Deze site maakt gebruik van technische cookies en de cookies welke worden geplaatst door Google Analytics. Het staat u vrij om cookies uit te schakelen middels uw browser. Houdt u er wel rekening mee dat het mogelijk is dat onze website dan niet meer optimaal werkt.

Akkoord

Zaterdag 3

Klasse

4e klasse

Aanvangstijd thuiswedstrijden

14:30 uur

Training

woensdag: 20:00 - 21:30 uur

Uitslagen afgelopen 14 dagen

DATUM
THUIS
UIT
UITSLAG
19-10-2019
 
Halsteren 4
Alliance 3
4 - 2
12-10-2019
 
DVO'60 5
DVO'60 4
1 - 1
 
FC Bergen 2
Halsteren 4
7 - 0
 
DOSKO 2
Steenbergen 2
3 - 2
 
SEOLTO 2
BSC 3
4 - 4
 
Kogelvangers 2
SC Gastel 2
2 - 2
Laatste update: 23-10-2019 17:00 uur

Programma komende 14 dagen

DATUM
THUIS
UIT
TYPE
26-10-2019 12:00 26-10 12:00
DOSKO 2
Halsteren 4
Competitie
26-10-2019 13:00 26-10 13:00
DVO'60 4
FC Bergen 2
Competitie
26-10-2019 14:30 26-10 14:30
SC Gastel 2
DVO'60 5
Competitie
26-10-2019 15:00 26-10 15:00
BSC 3
Alliance 3
Competitie
26-10-2019 15:00 26-10 15:00
VVC'68 3
Kogelvangers 2
Competitie
26-10-2019 15:15 26-10 15:15
Steenbergen 2
SEOLTO 2
Competitie
02-11-2019 12:00 02-11 12:00
SEOLTO 2
SC Gastel 2
Competitie
02-11-2019 14:30 02-11 14:30
FC Bergen 2
BSC 3
Competitie
02-11-2019 14:30 02-11 14:30
Alliance 3
DVO'60 4
Competitie
02-11-2019 15:00 02-11 15:00
DVO'60 5
Steenbergen 2
Competitie
02-11-2019 15:00 02-11 15:00
Kogelvangers 2
DOSKO 2
Competitie
02-11-2019 15:00 02-11 15:00
Halsteren 4
VVC'68 3
Competitie
Laatste update: 23-10-2019 17:00 uur

Competitiewedstrijden

DATUM
TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
UITSLAG
  • 21-09-2019
    14:30
    Alliance Zaterdag 3 - DVO'60 5
    Ziver Altuntas 
    2 - 3
  • 28-09-2019
    12:30
    SEOLTO 2 - Alliance Zaterdag 3
     
    3 - 3
  • 12-10-2019
    14:30
    Alliance Zaterdag 3 - VVC'68 3
     
  • 19-10-2019
    15:00
    Halsteren 4 - Alliance Zaterdag 3
     
    4 - 2
  • 26-10-2019
    15:00
    BSC 3 - Alliance Zaterdag 3
     
  • 02-11-2019
    14:30
    Alliance Zaterdag 3 - DVO'60 4
     
  • 09-11-2019
    14:30
    SC Gastel 2 - Alliance Zaterdag 3
     
  • 16-11-2019
    14:30
    Alliance Zaterdag 3 - Kogelvangers 2
     
  • 23-11-2019
    14:30
    FC Bergen 2 - Alliance Zaterdag 3
     
  • 30-11-2019
    15:15
    Steenbergen 2 - Alliance Zaterdag 3
     
  • 07-12-2019
    14:30
    Alliance Zaterdag 3 - DOSKO 2
     

Bekerwedstrijden

DATUM
TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
UITSLAG
  • 31-08-2019
    11:00
    VVR 2 - Alliance Zaterdag 3
     
    1 - 6
  • 07-09-2019
    14:30
    Alliance Zaterdag 3 - Advendo 2
    Paul Schuerman 
    0 - 6
  • 14-09-2019
    14:30
    Alliance Zaterdag 3 - BSC 5
     
    6 - 2