Deze website maakt gebruik van cookies die worden geplaatst door Google Analytics en door Facebook. Via de instellingen van de browser is het mogelijk deze uit te schakelen. Lees meer in onze privacyverklaring.

Akkoord

JO13-1

Klasse

1e klasse

Aanvangstijd thuiswedstrijden

09:00 uur

Training

dinsdag: 18:30 - 19:45 uur
donderdag: 18:30 - 19:45 uur

Uitslagen afgelopen 14 dagen

DATUM
THUIS
UIT
UITSLAG
01-10-2020
 
Terneuzense Boys JO13-1
Walcheren JO13-1
26-09-2020
 
Walcheren JO13-1
Goes JO13-1
5 - 4
 
SC Gastel JO13-1
Luctor Heinkenszand JO13-1
1 - 2
 
RCS JO13-1
Terneuzense Boys JO13-1
0 - 6
 
MZC'11 JO13-1
FC Axel JO13-1
1 - 1
 
Terneuzen JO13-1
Steenbergen JO13-1
3 - 2
19-09-2020
 
Steenbergen JO13-1
SC Gastel JO13-1
1 - 0
 
Goes JO13-1
MZC'11 JO13-1
4 - 1
 
Alliance JO13-1
Terneuzen JO13-1
1 - 1
 
Terneuzense Boys JO13-1
Walcheren JO13-1
 
FC Axel JO13-1
RCS JO13-1
5 - 1
Laatste update: 01-10-2020 09:00 uur

Programma komende 14 dagen

DATUM
THUIS
UIT
TYPE
01-10-2020 19:00 01-10 19:00
Terneuzense Boys JO13-1
Walcheren JO13-1
Competitie
03-10-2020 09:00 03-10 09:00
Luctor Heinkenszand JO13-1
Terneuzen JO13-1
Competitie
03-10-2020 09:00 03-10 09:00
Alliance JO13-1
Walcheren JO13-1
Competitie
03-10-2020 10:00 03-10 10:00
Terneuzense Boys JO13-1
FC Axel JO13-1
Competitie
03-10-2020 10:30 03-10 10:30
Goes JO13-1
RCS JO13-1
Competitie
03-10-2020 11:30 03-10 11:30
Steenbergen JO13-1
MZC'11 JO13-1
Competitie
10-10-2020 09:15 10-10 09:15
MZC'11 JO13-1
Terneuzense Boys JO13-1
Competitie
10-10-2020 10:30 10-10 10:30
RCS JO13-1
Steenbergen JO13-1
Competitie
10-10-2020 10:30 10-10 10:30
SC Gastel JO13-1
Alliance JO13-1
Competitie
10-10-2020 11:15 10-10 11:15
Walcheren JO13-1
Luctor Heinkenszand JO13-1
Competitie
10-10-2020 11:15 10-10 11:15
FC Axel JO13-1
Goes JO13-1
Competitie
Laatste update: 01-10-2020 09:00 uur

Competitiewedstrijden

DATUM
TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
UITSLAG
  • 19-09-2020
    10:30
    Alliance JO13-1 - Terneuzen JO13-1
    Yosief Luel  
    1 - 1
  • 03-10-2020
    09:00
    Alliance JO13-1 - Walcheren JO13-1
    Bram van Putten 
  • 10-10-2020
    10:30
    SC Gastel JO13-1 - Alliance JO13-1
     
  • 24-10-2020
    09:00
    Alliance JO13-1 - MZC'11 JO13-1
     
  • 31-10-2020
    10:00
    Terneuzense Boys JO13-1 - Alliance JO13-1
     
  • 07-11-2020
    09:00
    Alliance JO13-1 - Steenbergen JO13-1
     
  • 14-11-2020
    10:00
    FC Axel JO13-1 - Alliance JO13-1
     
  • 21-11-2020
    09:00
    Alliance JO13-1 - RCS JO13-1
     
  • 28-11-2020
    10:30
    Goes JO13-1 - Alliance JO13-1
     
  • 05-12-2020
    09:00
    Alliance JO13-1 - Luctor Heinkenszand JO13-1
     

Bekerwedstrijden

DATUM
TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
UITSLAG
  • 29-08-2020
    09:00
    Alliance JO13-1 - Roosendaal JO13-3
     
    2 - 2
  • 12-09-2020
    11:30
    R.K.S.V. Groen Wit JO13-1 - Alliance JO13-1
    Bjorn van den Kieboom 
    11 -

Vriendschappelijk

DATUM
TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
UITSLAG
  • 20-08-2020
    19:00
    Halsteren JO13-1 - Alliance JO13-1
    Jaap Zuideweg 
    5 - 0
  • 25-08-2020
    19:00
    BSC JO13-1 - Alliance JO13-1
    Bas Raaymakers 
    7 - 2
  • 05-09-2020
    10:00
    Steenbergen JO13-1 - Alliance JO13-1
    Gerard de Heer 
    3 - 4

Toernooi

DATUM
TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
UITSLAG
  • 04-04-2021
    09:30
    Alliance JO13-1 - Paasvoetaltoernooi RSC Alliance