12-2
    Stan de Wildt 
    3 - 1
  • 14-12-2019
    09:00
    Alliance JO13-1 - Gilze JO13-1
    Kurt Oprins 
    1 - 1
  • 14-12-2019
    09:00
    Alliance JO13-2 - SC Kruisland JO13-1
    Bram van Putten 
    2 - 2
  • 14-12-2019
    10:00
    Prinsenland JO7-3 - Alliance JO7-1
     
    0-20
  • 14-12-2019
    11:00
    De Fendert JO19-2 - Alliance JO19-2
    Kjell Winkelhof 
  • 14-12-2019
    11:00
    Achtmaal JO9-1 - Alliance JO9-1
     
  • 14-12-2019
    15:00
    UVV'40 2 - Alliance Zaterdag 2
    Danny Zwaanswijk 
    1 - 1
  • 21-12-2019
    10:30
    Alliance JO17-1 - The Gunners JO17-1
    Yassir Elouadafi 
    3 - 3
  • 18-01-2020
    12:00
    De Fendert JO19-1 - Alliance JO19-1
    Scheidsrechter De Fendert  
    1 - 1
  • 25-01-2020
    09:00
    Alliance JO11-1 - Kogelvangers JO11-1
    Wessel Boomaars 
    1 - 3
  • 01-02-2020
    08:45
    Prinsenland JO9-1 - Alliance JO9-1
     
  • 01-02-2020
    09:00
    Alliance JO13-1 - RFC JO13-1
    Kurt Oprins 
    1 - 5
  • 01-02-2020
    09:00
    Alliance JO13-2 - BSC JO13-2
    Yoep La Lau 
    6 - 1
  • 01-02-2020
    09:00
    Roosendaal JO7-3 - Alliance JO7-1
     
    0 -17
  • 01-02-2020
    09:30
    Baronie JO15-3 - Alliance JO15-1
     
    1 - 0
  • 01-02-2020
    10:30
    Alliance JO19-2 - Prinsenland JO19-2
    Eric Methorst 
    0 - 5
  • 01-02-2020
    10:30
    Alliance JO15-2 - Hoeven JO15-2
    Mohammed Iflahen 
    4 - 4
  • 01-02-2020
    10:30
    Rillandia JO11-1 - Alliance JO11-1
    Bram Spelier 
    3 - 5
  • 01-02-2020
    10:30
    Alliance JO7-2 - Roosendaal JO7-1
    Mark Braat 
  • 01-02-2020
    12:30
    Alliance JO19-1 - UVV'40 JO19-1
    Erradi Azaoum 
    3 - 1
  • 01-02-2020
    13:50
    Unitas'30 JO17-5 - Alliance JO17-2
    Sander Witteveen 
    0 - 3
  • 01-02-2020
    14:00
    Kogelvangers 3 - Alliance Zaterdag 4
    Adrie Mol 
    1 - 5
  • 01-02-2020
    14:30
    Alliance Zaterdag 1 - Vrederust 1
    Richard de Roo 
    2 - 1
  • 01-02-2020
    14:30
    VVR 3 - Alliance Zaterdag 6
    Bjorn van Vugt 
    1 - 2
  • 01-02-2020
    14:30
    SC Gastel JO17-1 - Alliance JO17-1
    Frank Geleijns 
    2 - 2
  • 01-02-2020
    15:00
    DVO'60 5 - Alliance Zaterdag 3
    Marco Albers 
    3 - 1
  • 01-02-2020
    15:00
    Krabbendijke 3 - Alliance Zaterdag 5
    Gertjan van Herwijnen 
    1 - 3
  • 08-02-2020
    09:00
    Seolto JO13-1G - Alliance JO13-1
    Ray Latour 
    3 - 2
  • 08-02-2020
    09:00
    Alliance JO11-1 - DBGC JO11-1
    Deloy Norbert 
    0 - 7
  • 08-02-2020
    09:00
    Alliance JO12-1 - SVC JO12-1G
    Rick Lauran 
    6 - 4
  • 08-02-2020
    10:30
    Alliance Zaterdag 6 - Internos 9
     
