Deze website maakt gebruik van cookies die worden geplaatst door Google Analytics en door Facebook. Via de instellingen van de browser is het mogelijk deze uit te schakelen. Lees meer in onze privacyverklaring.

Akkoord

Zaterdag 2

Klasse

3e klasse D

Aanvangstijd thuiswedstrijden

12:30 uur

Training

maandag: 20:00 - 21:30 uur
woensdag: 20:00 - 21:30 uur

Trainer

  • Edwin de Lange

Leider

  • Coen Buijk

Uitslagen afgelopen 14 dagen

DATUM
THUIS
UIT
UITSLAG
16-10-2021
 
DSE 2
Boeimeer 2
3 - 3
 
Internos 4
WHS 2
0 - 3
 
Cluzona 2
MOC'17 2
0 - 7
 
Tholense Boys 2
Steenbergen 2
2 - 6
 
The Gunners 2
Halsteren 2
3 - 7
 
Alliance 2
SEOLTO 2
1 - 2
09-10-2021
 
Halsteren 2
Alliance 2
6 - 1
 
WHS 2
DSE 2
2 - 4
 
Boeimeer 2
Tholense Boys 2
2 - 2
 
Steenbergen 2
Cluzona 2
1 - 1
 
SEOLTO 2
Internos 4
1 - 5
 
MOC'17 2
The Gunners 2
10 - 0
02-10-2021
 
DSE 2
Tholense Boys 2
2 - 3
 
Internos 4
Halsteren 2
2 - 6
 
Cluzona 2
WHS 2
 
The Gunners 2
Steenbergen 2
2 - 5
 
Alliance 2
Boeimeer 2
1 - 2
 
SEOLTO 2
MOC'17 2
1 - 4

Programma komende 14 dagen

DATUM
THUIS
UIT
TYPE
30-10-2021 12:00 30-10 12:00
MOC'17 2
Alliance 2
Competitie
30-10-2021 12:30 30-10 12:30
Tholense Boys 2
SEOLTO 2
Competitie
30-10-2021 14:30 30-10 14:30
WHS 2
Halsteren 2
Competitie
30-10-2021 14:30 30-10 14:30
DSE 2
The Gunners 2
Competitie
30-10-2021 14:30 30-10 14:30
Boeimeer 2
Cluzona 2
Competitie
30-10-2021 17:00 30-10 17:00
Steenbergen 2
Internos 4
Competitie

Competitiewedstrijden

DATUM
TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
UITSLAG
  • 25-09-2021
    14:30
    WHS 2 - Alliance Zaterdag 2
     
  • 02-10-2021
    12:30
    Alliance Zaterdag 2 - Boeimeer 2
     
    1 - 2
  • 09-10-2021
    15:00
    Halsteren 2 - Alliance Zaterdag 2
     
    6 - 1
  • 16-10-2021
    12:30
    Alliance Zaterdag 2 - SEOLTO 2
    E. Methorst 
    1 - 2
  • 30-10-2021
    12:00
    MOC'17 2 - Alliance Zaterdag 2
     
  • 06-11-2021
    12:30
    Alliance Zaterdag 2 - Steenbergen 2
     
  • 20-11-2021
    14:30
    DSE 2 - Alliance Zaterdag 2
     
  • 27-11-2021
    12:30
    Alliance Zaterdag 2 - Cluzona 2
     
  • 04-12-2021
    13:00
    The Gunners 2 - Alliance Zaterdag 2
     
  • 11-12-2021
    12:30
    Alliance Zaterdag 2 - Tholense Boys 2
     

Bekerwedstrijden

DATUM
TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
UITSLAG
  • 04-09-2021
    12:30
    Alliance Zaterdag 2 - MOC'17 3
     
  • 11-09-2021
    16:45
    VOAB 2 - Alliance Zaterdag 2
     
    6 - 3
  • 18-09-2021
    12:30
    Alliance Zaterdag 2 - Internos 2
    Peter Nuijtemans 
    2 - 4

Vriendschappelijk

DATUM
TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
UITSLAG
  • 12-08-2021
    20:00
    Alliance Zaterdag 2 - Vivoo 2
    Jarno Hermus 
    2 - 2
  • 28-08-2021
    11:00
    Alliance Zaterdag 2 - RKVV Roosendaal 4
    Marco Albers