Deze website maakt gebruik van cookies die worden geplaatst door Google Analytics en door Facebook. Via de instellingen van de browser is het mogelijk deze uit te schakelen. Lees meer in onze privacyverklaring.

Akkoord

Zaterdag 4

Klasse

5e klasse

Aanvangstijd thuiswedstrijden

12:30 uur

Training

woensdag: 20:00 - 21:30 uur

Uitslagen afgelopen 14 dagen

DATUM
THUIS
UIT
UITSLAG
30-09-2020
 
Alliance 4
Prinsenland 5
2 - 2
26-09-2020
 
Prinsenland 4
SEOLTO 3
6 - 1
 
Rood-Wit W 2
Alliance 4
4 - 2
 
Unitas'30 2
Zundert 2
8 - 0
 
Internos 10
BSC 4
5 - 1
 
De Fendert 3
DVO'60 6
1 - 5
19-09-2020
 
DVO'60 6
Prinsenland 4
3 - 5
 
Zundert 2
Rood-Wit W 2
1 - 3
 
BSC 4
Unitas'30 2
3 - 5
 
SEOLTO 3
DSE 4
2 - 3
 
Alliance 4
Internos 10
0 - 5
Laatste update: 01-10-2020 09:00 uur

Programma komende 14 dagen

DATUM
THUIS
UIT
TYPE
03-10-2020 12:30 03-10 12:30
Alliance 4
De Fendert 3
Competitie
03-10-2020 14:30 03-10 14:30
SEOLTO 3
DVO'60 6
Competitie
03-10-2020 15:00 03-10 15:00
Zundert 2
DSE 4
Competitie
03-10-2020 15:00 03-10 15:00
BSC 4
Rood-Wit W 2
Competitie
03-10-2020 16:15 03-10 16:15
Unitas'30 2
Internos 10
Competitie
10-10-2020 11:00 10-10 11:00
De Fendert 3
SEOLTO 3
Competitie
10-10-2020 12:00 10-10 12:00
Internos 10
Zundert 2
Competitie
10-10-2020 14:00 10-10 14:00
DSE 4
BSC 4
Competitie
10-10-2020 14:30 10-10 14:30
Prinsenland 4
Alliance 4
Competitie
10-10-2020 14:30 10-10 14:30
Rood-Wit W 2
Unitas'30 2
Competitie
Laatste update: 01-10-2020 09:00 uur

Competitiewedstrijden

DATUM
TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
UITSLAG
  • 19-09-2020
    12:30
    Alliance Zaterdag 4 - Internos 10
     
    0 - 5
  • 26-09-2020
    14:30
    Rood-Wit W 2 - Alliance Zaterdag 4
    Maico Vianen 
    4 - 2
  • 03-10-2020
    12:30
    Alliance Zaterdag 4 - De Fendert 3
     
  • 10-10-2020
    14:30
    Prinsenland 4 - Alliance Zaterdag 4
     
  • 31-10-2020
    12:30
    Alliance Zaterdag 4 - BSC 4
     
  • 07-11-2020
    15:00
    Zundert 2 - Alliance Zaterdag 4
     
  • 21-11-2020
    10:00
    SEOLTO 3 - Alliance Zaterdag 4
     
  • 28-11-2020
    12:30
    Alliance Zaterdag 4 - DVO'60 6
     
  • 05-12-2020
    14:00
    DSE 4 - Alliance Zaterdag 4
     
  • 12-12-2020
    12:30
    Alliance Zaterdag 4 - Unitas'30 2
     

Bekerwedstrijden

DATUM
TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
UITSLAG
  • 29-08-2020
    14:30
    NOAD'67 3 - Alliance Zaterdag 4
    Sander Kot 
    0 - 2
  • 12-09-2020
    12:30
    Alliance Zaterdag 4 - De Fendert 4
     
  • 30-09-2020
    20:00
    Alliance Zaterdag 4 - Prinsenland 5
     
    2 - 2