Deze website maakt gebruik van cookies die worden geplaatst door Google Analytics en door Facebook. Via de instellingen van de browser is het mogelijk deze uit te schakelen. Lees meer in onze privacyverklaring.

Akkoord

Zaterdag 2

Klasse

3e klasse 303

Aanvangstijd thuiswedstrijden

12:30 uur

Training

maandag: 20:00 - 21:30 uur
woensdag: 20:00 - 21:30 uur

Trainer

  • Edwin de Lange

Leider

  • Coen Buijk

Uitslagen afgelopen 14 dagen

DATUM
THUIS
UIT
UITSLAG
24-09-2022
 
Halsteren 3
Wieldrecht 3
5 - 1
 
Cluzona 2
VVC'68 2
5 - 1
 
MOC'17 3
Rood-Wit W 3
9 - 1
 
DVO'60 3
DVO'60 2
1 - 0
 
Oranje Wit 4
Rijsoord 3
0 - 5
 
Alliance 2
VVGZ 3
3 - 3
21-09-2022
 
SC Kruisland 2
Alliance 2
5 - 0
17-09-2022
 
SC Gastel 2
SC Kruisland 2
1 - 1
 
DVO'60 4
Alliance 2
1 - 4

Programma komende 14 dagen

DATUM
THUIS
UIT
TYPE
01-10-2022 12:00 01-10 12:00
VVC'68 2
Oranje Wit 4
Competitie
01-10-2022 12:15 01-10 12:15
VVGZ 3
Halsteren 3
Competitie
01-10-2022 12:30 01-10 12:30
DVO'60 2
MOC'17 3
Competitie
01-10-2022 12:30 01-10 12:30
Rijsoord 3
DVO'60 3
Competitie
01-10-2022 14:30 01-10 14:30
Rood-Wit W 3
Alliance 2
Competitie
01-10-2022 14:30 01-10 14:30
Wieldrecht 3
Cluzona 2
Competitie
08-10-2022 10:30 08-10 10:30
VVGZ 3
Wieldrecht 3
Competitie
08-10-2022 12:30 08-10 12:30
Alliance 2
DVO'60 2
Competitie
08-10-2022 13:00 08-10 13:00
DVO'60 3
VVC'68 2
Competitie
08-10-2022 13:00 08-10 13:00
MOC'17 3
Rijsoord 3
Competitie
08-10-2022 13:15 08-10 13:15
Oranje Wit 4
Cluzona 2
Competitie
08-10-2022 15:00 08-10 15:00
Halsteren 3
Rood-Wit W 3
Competitie

Competitiewedstrijden

DATUM
TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
UITSLAG
  • 02-10-2021
    12:30
    Alliance Zaterdag 2 - Boeimeer 2
     
    1 - 2
  • 09-10-2021
    15:00
    Halsteren 2 - Alliance Zaterdag 2
     
    6 - 1
  • 16-10-2021
    12:30
    Alliance Zaterdag 2 - SEOLTO 2
    E. Methorst 
    1 - 2
  • 30-10-2021
    12:00
    MOC'17 2 - Alliance Zaterdag 2
     
    3 - 1
  • 06-11-2021
    12:30
    Alliance Zaterdag 2 - Steenbergen 2
    E. Azaoum 
    1 - 7
  • 20-11-2021
    14:45
    DSE 2 - Alliance Zaterdag 2
     
    4 - 2
  • 05-02-2022
    14:30
    WHS 2 - Alliance Zaterdag 2
     
    1 - 2
  • 12-02-2022
    12:30
    Alliance Zaterdag 2 - Cluzona 2
    Roel Buijk 
    2 - 2
  • 19-02-2022
    12:30
    The Gunners 2 - Alliance Zaterdag 2
     
    1 - 1
  • 05-03-2022
    12:30
    Alliance Zaterdag 2 - Tholense Boys 2
     
    1 - 0
  • 19-03-2022
    12:30
    SEOLTO 2 - Alliance Zaterdag 2
     
    0 - 3
  • 22-03-2022
    20:00
    Alliance Zaterdag 2 - Internos 4
     
    1 - 2
  • 30-03-2022
    20:00
    Alliance Zaterdag 2 - Halsteren 2
     
    0 - 5
  • 13-04-2022
    20:00
    Boeimeer 2 - Alliance Zaterdag 2
     
    2 - 7
  • 16-04-2022
    12:30
    Alliance Zaterdag 2 - WHS 2
     
    1 - 1
  • 26-04-2022
    20:00
    Internos 4 - Alliance Zaterdag 2
     
    3 - 1
  • 30-04-2022
    12:30
    Tholense Boys 2 - Alliance Zaterdag 2
     
    4 - 1
  • 07-05-2022
    12:30
    Alliance Zaterdag 2 - DSE 2
     
    1 - 2
  • 14-05-2022
    13:30
    Cluzona 2 - Alliance Zaterdag 2
     
    7 - 4
  • 21-05-2022
    12:30
    Alliance Zaterdag 2 - MOC'17 2
     
    0 - 5
  • 28-05-2022
    12:30
    Steenbergen 2 - Alliance Zaterdag 2
     
    5 - 4
  • 04-06-2022
    12:30
    Alliance Zaterdag 2 - The Gunners 2
     
    5 - 3

Bekerwedstrijden

DATUM
TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
UITSLAG
  • 04-09-2021
    12:30
    Alliance Zaterdag 2 - MOC'17 3
     
  • 11-09-2021
    16:45
    VOAB 2 - Alliance Zaterdag 2
     
    6 - 3
  • 18-09-2021
    12:30
    Alliance Zaterdag 2 - Internos 2
    Peter Nuijtemans 
    2 - 4

Vriendschappelijk

DATUM
TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
UITSLAG
  • 12-08-2021
    20:00
    Alliance Zaterdag 2 - Vivoo 2
    Jarno Hermus 
    2 - 2
  • 28-08-2021
    11:00
    Alliance Zaterdag 2 - RKVV Roosendaal 4
    Marco Albers