Deze site maakt gebruik van technische cookies en de cookies welke worden geplaatst door Google Analytics. Het staat u vrij om cookies uit te schakelen middels uw browser. Houdt u er wel rekening mee dat het mogelijk is dat onze website dan niet meer optimaal werkt.

Akkoord

Zondag 1

Competitiewedstrijden

DATUM
TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
UITSLAG
  • 22-09-2018
    09:00
    Alliance JO12-2 - BSC JO12-1
    Mick Sulkers 
    1 - 1
  • 22-09-2018
    09:00
    Alliance JO12-1 - Oranje Blauw'14 JO12-2
    Tim van Tilburg 
    5 - 4
  • 22-09-2018
    10:30
    Alliance JO9-1 - Unitas'30 JO9-2
     
  • 22-09-2018
    10:30
    Alliance JO8-1 - Halsteren JO8-5
     
  • 22-09-2018
    10:30
    Alliance JO17-3 - SC Kruisland JO17-1
    Leo Doggen 
    1 - 1
  • 22-09-2018
    11:00
    Nieuw Borgvliet JO13-1 - Alliance JO13-2
     
    2 - 0
  • 22-09-2018
    11:00
    Prinsenland JO17-1 - Alliance JO17-2
     
    2 - 1
  • 22-09-2018
    11:45
    Halsteren JO15-1 - Alliance JO15-1
     
    1 - 5
  • 22-09-2018
    12:30
    Alliance JO17-1 - Roosendaal JO17-2
    Mark Braat 
    2 - 2
  • 22-09-2018
    12:30
    Groen Wit JO15-1 - Alliance JO15-2
     
    5 - 2
  • 22-09-2018
    12:30
    Alliance JO19-1 - The Gunners JO19-1
    Roland de Volder 
    0-3
  • 22-09-2018
    14:30
    Alliance Zaterdag 1 - Peursum 1
     
    1 - 0
  • 22-09-2018
    14:30
    Alliance Zaterdag 3 - SPS 3
     
    3 - 2
  • 22-09-2018
    15:00
    Zundert 3 - Alliance Zaterdag 2
     
    1 - 3
  • 29-09-2018
    08:30
    MOC'17 JO8-8 - Alliance JO8-1
     
  • 29-09-2018
    09:00
    Alliance JO13-2 - Roosendaal JO13-5
    Dennis Voermans 
    1 - 2
  • 29-09-2018
    09:00
    De Fendert JO9-1 - Alliance JO9-1
     
  • 29-09-2018
    10:15
    FC Bergen JO12-1 - Alliance JO12-1
     
    5 - 0
  • 29-09-2018
    10:30
    Alliance JO15-1 - TSC JO15-1
    K.N.V.B. 
    1 - 7
  • 29-09-2018
    10:30
    Alliance JO15-2 - Bavel JO15-2
    Jochem Frankfort 
    2 - 2
  • 29-09-2018
    10:30
    Alliance JO10-2 - Achtmaal JO10-1
     
  • 29-09-2018
    10:45
    Unitas'30 JO11-4 - Alliance JO11-1
     
    2 - 7
  • 29-09-2018
    11:00
    SC Welberg JO17-1 - Alliance JO17-3
     
    7 - 0
  • 29-09-2018
    11:00
    BSC JO10-3 - Alliance JO10-1
     
  • 29-09-2018
    12:30
    Alliance JO17-2 - Roosendaal JO17-3
    Roland de Volder 
    1 - 4
  • 29-09-2018
    13:00
    Virtus JO12-2G - Alliance JO12-2
     
