Deze site maakt gebruik van technische cookies en de cookies welke worden geplaatst door Google Analytics. Het staat u vrij om cookies uit te schakelen middels uw browser. Houdt u er wel rekening mee dat het mogelijk is dat onze website dan niet meer optimaal werkt.

Akkoord

JO13-2

Klasse

4e klasse

Aanvangstijd thuiswedstrijden

09:00 uur

Training

maandag: 18:30 - 19:45 uur
woensdag: 18:30 - 19:45 uur

Uitslagen afgelopen 14 dagen

DATUM
THUIS
UIT
UITSLAG
16-11-2019
 
BSC JO13-2
SC Gastel JO13-3
9 - 3
 
Hoeven JO13-2
Victoria'03 JO13-3
17 -
 
SC Gastel JO13-2
Klundert JO13-2
1 - 2
 
SC Kruisland JO13-1
Virtus JO13-3
7 - 1
 
Seolto JO13-2G
Alliance JO13-2
3 - 7
 
Unitas'30 JO13-10
De Schutters JO13-1
1 - 2
09-11-2019
 
BSC JO13-2
SC Gastel JO13-2
5 - 1
 
Virtus JO13-3
SC Gastel JO13-3
1 - 3
 
Victoria'03 JO13-3
Klundert JO13-2
1 - 1
 
Seolto JO13-2G
SC Kruisland JO13-1
1 - 1
 
Unitas'30 JO13-10
Hoeven JO13-2
2 - 2
05-11-2019
 
RSV JO13-1
Alliance JO13-2
4 - 2
Laatste update: 19-11-2019 13:00 uur

Programma komende 14 dagen

DATUM
THUIS
UIT
TYPE
21-11-2019 19:00 21-11 19:00
Alliance JO13-2
De Schutters JO13-1
Competitie
23-11-2019 09:00 23-11 09:00
Victoria'03 JO13-3
Seolto JO13-2G
Competitie
23-11-2019 09:00 23-11 09:00
Alliance JO13-2
Unitas'30 JO13-10
Competitie
23-11-2019 09:00 23-11 09:00
SC Gastel JO13-3
SC Gastel JO13-2
Competitie
23-11-2019 10:00 23-11 10:00
Virtus JO13-3
BSC JO13-2
Competitie
23-11-2019 10:00 23-11 10:00
De Schutters JO13-1
SC Kruisland JO13-1
Competitie
23-11-2019 10:15 23-11 10:15
Klundert JO13-2
Hoeven JO13-2
Competitie
30-11-2019 08:30 30-11 08:30
Unitas'30 JO13-10
BSC JO13-2
Competitie
30-11-2019 09:00 30-11 09:00
Victoria'03 JO13-3
Virtus JO13-3
Competitie
30-11-2019 09:00 30-11 09:00
Alliance JO13-2
SC Gastel JO13-3
Competitie
30-11-2019 10:00 30-11 10:00
De Schutters JO13-1
Klundert JO13-2
Competitie
30-11-2019 10:15 30-11 10:15
Seolto JO13-2G
SC Gastel JO13-2
Competitie
30-11-2019 10:45 30-11 10:45
Hoeven JO13-2
SC Kruisland JO13-1
Competitie
Laatste update: 19-11-2019 13:00 uur

Competitiewedstrijden

DATUM
TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
UITSLAG
  • 21-09-2019
    09:00
    Alliance JO13-2 - Hoeven JO13-2
    Mats van Hassel 
    5 - 8
  • 28-09-2019
    12:30
    BSC JO13-2 - Alliance JO13-2
    Bram van Putten 
    2 - 4
  • 05-10-2019
    09:00
    Alliance JO13-2 - Virtus JO13-3
    Bram van Putten  
    8 - 0
  • 26-10-2019
    13:00
    Victoria'03 JO13-3 - Alliance JO13-2
    Jelle van Vucht  
    0 - 1
  • 02-11-2019
    10:30
    SC Gastel JO13-2 - Alliance JO13-2
    Adriaan Hamers 
    6 - 3
  • 16-11-2019
    08:45
    Seolto JO13-2G - Alliance JO13-2
    Ray Latour 
    3 - 7
  • 21-11-2019
    19:00
    Alliance JO13-2 - De Schutters JO13-1
    Erradi Azaoum 
  • 23-11-2019
    09:00
    Alliance JO13-2 - Unitas'30 JO13-10
    speler JO17 
  • 30-11-2019
    09:00
    Alliance JO13-2 - SC Gastel JO13-3
     
  • 07-12-2019
    10:20
    Klundert JO13-2 - Alliance JO13-2
     
  • 14-12-2019
    09:00
    Alliance JO13-2 - SC Kruisland JO13-1
     

Bekerwedstrijden

DATUM
TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
UITSLAG
  • 07-09-2019
    11:45
    Cluzona JO13-2 - Alliance JO13-2
    Richard Viets 
    3 - 2
  • 14-09-2019
    09:00
    Alliance JO13-2 - Vivoo JO13-1G
    Bram van Putten 
    3 - 1
  • 05-11-2019
    18:45
    RSV JO13-1 - Alliance JO13-2
     
    4 - 2

Vriendschappelijk

DATUM
TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
UITSLAG
  • 12-10-2019
    09:00
    Alliance JO13-2 - BSC JO13-2
    Bram van Putten 
    7 - 2