Deze website maakt gebruik van cookies die worden geplaatst door Google Analytics en door Facebook. Via de instellingen van de browser is het mogelijk deze uit te schakelen. Lees meer in onze privacyverklaring.

Akkoord

Zaterdag 3

Klasse

5e klasse 12

Aanvangstijd thuiswedstrijden

14:30 uur

Training

woensdag: 20:00 - 21:30 uur

Leiders

  • Jelle den Dubbelden
  • Paul Schuerman

Programma komende 14 dagen

DATUM
THUIS
UIT
TYPE
29-01-2022 12:00 29-01 12:00
Vrederust 2
FC Bergen 6
Competitie
29-01-2022 13:00 29-01 13:00
DVO'60 7
De Fendert 4
Competitie
29-01-2022 14:30 29-01 14:30
Internos 9
Alliance 3
Competitie
29-01-2022 14:30 29-01 14:30
Klundert 4
DSE 3
Competitie
29-01-2022 14:30 29-01 14:30
SEOLTO 7
Tholense Boys 3
Competitie
05-02-2022 11:00 05-02 11:00
De Fendert 4
DSE 3
Competitie
05-02-2022 14:30 05-02 14:30
Internos 9
DVO'60 7
Competitie
05-02-2022 14:30 05-02 14:30
Tholense Boys 3
Klundert 4
Competitie
05-02-2022 14:30 05-02 14:30
Alliance 3
SEOLTO 7
Competitie
05-02-2022 15:00 05-02 15:00
MOC'17 7
Vrederust 2
Competitie

Competitiewedstrijden

DATUM
TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
UITSLAG
  • 25-09-2021
    14:30
    Alliance Zaterdag 3 - MOC'17 7
    E. Azaoum 
    2 - 1
  • 02-10-2021
    14:30
    Klundert 4 - Alliance Zaterdag 3
     
    2 - 2
  • 09-10-2021
    14:30
    Alliance Zaterdag 3 - DVO'60 7
    C. Ackermans 
    1 - 9
  • 30-10-2021
    14:30
    Alliance Zaterdag 3 - Prinsenland 4
     
    7 - 1
  • 06-11-2021
    14:00
    DSE 3 - Alliance Zaterdag 3
     
    3 - 4
  • 20-11-2021
    14:30
    Alliance Zaterdag 3 - Tholense Boys 3
    C. Ackermans 
    3 - 0
  • 27-11-2021
    11:00
    De Fendert 4 - Alliance Zaterdag 3
     
    2 - 2
  • 18-12-2021
    14:30
    SEOLTO 7 - Alliance Zaterdag 3
     
    1 - 5
  • 29-01-2022
    14:30
    Internos 9 - Alliance Zaterdag 3
     
  • 05-02-2022
    14:30
    Alliance Zaterdag 3 - SEOLTO 7
     
  • 12-02-2022
    13:00
    DVO'60 7 - Alliance Zaterdag 3
     
  • 19-02-2022
    14:30
    Alliance Zaterdag 3 - Klundert 4
     
  • 12-03-2022
    14:30
    Prinsenland 4 - Alliance Zaterdag 3
     
  • 19-03-2022
    14:30
    Alliance Zaterdag 3 - Internos 9
     
  • 26-03-2022
    14:30
    Alliance Zaterdag 3 - De Fendert 4
     
  • 02-04-2022
    14:30
    Tholense Boys 3 - Alliance Zaterdag 3
     
  • 09-04-2022
    14:30
    Alliance Zaterdag 3 - DSE 3
     

Bekerwedstrijden

DATUM
TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
UITSLAG
  • 04-09-2021
    14:30
    Alliance Zaterdag 3 - VVC'68 4
     
    3 - 0
  • 11-09-2021
    15:00
    DVO'60 8 - Alliance Zaterdag 3
     
    0 - 4
  • 18-09-2021
    14:30
    Alliance Zaterdag 3 - Halsteren 7
    Erradi Azaoum 
    7 - 2
  • 23-10-2021
    13:00
    DVO'60 10 - Alliance Zaterdag 3
     
    4 - 1