    3 - 5
  • 08-02-2020
    10:30
    Alliance JO17-1 - Baronie JO17-2
    Erradi Azaoum 
    4 - 1
  • 08-02-2020
    10:30
    Alliance JO9-1 - Roosendaal JO9-4
     
  • 08-02-2020
    10:30
    Alliance JO7-1 - SVC JO7-1
    Mark Braat 
    17- 6
  • 08-02-2020
    10:45
    Hoeven JO13-2 - Alliance JO13-2
     
    3 - 7
  • 08-02-2020
    11:00
    Alliance JO15-1 - Roosendaal JO15-3
    Bram van Putten 
    1 - 7
  • 08-02-2020
    11:00
    BSC JO7-1 - Alliance JO7-2
     
  • 08-02-2020
    11:30
    Steenbergen JO19-2 - Alliance JO19-2
     
    1 - 1
  • 08-02-2020
    12:30
    Alliance Zaterdag 4 - Steenbergen 4
     
    2 - 9
  • 08-02-2020
    12:30
    Alliance JO17-2 - Hoeven JO17-2
    Bram van Putten 
    0 - 0
  • 08-02-2020
    14:30
    Alliance Zaterdag 3 - SC Gastel 2
     
    0 - 1
  • 08-02-2020
    14:30
    Wernhout JO19-1 - Alliance JO19-1
    Jens Huijbregts 
    2 - 2
  • 08-02-2020
    15:00
    The Gunners 1 - Alliance Zaterdag 1
    Rob Luyken 
    0 - 4
  • 15-02-2020
    08:45
    Prinsenland JO7-2 - Alliance JO7-1
     
    2 -11
  • 15-02-2020
    09:00
    Alliance JO13-1 - Steenbergen JO13-1
    Kurt Oprins 
    1 - 1
  • 15-02-2020
    09:15
    Bruse Boys JO11-1 - Alliance JO11-1
    Stef de Waal 
    3 - 1
  • 15-02-2020
    09:45
    MOC'17 JO12-3 - Alliance JO12-1
     
    2 - 2
  • 15-02-2020
    10:15
    Victoria'03 JO9-2 - Alliance JO9-1
     
    17- 0
  • 15-02-2020
    10:30
    Alliance JO19-2 - De Fendert JO19-2
    Koen Snels 
    5 - 1
  • 15-02-2020
    10:30
    Alliance JO17-1 - Kogelvangers JO17-1
    Eric Methorst 
    4 - 1
  • 15-02-2020
    10:30
    Alliance JO7-2 - JEKA JO7-5
     
  • 15-02-2020
    10:55
    SC Kruisland JO13-1 - Alliance JO13-2
     
    1 - 7
  • 15-02-2020
    12:30
    Terheijden JO17-1 - Alliance JO17-2
    Jack Selbach 
    4 - 3
  • 15-02-2020
    14:00
    SAB 3 - Alliance Zaterdag 6
     
    1 - 1
  • 15-02-2020
    14:15
    Unitas'30 JO15-2 - Alliance JO15-1
    Kees Halters 
    0 - 1
  • 15-02-2020
    14:30
    Alliance Zaterdag 2 - Moerse Boys 2
     
    4 - 1
  • 15-02-2020
    14:30
    Klundert 4 - Alliance Zaterdag 4
    Jack Koremans 
    6 - 0
  • 15-02-2020
    14:30
    Alliance Zaterdag 1 - Internos 1
    Chryso Konings 
    0 - 2
  • 15-02-2020
    14:30
    Alliance JO19-1 - Moerse Boys zaterdag 2
    C.A. den Ridder 
    4-1
  • 15-02-2020
    15:00
    VVC'68 3 - Alliance Zaterdag 3
     
    2 - 1
  • 07-03-2020
    09:00
    Alliance JO13-2 - SC Gastel JO13-2
    Erradi Azaoum 
    0 - 6
  • 07-03-2020
    09:00
    Alliance JO11-1 - METO JO11-1
    Senna Krebbeks 
    1 - 1
  • 07-03-2020
    09:00
    Alliance JO12-1 - Halsteren JO12-2
    Safouane Aoulad Ali 
    2 - 0
  • 07-03-2020
    09:45
    MOC'17 JO17-2 - Alliance JO17-1
    Jeroen Ditvoorst 
    2 - 0
  • 07-03-2020
    10:15
    Zundert JO7-3 - Alliance JO7-2
     