    7 - 3
  • 29-09-2018
    13:00
    JEKA JO19-3 - Alliance JO19-1
     
    3-2
  • 29-09-2018
    13:35
    Baronie JO17-2 - Alliance JO17-1
     
    6 - 0
  • 29-09-2018
    14:30
    Alliance Zaterdag 2 - Unitas'30 3
     
    1 - 8
  • 29-09-2018
    14:30
    Alliance Zaterdag 4 - Oranje Wit 10
     
    0 - 8
  • 29-09-2018
    15:00
    ONI 1 - Alliance Zaterdag 1
     
    3 - 0
  • 29-09-2018
    16:45
    Halsteren 6 - Alliance Zaterdag 3
     
    2 - 5
  • 06-10-2018
    09:00
    Alliance JO12-1 - Cluzona JO12-1
    Sam Volkers 
    1 - 6
  • 06-10-2018
    09:00
    Alliance JO11-1 - SC Gastel JO11-2
    Nour-Eddine Makioui 
    5 - 4
  • 06-10-2018
    10:05
    Baronie JO15-2 - Alliance JO15-1
     
    2 - 2
  • 06-10-2018
    10:30
    Alliance JO9-1 - SEOLTO JO9-1
     
  • 06-10-2018
    10:30
    Kogelvangers JO12-3G - Alliance JO12-2
     
    7 - 3
  • 06-10-2018
    10:30
    Alliance JO8-1 - Sprundel JO8-1
     
  • 06-10-2018
    10:30
    Alliance JO10-1 - JEKA JO10-5
     
  • 06-10-2018
    11:00
    RSV JO13-1 - Alliance JO13-2
     
    10 -
  • 06-10-2018
    11:00
    Alliance JO19-1 - Klundert JO19-1
    Jochem Frankfort 
    1 - 6
  • 06-10-2018
    11:30
    JEKA JO10-10 - Alliance JO10-2
     
  • 06-10-2018
    12:30
    Alliance JO17-1 - TVC Breda JO17-1
    K.N.V.B. 
    2 - 3
  • 06-10-2018
    13:00
    WVV'67 JO17-1 - Alliance JO17-2
     
    1 - 2
  • 06-10-2018
    14:30
    Alliance Zaterdag 1 - SC 't Zand 1
     
    1 - 1
  • 06-10-2018
    14:30
    Alliance Zaterdag 3 - SEOLTO 4
     
    7 - 0
  • 06-10-2018
    14:30
    Klundert 4 - Alliance Zaterdag 4
     
    4 - 2
  • 06-10-2018
    15:00
    DVO'60 6 - Alliance Zaterdag 2
     
    8 - 2
  • 13-10-2018
    08:30
    Unitas'30 JO8-8 - Alliance JO8-1
     
  • 13-10-2018
    08:45
    Klundert JO12-1 - Alliance JO12-1
     
    7 - 1
  • 13-10-2018
    08:45
    VVR JO10-1 - Alliance JO10-1
     
  • 13-10-2018
    09:00
    Alliance JO12-2 - FC Moerstraten JO12-1G
    speler JO17 
    5 - 6
  • 13-10-2018
    09:45
    BSC JO9-2 - Alliance JO9-1
     
  • 13-10-2018
    10:30
    Alliance JO15-1 - Rijen JO15-1
    K.N.V.B. 
    3 - 0
  • 13-10-2018
    10:30
    Alliance JO15-2 - Zundert JO15-1
    Jochem Frankfort 
    0 - 7
  • 13-10-2018
    10:30
    Alliance JO10-2 - DOSKO JO10-1
     
  • 13-10-2018
    11:30
    MZC'11 JO17-4 - Alliance JO17-3
     
    6 - 0
  • 13-10-2018
    11:45
    Internos JO17-1 - Alliance JO17-1
     
    1 - 1
  • 13-10-2018
    12:30
    Alliance JO17-2 - Rood-Wit W JO17-1
    Roland de Volder 
    2 - 5
  • 13-10-2018
    14:30
    Klundert 5 - Alliance Zaterdag 3
     
