Afbeelding: kantine

Nieuwe kantinebeheerders!

28-04-2023

Welkom Helma Goossens en Iwan Gadella!

Helma bijna 60 jaar jong, dochter van een horecaondernemer uit Wouw, geboren in Roosendaal, heeft al ruim 40 jaar horeca ervaring. Iwan, 52 jaar jong, geboren in Rotterdam en is in het dagelijks leven vrachtwagenchauffeur.

Vanaf april doen zij het kantinebeheer bij onze club. Zij zijn voorlopig alleen op de zaterdag als kantinebeheerders aanwezig, maar de intentie van onze vereniging is om dit uit te breiden naar meerdere dagen door de week. Mochten jullie iets binnen onze vereniging willen organiseren, schroom dan niet om het hen te vragen.

Zij zijn altijd in voor nieuwe (gezellige) evenementen, zoals feestjes, dartavonden, BBQ-avonden met/zonder DJ. Helma en Iwan hebben aangegeven blij te zijn met de grote groep vrijwilligers die Alliance heeft en zullen die zeker blijven koesteren. Zonder vrijwilligers kan een vereniging niet bestaan.

We zijn blij met Helma en Iwan en wensen ze veel succes!

Bestuur RSC Alliance ??????