Deze site maakt gebruik van technische cookies en de cookies welke worden geplaatst door Google Analytics. Het staat u vrij om cookies uit te schakelen middels uw browser. Houdt u er wel rekening mee dat het mogelijk is dat onze website dan niet meer optimaal werkt.

Akkoord

JO9-1

Aanvangstijd thuiswedstrijden

10:30 uur

Training

woensdag: 18:30 - 19:30 uur

Programma komende 14 dagen

DATUM
THUIS
UIT
TYPE
01-02-2020 08:45 01-02 08:45
Prinsenland JO9-1
Alliance JO9-1
Competitie
01-02-2020 08:45 01-02 08:45
RSV JO9-1
Achtmaal JO9-1
Competitie
01-02-2020 09:00 01-02 09:00
Victoria'03 JO9-2
Smerdiek JO9-1
Competitie
01-02-2020 09:00 01-02 09:00
Vivoo JO9-1G
Unitas'30 JO9-6
Competitie
01-02-2020 10:00 01-02 10:00
NSV JO9-1G
SC Kruisland JO9-1
Competitie
01-02-2020 10:15 01-02 10:15
Roosendaal JO9-4
FC Bergen JO9-1
Competitie
Laatste update: 20-01-2020 09:00 uur

Competitiewedstrijden

DATUM
TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
UITSLAG
  • 21-09-2019
    10:15
    Roosendaal JO9-4 - Alliance JO9-1
     
    2 - 5
  • 28-09-2019
    10:30
    Alliance JO9-1 - Moerse Boys JO9-2
     
  • 05-10-2019
    10:30
    Alliance JO9-1 - The Gunners JO9-3
     
    1 - 7
  • 26-10-2019
    11:30
    DSE JO9-2 - Alliance JO9-1
     
    1 - 3
  • 02-11-2019
    10:30
    Alliance JO9-1 - Rood-Wit W JO9-2
     
    5 - 3
  • 09-11-2019
    09:45
    Baronie JO9-6 - Alliance JO9-1
     
    3 - 2
  • 16-11-2019
    10:30
    Alliance JO9-1 - Victoria'03 JO9-2
     
  • 23-11-2019
    08:30
    Unitas'30 JO9-4 - Alliance JO9-1
     
    9 - 3
  • 30-11-2019
    10:30
    Alliance JO9-1 - Halsteren JO9-4
     
  • 07-12-2019
    10:30
    Alliance JO9-1 - JEKA JO9-8G
     
    6 - 4
  • 14-12-2019
    11:00
    Achtmaal JO9-1 - Alliance JO9-1
     
  • 01-02-2020
    08:45
    Prinsenland JO9-1 - Alliance JO9-1
     
  • 08-02-2020
    10:30
    Alliance JO9-1 - Roosendaal JO9-4
     
  • 15-02-2020
    09:00
    Victoria'03 JO9-2 - Alliance JO9-1
     
  • 07-03-2020
    10:30
    Alliance JO9-1 - Smerdiek JO9-1
     
  • 14-03-2020
    10:00
    SC Kruisland JO9-1 - Alliance JO9-1
     
  • 28-03-2020
    08:30
    Unitas'30 JO9-6 - Alliance JO9-1
     
  • 04-04-2020
    10:30
    Alliance JO9-1 - RSV JO9-1
     

Bekerwedstrijden

DATUM
TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
UITSLAG
  • 31-08-2019
    09:00
    BSC JO9-2 - Alliance JO9-1
     
    16-2
  • 07-09-2019
    10:30
    Alliance JO9-1 - Halsteren JO9-1
    Mikail Tekindemir  
    2-20
  • 14-09-2019
    10:15
    Roosendaal JO9-3 - Alliance JO9-1
     
    10-3