Deze website maakt gebruik van cookies die worden geplaatst door Google Analytics en door Facebook. Via de instellingen van de browser is het mogelijk deze uit te schakelen. Lees meer in onze privacyverklaring.

Akkoord

Zaterdag 2

Competitiewedstrijden

DATUM
TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
UITSLAG
  • 05-09-2020
    09:00
    DVO'60 JO9-1 - Alliance JO9-1
     
    6-2
  • 05-09-2020
    09:00
    Alliance JO12-1 - WVV'67 JO12-1
    Maarten de Heer 
    3 - 7
  • 05-09-2020
    10:00
    Rood-Wit W JO11-1 - Alliance JO11-1
    Corné Bulkmans  
    8 - 3
  • 05-09-2020
    10:30
    Alliance JO8-1 - MOC'17 JO8-2
    Mark Braat 
    10- 4
  • 05-09-2020
    10:30
    Alliance JO7-1 - Roosendaal JO7-1
     
  • 05-09-2020
    10:50
    DVO'60 JO7-1 - Alliance JO7-1
     
  • 05-09-2020
    11:10
    Alliance JO7-1 - BSC JO7-1
     
  • 12-09-2020
    09:00
    Alliance JO11-1 - BSC JO11-3
    Eric Methorst 
    0 - 1
  • 12-09-2020
    09:00
    MOC'17 JO8-7 - Alliance JO8-1
     
  • 12-09-2020
    10:00
    Alliance JO7-1 - DVO'60 JO7-1
     
  • 12-09-2020
    10:15
    METO JO12-1 - Alliance JO12-1
     
    8 - 1
  • 12-09-2020
    10:20
    Alliance JO7-1 - Roosendaal JO7-1
     
    0 - 8
  • 12-09-2020
    10:30
    Alliance JO9-1 - Roosendaal JO9-4
     
    6 - 3
  • 12-09-2020
    10:40
    BSC JO7-1 - Alliance JO7-1
     
    9 - 2
  • 19-09-2020
    08:45
    Klundert JO11-1 - Alliance JO11-1
    Jelle Schoep 
    15 -
  • 19-09-2020
    09:00
    SVC JO9-1 - Alliance JO9-1
     
    6-0
  • 19-09-2020
    09:00
    BSC JO7-1 - Alliance JO7-1
     
  • 19-09-2020
    09:00
    Alliance JO12-1 - Roosendaal JO12-2
    Mats Schoonen 
  • 19-09-2020
    09:20
    Alliance JO7-1 - DVO'60 JO7-1
     
  • 19-09-2020
    09:40
    Roosendaal JO7-1 - Alliance JO7-1
     
  • 19-09-2020
    10:30
    Alliance JO15-1 - Zundert JO15-1G
    Martijn Brand 
    3 - 2
  • 19-09-2020
    10:30
    Alliance JO13-1 - Terneuzen JO13-1
    Yosief Luel  
    1 - 1
  • 19-09-2020
    10:30
    Alliance JO8-1 - MOC'17 JO8-3
     
    13- 2
  • 19-09-2020
    10:45
    Virtus JO17-1 - Alliance JO17-1
    Jeroen Goorden 
    3 - 1
  • 19-09-2020
    11:30
    NOAD'67 JO19-1 - Alliance JO19-1
    Jaap van Oudenaarde 
    1 - 4
  • 19-09-2020
    12:30
    Alliance Zaterdag 4 - Internos 10
     
    0 - 5
  • 19-09-2020
    12:30
    Alliance JO19-2 - Nieuw Borgvliet JO19-1
    Kerem Sahin 
    1 - 9
  • 19-09-2020
    12:30
    Alliance JO15-3 - Zundert JO15-2G
    Gaith Nezam 
    3 - 4
  • 19-09-2020
    14:30
    Alliance Zaterdag 3 - MOC'17 6
    Paul Schuerman 
    0 - 5
  • 19-09-2020
    14:30
    Virtus JO15-2 - Alliance JO15-2
    Wim Peijs 
    0 - 1
  • 19-09-2020
    14:30
    Alliance Zaterdag 6 - Klundert 3
     
