Programma

zaterdag 9 maart 2024

TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
 
09:00
Hoeven JO8-2 - JO8-2
09:00
JO7-2 - BSC JO7-2
09:00
JO7-1 - Roosendaal JO7-3
09:00
Roosendaal JO11-5 - JO11-2
09:20
JO7-2 - SC Gastel JO7-4
09:20
Cluzona JO7-1 - JO7-1
09:40
SC Kruisland JO7-1JM - JO7-2
09:40
JO7-1 - BSC JO7-1
10:00
Roosendaal JO8-1 - JO8-1
10:15
JO9-2 - Victoria'03 JO9-1
10:15
JO10-2 - Schijf JO10-1JM
10:15
JO10-1 - Kogelvangers JO10-1JM
10:15
JO9-1 - MOC'17 JO9-2
11:15
JO11-1 - TSC JO11-2
12:30
Zaterdag 3 - FC Moerstraten 2
12:30
SEOLTO 2 - Zaterdag 2
13:00
De Fendert 3 - Zaterdag 5
14:30
Zaterdag 6 - Zundert 2
14:30
Den Bommel 1 - Zaterdag 1 Scheidsrechter: Dimitri de Gans
Dimitri de Gans
14:30
Zaterdag 4 - Vrederust 3

vrijdag 15 maart 2024

TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
 
19:30
Gesta VR18+1 - Dames 1
19:30
RSV 35+2 - 7x7
20:00
Moerse Boys VR18+1 - Dames 1
20:00
7x7 - Roosendaal 35+2
20:30
Dames 1 - BSC VR18+1
20:30
Hoeven 35+2 - 7x7
21:00
7x7 - BSC 35+1

zaterdag 16 maart 2024

TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
 
08:45
DVO'60 JO9-1 - JO9-2
09:00
JO7-2 - Victoria'03 JO7-2
09:20
JO7-2 - Roosendaal JO7-4
09:40
SC Kruisland JO7-1JM - JO7-2
10:00
Roosendaal JO9-1 - JO9-1
10:00
Wieldrecht JO11-1 - JO11-1
10:00
JO7-1 - De Markiezaten JO7-3
10:15
JO8-1 - JEKA JO8-5
10:15
JO8-2 - De Fendert JO8-1
10:15
JO9-3 - Roosendaal JO9-2
10:20
SC Gastel JO7-2 - JO7-1
10:30
JO13-1 - De Fendert JO13-1
10:40
JO7-1 - BSC JO7-1
11:15
JO11-2 - Halsteren JO11-4
12:30
G-1 - Gilze G1JM
14:30
Zaterdag 6 - DOSKO 2
14:30
Zaterdag 5 - DVO'60 8
14:30
Jonge Spartaan, de 1 - Zaterdag 1
15:00
Halsteren 6 - Zaterdag 4
15:00
De Markiezaten 2 - Zaterdag 2

zaterdag 23 maart 2024

TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
 
09:00
Vivoo JO8-1JM - JO8-1
09:00
SC Gastel JO8-1 - JO8-2
09:00
JO7-1 - SC Gastel JO7-2
09:20
DVO'60 JO7-1 - JO7-1
09:30
JO7-2 - Cluzona JO7-2
09:40
JO7-1 - BSC JO7-1
09:50
JO7-2 - Victoria'03 JO7-2
10:00
De Fendert JO11-1 - JO11-2
10:10
SC Kruisland JO7-1JM - JO7-2
10:15
JO10-2 - Beek Vooruit JO10-1
10:15
JO10-1 - Roosendaal JO10-1
10:15
JO9-3 - BSC JO9-1
10:15
JO9-1 - SVOD'22 JO9-1
10:30
SC Gastel JO9-1 - JO9-2
10:45
SEOLTO JO13-2 - JO13-1
11:15
JO11-1 - Beek Vooruit JO11-2
12:00
Lepelstraatse Boys 2 - Zaterdag 5
12:30
Zaterdag 2 - MOC'17 3
12:30
G-1 - RWB G1JM
13:00
DVO'60 5 - Zaterdag 3
14:30
Zaterdag 1 - VVC'68 1

zaterdag 30 maart 2024

TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
 
12:00
SC Welberg 3 - Zaterdag 6
13:00
MOC'17 3 - Zaterdag 2 Scheidsrechter: Robert Huijbrechts
Robert Huijbrechts
14:30
De Markiezaten 6 - Zaterdag 4
14:30
Virtus 2 - Zaterdag 5

vrijdag 5 april 2024

TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
 
19:30
Moerse Boys VR18+1 - Dames 1
19:30
RSV 35+2 - 7x7
20:00
Gesta VR18+1 - Dames 1
20:00
7x7 - Hoeven 35+2
20:30
Dames 1 - BSC VR18+1
20:30
BSC 35+1 - 7x7
21:00
7x7 - Roosendaal 35+2

zaterdag 6 april 2024

TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
 
10:30
JO13-1 - ASWH JO13-5
11:00
Virtus G1JM - G-1
12:30
Tholense Boys 2 - Zaterdag 2
12:30
Zaterdag 3 - SC Gastel 2
14:30
Internos 1 - Zaterdag 1
14:30
Zaterdag 6 - Rood-Wit W 2
15:00
SEOLTO 3 - Zaterdag 5
15:30
METO 2 - Zaterdag 4

zaterdag 13 april 2024

TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
 
10:15
Unitas'30 JO13-3 - JO13-1
10:30
DVVC G1 - G-1
12:30
Zaterdag 2 - Halsteren 3
14:30
SC Kruisland 2 - Zaterdag 3
14:30
Zaterdag 4 - SEOLTO 4
14:30
Zaterdag 1 - Klundert 1
14:30
Zaterdag 5 - SC Gastel 3
15:00
SEOLTO 6 - Zaterdag 6

vrijdag 19 april 2024

TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
 
19:30
BSC VR18+1 - Dames 1
19:30
Hoeven 35+2 - 7x7
20:00
Moerse Boys VR18+1 - Dames 1
20:00
7x7 - Roosendaal 35+2
20:30
Dames 1 - Gesta VR18+1
20:30
BSC 35+1 - 7x7
21:00
7x7 - RSV 35+2

zaterdag 20 april 2024

TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
 
12:30
Zaterdag 3 - Halsteren 5
13:30
Cluzona 2 - Zaterdag 2
14:00
Kogelvangers 3 - Zaterdag 5
14:30
Krabbendijke 1 - Zaterdag 1
14:30
Zaterdag 6 - SC Welberg 3
15:00
MOC'17 8 - Zaterdag 4

Wilt u ook sponsor worden van RSC Alliance? Neem contact met ons op!

Contact