Uitslagen

zaterdag 1 juni 2024

TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
 
11:30
Schijf JO13-1JM - JO13-1 Scheidsrechter: Jose Verhoeven-Braat 0-3
Jose Verhoeven-Braat
0-3

woensdag 29 mei 2024

TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
 
20:00
Bruse Boys 1 - Zaterdag 1 Scheidsrechter: , 3-2
,
3-2

vrijdag 24 mei 2024

TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
 
19:30
Moerse Boys VR18+1 - Dames 7x7 18+ 1-4
1-4
19:30
RSV 35+2 - Heren 7x7 35+ 1 1-2
1-2
20:00
Gesta VR18+1 - Dames 7x7 18+ 0-3
0-3
20:00
Heren 7x7 35+ 1 - Roosendaal 35+2 5-1
5-1
20:30
Dames 7x7 18+ - BSC VR18+1 1-0
1-0
20:30
BSC 35+1 - Heren 7x7 35+ 1 1-2
1-2
21:00
Heren 7x7 35+ 1 - Hoeven 35+2 2-0
2-0

woensdag 22 mei 2024

TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
 
19:00
JO11-1 - Steenbergen JO11-1 7-1
7-1

zaterdag 18 mei 2024

TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
 
10:00
Rood-Wit W JO13-1 - JO13-1 Scheidsrechter: Marno Heeren 4-3
Marno Heeren
4-3
12:30
Zaterdag 2 - DVO'60 4 Scheidsrechter: Iwan Gadella 2-0
Iwan Gadella
2-0
14:30
Zaterdag 4 - De Markiezaten 6 Scheidsrechter: Christian Ackermans 1-0
Christian Ackermans
1-0
14:30
Zaterdag 1 - Halsteren 1 Scheidsrechter: Murat Baysan 0-4
Murat Baysan
0-4
14:30
Zaterdag 5 - Virtus 2 Scheidsrechter: Dennis van Poppel 4-5
Dennis van Poppel
4-5
14:30
VVR 3 - Zaterdag 6 Scheidsrechter: , 10-2
,
10-2
15:00
MOC'17 4 - Zaterdag 3 Scheidsrechter: Mohamed Bennacer 2-4
Mohamed Bennacer
2-4

vrijdag 17 mei 2024

TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
 
19:30
Gilze G1JM - G-1 Scheidsrechter: John Severijnen 4-12
John Severijnen
4-12

zaterdag 11 mei 2024

TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
 
10:30
DOSKO JO11-1 - JO11-1 3-6
3-6
10:30
JO13-1 - Virtus JO13-1 Scheidsrechter: Iwan Gadella 9-2
Iwan Gadella
9-2
11:15
JO11-2 - Roosendaal JO11-4 1-11
1-11
12:30
Zaterdag 3 - Roosendaal 2 Scheidsrechter: Maikel Ubbink 1-2
Maikel Ubbink
1-2
14:30
Zaterdag 6 - De Markiezaten 5 Scheidsrechter: Omar Grira 2-4
Omar Grira
2-4
15:00
Vrederust 1 - Zaterdag 1 Scheidsrechter: Jan IJpelaar 0-2
Jan IJpelaar
0-2
17:00
MOC'17 9 - Zaterdag 5 3-2
3-2

vrijdag 10 mei 2024

TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
 
19:30
Dames 7x7 18+ - Gesta VR18+1 3-1
3-1
19:30
Roosendaal 35+2 - Heren 7x7 35+ 1 2-2
2-2
20:00
BSC VR18+1 - Dames 7x7 18+ 1-2
1-2
20:00
Heren 7x7 35+ 1 - BSC 35+1 1-1
1-1
20:30
Dames 7x7 18+ - Moerse Boys VR18+1 4-1
4-1
21:00
Hoeven 35+2 - Heren 7x7 35+ 1 0-4
0-4
21:30
Heren 7x7 35+ 1 - RSV 35+2 0-0
0-0

woensdag 8 mei 2024

TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
 
19:30
DVVC G1 - G-1 Scheidsrechter: Jan Verheijen 2-12
Jan Verheijen
2-12
20:00
SC Gastel 4 - Zaterdag 4 Scheidsrechter: , 6-0
,
6-0

zaterdag 4 mei 2024

TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
 
12:00
SEOLTO 2 - Zaterdag 2 Scheidsrechter: Wim Peijs 1-6
Wim Peijs
1-6
14:30
Zaterdag 1 - DVV '09 1 Scheidsrechter: Weshley Nijsse 0-5
Weshley Nijsse
0-5

zaterdag 20 april 2024

TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
 
11:45
Wieldrecht JO11-1 - JO11-1 Scheidsrechter: Jelle de Bruin 1-8
Jelle de Bruin
1-8
12:30
Zaterdag 3 - Halsteren 5 Scheidsrechter: Kerem Sahin 0-2
Kerem Sahin
0-2
13:30
Cluzona 2 - Zaterdag 2 Scheidsrechter: Corné Danen 3-1
Corné Danen
3-1
14:00
Kogelvangers 3 - Zaterdag 5 Scheidsrechter: Wilco v.d. Giesen 2-5
Wilco v.d. Giesen
2-5
14:30
Krabbendijke 1 - Zaterdag 1 Scheidsrechter: John van der Meulen 2-1
John van der Meulen
2-1
14:30
Zaterdag 6 - SC Welberg 3 Scheidsrechter: Omar Grira 1-5
Omar Grira
1-5
15:00
MOC'17 8 - Zaterdag 4 Scheidsrechter: Melvin Haft 4-0
Melvin Haft
4-0

vrijdag 19 april 2024

TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
 
19:30
BSC VR18+1 - Dames 7x7 18+ 0-2
0-2
19:30
Hoeven 35+2 - Heren 7x7 35+ 1 0-3
0-3
20:00
Moerse Boys VR18+1 - Dames 7x7 18+ 0-1
0-1
20:00
Heren 7x7 35+ 1 - Roosendaal 35+2 7-0
7-0
20:30
Dames 7x7 18+ - Gesta VR18+1 1-1
1-1
20:30
BSC 35+1 - Heren 7x7 35+ 1 1-2
1-2
21:00
Heren 7x7 35+ 1 - RSV 35+2 1-1
1-1

Wilt u ook sponsor worden van RSC Alliance? Neem contact met ons op!

Contact