    3 - 0
  • 19-09-2020
    14:30
    Alliance Zaterdag 7 - Kogelvangers 3
     
    0 - 5
  • 19-09-2020
    15:00
    DVO'60 8 - Alliance Zaterdag 5
    Ziver Altuntas 
    5 - 4
  • 19-09-2020
    15:00
    SSW - Alliance Zaterdag 1
    Mehmet Safranti 
    2 - 1
  • 21-09-2020
    19:30
    Alliance JO17-2 - Cluzona JO17-2
    Erradi Azaoum 
    6 - 1
  • 26-09-2020
    08:45
    BSC MO8-2 - Alliance JO8-1
     
    1 - 4
  • 26-09-2020
    09:00
    Roosendaal JO7-1 - Alliance JO7-1
     
  • 26-09-2020
    09:20
    BSC JO7-1 - Alliance JO7-1
     
  • 26-09-2020
    09:40
    Alliance JO7-1 - DVO'60 JO7-1
     
  • 26-09-2020
    10:15
    SEOLTO JO12-2 - Alliance JO12-1
    Owen van Dam 
    2 - 8
  • 26-09-2020
    10:30
    Alliance JO15-2 - DIOZ JO15-1
    Kurt Oprins 
    3 - 4
  • 26-09-2020
    10:30
    Alliance JO9-1 - Kogelvangers JO9-1
     
    7 - 0
  • 26-09-2020
    12:00
    FC Bergen JO15-1 - Alliance JO15-1
    Jan Saarloos 
    1 - 9
  • 26-09-2020
    12:15
    Seolto JO15-2G - Alliance JO15-3
    Humphrey Janssen 
    3 - 3
  • 26-09-2020
    12:30
    Alliance JO19-1 - SC Welberg JO19-1
    Erradi Azaoum 
    6 - 2
  • 26-09-2020
    12:30
    Alliance Zaterdag 5 - FC Bergen 4
     
    2 - 3
  • 26-09-2020
    12:45
    DSE 5 - Alliance Zaterdag 6
    Peter van den Boomen 
    0 - 3
  • 26-09-2020
    14:30
    Alliance Zaterdag 2 - Halsteren 4
     
  • 26-09-2020
    14:30
    Rood-Wit W 2 - Alliance Zaterdag 4
    Maico Vianen 
    4 - 2
  • 26-09-2020
    14:30
    SC Gastel 4 - Alliance Zaterdag 7
    Eric ten Brinke 
    7 - 1
  • 26-09-2020
    14:30
    Alliance Zaterdag 1 - Baronie
    Jan van Mersbergen 
    2 - 2
  • 26-09-2020
    15:00
    FC Bergen 5 - Alliance Zaterdag 3
    Peter Luisterburg 
    5 - 1
  • 03-10-2020
    09:00
    Alliance JO12-1 - MOC'17 JO12-1
    Annas Razzouki 
    3 - 3
  • 03-10-2020
    10:30
    Alliance JO15-1 - Steenbergen JO15-2
    Eric Methorst 
    20 -
  • 03-10-2020
    10:30
    Seolto JO11-1G - Alliance JO11-1
    Mesut Cetinkaya 
    7 - 3
  • 03-10-2020
    10:30
    Alliance JO8-1 - Roosendaal JO8-4
    Mark Braat 
    12- 0
  • 03-10-2020
    10:30
    Alliance JO15-3 - Roosendaal JO15-5
    Gaith Nezam 
    2 - 6
  • 03-10-2020
    11:00
    Seolto JO9-3G - Alliance JO9-1
    Danny Jongenelen 
    4 - 8
  • 03-10-2020
    11:30
    SC Kruisland JO15-1 - Alliance JO15-2
    Tim van der Velden 
    0 - 5
  • 03-10-2020
    11:45
    Roosendaal JO17-2 - Alliance JO17-1
    J.M.J. Vandebroek 
    2 - 6
  • 03-10-2020
    12:30
    Alliance Zaterdag 4 - De Fendert 3
    Arman Grigoryan 
    0 - 4
  • 03-10-2020
    12:30
    Alliance JO19-1 - ST FC de Westhoek '20/ZSC '62 JO19-1
    Eric Methorst 
    7 - 0
  • 03-10-2020
    14:30
    Alliance Zaterdag 3 - SC Gastel 3
     