    3 - 3
  • 13-10-2018
    14:30
    Alliance Zaterdag 4 - Heerjansdam 5
     
    4 - 3
  • 13-10-2018
    15:00
    DVO'60 1 - Alliance Zaterdag 1
     
    3 - 3
  • 13-10-2018
    15:10
    Baronie JO19-3 - Alliance JO19-1
     
    4 - 4
  • 20-10-2018
    12:30
    Alliance JO17-3 - Hoeven JO17-3G
    Sheldon Hack 
    0 - 4
  • 20-10-2018
    14:30
    Alliance Zaterdag 3 - Vrederust 3
     
  • 20-10-2018
    15:00
    The Gunners 1 - Alliance Zaterdag 1
     
    1 - 1
  • 24-10-2018
    18:30
    Alliance JO11-1 - Zundert JO11-1
    Muhittin Bahcecioglu 
    2 - 4
  • 25-10-2018
    20:00
    Alliance JO17-1 - Hoeven JO17-1
    K.N.V.B. 
    3 - 1
  • 27-10-2018
    09:00
    Alliance JO12-1 - Roosendaal JO12-3
    Emir Fidan 
    12 -
  • 27-10-2018
    09:00
    Alliance JO11-1 - Prinsenland JO11-1
    Mete Kahraman 
    3 - 2
  • 27-10-2018
    09:45
    MOC'17 JO12-5 - Alliance JO12-2
     
    4 - 5
  • 27-10-2018
    10:00
    DVO'60 JO17-1 - Alliance JO17-2
     
    2 - 2
  • 27-10-2018
    10:15
    Roosendaal JO13-2 - Alliance JO13-1
     
    3 - 9
  • 27-10-2018
    10:15
    Klundert JO13-2 - Alliance JO13-2
     
    3 - 1
  • 27-10-2018
    10:30
    De Schutters JO17-1 - Alliance JO17-3
     
    5 - 1
  • 27-10-2018
    10:30
    Alliance JO9-1 - Wieldrecht JO9-2
     
  • 27-10-2018
    10:30
    Alliance JO8-1 - Baronie JO8-4
     
  • 27-10-2018
    10:30
    Alliance JO10-1 - MOC'17 JO10-2
     
  • 27-10-2018
    10:30
    SC Gastel JO10-1 - Alliance JO10-2
     
  • 27-10-2018
    11:00
    Alliance JO19-1 - Sprundel JO19-1
    Jochem Frankfort 
    2 - 3
  • 27-10-2018
    12:30
    JEKA JO15-1 - Alliance JO15-1
     
    7 - 0
  • 27-10-2018
    12:30
    Groote Lindt 6 - Alliance Zaterdag 4
     
    5 - 6
  • 27-10-2018
    13:00
    Moerse Boys JO15-1 - Alliance JO15-2
     
    8 - 0
  • 27-10-2018
    14:30
    Alliance Zaterdag 1 - Unitas'30 1
     
    5 - 0
  • 27-10-2018
    14:30
    Alliance Zaterdag 2 - BSC 3
     
    2 - 1
  • 31-10-2018
    19:30
    Alliance JO17-3 - Oranje Blauw'14 JO17-1G
    WORDT VERZET 
  • 03-11-2018
    09:00
    Alliance JO13-2 - Bruse Boys JO13-2
    Jochem Frankfort 
    4 - 2
  • 03-11-2018
    09:00
    Alliance JO12-2 - Steenbergen JO12-2
    Loek Reemers 
    3 - 3
  • 03-11-2018
    09:00
    Prinsenland JO10-1 - Alliance JO10-1
     
  • 03-11-2018
    09:00
    Victoria'03 JO11-1 - Alliance JO11-1
     
    2 - 1
  • 03-11-2018
    10:00
    WIK'57 JO12-1G - Alliance JO12-1
     
    11 -
  • 03-11-2018
    10:00
    Zundert JO8-1 - Alliance JO8-1
     
  • 03-11-2018
    10:30
    Alliance JO15-1 - Terneuzen JO15-1
    K.N.V.B. 
    1 - 1
  • 03-11-2018
    10:30
    Alliance JO10-2 - MZC'11 JO10-2G
     
