Deze website maakt gebruik van cookies die worden geplaatst door Google Analytics en door Facebook. Via de instellingen van de browser is het mogelijk deze uit te schakelen. Lees meer in onze privacyverklaring.

Akkoord

Zaterdag 7

Klasse

5e klasse

Aanvangstijd thuiswedstrijden

14:30 uur

Training

woensdag: 20:00 - 21:30 uur

Uitslagen afgelopen 14 dagen

DATUM
THUIS
UIT
UITSLAG
17-10-2020
 
Lepelstraatse Boys 2
Klundert 4
10-10-2020
 
SC Gastel 4
DVO'60 9
2 - 7
 
SC Kruisland 2
SEOLTO 7
8 - 0
 
De Fendert 6
Lepelstraatse Boys 2
4 - 4
 
Klundert 4
Alliance 7
3 - 0
 
Oranje-Blauw'14 1
Internos 11
7 - 2
Laatste update: 21-10-2020 17:00 uur

Programma komende 14 dagen

DATUM
THUIS
UIT
TYPE
24-10-2020 13:00 24-10 13:00
DVO'60 9
SEOLTO 7
Competitie
24-10-2020 13:30 24-10 13:30
Prinsenland 3
SC Kruisland 2
Competitie
24-10-2020 14:00 24-10 14:00
Kogelvangers 3
Klundert 4
Competitie
24-10-2020 14:30 24-10 14:30
Alliance 7
Lepelstraatse Boys 2
Competitie
24-10-2020 14:30 24-10 14:30
Internos 11
De Fendert 6
Competitie
24-10-2020 14:30 24-10 14:30
SC Gastel 4
Oranje-Blauw'14 1
Competitie
31-10-2020 14:30 31-10 14:30
De Fendert 6
SC Gastel 4
Competitie
31-10-2020 14:30 31-10 14:30
Klundert 4
Oranje-Blauw'14 1
Competitie
31-10-2020 14:30 31-10 14:30
SEOLTO 7
Prinsenland 3
Competitie
31-10-2020 14:30 31-10 14:30
Alliance 7
Internos 11
Competitie
31-10-2020 15:00 31-10 15:00
SC Kruisland 2
DVO'60 9
Competitie
31-10-2020 15:00 31-10 15:00
Lepelstraatse Boys 2
Kogelvangers 3
Competitie
Laatste update: 21-10-2020 17:00 uur

Competitiewedstrijden

DATUM
TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
UITSLAG
  • 19-09-2020
    14:30
    Alliance Zaterdag 7 - Kogelvangers 3
     
    0 - 5
  • 26-09-2020
    14:30
    SC Gastel 4 - Alliance Zaterdag 7
    Eric ten Brinke 
    7 - 1
  • 03-10-2020
    14:30
    Alliance Zaterdag 7 - SC Kruisland 2
     
    1 - 9
  • 10-10-2020
    14:30
    Klundert 4 - Alliance Zaterdag 7
    Jack Koremans 
    3 - 0
  • 24-10-2020
    14:30
    Alliance Zaterdag 7 - Lepelstraatse Boys 2
     
  • 31-10-2020
    14:30
    Alliance Zaterdag 7 - Internos 11
     
  • 07-11-2020
    13:30
    Prinsenland 3 - Alliance Zaterdag 7
     
  • 21-11-2020
    14:30
    SEOLTO 7 - Alliance Zaterdag 7
     
  • 28-11-2020
    14:30
    Alliance Zaterdag 7 - De Fendert 6
     
  • 05-12-2020
    14:30
    Oranje-Blauw'14 1 - Alliance Zaterdag 7
     
  • 12-12-2020
    14:30
    Alliance Zaterdag 7 - DVO'60 9
     

Bekerwedstrijden

DATUM
TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
UITSLAG
  • 29-08-2020
    14:30
    Alliance Zaterdag 7 - Internos 10
     
    0 - 5
  • 05-09-2020
    15:30
    DVO'60 10 - Alliance Zaterdag 7
    Marco Albers 
    10- 2
  • 12-09-2020
    14:30
    Alliance Zaterdag 7 - Moerse Boys 3
     
    2 - 7