    3 - 5
  • 03-10-2020
    14:30
    Alliance Zaterdag 6 - Madese Boys 3
    Kerem Sahin 
    3 - 1
  • 03-10-2020
    14:30
    Alliance Zaterdag 7 - SC Kruisland 2
     
    1 - 9
  • 03-10-2020
    15:00
    DVO'60 - Alliance Zaterdag 1
    Jan Verpoorten 
    1 - 2
  • 03-10-2020
    15:15
    Steenbergen JO19-1 - Alliance JO19-2
    Hassan El Jilali 
    2 - 6
  • 05-10-2020
    19:00
    Alliance JO17-1 - SC Gastel JO17-1
    K.N.V.B. 
    2 - 3
  • 10-10-2020
    08:45
    Roosendaal JO11-4 - Alliance JO11-1
     
    2 - 6
  • 10-10-2020
    09:00
    Alliance JO12-1 - DOSKO JO12-1
    Mikail Tekindemir 
    1 - 2
  • 10-10-2020
    10:00
    Virtus JO17-3 - Alliance JO17-2
     
  • 10-10-2020
    10:00
    NSV JO8-1 - Alliance JO8-1
     
    1 -20
  • 10-10-2020
    10:30
    Alliance JO17-1 - Terneuzen JO17-1
    Patrick Baremans 
    2 - 4
  • 10-10-2020
    10:30
    Alliance JO15-2 - SC Gastel JO15-2
    Kurt Oprins 
    3 - 3
  • 10-10-2020
    10:30
    SC Gastel JO13-1 - Alliance JO13-1
    Ari Prins 
    1 - 2
  • 10-10-2020
    10:30
    Alliance JO9-1 - De Fendert JO9-1
     
    2 - 5
  • 10-10-2020
    12:30
    Alliance Zaterdag 5 - Nieuw Borgvliet 2
     
    3 - 4
  • 10-10-2020
    12:30
    De Fendert 5 - Alliance Zaterdag 6
    Peter Knook 
    2 - 2
  • 10-10-2020
    13:15
    Halsteren JO19-3 - Alliance JO19-1
    Jack van de Watering 
    3 - 4
  • 10-10-2020
    14:30
    SEOLTO 4 - Alliance Zaterdag 3
    Mesut Cetinkaya 
    5 - 3
  • 10-10-2020
    14:30
    Prinsenland 4 - Alliance Zaterdag 4
     
    6 - 3
  • 10-10-2020
    14:30
    Klundert 4 - Alliance Zaterdag 7
    Jack Koremans 
    3 - 0
  • 10-10-2020
    14:30
    Alliance Zaterdag 1 - GSC/ODS
    Silco Saaman 
    3 - 1
  • 15-10-2020
    18:30
    Alliance JO11-1 - DVO'60 JO11-1G
     
  • 17-10-2020
    12:00
    MOC'17 JO17-4 - Alliance JO17-2
     
  • 17-10-2020
    14:30
    Internos - Alliance Zaterdag 1
    Wim van Horssen 
  • 24-10-2020
    08:45
    Beek Vooruit JO15-3 - Alliance JO15-1
     
  • 24-10-2020
    09:00
    Alliance JO13-1 - MZC'11 JO13-1
     
  • 24-10-2020
    10:15
    SEOLTO JO17-1 - Alliance JO17-2
     
  • 24-10-2020
    10:30
    Alliance JO15-2 - Rood-Wit W JO15-1
    Kurt Oprins 
  • 24-10-2020
    10:30
    Victoria'03 JO15-2 - Alliance JO15-3
     