  • 03-11-2018
    10:45
    Victoria'03 JO9-1 - Alliance JO9-1
     
  • 03-11-2018
    12:30
    Alliance JO17-3 - Steenbergen JO17-3
    Roland de Volder 
    2 - 3
  • 03-11-2018
    12:30
    Alliance JO17-2 - MOC'17 JO17-2
    Mark Braat 
    1 - 3
  • 03-11-2018
    14:30
    TSVV Merlijn 1 - Alliance Zaterdag 1
     
    4 - 0
  • 03-11-2018
    14:30
    VVR 3 - Alliance Zaterdag 2
     
    3 - 0
  • 03-11-2018
    14:30
    Alliance Zaterdag 4 - Pelikaan 9
     
    1 - 1
  • 03-11-2018
    15:00
    Zundert JO17-1 - Alliance JO17-1
     
    1 - 3
  • 03-11-2018
    15:00
    Beek Vooruit JO19-2 - Alliance JO19-1
     
    5 - 4
  • 06-11-2018
    18:45
    Alliance JO13-1 - Halsteren JO13-2
    Kurt Oprins 
    4 - 0
  • 10-11-2018
    09:00
    Alliance JO15-2 - DIA JO15-2
    Jochem Frankfort 
    1 - 1
  • 10-11-2018
    09:00
    Halsteren JO9-2 - Alliance JO9-1
     
  • 10-11-2018
    09:00
    Alliance JO13-2 - BSC JO13-2
    Bram Ijzerman 
    2 - 6
  • 10-11-2018
    09:00
    Alliance JO11-1 - Halsteren JO11-2
    Mika Voorhans 
    6 - 8
  • 10-11-2018
    10:00
    SVC JO12-1 - Alliance JO12-1
     
    2 - 6
  • 10-11-2018
    10:30
    Alliance JO15-1 - Beek Vooruit JO15-1
    Roland de Volder 
    3 - 0
  • 10-11-2018
    10:30
    Alliance JO10-1 - Victoria'03 JO10-1
     
  • 10-11-2018
    10:30
    Alliance JO10-2 - BSC JO10-4
     
  • 10-11-2018
    10:45
    Moerse Boys JO8-3 - Alliance JO8-1
     
  • 10-11-2018
    12:30
    Madese Boys 6 - Alliance Zaterdag 2
     
    4 - 1
  • 10-11-2018
    12:30
    Alliance JO17-2 - Klundert JO17-1
    REGELEN ZELF 
    5 - 0
  • 10-11-2018
    12:30
    De Fendert 5 - Alliance Zaterdag 4
     
    2 - 2
  • 10-11-2018
    14:00
    Lepelstraatse Boys JO17-1 - Alliance JO17-3
     
    5 - 0
  • 10-11-2018
    14:30
    Smerdiek 3 - Alliance Zaterdag 3
     
    1 - 4
  • 10-11-2018
    14:30
    SC Gastel JO17-1 - Alliance JO17-1
     
    4 - 1
  • 10-11-2018
    15:30
    TVC Breda JO19-1 - Alliance JO19-1
     
    4 - 0
  • 17-11-2018
    09:00
    Alliance JO13-1 - Hoeven JO13-1
    Kurt Oprins 
  • 17-11-2018
    09:00
    Alliance JO12-1 - MOC'17 JO12-3
    Niels van den Berge 
  • 17-11-2018
    09:30
    Lepelstraatse Boys JO10-1 - Alliance JO10-2
     