    4 -11
  • 07-03-2020
    10:30
    Alliance JO15-1 - TSC JO15-2
    Erradi Azaoum 
    3 - 4
  • 07-03-2020
    10:30
    Alliance JO9-1 - Smerdiek JO9-1
     
    0 - 9
  • 07-03-2020
    10:30
    Alliance JO7-1 - Roosendaal JO7-2
    Mark Braat 
    11- 3
  • 07-03-2020
    12:30
    Alliance Zaterdag 4 - DVO'60 6
    Arman Grigoryan 
    1 - 6
  • 07-03-2020
    12:30
    Alliance JO17-2 - De Fendert JO17-1
    Eric Methorst 
    0 - 6
  • 07-03-2020
    14:30
    Alliance Zaterdag 3 - SEOLTO 2
    Ziver Altuntas 
    2 - 1
  • 07-03-2020
    14:30
    Alliance Zaterdag 6 - Moerse Boys 3
    Mehmet Ayhan 
    3 - 1
  • 07-03-2020
    14:30
    Gloria UC JO19-1 - Alliance JO19-1
    Ron Hereijgers 
    3 - 4
  • 07-03-2020
    15:00
    BSC 2 - Alliance Zaterdag 2
     
  • 07-03-2020
    15:30
    Baronie 1 - Alliance Zaterdag 1
    Teunis van Baardwijk 
    2 - 2
  • 14-03-2020
    09:00
    Alliance JO13-1 - Unitas'30 JO13-2
    Kurt Oprins 
  • 14-03-2020
    09:00
    Seolto JO13-2G - Alliance JO13-2
     
  • 14-03-2020
    09:00
    SC Welberg JO7-1G - Alliance JO7-1
     
  • 14-03-2020
    09:15
    Tholense Boys JO11-1 - Alliance JO11-1
     
  • 14-03-2020
    09:45
    ASWH JO12-2 - Alliance JO12-1
     
  • 14-03-2020
    10:00
    SC Kruisland JO9-1 - Alliance JO9-1
    Menno Appel 
  • 14-03-2020
    10:30
    Alliance JO19-2 - DVO'60 JO19-1
    n.n.b. 
  • 14-03-2020
    10:30
    Alliance JO17-1 - Steenbergen JO17-1
    n.n.b. 
  • 14-03-2020
    10:30
    Alliance JO7-2 - RSV JO7-2G
    Mark Braat 
  • 14-03-2020
    12:30
    De Fendert 4 - Alliance Zaterdag 4
    Donny Ossenblok 
  • 14-03-2020
    12:30
    Alliance Zaterdag 5 - FC Bergen 5
     
  • 14-03-2020
    12:30
    Alliance JO19-1 - Cluzona JO19-1
    Erradi Azaoum 
  • 14-03-2020
    12:30
    VVR JO15-1 - Alliance JO15-1
     
  • 14-03-2020
    13:00
    MOC'17 JO17-4 - Alliance JO17-2
    Thimo Weijts 
  • 14-03-2020
    14:30
    Alliance Zaterdag 2 - Boeimeer 5
     
  • 14-03-2020
    14:30
    Alliance Zaterdag 3 - FC Bergen 2
     
  • 14-03-2020
    14:30
    Alliance Zaterdag 1 - PCP 1
    Mehmet Safranti 
  • 14-03-2020
    15:00
    Boeimeer 6 - Alliance Zaterdag 6
    Wim Bekker 
  • 21-03-2020
    10:45
    Hoeven JO12-1 - Alliance JO12-1
     
  • 21-03-2020
    12:30
    Alliance Zaterdag 5 - Rillandia 2
     
  • 21-03-2020
    12:30
    Alliance JO19-1 - Beek Vooruit JO19-2
     
  • 21-03-2020
    13:00
    Zundert JO15-1G - Alliance JO15-1
     
  • 21-03-2020
    14:30
    Alliance Zaterdag 2 - Rood-Wit W 2
     
  • 21-03-2020
    15:00
    MOC'17 JO19-4 - Alliance JO19-2
    Paul Ditvoorst 
  • 28-03-2020
    08:30
    Groen Wit JO12-2 - Alliance JO12-1
     
