Deze site maakt gebruik van technische cookies en de cookies welke worden geplaatst door Google Analytics. Het staat u vrij om cookies uit te schakelen middels uw browser. Houdt u er wel rekening mee dat het mogelijk is dat onze website dan niet meer optimaal werkt.

Akkoord

JO9-1

Aanvangstijd thuiswedstrijden

10:30 uur

Training

woensdag: 18:30 - 19:30 uur

Programma komende 14 dagen

DATUM
THUIS
UIT
TYPE
26-10-2019 08:30 26-10 08:30
The Gunners JO9-3
Halsteren JO9-4
Competitie
26-10-2019 09:30 26-10 09:30
Rood-Wit W JO9-2
Unitas'30 JO9-4
Competitie
26-10-2019 09:30 26-10 09:30
JEKA JO9-8G
Achtmaal JO9-1
Competitie
26-10-2019 09:35 26-10 09:35
Baronie JO9-6
Moerse Boys JO9-2
Competitie
26-10-2019 10:15 26-10 10:15
Victoria'03 JO9-2
Roosendaal JO9-4
Competitie
26-10-2019 11:30 26-10 11:30
DSE JO9-2
Alliance JO9-1
Competitie
02-11-2019 08:45 02-11 08:45
Moerse Boys JO9-2
Victoria'03 JO9-2
Competitie
02-11-2019 09:00 02-11 09:00
Halsteren JO9-4
Baronie JO9-6
Competitie
02-11-2019 09:30 02-11 09:30
Unitas'30 JO9-4
JEKA JO9-8G
Competitie
02-11-2019 10:15 02-11 10:15
DSE JO9-2
Roosendaal JO9-4
Competitie
02-11-2019 10:30 02-11 10:30
Alliance JO9-1
Rood-Wit W JO9-2
Competitie
02-11-2019 11:00 02-11 11:00
Achtmaal JO9-1
The Gunners JO9-3
Competitie
Laatste update: 23-10-2019 17:00 uur

Competitiewedstrijden

DATUM
TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
UITSLAG
  • 21-09-2019
    10:15
    Roosendaal JO9-4 - Alliance JO9-1
     
    2 - 5
  • 28-09-2019
    10:30
    Alliance JO9-1 - Moerse Boys JO9-2
     
  • 05-10-2019
    10:30
    Alliance JO9-1 - The Gunners JO9-3
     
    1 - 7
  • 26-10-2019
    10:15
    DSE JO9-1 - Alliance JO9-1
     
  • 26-10-2019
    11:30
    DSE JO9-2 - Alliance JO9-1
     
  • 02-11-2019
    10:00
    Steenbergen JO9-2 - Alliance JO9-1
     
  • 02-11-2019
    10:30
    Alliance JO9-1 - Rood-Wit W JO9-2
     
  • 09-11-2019
    09:45
    Baronie JO9-6 - Alliance JO9-1
     
  • 09-11-2019
    10:30
    Alliance JO9-1 - Halsteren JO9-1
     
  • 16-11-2019
    10:15
    Roosendaal JO9-3 - Alliance JO9-1
     
  • 16-11-2019
    10:30
    Alliance JO9-1 - Victoria'03 JO9-2
     
  • 23-11-2019
    08:30
    Unitas'30 JO9-4 - Alliance JO9-1
     
  • 23-11-2019
    10:30
    Alliance JO9-1 - BSC JO9-2
     
  • 30-11-2019
    10:30
    Alliance JO9-1 - SC Gastel JO9-1
     
  • 30-11-2019
    10:30
    Alliance JO9-1 - Halsteren JO9-4
     
  • 07-12-2019
    10:30
    Alliance JO9-1 - JEKA JO9-8G
     
  • 14-12-2019
    11:00
    Achtmaal JO9-1 - Alliance JO9-1
     

Bekerwedstrijden

DATUM
TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
UITSLAG
  • 31-08-2019
    09:00
    BSC JO9-2 - Alliance JO9-1
     
    16-2
  • 07-09-2019
    10:30
    Alliance JO9-1 - Halsteren JO9-1
    Mikail Tekindemir  
    2-20
  • 14-09-2019
    10:15
    Roosendaal JO9-3 - Alliance JO9-1
     
    10-3