  • 17-11-2018
    09:45
    MOC'17 JO13-4 - Alliance JO13-2
     
  • 17-11-2018
    10:00
    Boeimeer JO10-1 - Alliance JO10-1
     
  • 17-11-2018
    10:30
    Alliance JO9-1 - Kogelvangers JO9-1
     
  • 17-11-2018
    10:30
    Alliance JO8-1 - Achtmaal JO8-1
     
  • 17-11-2018
    11:00
    NSV JO12-1 - Alliance JO12-2
     
    5-10
  • 17-11-2018
    11:00
    Alliance JO19-1 - Oosterhout JO19-1
    Jochem Frankfort 
  • 17-11-2018
    11:00
    BSC JO11-2 - Alliance JO11-1
     
  • 17-11-2018
    11:30
    Steenbergen JO15-1 - Alliance JO15-1
     
  • 17-11-2018
    12:00
    JEKA JO15-5 - Alliance JO15-2
     
  • 17-11-2018
    12:30
    Alliance JO17-1 - Sprundel JO17-1
    Roland de Volder 
  • 17-11-2018
    14:30
    Alliance Zaterdag 2 - WDS'19 3
     
  • 17-11-2018
    14:30
    Cluzona JO17-1 - Alliance JO17-2
     
  • 17-11-2018
    14:30
    Alliance Zaterdag 1 - Internos 1
     
  • 17-11-2018
    14:30
    Hoeven JO17-3G - Alliance JO17-3
     
  • 24-11-2018
    09:00
    Alliance JO13-2 - Halsteren JO13-3
     
  • 24-11-2018
    09:00
    Alliance JO12-2 - HSC'28 JO12-1
    Speler JO17 
  • 24-11-2018
    09:00
    Alliance JO11-1 - Unitas'30 JO11-3
    Speler JO17 
  • 24-11-2018
    09:30
    Wernhout JO8-1 - Alliance JO8-1
     
  • 24-11-2018
    09:30
    WVV'67 JO12-1 - Alliance JO12-1
     
  • 24-11-2018
    10:30
    Alliance JO15-1 - DIA JO15-1
    Edwin Verstraten 
  • 24-11-2018
    10:30
    Alliance JO15-2 - Unitas'30 JO15-3
    Jochem Frankfort 
  • 24-11-2018
    10:30
    Alliance JO10-1 - Baronie JO10-3
     
  • 24-11-2018
    10:30
    Alliance JO10-2 - Roosendaal JO10-5
     
  • 24-11-2018
    12:00
    Unitas'30 JO17-2 - Alliance JO17-1
     
  • 24-11-2018
    12:30
    Alliance JO17-2 - Tholense Boys JO17-1
    Roland de Volder 
  • 24-11-2018
    12:30
    Alliance JO17-3 - MOC'17 JO17-5
     
