Deze site maakt gebruik van technische cookies en de cookies welke worden geplaatst door Google Analytics. Het staat u vrij om cookies uit te schakelen middels uw browser. Houdt u er wel rekening mee dat het mogelijk is dat onze website dan niet meer optimaal werkt.

Akkoord

JO13-2

JO13-2

Klasse

4e klasse

Aanvangstijd thuiswedstrijden

09:00 uur

Training

maandag: 18:30 - 19:45 uur
woensdag: 18:30 - 19:45 uur

Uitslagen afgelopen 14 dagen

DATUM
THUIS
UIT
UITSLAG
28-03-2020
 
BSC JO13-2
Virtus JO13-3
 
Hoeven JO13-2
Klundert JO13-2
 
SC Kruisland JO13-1
VCW JO13-1
 
Seolto JO13-2G
Victoria'03 JO13-2
 
SC Gastel JO13-2
Internos JO13-2
 
Alliance JO13-2
Unitas'30 JO13-10
21-03-2020
 
VCW JO13-1
Victoria'03 JO13-2
 
Klundert JO13-2
SC Kruisland JO13-1
Laatste update: 22-02-2020 17:55 uur

Programma komende 14 dagen

DATUM
THUIS
UIT
TYPE
04-04-2020 09:00 04-04 09:00
Victoria'03 JO13-2
Alliance JO13-2
Competitie
04-04-2020 10:15 04-04 10:15
Klundert JO13-2
SC Gastel JO13-2
Competitie
04-04-2020 11:00 04-04 11:00
Internos JO13-2
Hoeven JO13-2
Competitie
04-04-2020 11:00 04-04 11:00
Virtus JO13-3
SC Kruisland JO13-1
Competitie
04-04-2020 11:30 04-04 11:30
VCW JO13-1
BSC JO13-2
Competitie
04-04-2020 12:30 04-04 12:30
Unitas'30 JO13-10
Seolto JO13-2G
Competitie
11-04-2020 11:00 11-04 11:00
Internos JO13-2
Klundert JO13-2
Competitie
Laatste update: 22-02-2020 17:55 uur

Competitiewedstrijden

DATUM
TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
UITSLAG
  • 21-09-2019
    09:00
    Alliance JO13-2 - Hoeven JO13-2
    Mats van Hassel 
    5 - 8
  • 28-09-2019
    12:30
    BSC JO13-2 - Alliance JO13-2
    Bram van Putten 
    2 - 4
  • 05-10-2019
    09:00
    Alliance JO13-2 - Virtus JO13-3
    Bram van Putten  
    8 - 0
  • 26-10-2019
    13:00
    Victoria'03 JO13-3 - Alliance JO13-2
    Jelle van Vucht  
    0 - 1
  • 02-11-2019
    10:30
    SC Gastel JO13-2 - Alliance JO13-2
    Adriaan Hamers 
    6 - 3
  • 16-11-2019
    08:45
    Seolto JO13-2G - Alliance JO13-2
    Ray Latour 
    3 - 7
  • 21-11-2019
    19:00
    Alliance JO13-2 - De Schutters JO13-1
    Erradi Azaoum 
    1 - 2
  • 23-11-2019
    09:00
    Alliance JO13-2 - Unitas'30 JO13-10
    Koen Snels 
    5 - 3
  • 30-11-2019
    09:00
    Alliance JO13-2 - SC Gastel JO13-3
    Bram van Putten 
    1 - 1
  • 07-12-2019
    10:20
    Klundert JO13-2 - Alliance JO13-2
    Jan Snoeiers 
    2 - 0
  • 14-12-2019
    09:00
    Alliance JO13-2 - SC Kruisland JO13-1
    Bram van Putten 
    2 - 2
  • 01-02-2020
    09:00
    Alliance JO13-2 - BSC JO13-2
    Yoep La Lau 
    6 - 1
  • 08-02-2020
    10:45
    Hoeven JO13-2 - Alliance JO13-2
     
    3 - 7
  • 15-02-2020
    10:55
    SC Kruisland JO13-1 - Alliance JO13-2
     
    1 - 7
  • 07-03-2020
    09:00
    Alliance JO13-2 - SC Gastel JO13-2
    Erradi Azaoum 
    0 - 6
  • 14-03-2020
    09:00
    Seolto JO13-2G - Alliance JO13-2
     
  • 28-03-2020
    09:00
    Alliance JO13-2 - Unitas'30 JO13-10
     
  • 04-04-2020
    09:00
    Victoria'03 JO13-2 - Alliance JO13-2
     
  • 18-04-2020
    09:00
    Alliance JO13-2 - Klundert JO13-2
     

Bekerwedstrijden

DATUM
TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
UITSLAG
  • 07-09-2019
    11:45
    Cluzona JO13-2 - Alliance JO13-2
    Richard Viets 
    3 - 2
  • 14-09-2019
    09:00
    Alliance JO13-2 - Vivoo JO13-1G
    Bram van Putten 
    3 - 1
  • 05-11-2019
    18:45
    RSV JO13-1 - Alliance JO13-2
     
    4 - 2

Vriendschappelijk

DATUM
TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
UITSLAG
  • 12-10-2019
    09:00
    Alliance JO13-2 - BSC JO13-2
    Bram van Putten 
    7 - 2