Deze website maakt gebruik van cookies die worden geplaatst door Google Analytics en door Facebook. Via de instellingen van de browser is het mogelijk deze uit te schakelen. Lees meer in onze privacyverklaring.

Akkoord

Zaterdag 5

Klasse

5e klasse

Aanvangstijd thuiswedstrijden

12:30 uur

Training

dinsdag: 20:00 - 21:30 uur
donderdag: 20:00 - 21:30 uur

Uitslagen afgelopen 14 dagen

DATUM
THUIS
UIT
UITSLAG
26-09-2020
 
Halsteren 5
Nieuw Borgvliet 2
 
Vrederust 3
Prinsenland 5
 
Rillandia 3
Tholense Boys 4
 
Alliance 5
FC Bergen 4
 
WHS 3
DVO'60 8
19-09-2020
 
DVO'60 8
Alliance 5
 
FC Bergen 4
VVC'68 4
 
Nieuw Borgvliet 2
Rillandia 3
 
Tholense Boys 4
Vrederust 3
 
Prinsenland 5
Halsteren 5
Laatste update: 26-08-2020 14:56 uur

Programma komende 14 dagen

DATUM
THUIS
UIT
TYPE
03-10-2020 14:30 03-10 14:30
Nieuw Borgvliet 2
WHS 3
Competitie
03-10-2020 14:30 03-10 14:30
Tholense Boys 4
Halsteren 5
Competitie
03-10-2020 14:30 03-10 14:30
Vrederust 3
Rillandia 3
Competitie
03-10-2020 14:30 03-10 14:30
Prinsenland 5
VVC'68 4
Competitie
03-10-2020 15:00 03-10 15:00
FC Bergen 4
DVO'60 8
Competitie
10-10-2020 12:30 10-10 12:30
Alliance 5
Nieuw Borgvliet 2
Competitie
10-10-2020 13:30 10-10 13:30
WHS 3
FC Bergen 4
Competitie
10-10-2020 14:30 10-10 14:30
Rillandia 3
Prinsenland 5
Competitie
10-10-2020 15:00 10-10 15:00
Halsteren 5
Vrederust 3
Competitie
10-10-2020 15:00 10-10 15:00
VVC'68 4
Tholense Boys 4
Competitie
Laatste update: 26-08-2020 14:56 uur

Competitiewedstrijden

DATUM
TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
UITSLAG
  • 19-09-2020
    15:00
    DVO'60 8 - Alliance Zaterdag 5
    Ziver Altuntas 
    5 - 4
  • 26-09-2020
    12:30
    Alliance Zaterdag 5 - FC Bergen 4
     
    2 - 3
  • 03-10-2020
    16:45
    MOC'17 7 - Alliance Zaterdag 5
     
  • 10-10-2020
    12:30
    Alliance Zaterdag 5 - Nieuw Borgvliet 2
     
  • 24-10-2020
    14:30
    Rillandia 3 - Alliance Zaterdag 5
     
  • 31-10-2020
    12:30
    Alliance Zaterdag 5 - VVC'68 4
     
  • 07-11-2020
    10:00
    Vrederust 3 - Alliance Zaterdag 5
     

Bekerwedstrijden

DATUM
TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
UITSLAG
  • 29-08-2020
    12:30
    Alliance Zaterdag 5 - SC Kruisland 2
    Ricardo v.d. Zanden 
    2 - 2
  • 05-09-2020
    13:00
    DVO'60 7 - Alliance Zaterdag 5
    Marco Albers 
    4 - 2
  • 12-09-2020
    14:30
    SC Gastel 4 - Alliance Zaterdag 5
    Joost Lambregts 
    0 - 0