  • 28-03-2020
    09:00
    VVR JO13-1 - Alliance JO13-1
     
  • 28-03-2020
    09:00
    Alliance JO13-2 - Unitas'30 JO13-10
     
  • 28-03-2020
    09:30
    Cluzona JO7-3 - Alliance JO7-1
     
  • 28-03-2020
    10:30
    Vrederust 2 - Alliance Zaterdag 5
     
  • 28-03-2020
    10:30
    Alliance JO19-2 - Vosmeer JO19-1
     
  • 28-03-2020
    10:30
    Alliance JO17-1 - SC Gastel JO17-1
     
  • 28-03-2020
    10:30
    Noordhoek JO11-1 - Alliance JO11-1
     
  • 28-03-2020
    10:30
    Alliance JO7-2 - Moerse Boys JO7-3
     
  • 28-03-2020
    11:00
    Unitas'30 JO9-6 - Alliance JO9-1
     
  • 28-03-2020
    12:30
    Alliance Zaterdag 4 - SC Gastel 3
     
  • 28-03-2020
    12:30
    De Schutters JO17-1 - Alliance JO17-2
     
  • 28-03-2020
    12:30
    Alliance JO19-1 - Rood-Wit W JO19-1
     
  • 28-03-2020
    13:00
    DVO'60 4 - Alliance Zaterdag 3
     
  • 28-03-2020
    13:30
    Prinsenland 3 - Alliance Zaterdag 6
     
  • 28-03-2020
    14:30
    Alliance Zaterdag 1 - VVC'68 1
     
  • 28-03-2020
    14:30
    Alliance Zaterdag 2 - Bavel 3
     
  • 04-04-2020
    09:00
    Alliance JO13-1 - UVV'40, JO13-1G
     
  • 04-04-2020
    09:00
    Victoria'03 JO13-2 - Alliance JO13-2
     
  • 04-04-2020
    09:00
    Alliance JO11-1 - SC Kruisland JO11-1
     
  • 04-04-2020
    09:00
    Alliance JO12-1 - TVC Breda JO12-1
     
  • 04-04-2020
    10:00
    Achtmaal JO7-1 - Alliance JO7-2
     
  • 04-04-2020
    10:00
    Achtmaal JO7-2 - Alliance JO7-2
     
  • 04-04-2020
    10:30
    Alliance JO15-1 - Klundert JO15-1
     
  • 04-04-2020
    10:30
    Alliance JO9-1 - RSV JO9-1
     
  • 04-04-2020
    10:30
    Alliance JO7-1 - Steenbergen JO7-2
     
  • 04-04-2020
    12:00
    Baronie JO17-2 - Alliance JO17-1
     
  • 04-04-2020
    12:30
    DVO'60 2 - Alliance Zaterdag 2
     
  • 04-04-2020
    12:30
    Alliance Zaterdag 5 - VVC'68 4
     
  • 04-04-2020
    12:30
    Alliance JO17-2 - Kloetinge JO17-5
     
  • 04-04-2020
    14:30
    Alliance Zaterdag 3 - Steenbergen 2
     
  • 04-04-2020
    14:30
    Oranje-Blauw'14 1 - Alliance Zaterdag 4
     
  • 04-04-2020
    14:30
    SC Gastel JO19-2 - Alliance JO19-2
     
  • 04-04-2020
    14:30
    Alliance Zaterdag 6 - Zundert 2
     
  • 04-04-2020
    14:30
    Chaam JO19-1 - Alliance JO19-1
     
  • 04-04-2020
    14:45
    Sarto JO19-2 - Alliance JO19-1
     
  • 04-04-2020
    15:00
    DVO'60 1 - Alliance Zaterdag 1
     
  • 11-04-2020
    14:00
    The Gunners 3 - Alliance Zaterdag 2
     
  • 11-04-2020
    14:30
    Tholense Boys 3 - Alliance Zaterdag 5
     
  • 18-04-2020
    09:00
    Alliance JO13-1 - Baronie JO13-2
     
  • 18-04-2020
    09:00
    Alliance JO13-2 - Klundert JO13-2
     
  • 18-04-2020