  • 24-10-2020
    12:30
    Alliance JO19-1 - HSC'28 JO19-1G
     
  • 24-10-2020
    13:00
    Prinsenland 2 - Alliance Zaterdag 2
     
  • 24-10-2020
    13:00
    Cluzona JO19-2 - Alliance JO19-2
     
  • 24-10-2020
    14:30
    Alliance Zaterdag 3 - Steenbergen 5
     
  • 24-10-2020
    14:30
    Rillandia 3 - Alliance Zaterdag 5
     
  • 24-10-2020
    14:30
    Alliance Zaterdag 7 - Lepelstraatse Boys 2
     
  • 24-10-2020
    14:30
    Alliance Zaterdag 1 - DOSKO
     
  • 24-10-2020
    14:30
    Alliance Zaterdag 6 - Pelikaan 14
     
  • 24-10-2020
    15:00
    Zeelandia Middelburg JO17-1 - Alliance JO17-1
     
  • 31-10-2020
    09:00
    Alliance JO11-1 - Virtus JO11-1
     
  • 31-10-2020
    10:00
    Terneuzense Boys JO13-1 - Alliance JO13-1
     
  • 31-10-2020
    10:15
    FC Bergen JO12-1 - Alliance JO12-1
     
  • 31-10-2020
    10:30
    Alliance JO15-1 - Unitas'30 JO15-3
     
  • 31-10-2020
    10:30
    Alliance JO15-3 - Halsteren JO15-4
     
  • 31-10-2020
    11:15
    SKNWK JO19-1 - Alliance JO19-1
     
  • 31-10-2020
    11:30
    Internos JO15-1 - Alliance JO15-2
     
  • 31-10-2020
    12:30
    Alliance Zaterdag 4 - BSC 4
     
  • 31-10-2020
    12:30
    Alliance JO19-2 - De Fendert JO19-1
     
  • 31-10-2020
    12:30
    Alliance JO17-2 - Nieuw Borgvliet JO17-2
     
  • 31-10-2020
    12:30
    Alliance Zaterdag 5 - VVC'68 4
     
  • 31-10-2020
    14:30
    SC Welberg 2 - Alliance Zaterdag 2
     
  • 31-10-2020
    14:30
    Alliance Zaterdag 3 - DVO'60 7
     
  • 31-10-2020
    14:30
    Alliance Zaterdag 6 - Internos 9
     
  • 31-10-2020
    14:30
    Alliance Zaterdag 7 - Internos 11
     
  • 31-10-2020
    15:00
    IFC - Alliance Zaterdag 1
     
  • 07-11-2020
    09:00
    Alliance JO13-1 - Steenbergen JO13-1
     
  • 07-11-2020
    10:00
    Vrederust 3 - Alliance Zaterdag 5
     
  • 07-11-2020
    10:30
    Alliance JO17-1 - BSC JO17-1
     
  • 07-11-2020
    10:30
    Alliance JO15-2 - De Schutters JO15-1G
     
  • 07-11-2020
    10:45
    Hoeven JO15-2 - Alliance JO15-3
     
  • 07-11-2020
    12:30
    De Fendert 4 - Alliance Zaterdag 3
     
  • 07-11-2020
    12:30
    Alliance JO19-1 - Roosendaal JO19-4
     
  • 07-11-2020
    12:30
    SEOLTO 5 - Alliance Zaterdag 6
     
  • 07-11-2020
    12:45
    RSV JO15-1 - Alliance JO15-1
     
  • 07-11-2020
    13:30
    Prinsenland 3 - Alliance Zaterdag 7
     
  • 07-11-2020
    14:30
    Alliance Zaterdag 2 - DOSKO 2
     
  • 07-11-2020
    14:30
    Alliance Zaterdag 1 - MOC'17
     
  • 07-11-2020
    14:30
