Deze site maakt gebruik van technische cookies en de cookies welke worden geplaatst door Google Analytics. Het staat u vrij om cookies uit te schakelen middels uw browser. Houdt u er wel rekening mee dat het mogelijk is dat onze website dan niet meer optimaal werkt.

Akkoord

JO17-1

Klasse

1e klasse

Aanvangstijd thuiswedstrijden

12:30 uur

Training

dinsdag: 18:30 - 20:00 uur
donderdag: 18:30 - 20:00 uur

Uitslagen afgelopen 14 dagen

DATUM
THUIS
UIT
UITSLAG
20-04-2019
 
VVR JO17-1
Beek Vooruit JO17-2
15-04-2019
 
Zundert JO17-1
TVC Breda JO17-1
2 - 2
13-04-2019
 
TVC Breda JO17-1
Sprundel JO17-1
13 -
 
Beek Vooruit JO17-2
DIA JO17-1
1 - 2
 
Victoria'03 JO17-1
Zundert JO17-1
3 - 2
 
Alliance JO17-1
Baronie JO17-2
0 - 3
 
Unitas'30 JO17-2
VVR JO17-1
5 - 3
 
SC Gastel JO17-1
Hoeven JO17-1
1 - 2
06-04-2019
 
Hoeven JO17-1
TVC Breda JO17-1
0 - 3
 
Zundert JO17-1
SC Gastel JO17-1
2 - 5
 
DIA JO17-1
Victoria'03 JO17-1
3 - 2
 
Baronie JO17-2
Unitas'30 JO17-2
3 - 0
 
Sprundel JO17-1
Alliance JO17-1
3 - 1
Laatste update: 20-04-2019 17:55 uur

Programma komende 14 dagen

DATUM
THUIS
UIT
TYPE
04-05-2019 12:30 04-05 12:30
VVR JO17-1
Alliance JO17-1
Competitie
04-05-2019 12:30 04-05 12:30
Victoria'03 JO17-1
Unitas'30 JO17-2
Competitie
04-05-2019 12:45 04-05 12:45
Hoeven JO17-1
Beek Vooruit JO17-2
Competitie
04-05-2019 13:30 04-05 13:30
Baronie JO17-2
Sprundel JO17-1
Competitie
04-05-2019 14:30 04-05 14:30
DIA JO17-1
SC Gastel JO17-1
Competitie
Laatste update: 20-04-2019 17:55 uur

Competitiewedstrijden

DATUM
TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
UITSLAG
  • 22-09-2018
    12:30
    Alliance JO17-1 - Roosendaal JO17-2
    Mark Braat 
    2 - 2
  • 29-09-2018
    13:35
    Baronie JO17-2 - Alliance JO17-1
     
    6 - 0
  • 06-10-2018
    12:30
    Alliance JO17-1 - TVC Breda JO17-1
    K.N.V.B. 
    2 - 3
  • 13-10-2018
    11:45
    Internos JO17-1 - Alliance JO17-1
     
    1 - 1
  • 25-10-2018
    20:00
    Alliance JO17-1 - Hoeven JO17-1
    K.N.V.B. 
    3 - 1
  • 03-11-2018
    15:00
    Zundert JO17-1 - Alliance JO17-1
     
    1 - 3
  • 10-11-2018
    14:30
    SC Gastel JO17-1 - Alliance JO17-1
     
    4 - 1
  • 17-11-2018
    12:30
    Alliance JO17-1 - Sprundel JO17-1
    Roland de Volder 
    6 - 1
  • 24-11-2018
    12:00
    Unitas'30 JO17-2 - Alliance JO17-1
     
    0 - 2
  • 01-12-2018
    12:30
    Alliance JO17-1 - VVR JO17-1
    K.N.V.B. 
    1 - 2
  • 08-12-2018
    11:30
    Victoria'03 JO17-1 - Alliance JO17-1
     
    2 - 2
  • 09-02-2019
    14:30
    SC Gastel JO17-1 - Alliance JO17-1
     
    3 - 2
  • 16-02-2019
    12:30
    Alliance JO17-1 - Unitas'30 JO17-2
    K.N.V.B. 
    3 - 2
  • 09-03-2019
    12:30
    Alliance JO17-1 - TVC Breda JO17-1
    K.N.V.B. 
    1 - 7
  • 16-03-2019
    13:30
    Beek Vooruit JO17-2 - Alliance JO17-1
     
    0 - 2
  • 23-03-2019
    12:30
    Alliance JO17-1 - Zundert JO17-1
    K.N.V.B. 
    0 - 3
  • 06-04-2019
    12:45
    Sprundel JO17-1 - Alliance JO17-1
     
    3 - 1
  • 13-04-2019
    12:30
    Alliance JO17-1 - Baronie JO17-2
    Jochem Frankfort 
    0 - 3
  • 04-05-2019
    12:30
    VVR JO17-1 - Alliance JO17-1
     
  • 11-05-2019
    12:30
    Alliance JO17-1 - Victoria'03 JO17-1
     
  • 18-05-2019
    14:30
    DIA JO17-1 - Alliance JO17-1
     
  • 25-05-2019
    12:30
    Alliance JO17-1 - Hoeven JO17-1
     

Bekerwedstrijden

DATUM
TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
UITSLAG
  • 01-09-2018
    13:15
    Roosendaal JO17-1 - Alliance JO17-1
     
    10 -
  • 08-09-2018
    12:30
    Alliance JO17-1 - ST Steen/Koewacht JO17-1
    Roland de Volder 
    0 - 0
  • 15-09-2018
    12:30
    Alliance JO17-1 - RBC JO17-1
    Roland de Volder 
    3 - 2

Vriendschappelijk

DATUM
TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
UITSLAG
  • 23-08-2018
    19:30
    Alliance JO17-1 - vv Steenbergen JO17-1
    Roland de Volder 
    3-6