  • 24-11-2018
    13:00
    TVC Breda JO13-1 - Alliance JO13-1
     
  • 24-11-2018
    14:30
    SEOLTO 3 - Alliance Zaterdag 2
     
  • 24-11-2018
    14:30
    Willem II 1 - Alliance Zaterdag 1
     
  • 24-11-2018
    14:30
    Oranje Wit 9 - Alliance Zaterdag 4
     
  • 24-11-2018
    15:00
    DVO'60 8 - Alliance Zaterdag 3
     
  • 24-11-2018
    15:00
    Roosendaal JO19-2 - Alliance JO19-1
     
  • 01-12-2018
    09:00
    Alliance JO13-1 - Victoria'03 JO13-1
     
  • 01-12-2018
    09:00
    Alliance JO11-1 - DOSKO JO11-1
     
  • 01-12-2018
    09:00
    Alliance JO12-1 - Wemeldinge JO12-1
     
  • 01-12-2018
    10:00
    NSV JO13-1 - Alliance JO13-2
     
  • 01-12-2018
    10:00
    Bruse Boys JO17-1 - Alliance JO17-2
     
  • 01-12-2018
    10:00
    Rood-Wit W JO10-1 - Alliance JO10-1
     
  • 01-12-2018
    10:30
    Alliance JO8-1 - Unitas'30 JO8-9
     
  • 01-12-2018
    10:30
    Vosmeer JO10-1 - Alliance JO10-2
     
  • 01-12-2018
    11:00
    Cluzona JO12-2 - Alliance JO12-2
     
  • 01-12-2018
    11:00
    Alliance JO19-1 - DVO'60 JO19-1
     
  • 01-12-2018
    11:15
    Virtus JO15-1 - Alliance JO15-1
     
  • 01-12-2018
    12:00
    Oranje Blauw'14 JO17-1G - Alliance JO17-3
     
  • 01-12-2018
    12:30
    Alliance JO17-1 - VVR JO17-1
     
  • 01-12-2018
    13:15
    Boeimeer JO15-2 - Alliance JO15-2
     
  • 01-12-2018
    14:00
    VVGZ 8 - Alliance Zaterdag 4
     
  • 01-12-2018
    14:30
    Alliance Zaterdag 2 - DSE 5
     
  • 01-12-2018
    14:30
    Alliance Zaterdag 3 - VVC'68 6
     
  • 01-12-2018
    14:30
    Alliance Zaterdag 1 - Olympia'60 1
     
  • 08-12-2018
    09:00
    Alliance JO13-2 - Victoria'03 JO13-2
     
  • 08-12-2018
    09:00
    RSV JO8-2 - Alliance JO8-1
     
  • 08-12-2018
    09:00
    Kogelvangers JO12-2G - Alliance JO12-1
     
  • 08-12-2018
    09:00
    Alliance JO12-2 - ODIO JO12-2
     
  • 08-12-2018
    10:00
    JEKA JO14-1M - Alliance JO13-1
     
  • 08-12-2018
    10:15
    Roosendaal JO11-2 - Alliance JO11-1
     
  • 08-12-2018
    10:30
    Alliance JO15-1 - VOAB JO15-1
     
  • 08-12-2018
    10:30
    Alliance JO15-2 - Baronie JO15-6
     
  • 08-12-2018
    10:30
    Alliance JO10-1 - Grenswachters JO10-1G
     
  • 08-12-2018
    10:30
    Alliance JO10-2 - BSC JO10-5
     
  • 08-12-2018
    10:30
    Alliance JO10-1 - Groen Wit JO10-2
     
  • 08-12-2018
    10:30
    Alliance JO10-2 - Grenswachters JO10-1G
     
  • 08-12-2018
    11:30
    Victoria'03 JO17-1 - Alliance JO17-1
     
  • 08-12-2018
    12:30
    Alliance JO17-2 - Moerse Boys JO17-1
     
  • 08-12-2018
    12:30
    Alliance JO17-3 - MZC'11 JO17-4
     
  • 08-12-2018
    14:00
    Internos 8 - Alliance Zaterdag 2
     
  • 08-12-2018
    14:30
    De Fendert 6 - Alliance Zaterdag 3
     
  • 08-12-2018
    14:30
    Oosterhout 1 - Alliance Zaterdag 1
     
  • 08-12-2018
    14:30
    De Fendert JO19-1 - Alliance JO19-1
     
  • 08-12-2018
    14:30
    Alliance Zaterdag 4 - Kogelvangers 3
     
