Deze website maakt gebruik van cookies die worden geplaatst door Google Analytics en door Facebook. Via de instellingen van de browser is het mogelijk deze uit te schakelen. Lees meer in onze privacyverklaring.

Akkoord

Zaterdag 7

Klasse

5e klasse 10

Aanvangstijd thuiswedstrijden

14:30 uur

Training

dinsdag: 20:00 - 21:30 uur
donderdag: 20:00 - 21:30 uur

Leider

  • Patrick Bucior

Programma komende 14 dagen

DATUM
THUIS
UIT
TYPE
29-01-2022 12:00 29-01 12:00
DSE 5
Prinsenland 5
Competitie
29-01-2022 12:30 29-01 12:30
SEOLTO 4
De Fendert 3
Competitie
29-01-2022 13:00 29-01 13:00
DVO'60 10
Alliance 7
Competitie
29-01-2022 14:30 29-01 14:30
SC Gastel 3
Rood-Wit W 2
Competitie
29-01-2022 15:00 29-01 15:00
Sprundel 2
Steenbergen 6
Competitie
29-01-2022 16:15 29-01 16:15
Unitas'30 2
Internos 10
Competitie
05-02-2022 11:30 05-02 11:30
Steenbergen 6
DSE 5
Competitie
05-02-2022 12:00 05-02 12:00
Internos 10
SC Gastel 3
Competitie
05-02-2022 13:00 05-02 13:00
DVO'60 10
SEOLTO 4
Competitie
05-02-2022 14:30 05-02 14:30
De Fendert 3
Rood-Wit W 2
Competitie
05-02-2022 14:30 05-02 14:30
Prinsenland 5
Sprundel 2
Competitie
05-02-2022 14:30 05-02 14:30
Alliance 7
Unitas'30 2
Competitie

Competitiewedstrijden

DATUM
TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
UITSLAG
  • 09-10-2021
    14:30
    Alliance Zaterdag 7 - SEOLTO 4
    E. Azaoum 
    0 - 6
  • 16-10-2021
    16:30
    Unitas'30 2 - Alliance Zaterdag 7
     
    9 - 1
  • 23-10-2021
    14:30
    Alliance Zaterdag 7 - Steenbergen 6
    E. Azaoum 
    9 - 0
  • 30-10-2021
    14:30
    Alliance Zaterdag 7 - Sprundel 2
     
    2 - 7
  • 06-11-2021
    14:30
    Rood-Wit W 2 - Alliance Zaterdag 7
     
    8 - 0
  • 20-11-2021
    14:30
    Alliance Zaterdag 7 - Internos 10
     
    1 - 8
  • 27-11-2021
    14:30
    De Fendert 3 - Alliance Zaterdag 7
     
    7 - 0
  • 11-12-2021
    12:00
    DSE 5 - Alliance Zaterdag 7
     
    9 - 0
  • 29-01-2022
    13:00
    DVO'60 10 - Alliance Zaterdag 7
     
  • 05-02-2022
    14:30
    Alliance Zaterdag 7 - Unitas'30 2
     
  • 12-02-2022
    12:30
    SEOLTO 4 - Alliance Zaterdag 7
     
  • 19-02-2022
    14:30
    Alliance Zaterdag 7 - SC Gastel 3
     
  • 12-03-2022
    15:00
    Sprundel 2 - Alliance Zaterdag 7
     
  • 19-03-2022
    14:30
    Alliance Zaterdag 7 - DVO'60 10
     
  • 26-03-2022
    14:30
    Alliance Zaterdag 7 - De Fendert 3
     
  • 02-04-2022
    12:00
    Internos 10 - Alliance Zaterdag 7
     
  • 09-04-2022
    14:30
    Alliance Zaterdag 7 - Rood-Wit W 2
     

Bekerwedstrijden

DATUM
TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
UITSLAG
  • 04-09-2021
    14:30
    Alliance Zaterdag 7 - FC Moerstraten 2
     
    0 - 9
  • 11-09-2021
    13:00
    DVO'60 9 - Alliance Zaterdag 7
     
    9 - 6
  • 18-09-2021
    13:00
    VVC'68 5 - Alliance Zaterdag 7
     
    1 - 4