Deze site maakt gebruik van technische cookies en de cookies welke worden geplaatst door Google Analytics. Het staat u vrij om cookies uit te schakelen middels uw browser. Houdt u er wel rekening mee dat het mogelijk is dat onze website dan niet meer optimaal werkt.

Akkoord

Zaterdag 6

Klasse

5e klasse

Aanvangstijd thuiswedstrijden

14:30 uur

Training

woensdag: 20:00 - 21:30 uur

Uitslagen afgelopen 14 dagen

DATUM
THUIS
UIT
UITSLAG
18-01-2020
 
Boeimeer 6
VVR 3
7 - 0
 
SEOLTO 6
Moerse Boys 3
1 - 1
Laatste update: 22-01-2020 17:01 uur

Programma komende 14 dagen

DATUM
THUIS
UIT
TYPE
25-01-2020 14:00 25-01 14:00
DSE 3
SAB 3
Competitie
25-01-2020 14:45 25-01 14:45
Moerse Boys 3
Internos 9
Competitie
25-01-2020 15:00 25-01 15:00
Boeimeer 6
Unitas'30 2
Competitie
29-01-2020 19:30 29-01 19:30
SAB 3
Moerse Boys 3
Competitie
01-02-2020 14:00 01-02 14:00
DSE 3
Prinsenland 3
Competitie
01-02-2020 14:30 01-02 14:30
SEOLTO 6
Boeimeer 6
Competitie
01-02-2020 14:30 01-02 14:30
VVR 3
Alliance 6
Competitie
01-02-2020 14:30 01-02 14:30
Internos 9
WDS'19 2
Competitie
Laatste update: 22-01-2020 17:01 uur

Competitiewedstrijden

DATUM
TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
UITSLAG
  • 21-09-2019
    14:30
    Alliance Zaterdag 6 - VVR 3
    Mehmet Ayhan 
    1 - 2
  • 28-09-2019
    14:30
    SEOLTO 6 - Alliance Zaterdag 6
     
    3 - 0
  • 05-10-2019
    14:45
    Moerse Boys 3 - Alliance Zaterdag 6
     
    1 - 0
  • 12-10-2019
    14:30
    Alliance Zaterdag 6 - WDS'19 2
    Erradi Azaoum 
    3 - 3
  • 26-10-2019
    14:15
    Unitas'30 2 - Alliance Zaterdag 6
     
    1 - 5
  • 02-11-2019
    14:30
    Alliance Zaterdag 6 - Prinsenland 3
    Erradi Azaoum 
    3 - 5
  • 09-11-2019
    14:30
    Internos 9 - Alliance Zaterdag 6
     
    2 - 2
  • 16-11-2019
    14:30
    Alliance Zaterdag 6 - SAB 3
     
    6 - 7
  • 23-11-2019
    14:30
    Alliance Zaterdag 6 - Boeimeer 6
     
    4 - 8
  • 30-11-2019
    15:00
    Zundert 2 - Alliance Zaterdag 6
    Stef van Dongen 
    2 - 3
  • 07-12-2019
    14:30
    Alliance Zaterdag 6 - DSE 3
     
    2 - 1
  • 01-02-2020
    14:30
    VVR 3 - Alliance Zaterdag 6
     
  • 08-02-2020
    10:30
    Alliance Zaterdag 6 - Internos 9
     
  • 15-02-2020
    14:30
    SAB 3 - Alliance Zaterdag 6
     
  • 07-03-2020
    14:30
    Alliance Zaterdag 6 - Moerse Boys 3
     
  • 14-03-2020
    15:00
    Boeimeer 6 - Alliance Zaterdag 6
     
  • 28-03-2020
    13:30
    Prinsenland 3 - Alliance Zaterdag 6
     
  • 04-04-2020
    14:30
    Alliance Zaterdag 6 - Zundert 2
     

Bekerwedstrijden

DATUM
TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
UITSLAG
  • 31-08-2019
    14:30
    Alliance Zaterdag 6 - De Fendert 4
    Mehmet Ayhan 
    1 - 3
  • 07-09-2019
    15:00
    BSC 4 - Alliance Zaterdag 6
     
    4 - 2
  • 14-09-2019
    14:30
    Alliance Zaterdag 6 - DVO'60 9
    Mehmet Ayhan 
    3 - 0