    09:00
    FC Bergen JO9-1 - Alliance JO9-1
     
  • 18-04-2020
    09:00
    Alliance JO12-1 - Beek Vooruit JO12-3
     
  • 18-04-2020
    09:15
    Schijf JO7-1 - Alliance JO7-2
     
  • 18-04-2020
    09:30
    The Gunners JO19-1 - Alliance JO19-1
     
  • 18-04-2020
    09:45
    MOC'17 JO11-4 - Alliance JO11-1
     
  • 18-04-2020
    10:30
    Alliance JO19-2 - SC Welberg JO19-1
     
  • 18-04-2020
    10:30
    UVV'40 JO15-2G - Alliance JO15-1
     
  • 18-04-2020
    10:30
    Alliance JO7-1 - VVC'68 JO7-1
     
  • 18-04-2020
    11:00
    Kogelvangers JO17-1 - Alliance JO17-1
     
  • 18-04-2020
    12:30
    Alliance Zaterdag 4 - SEOLTO 4
     
  • 18-04-2020
    13:15
    Halsteren JO17-4 - Alliance JO17-2
     
  • 18-04-2020
    14:30
    Alliance Zaterdag 2 - TVC Breda 2
     
  • 18-04-2020
    14:30
    Kogelvangers 2 - Alliance Zaterdag 3
     
  • 18-04-2020
    14:30
    Alliance Zaterdag 1 - DOSKO 1
     
  • 18-04-2020
    14:30
    Waarde 3 - Alliance Zaterdag 5
     
  • 18-04-2020
    14:30
    WDS'19 2 - Alliance Zaterdag 6
     
  • 25-04-2020
    12:30
    Alliance Zaterdag 5 - DVO'60 8
     
  • 09-05-2020
    10:30
    Alliance JO17-1 - MOC'17 JO17-2
     
  • 09-05-2020
    10:30
    Alliance JO15-1 - MOC'17 JO15-2
     
  • 09-05-2020
    12:30
    Alliance Zaterdag 4 - Prinsenland 5
     
  • 09-05-2020
    12:30
    Alliance JO17-2 - BSC JO17-1
     
  • 09-05-2020
    14:30
    VVR 2 - Alliance Zaterdag 2
     
  • 09-05-2020
    14:30
    Alliance Zaterdag 3 - Halsteren 4
     
  • 09-05-2020
    15:00
    Halsteren JO19-2 - Alliance JO19-2
     
  • 16-05-2020
    10:30
    Alliance JO15-1 - Kogelvangers JO15-1
     
  • 16-05-2020
    12:30
    Grenswachters JO19-1G - Alliance JO19-2
     
  • 16-05-2020
    12:30
    Alliance JO17-2 - Kogelvangers JO17-2
     
  • 16-05-2020
    13:15
    Steenbergen JO17-1 - Alliance JO17-1
     
  • 16-05-2020
    13:30
    Internos 5 - Alliance Zaterdag 4
     
  • 16-05-2020
    14:30
    Alliance Zaterdag 3 - BSC 3
     
  • 16-05-2020
    15:30
    Beek Vooruit 2 - Alliance Zaterdag 2
     
  • 23-05-2020
    09:30
    SPS JO15-1G - Alliance JO15-1
     
  • 23-05-2020
    10:30
    Alliance JO19-2 - Roosendaal JO19-4
     
  • 23-05-2020
    12:30
    Alliance Zaterdag 4 - DSE 4
     
  • 23-05-2020
    13:00
    DOSKO 2 - Alliance Zaterdag 3
     
  • 23-05-2020
    13:30
    ST Cluzona/Rimboe JO17-2 - Alliance JO17-2
     
  • 23-05-2020
    14:30
    Alliance Zaterdag 2 - UVV'40 2
     

Bekerwedstrijden

DATUM
TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
UITSLAG
  • 31-08-2019
    09:00
    Alliance JO11-2 - Schijf JO11-1G
    Mark Sensen 
    9 - 0
  • 31-08-2019
    09:00
    BSC JO9-2 - Alliance JO9-1
     