    BSC 5 - Alliance Zaterdag 5
     
  • 07-11-2020
    15:00
    Zundert 2 - Alliance Zaterdag 4
     
  • 07-11-2020
    15:00
    Roosendaal JO17-5 - Alliance JO17-2
     
  • 07-11-2020
    17:45
    R.K.S.V. Groen Wit JO19-3 - Alliance JO19-2
     
  • 14-11-2020
    10:00
    FC Axel JO13-1 - Alliance JO13-1
     
  • 14-11-2020
    10:30
    Alliance JO15-1 - Klundert JO15-1
     
  • 14-11-2020
    10:30
    Alliance JO15-3 - NSV JO15-1
     
  • 14-11-2020
    11:00
    ST Smerdiek / SPS JO19-1 - Alliance JO19-1
     
  • 14-11-2020
    12:30
    Alliance JO19-2 - METO JO19-1
     
  • 14-11-2020
    12:30
    Alliance JO17-2 - MOC'17 JO17-6
     
  • 14-11-2020
    13:15
    Roosendaal JO15-4 - Alliance JO15-2
     
  • 21-11-2020
    09:00
    Alliance JO13-1 - RCS JO13-1
     
  • 21-11-2020
    10:30
    Alliance JO17-1 - RBC JO17-1
     
  • 21-11-2020
    10:30
    Alliance JO15-2 - Victoria'03 JO15-1
     
  • 21-11-2020
    10:30
    ASWH JO15-2 - Alliance JO15-3
     
  • 21-11-2020
    12:30
    Virtus JO15-1 - Alliance JO15-1
     
  • 21-11-2020
    12:30
    Alliance JO19-1 - MOC'17 JO19-2
     
  • 21-11-2020
    12:30
    Alliance Zaterdag 5 - Tholense Boys 4
     
  • 21-11-2020
    14:00
    Zwaluwe 5 - Alliance Zaterdag 6
     
  • 21-11-2020
    14:30
    Alliance Zaterdag 2 - Steenbergen 4
     
  • 21-11-2020
    14:30
    SEOLTO 3 - Alliance Zaterdag 4
     
  • 21-11-2020
    14:30
    DIOZ JO19-1 - Alliance JO19-2
     
  • 21-11-2020
    14:30
    Alliance Zaterdag 1 - Boeimeer
     
  • 21-11-2020
    14:30
    SEOLTO 7 - Alliance Zaterdag 7
     
  • 21-11-2020
    15:00
    Halsteren 6 - Alliance Zaterdag 3
     
  • 21-11-2020
    15:00
    Roosendaal JO17-4 - Alliance JO17-2
     
  • 28-11-2020
    10:30
    Alliance JO15-1 - Roosendaal JO15-3
     
  • 28-11-2020
    10:30
    Goes JO13-1 - Alliance JO13-1
     
  • 28-11-2020
    10:30
    Alliance JO15-3 - Unitas'30 JO15-4
     
  • 28-11-2020
    11:00
    De Fendert JO15-1 - Alliance JO15-2
     
  • 28-11-2020
    12:30
    DVO'60 2 - Alliance Zaterdag 2
     
  • 28-11-2020
    12:30
    Alliance Zaterdag 4 - DVO'60 6
     
  • 28-11-2020
    12:30
    Alliance JO17-2 - ST Bruse Boys/Duiveland JO17-1
     
  • 28-11-2020
    12:30
    Alliance JO19-1 - SC Kruisland JO19-1
     
  • 28-11-2020
    13:00
    Halsteren JO17-1 - Alliance JO17-1
     
  • 28-11-2020
    14:30
    Alliance Zaterdag 3 - Prinsenland 6
     
  • 28-11-2020
    14:30
    DHV - Alliance Zaterdag 1
     
  • 28-11-2020
    14:30
    Prinsenland 5 - Alliance Zaterdag 5
     
  • 28-11-2020
    14:30