  • 15-12-2018
    09:00
    Alliance JO13-2 - NOAD'67 JO13-1
     
  • 15-12-2018
    10:00
    NVS JO10-1 - Alliance JO10-2
     
  • 15-12-2018
    14:15
    Alliance Zaterdag 1 - DOSKO 1
     
  • 15-12-2018
    14:30
    Alliance Zaterdag 2 - Moerse Boys 3
     
    -
  • 15-12-2018
    14:30
    Alliance Zaterdag 3 - Tholense Boys 4
     
  • 15-12-2018
    14:30
    Alliance Zaterdag 4 - EBOH 4
     
  • 19-01-2019
    14:30
    Alliance Zaterdag 3 - WHS 4
     
  • 19-01-2019
    15:00
    FC Bergen 1 - Alliance Zaterdag 1
     
  • 26-01-2019
    14:30
    Alliance Zaterdag 1 - TSVV Merlijn 1
     

Bekerwedstrijden

DATUM
TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
UITSLAG
  • 01-09-2018
    09:00
    Alliance JO13-2 - Roosendaal JO13-4
    Roland de Volder 
    3 - 1
  • 01-09-2018
    09:00
    Alliance JO11-2 - JEKA JO11-9G
    WORDT VERZET NAAR ANDERE DATUM 
  • 01-09-2018
    09:00
    Alliance JO12-1 - BSC JO12-1
    Lucas de Volder 
    6 - 4
  • 01-09-2018
    09:45
    BSC JO9-2 - Alliance JO9-1
     
    18 -
  • 01-09-2018
    10:15
    Roosendaal JO12-4 - Alliance JO12-2
     
    1 - 0
  • 01-09-2018
    10:30
    Terheijden JO11-1 - Alliance JO11-1
     
    3 - 3
  • 01-09-2018
    10:30
    Alliance JO10-1 - Achtmaal JO10-1
     
    8-5
  • 01-09-2018
    12:00
    Alliance JO17-3 - Rimboe JO17-1G
     
    2 - 6
  • 01-09-2018
    12:30
    RKsv RCD JO15-1 - Alliance JO15-1
     
    5 - 3
  • 01-09-2018
    12:30
    Alliance JO19-1 - Meto JO19-1
    Jochem Frankfort 
    1-5
  • 01-09-2018
    13:15
    Roosendaal JO17-1 - Alliance JO17-1
     
    10 -
  • 01-09-2018
    14:30
    DSE JO17-1 - Alliance JO17-2
     
    2 - 1
  • 01-09-2018
    14:30
    Kruiningen 1 - Alliance Zaterdag 1
     
    2 - 5
  • 08-09-2018
    09:00
    Alliance JO13-1 - Roosendaal JO13 2007-1
    Kurt Oprins 
    3 - 3
  • 08-09-2018
    09:00
    Alliance JO11-1 - JEKA JO11-3G
    Mark Braat 
    8 - 5
  • 08-09-2018
    09:30
    Wernhout JO12-1 - Alliance JO12-1
     
    10 -
  • 08-09-2018
    10:00
    NSV JO10-2 - Alliance JO10-2
     
    0-16
  • 08-09-2018
    10:30
    Alliance JO15-1 - Victoria'03 JO15-1
    Jochem Frankfort 
    5 - 2
  • 08-09-2018
    10:30
    Alliance JO9-1 - Victoria'03 JO9-1
     
  • 08-09-2018
    10:45
    Moerse Boys JO11-2 - Alliance JO11-2
     
  • 08-09-2018
    11:00
    BSC JO10-4 - Alliance JO10-1
     
    1-13
  • 08-09-2018
    11:15
    Zundert JO13-1 - Alliance JO13-2
     
    14 -
  • 08-09-2018
    12:00
    Yerseke JO19-1 - Alliance JO19-1
     
    3-2
  • 08-09-2018
    12:30
    Alliance JO17-1 - ST Steen/Koewacht JO17-1
    Roland de Volder 
    0 - 0
  • 08-09-2018
    13:00
    Alliance JO17-2 - Victoria'03 JO17-2
     
    9 - 1
  • 08-09-2018
    13:15
    Roosendaal JO15-4 - Alliance JO15-2
     
    10 -
  • 08-09-2018
    14:30
    Alliance Zaterdag 1 - Wemeldinge 1
    K.N.V.B. 
    2 - 1
  • 08-09-2018
    14:35
    DSE 2 - Alliance Zaterdag 2
     
