Deze website maakt gebruik van cookies die worden geplaatst door Google Analytics en door Facebook. Via de instellingen van de browser is het mogelijk deze uit te schakelen. Lees meer in onze privacyverklaring.

Akkoord

Zaterdag 8

Klasse

5e klasse 11

Aanvangstijd thuiswedstrijden

14:30 uur

Training

dinsdag: 20:00 - 21:30 uur
donderdag: 20:00 - 21:30 uur

Uitslagen afgelopen 14 dagen

DATUM
THUIS
UIT
UITSLAG
04-12-2021
 
Alliance 8
FC Bergen 4
 
SC Gastel 4
Klundert 3
 
Kogelvangers 3
DVO'60 11
 
Prinsenland 3
Dubbeldam 6
 
Oranje-Blauw'14 1
Steenbergen 5
 
De Fendert 5
SC Kruisland 2
27-11-2021
 
SC Kruisland 2
Prinsenland 3
4 - 0
 
Steenbergen 5
De Fendert 5
0 - 0
 
DVO'60 11
SC Gastel 4
2 - 1
 
Klundert 3
Kogelvangers 3
1 - 3
20-11-2021
 
Alliance 8
DVO'60 11
5 - 3
 
Oranje-Blauw'14 1
SC Kruisland 2
5 - 2
 
SC Gastel 4
Steenbergen 5
3 - 3
 
Kogelvangers 3
Dubbeldam 6
0 - 2
 
De Fendert 5
Klundert 3
3 - 2

Programma komende 14 dagen

DATUM
THUIS
UIT
TYPE
04-12-2021 12:30 04-12 12:30
De Fendert 5
SC Kruisland 2
Competitie
04-12-2021 13:00 04-12 13:00
Oranje-Blauw'14 1
Steenbergen 5
Competitie
04-12-2021 13:30 04-12 13:30
Prinsenland 3
Dubbeldam 6
Competitie
04-12-2021 14:00 04-12 14:00
Kogelvangers 3
DVO'60 11
Competitie
04-12-2021 14:30 04-12 14:30
SC Gastel 4
Klundert 3
Competitie
04-12-2021 14:30 04-12 14:30
Alliance 8
FC Bergen 4
Competitie
11-12-2021 13:00 11-12 13:00
DVO'60 11
Prinsenland 3
Competitie
11-12-2021 14:30 11-12 14:30
Klundert 3
Oranje-Blauw'14 1
Competitie
11-12-2021 14:45 11-12 14:45
Dubbeldam 6
De Fendert 5
Competitie
11-12-2021 15:00 11-12 15:00
FC Bergen 4
SC Gastel 4
Competitie
11-12-2021 15:00 11-12 15:00
Steenbergen 5
Kogelvangers 3
Competitie
11-12-2021 15:00 11-12 15:00
SC Kruisland 2
Alliance 8
Competitie
18-12-2021 12:00 18-12 12:00
FC Bergen 4
Klundert 3
Competitie
18-12-2021 13:15 18-12 13:15
Steenbergen 5
Alliance 8
Competitie
18-12-2021 14:00 18-12 14:00
Kogelvangers 3
SC Kruisland 2
Competitie

Competitiewedstrijden

DATUM
TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
UITSLAG
  • 25-09-2021
    14:30
    Alliance Zaterdag 8 - SC Gastel 4
    E. Methorst 
    2 - 2
  • 02-10-2021
    14:30
    Klundert 3 - Alliance Zaterdag 8
     
    2 - 2
  • 09-10-2021
    14:30
    Alliance Zaterdag 8 - Oranje-Blauw'14 1
    E. Methorst 
    3 - 3
  • 16-10-2021
    12:30
    De Fendert 5 - Alliance Zaterdag 8
     
    3 - 2
  • 13-11-2021
    14:30
    Alliance Zaterdag 8 - Kogelvangers 3
    Erradi Azaoum 
    7 - 0
  • 20-11-2021
    14:30
    Alliance Zaterdag 8 - DVO'60 11
    E. Methorst 
    5 - 3
  • 27-11-2021
    12:30
    Dubbeldam 6 - Alliance Zaterdag 8
     
  • 04-12-2021
    14:30
    Alliance Zaterdag 8 - FC Bergen 4
    E. Methorst 
  • 11-12-2021
    15:00
    SC Kruisland 2 - Alliance Zaterdag 8
     
  • 18-12-2021
    13:15
    Steenbergen 5 - Alliance Zaterdag 8
     
  • 29-01-2022
    13:30
    Prinsenland 3 - Alliance Zaterdag 8
     
  • 05-02-2022
    14:30
    Alliance Zaterdag 8 - De Fendert 5
     
  • 12-02-2022
    14:30
    Oranje-Blauw'14 1 - Alliance Zaterdag 8
     

Bekerwedstrijden

DATUM
TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
UITSLAG
  • 04-09-2021
    12:30
    Lepelstraatse Boys 2 - Alliance Zaterdag 8
     
    1 - 3
  • 11-09-2021
    14:30
    Alliance Zaterdag 8 - DVO'60 6
     
    3 - 4

Vriendschappelijk

DATUM
TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
UITSLAG
  • 18-09-2021
    13:00
    Alliance Zaterdag 8 - MOC'17 6