    Alliance Zaterdag 6 - DVO'60 10
     
  • 28-11-2020
    14:30
    Alliance Zaterdag 7 - De Fendert 6
     
  • 28-11-2020
    15:00
    Roosendaal JO19-3 - Alliance JO19-2
     
  • 05-12-2020
    09:00
    Alliance JO13-1 - Luctor Heinkenszand JO13-1
     
  • 05-12-2020
    10:30
    Alliance JO17-1 - HVV'24 JO17-1
     
  • 05-12-2020
    10:45
    Prinsenland JO19-1 - Alliance JO19-1
     
  • 05-12-2020
    11:30
    Steenbergen JO17-2 - Alliance JO17-2
     
  • 05-12-2020
    11:30
    DSE JO15-2 - Alliance JO15-2
     
  • 05-12-2020
    12:00
    FC Bergen JO15-2 - Alliance JO15-3
     
  • 05-12-2020
    12:30
    Alliance JO19-2 - VVC'68 JO19-1
     
  • 05-12-2020
    12:30
    Alliance Zaterdag 5 - Halsteren 5
     
  • 05-12-2020
    13:00
    DSE JO15-1 - Alliance JO15-1
     
  • 05-12-2020
    14:00
    FC Moerstraten 2 - Alliance Zaterdag 3
     
  • 05-12-2020
    14:00
    DSE 4 - Alliance Zaterdag 4
     
  • 05-12-2020
    14:00
    Alliance Zaterdag 1 - FC Bergen
     
  • 05-12-2020
    14:30
    ST TPO/VOV zat 2 - Alliance Zaterdag 6
     
  • 05-12-2020
    14:30
    Oranje-Blauw'14 1 - Alliance Zaterdag 7
     
  • 12-12-2020
    09:00
    Alliance JO13-1 - Walcheren JO13-1
    Bram van Putten 
  • 12-12-2020
    12:30
    Alliance Zaterdag 4 - Unitas'30 2
     
  • 12-12-2020
    14:00
    The Gunners - Alliance Zaterdag 1
     
  • 12-12-2020
    14:30
    Alliance Zaterdag 3 - Vrederust 2
     
  • 12-12-2020
    14:30
    Alliance Zaterdag 6 - DHV 3
     
  • 12-12-2020
    14:30
    Alliance Zaterdag 7 - DVO'60 9
     
  • 12-12-2020
    15:00
    Beek Vooruit JO19-3 - Alliance JO19-2
     
  • 12-12-2020
    17:00
    WHS 3 - Alliance Zaterdag 5
     

Bekerwedstrijden

DATUM
TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
UITSLAG
  • 28-08-2020
    18:30
    Internos 9 - Alliance Zaterdag 6
    Sander Brand  
    6 - 2
  • 29-08-2020
    09:00
    Alliance JO13-1 - Roosendaal JO13-3
     
    2 - 2
  • 29-08-2020
    10:30
    Alliance JO17-1 - ASWH JO17-1
    K.N.V.B. 
    2 - 4
  • 29-08-2020
    11:00
    ST SC Stavenisse/Smerdiek JO15-1G - Alliance JO15-1
     
    1 -11
  • 29-08-2020
    12:30
    Alliance JO19-1 - Wernhout JO19-1
    Kerem Sahin 
    5 - 2
  • 29-08-2020
    12:30
    Alliance Zaterdag 5 - SC Kruisland 2
    Ricardo v.d. Zanden 
    2 - 2
  • 29-08-2020
    13:30
    Boeimeer JO15-2 - Alliance JO15-3
    Gilberto Nanne 
    3 - 1
  • 29-08-2020
    14:30
    NOAD'67 3 - Alliance Zaterdag 4
    Sander Kot 
    0 - 2
  • 29-08-2020
    14:30
    Alliance Zaterdag 7 - Internos 10
     
