Deze site maakt gebruik van technische cookies en de cookies welke worden geplaatst door Google Analytics. Het staat u vrij om cookies uit te schakelen middels uw browser. Houdt u er wel rekening mee dat het mogelijk is dat onze website dan niet meer optimaal werkt.

Akkoord

Zaterdag 1

Klasse

4e klasse C

Aanvangstijd thuiswedstrijden

14.30 uur

Training

maandag: 20:00 - 21:30 uur
woensdag: 20:00 - 21:30 uur

Uitslagen afgelopen 14 dagen

DATUM
THUIS
UIT
UITSLAG
22-09-2018
 
Unitas'30 1
DVO'60 1
 
Internos 1
Oosterhout 1
 
The Gunners 1
Olympia'60 1
 
FC Bergen 1
Willem II 1
 
DOSKO 1
ONI 1
 
TSVV Merlijn 1
SC 't Zand 1
 
Alliance 1
Peursum 1
15-09-2018
 
Waarde 1
Alliance 1
1 - 0
 
Kruiningen 1
Wemeldinge 1
4 - 1
08-09-2018
 
Alliance 1
Wemeldinge 1
2 - 1
 
Waarde 1
Kruiningen 1
2 - 7
Laatste update: 21-09-2018 17:00 uur

Programma komende 14 dagen

DATUM
THUIS
UIT
TYPE
22-09-2018 14:30 22-09 14:30
TSVV Merlijn 1
SC 't Zand 1
Competitie
22-09-2018 14:30 22-09 14:30
DOSKO 1
ONI 1
Competitie
22-09-2018 14:30 22-09 14:30
Alliance 1
Peursum 1
Competitie
22-09-2018 15:00 22-09 15:00
FC Bergen 1
Willem II 1
Competitie
22-09-2018 15:00 22-09 15:00
The Gunners 1
Olympia'60 1
Competitie
22-09-2018 16:00 22-09 16:00
Internos 1
Oosterhout 1
Competitie
22-09-2018 16:30 22-09 16:30
Unitas'30 1
DVO'60 1
Competitie
29-09-2018 14:30 29-09 14:30
Willem II 1
TSVV Merlijn 1
Competitie
29-09-2018 14:30 29-09 14:30
Oosterhout 1
DOSKO 1
Competitie
29-09-2018 15:00 29-09 15:00
ONI 1
Alliance 1
Competitie
29-09-2018 15:00 29-09 15:00
Olympia'60 1
Unitas'30 1
Competitie
29-09-2018 15:00 29-09 15:00
DVO'60 1
The Gunners 1
Competitie
29-09-2018 15:00 29-09 15:00
Peursum 1
FC Bergen 1
Competitie
29-09-2018 16:30 29-09 16:30
SC 't Zand 1
Internos 1
Competitie
06-10-2018 14:30 06-10 14:30
TSVV Merlijn 1
Internos 1
Competitie
06-10-2018 14:30 06-10 14:30
Alliance 1
SC 't Zand 1
Competitie
06-10-2018 15:00 06-10 15:00
FC Bergen 1
Oosterhout 1
Competitie
06-10-2018 15:00 06-10 15:00
The Gunners 1
Willem II 1
Competitie
06-10-2018 15:00 06-10 15:00
ONI 1
Olympia'60 1
Competitie
06-10-2018 15:00 06-10 15:00
Peursum 1
DVO'60 1
Competitie
06-10-2018 16:30 06-10 16:30
Unitas'30 1
DOSKO 1
Competitie
Laatste update: 21-09-2018 17:00 uur

Competitiewedstrijden

DATUM
TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
UITSLAG
  • 22-09-2018
    14:30
    Alliance Zaterdag 1 - Peursum 1
     
  • 29-09-2018
    15:00
    ONI 1 - Alliance Zaterdag 1
     
  • 06-10-2018
    14:30
    Alliance Zaterdag 1 - SC 't Zand 1
     
  • 13-10-2018
    15:00
    DVO'60 1 - Alliance Zaterdag 1
     
  • 20-10-2018
    15:00
    The Gunners 1 - Alliance Zaterdag 1
     
  • 27-10-2018
    14:30
    Alliance Zaterdag 1 - Unitas'30 1
     
  • 03-11-2018
    14:30
    TSVV Merlijn 1 - Alliance Zaterdag 1
     
  • 17-11-2018
    14:30
    Alliance Zaterdag 1 - Internos 1
     
  • 24-11-2018
    14:30
    Willem II 1 - Alliance Zaterdag 1
     
  • 01-12-2018
    14:30
    Alliance Zaterdag 1 - Olympia'60 1
     

Bekerwedstrijden

DATUM
TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
UITSLAG
  • 01-09-2018
    14:30
    Kruiningen 1 - Alliance Zaterdag 1
     
    2 - 5
  • 08-09-2018
    14:30
    Alliance Zaterdag 1 - Wemeldinge 1
    K.N.V.B. 
    2 - 1
  • 15-09-2018
    14:30
    Waarde 1 - Alliance Zaterdag 1
     
    1 - 0

Vriendschappelijk

DATUM
TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
UITSLAG
  • 18-08-2018
    13:00
    Alliance Zaterdag 1 - Rimboe 1
     
    4-2
  • 25-08-2018
    14:30
    Alliance Zaterdag 1 - SC Kruisland 2
    Roland de Volder 
    5-0