    16-2
  • 31-08-2019
    09:00
    Alliance JO12-1 - Achtmaal JO12-1
    Jawad Azaimi 
    6 - 0
  • 31-08-2019
    09:45
    MOC'17 JO11-2 - Alliance JO11-1
    Tycho Koopman 
    14 -0
  • 31-08-2019
    10:30
    FC Moerstraten 2 - Alliance Zaterdag 4
     
    7 - 0
  • 31-08-2019
    10:30
    Alliance JO19-2 - RSV JO19-1
    Sander van Genderen 
    1 - 5
  • 31-08-2019
    10:30
    Alliance JO17-1 - Tholense Boys JO17-1
    Mark Sensen 
    6 - 2
  • 31-08-2019
    10:30
    Alliance JO15-1 - SC Gastel JO15-1
    Rachid Didi 
    1 - 6
  • 31-08-2019
    11:00
    VVR 2 - Alliance Zaterdag 3
     
    1 - 6
  • 31-08-2019
    12:30
    Alliance JO17-2 - Hoeven JO17-2
    Bram van Putten 
    3 - 3
  • 31-08-2019
    12:30
    Alliance Zaterdag 5 - SC Gastel 3
    Kerem Sahin 
    0 - 6
  • 31-08-2019
    13:30
    Cluzona JO19-1 - Alliance JO19-1
     
    1 - 4
  • 31-08-2019
    14:30
    Alliance Zaterdag 6 - De Fendert 4
    Mehmet Ayhan 
    1 - 3
  • 31-08-2019
    14:30
    Achtmaal JO15-1 - Alliance JO15-2
    Niels Dictus 
    6-2
  • 31-08-2019
    15:00
    VVC'68 3 - Alliance Zaterdag 2
     
    5 - 0
  • 31-08-2019
    17:00
    Alliance Zaterdag 1 - Zundert 1
     
    1 - 5
  • 07-09-2019
    09:00
    Alliance JO13-1 - Roosendaal JO13-2
    Kurt Oprins 
    8 - 4
  • 07-09-2019
    09:00
    Alliance JO11-1 - BSC JO11-3
    Levi Rombouts 
    1 - 9
  • 07-09-2019
    10:15
    Roosendaal JO11-7 - Alliance JO11-2
     
    2 - 4
  • 07-09-2019
    10:30
    Alliance JO9-1 - Halsteren JO9-1
    Mikail Tekindemir  
    2-20
  • 07-09-2019
    11:00
    Alliance JO15-2 - Cluzona JO15-1
    Koen Snels 
    0 -7
  • 07-09-2019
    11:45
    Cluzona JO13-2 - Alliance JO13-2
    Richard Viets 
    3 - 2
  • 07-09-2019
    12:30
    Alliance Zaterdag 4 - Vrederust 2
    Arman Grigoryan 
    1 - 9
  • 07-09-2019
    12:30
    Alliance JO19-1 - Tholense Boys JO19-1
    Erradi Azaoum 
    2 - 2
  • 07-09-2019
    12:30
    BSC JO12-2 - Alliance JO12-1
     
    2 - 3
  • 07-09-2019
    13:00
    Zundert JO19-2 - Alliance JO19-2
     
    4 - 2
  • 07-09-2019
    13:00
    Halsteren JO17-2 - Alliance JO17-1
     
    1 - 1
  • 07-09-2019
    13:15
    Roosendaal JO15-2 - Alliance JO15-1
     
    3 - 0
  • 07-09-2019
    13:45
    Unitas'30 JO17-5 - Alliance JO17-2
     
    2 - 2
  • 07-09-2019
    14:30
    Alliance Zaterdag 2 - Halsteren 3
    Ziver Altuntas 
    1 - 2
  • 07-09-2019
    14:30
    Alliance Zaterdag 3 - Advendo 2
    Paul Schuerman 
    0 - 6
  • 07-09-2019
    14:30
    Internos 9 - Alliance Zaterdag 5
     
    3 - 5
  • 07-09-2019
    15:00
    BSC 4 - Alliance Zaterdag 6
     
    4 - 2
  • 07-09-2019
    17:00
    BSC 1 - Alliance Zaterdag 1
     
    1 - 1
  • 14-09-2019
    08:45
    Roosendaal JO12-1 - Alliance JO12-1
     
    15 -
  • 14-09-2019
    09:00
    Alliance JO13-2 - Vivoo JO13-1G
    Bram van Putten 
    3 - 1
  • 14-09-2019
    09:00
    Alliance JO11-1 - Krabbendijke JO11-1
    Deloy Norbert 
    0 - 1
  • 14-09-2019
    10:15
    Roosendaal JO9-3 - Alliance JO9-1
     