    0 - 5
  • 29-08-2020
    14:30
    Kogelvangers - Alliance Zaterdag 1
    K.N.V.B. 
    4 - 3
  • 29-08-2020
    15:00
    DVO'60 6 - Alliance Zaterdag 3
    Marco Albers 
    4 - 2
  • 29-08-2020
    15:00
    Roosendaal JO19-4 - Alliance JO19-2
    Peter Schellingerhout 
    5 - 2
  • 29-08-2020
    15:00
    Hoeven JO17-2 - Alliance JO17-2
    Jurgen Pertijs 
    2 - 4
  • 05-09-2020
    10:30
    Alliance JO15-1 - MOC'17 JO15-3
    Eric Methorst 
    2 - 1
  • 05-09-2020
    10:30
    Alliance JO15-3 - Seolto JO15-2G
    Mark Sensen 
    3 - 3
  • 05-09-2020
    12:30
    Alliance JO19-2 - BSC JO19-1
    Erradi Azaoum 
    2 - 3
  • 05-09-2020
    13:00
    DVO'60 7 - Alliance Zaterdag 5
    Marco Albers 
    4 - 2
  • 05-09-2020
    14:30
    Alliance Zaterdag 3 - Zundert 3
    Sjoerd Broos 
    7 - 0
  • 05-09-2020
    14:30
    Alliance Zaterdag 6 - DVO'60 9
    Kerem Sahin 
    2 - 2
  • 05-09-2020
    14:30
    Alliance Zaterdag 1 - DVO'60
    K.N.V.B. 
    2 - 5
  • 05-09-2020
    15:00
    Zundert JO19-1 - Alliance JO19-1
    Piet Jacobs 
    1 - 1
  • 05-09-2020
    15:30
    DVO'60 10 - Alliance Zaterdag 7
    Marco Albers 
    10- 2
  • 07-09-2020
    19:00
    Alliance JO17-2 - Prinsenland JO17-1
    Eric Methorst 
    1 - 3
  • 12-09-2020
    10:30
    Alliance JO15-1 - FC Bergen JO15-1
     
    6 - 0
  • 12-09-2020
    11:30
    R.K.S.V. Groen Wit JO13-1 - Alliance JO13-1
    Bjorn van den Kieboom 
    11 -
  • 12-09-2020
    12:30
    Alliance Zaterdag 4 - De Fendert 4
     
  • 12-09-2020
    12:30
    Alliance JO17-2 - Virtus JO17-2
    Eric Methorst 
    1 - 7
  • 12-09-2020
    12:30
    Alliance JO19-2 - Virtus JO19-2
     
    3 - 0
  • 12-09-2020
    14:00
    Victoria'03 JO15-1 - Alliance JO15-2
    Jesper Aarsman 
    4 - 1
  • 12-09-2020
    14:30
    Alliance Zaterdag 3 - BSC 4
     
    2 - 2
  • 12-09-2020
    14:30
    SC Gastel 4 - Alliance Zaterdag 5
    Joost Lambregts 
    0 - 0
  • 12-09-2020
    14:30
    Rood-Wit W 2 - Alliance Zaterdag 6
     
    2 - 1
  • 12-09-2020
    14:30
    Alliance Zaterdag 7 - Moerse Boys 3
     
    2 - 7
  • 12-09-2020
    14:30
    Alliance Zaterdag 1 - SC Stavenisse
    Bert Aartsen 
    11- 1
  • 12-09-2020
    15:00
    Oranje Wit JO17-1 - Alliance JO17-1
    Bryan Koks 
    6 - 2
  • 12-09-2020
    16:00
    Unitas'30 JO19-4 - Alliance JO19-1
    Gerwin Oomen 
    5 - 6
  • 15-09-2020
    20:00
    Alliance JO15-2 - JEKA JO15-6
    Kurt Oprins 
    1 - 4
  • 17-09-2020
    19:00
    Alliance JO15-3 - The Gunners JO15-2
    Erradi Azaoum 
    1 - 0
  • 30-09-2020
    19:30
    RBC JO17-1 - Alliance JO17-1
    Ron van Beers 
    4 - 2
  • 30-09-2020
    20:00
    Alliance Zaterdag 4 - Prinsenland 5
     
