Deze site maakt gebruik van technische cookies en de cookies welke worden geplaatst door Google Analytics. Het staat u vrij om cookies uit te schakelen middels uw browser. Houdt u er wel rekening mee dat het mogelijk is dat onze website dan niet meer optimaal werkt.

Akkoord

Zaterdag 4

Klasse

5e klasse

Aanvangstijd thuiswedstrijden

12:30 uur

Training

woensdag: 20:00 - 21:30 uur

Uitslagen afgelopen 14 dagen

DATUM
THUIS
UIT
UITSLAG
18-01-2020
 
SEOLTO 4
DSE 4
4 - 0
Laatste update: 22-01-2020 17:00 uur

Programma komende 14 dagen

DATUM
THUIS
UIT
TYPE
25-01-2020 12:30 25-01 12:30
SEOLTO 4
Alliance 4
Competitie
25-01-2020 14:00 25-01 14:00
DSE 4
DVO'60 6
Competitie
25-01-2020 14:30 25-01 14:30
SC Gastel 3
Internos 5
Competitie
25-01-2020 14:30 25-01 14:30
Prinsenland 5
Oranje-Blauw'14 1
Competitie
01-02-2020 12:30 01-02 12:30
De Fendert 4
Internos 5
Competitie
01-02-2020 13:15 01-02 13:15
Steenbergen 4
SC Gastel 3
Competitie
01-02-2020 14:00 01-02 14:00
Kogelvangers 3
Alliance 4
Competitie
01-02-2020 14:30 01-02 14:30
Klundert 4
Oranje-Blauw'14 1
Competitie
01-02-2020 14:30 01-02 14:30
Prinsenland 5
DSE 4
Competitie
01-02-2020 15:00 01-02 15:00
DVO'60 6
SEOLTO 4
Competitie
Laatste update: 22-01-2020 17:00 uur

Competitiewedstrijden

DATUM
TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
UITSLAG
  • 21-09-2019
    12:30
    Alliance Zaterdag 4 - Kogelvangers 3
    Arman Grigoryan 
    5 - 0
  • 28-09-2019
    15:00
    DVO'60 6 - Alliance Zaterdag 4
     
    10 -
  • 05-10-2019
    12:30
    Alliance Zaterdag 4 - De Fendert 4
    Arman Grigoryan 
    3 - 7
  • 12-10-2019
    14:30
    Prinsenland 5 - Alliance Zaterdag 4
     
    4 - 1
  • 26-10-2019
    12:30
    Alliance Zaterdag 4 - Internos 5
     
    2 - 1
  • 02-11-2019
    14:30
    SC Gastel 3 - Alliance Zaterdag 4
     
    3 - 2
  • 09-11-2019
    13:15
    Steenbergen 4 - Alliance Zaterdag 4
     
    7 - 1
  • 16-11-2019
    12:30
    Alliance Zaterdag 4 - Klundert 4
     
    7 - 3
  • 23-11-2019
    14:00
    DSE 4 - Alliance Zaterdag 4
     
    3 - 1
  • 30-11-2019
    12:30
    Alliance Zaterdag 4 - Oranje-Blauw'14 1
     
    0 - 7
  • 01-02-2020
    14:00
    Kogelvangers 3 - Alliance Zaterdag 4
     
  • 08-02-2020
    12:30
    Alliance Zaterdag 4 - Steenbergen 4
     
  • 15-02-2020
    14:30
    Klundert 4 - Alliance Zaterdag 4
     
  • 07-03-2020
    12:30
    Alliance Zaterdag 4 - DVO'60 6
     
  • 14-03-2020
    12:30
    De Fendert 4 - Alliance Zaterdag 4
     
  • 28-03-2020
    12:30
    Alliance Zaterdag 4 - SC Gastel 3
     
  • 04-04-2020
    14:30
    Oranje-Blauw'14 1 - Alliance Zaterdag 4
     

Bekerwedstrijden

DATUM
TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
UITSLAG
  • 31-08-2019
    10:30
    FC Moerstraten 2 - Alliance Zaterdag 4
     
    7 - 0
  • 07-09-2019
    12:30
    Alliance Zaterdag 4 - Vrederust 2
    Arman Grigoryan 
    1 - 9
  • 14-09-2019
    12:30
    Alliance Zaterdag 4 - Prinsenland 3
    Arman Grigoryan 
    2 - 4