    10-3
  • 14-09-2019
    10:30
    Alliance JO19-2 - Roosendaal JO19-5
    Erradi Azaoum 
    3 - 5
  • 14-09-2019
    10:30
    Alliance JO17-1 - Prinsenland JO17-1
    Sander van Genderen 
    6 - 2
  • 14-09-2019
    10:45
    RBC JO13-2 - Alliance JO13-1
     
    4 - 2
  • 14-09-2019
    11:00
    BSC JO11-5 - Alliance JO11-2
     
    3 - 3
  • 14-09-2019
    11:45
    Roosendaal JO15-4 - Alliance JO15-2
    Tim Bastings 
    6 - 1
  • 14-09-2019
    12:30
    Alliance Zaterdag 4 - Prinsenland 3
    Arman Grigoryan 
    2 - 4
  • 14-09-2019
    12:30
    SC Gastel JO17-2 - Alliance JO17-2
     
    8 - 3
  • 14-09-2019
    12:30
    Alliance Zaterdag 5 - DVO'60 7
    Erradi Azaoum 
    2 - 3
  • 14-09-2019
    14:30
    Kruiningen 2 - Alliance Zaterdag 2
     
    2 - 1
  • 14-09-2019
    14:30
    Alliance Zaterdag 6 - DVO'60 9
    Mehmet Ayhan 
    3 - 0
  • 14-09-2019
    14:30
    Alliance Zaterdag 3 - BSC 5
     
    6 - 2
  • 14-09-2019
    17:00
    Achtmaal 1 - Alliance Zaterdag 1
     
    5 - 4
  • 19-10-2019
    10:30
    Alliance JO17-1 - ST HVV'24/Clinge JO17-1
    Erradi Azaoum 
    1 - 2
  • 05-11-2019
    18:45
    RSV JO13-1 - Alliance JO13-2
     
    4 - 2

Vriendschappelijk

DATUM
TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
UITSLAG
  • 19-08-2019
    19:00
    Alliance JO15-1 - Feyenoord MO16-1
    Bram van Putten 
    1-4
  • 24-08-2019
    12:00
    Baronie JO17-2 - Alliance JO17-1
     
    2-6
  • 28-08-2019
    19:15
    VVR JO17-1 - Alliance JO17-1
     
    3-5
  • 10-09-2019
    20:15
    Rkvv RSD JO19-2 - Alliance JO19-1
     
    3-0
  • 24-09-2019
    19:00
    Alliance JO15-2 - Alliance JO13-2
    Bram van Putten 
    12-1
  • 12-10-2019
    09:00
    Alliance JO13-2 - BSC JO13-2
    Bram van Putten 
    7 - 2
  • 12-10-2019
    11:45
    Unitas'30 JO14-2 - Alliance JO15-2
    John Frauenfelder 
    0 - 2
  • 19-10-2019
    10:15
    Unitas '30 JO13-2 - Alliance JO13-1
     
    5 - 1
  • 19-10-2019
    10:30
    Alliance JO15-2 - NSV JO15-1
    Oscar Hoogendoorn 
    7 - 3
  • 27-11-2019
    19:00
    SC Kruisland JO15-1 - Alliance JO15-1
    Leon Dingemanse 
    8-1
  • 10-12-2019
    19:15
    Alliance JO15-2 - Halsteren JO15-4
    Koen Snels 
    11- 2
  • 21-01-2020
    20:00
    Alliance Zaterdag 1 - VV Vivoo
    Erradi Azaoum 
    3 - 1
  • 25-01-2020
    10:30
    Alliance JO17-1 - GJS JO17-2
    Kerem Sahin 
    2 - 0
  • 29-02-2020
    14:30
    Alliance JO19-1 - Klundert zaterdag 1
     

Toernooi

DATUM
TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
UITSLAG
  • 18-01-2020
    09:00
    Wintertoernooi Unitas'30 - Alliance JO15-2