    2 - 2
  • 17-10-2020
    12:30
    Alliance Zaterdag 4 - EBOH 3
     
  • 28-10-2020
    19:00
    Alliance JO15-1 - METO JO15-1
     

Vriendschappelijk

DATUM
TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
UITSLAG
  • 15-08-2020
    11:00
    Alliance JO15-1 - Bavel JO15-1
    Eric Methorst 
    2 - 3
  • 15-08-2020
    16:00
    Alliance Zaterdag 1 - SVC 1
     
    6 - 0
  • 15-08-2020
    16:00
    Alliance Zaterdag 2 - RKVV Roosendaal 4
     
    0 - 1
  • 18-08-2020
    19:30
    RKVV Roosendaal JO15-2 - Alliance JO15-1
     
    1 - 2
  • 19-08-2020
    20:00
    Alliance Zaterdag 1 - Halsteren zaterdag 1
     
    1 - 1
  • 20-08-2020
    19:00
    Halsteren JO13-1 - Alliance JO13-1
    Jaap Zuideweg 
    5 - 0
  • 20-08-2020
    19:45
    Alliance JO15-2 - RKVV Roosendaal JO15-4
    Koen Snels 
    2 - 3
  • 22-08-2020
    10:00
    DFC JO17-1 - Alliance JO17-1
     
    0 - 5
  • 22-08-2020
    14:30
    Baronie JO17-5 - Alliance JO17-2
     
    15- 1
  • 22-08-2020
    16:00
    Alliance Zaterdag 1 - WVV 1
     
    2 - 2
  • 25-08-2020
    19:00
    BSC JO13-1 - Alliance JO13-1
    Bas Raaymakers 
    7 - 2
  • 25-08-2020
    19:30
    Alliance JO15-2 - Unitas JO15-3
    Kurt Oprins 
    0 - 4
  • 25-08-2020
    19:30
    Alliance Zaterdag 2 - Sprundel 2
     
    1 - 5
  • 25-08-2020
    20:00
    Alliance Zaterdag 1 - Sprundel 1
    Eric Methorst 
    3 - 2
  • 26-08-2020
    18:30
    Alliance JO17-1 - Cluzona JO17-1
    Sander van Genderen 
    8 - 1
  • 27-08-2020
    19:00
    Alliance JO15-2 - Alliance JO15-3
    Kurt Oprins 
    6 - 0
  • 03-09-2020
    19:00
    Halsteren JO15-1 - Alliance JO15-1
    Rien Bakx 
    5 - 1
  • 03-09-2020
    19:15
    UVV'40 JO15-3 - Alliance JO15-2
    Tom Drixler 
    0 -16
  • 05-09-2020
    10:00
    Steenbergen JO13-1 - Alliance JO13-1
    Gerard de Heer 
    3 - 4
  • 08-09-2020
    19:00
    Halsteren JO15-4 - Alliance JO15-2
    Kurt Oprins 
    0 - 4
  • 12-09-2020
    10:30
    Alliance JO15-1 - Hoeven JO15-1
    Kerem Sahin 
    4 - 3
  • 15-10-2020
    18:45
    Alliance JO15-2 - Alliance JO13-1
    Kurt Oprins  
    5 - 3
  • 22-10-2020
    19:00
    Alliance JO15-2 - Alliance JO15-3
    Koen Snels 

Toernooi

DATUM
TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
UITSLAG
  • 04-04-2021
    09:30
    Alliance JO15-3 - Paasvoetaltoernooi RSC Alliance
     
  • 04-04-2021
    09:30
    Alliance JO15-2 - Paasvoetaltoernooi RSC Alliance
     
  • 04-04-2021
    09:30
    Alliance JO13-1 - Paasvoetaltoernooi RSC Alliance
     
  • 04-04-2021
    09:30
    Alliance JO17-1 - Paasvoetaltoernooi RSC Alliance
     
  • 04-04-2021
    09:30
    Alliance JO15-1 - Paasvoetaltoernooi RSC Alliance