    2 - 0
  • 08-09-2018
    16:30
    Alliance Zaterdag 3 - BSC 2
     
    1 - 2
  • 09-09-2018
    10:30
    Alliance JO10-2 - Roosendaal
    Alliance  
    8-4
  • 10-09-2018
    19:00
    Alliance JO12-2 - MOC'17 JO12-4
    Sheldon Hack 
    3 - 3
  • 15-09-2018
    09:00
    Alliance JO13-2 - Unitas'30 JO13-5
    Roland de Volder 
    1 - 2
  • 15-09-2018
    09:00
    Alliance JO11-1 - Boeimeer JO11-2
    Mark Braat 
    3 - 5
  • 15-09-2018
    09:00
    Alliance JO12-1 - Achtmaal JO12-1
    speler JO17 
    7 - 1
  • 15-09-2018
    09:00
    Hoeven JO12-2G - Alliance JO12-2
     
    4 - 4
  • 15-09-2018
    09:45
    BSC JO10-5 - Alliance JO10-2
     
    2-10
  • 15-09-2018
    10:30
    Alliance JO15-1 - Oranje Wit JO15-2
    Jochem Frankfort 
    6 - 5
  • 15-09-2018
    10:30
    Alliance JO9-1 - RSV JO9-1
     
  • 15-09-2018
    10:30
    Alliance JO10-1 - Roosendaal JO10-5
    Geen 
    18-1
  • 15-09-2018
    11:00
    TVC Breda JO11-1 - Alliance JO11-2
     
  • 15-09-2018
    11:45
    Cluzona JO13-1 - Alliance JO13-1
     
    0 - 1
  • 15-09-2018
    12:00
    's heer Arendskerke JO19-1 - Alliance JO19-1
     
    5-1
  • 15-09-2018
    12:30
    Alliance JO17-1 - RBC JO17-1
    Roland de Volder 
    3 - 2
  • 15-09-2018
    12:30
    Alliance JO17-2 - The Gunners JO17-1
    jarno Hermus 
    1 - 1
  • 15-09-2018
    14:00
    Schijf JO17-1 - Alliance JO17-3
     
    5 - 0
  • 15-09-2018
    14:30
    Alliance Zaterdag 2 - Internos 2
     
    0 - 4
  • 15-09-2018
    14:30
    Alliance Zaterdag 3 - MOC'17 3
     
    1 - 4
  • 15-09-2018
    14:30
    Waarde 1 - Alliance Zaterdag 1
     
    1 - 0
  • 19-09-2018
    19:15
    DEVO JO17-1 - Alliance JO17-3
     
    8 - 1
  • 19-09-2018
    20:00
    DVO'60 6 - Alliance Zaterdag 3
     
    2 - 7
  • 20-10-2018
    10:15
    Roosendaal JO10-3 - Alliance JO10-2
     
    7 - 8
  • 31-10-2018
    19:00
    Alliance JO10-1 - Roosendaal JO10-4
     
    13 -

Vriendschappelijk

DATUM
TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
UITSLAG
  • 18-08-2018
    13:00
    Alliance Zaterdag 1 - Rimboe 1
     
    4-2
  • 23-08-2018
    19:30
    Alliance JO17-1 - vv Steenbergen JO17-1
    Roland de Volder 
    3-6
  • 25-08-2018
    11:00
    MOC'17 J015-2 - Alliance JO15-1
     
  • 25-08-2018
    11:00
    Alliance JO10-1 - RSC Alliance JO10-2
     
    9-3
  • 25-08-2018
    14:30
    Alliance Zaterdag 1 - SC Kruisland 2
    Roland de Volder 
    5-0
  • 28-08-2018
    19:30
    Alliance JO15-1 - Rkvv Roosendaal
     
    6-3
  • 17-09-2018
    20:00
    vv Zwaluwe JO19-1 - Alliance JO19-1
     
    3-2
  • 20-10-2018
    10:30
    Alliance JO15-1 - Alliance JO17-2
     
  • 25-10-2018
    18:30
    Internos J015-1 - Alliance JO15-1
     

Toernooi

DATUM
TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
UITSLAG
  • 19-08-2018
    12:00
    Minderhout - Alliance JO10-1