Deze site maakt gebruik van technische cookies en de cookies welke worden geplaatst door Google Analytics. Het staat u vrij om cookies uit te schakelen middels uw browser. Houdt u er wel rekening mee dat het mogelijk is dat onze website dan niet meer optimaal werkt.

Akkoord

JO11-4 (voorheen E4)

Competitiewedstrijden

DATUM
TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
UITSLAG
  • 23-09-2017
    08:30
    Unitas'30 JO9-2 - Alliance JO9-1
     
    4 - 1
  • 23-09-2017
    09:00
    Alliance JO13-2 - Halsteren JO13-2
    Kalkisim, G. 
    0 - 1
  • 23-09-2017
    09:00
    Alliance JO13-1 - Hoeven JO13-1
    Didi, R. 
    5 - 1
  • 23-09-2017
    10:15
    Alliance JO11-3 - Steenbergen JO11-2
    Genderen, Lucas van 
    2 - 8
  • 23-09-2017
    10:15
    Alliance JO9-2 - JEKA JO9-8G
     
    2 - 5
  • 23-09-2017
    11:30
    Alliance JO15-1 - wvv'67 J015-1
     
    2-1
  • 23-09-2017
    11:15
    Virtus JO7-1 - Alliance JO7-1
     
  • 23-09-2017
    11:30
    Alliance JO15-4 - Beek Vooruit JO15-5
    Erradi Azaoum 
    0 - 5
  • 23-09-2017
    13:00
    Alliance JO17-3 - Halsteren JO17-2
    Mohamed Auoladali 
    6 - 3
  • 23-09-2017
    13:15
    Victoria'03 JO17-1 - Alliance JO17-1
    T. Reijne 
    2 - 4
  • 23-09-2017
    14:30
    Rood Wit W JO17-1 - Alliance JO17-2
    Nispen, J.C. van 
    6 - 1
  • 23-09-2017
    14:30
    FC Bergen 1 - Alliance Zaterdag 1
     
    1 - 2
  • 23-09-2017
    14:45
    Virtus JO15-2 - Alliance JO15-2
    Berg, B. v.d. 
    4 - 2
  • 24-09-2017
    10:00
    Alliance Zondag 5 - Roosendaal 12
    EIGEN BEHEER 
    7 - 2
  • 24-09-2017
    10:30
    Oranje Blauw'14 3 - Alliance Zondag 4
     
    1 - 8
  • 24-09-2017
    11:00
    Alliance Zondag 3 - RSV 4
    Walther Stroop 
    1 - 1
  • 24-09-2017
    11:30
    Victoria 2 - Alliance Zondag 2
     
    8-3
  • 30-09-2017
    08:30
    Seolto JO9-2 - Alliance JO9-2
     
    3 - 5
  • 30-09-2017
    09:30
    Internos JO13-1 - Alliance JO13-1
     
    1 - 1
  • 30-09-2017
    10:15
    Alliance JO11-2 - Moerse Boys JO11-1
    Senna El Messaoudi 
    1 - 1
  • 30-09-2017
    10:15
    Alliance JO9-1 - Kogelvangers JO9-1
     
    7 - 3
  • 30-09-2017
    10:15
    Alliance JO7-1 - SCO JO7-1
     
  • 30-09-2017
    10:15
    Alliance JO9-3 - Bruse Boys JO9-1
     
    5 - 1
  • 30-09-2017
    11:00
    Kogelvangers JO15-2 - Alliance JO15-4
     
    3 - 1
  • 30-09-2017
    11:00
    Jong Ambon JO14-1 - Alliance JO14-1
    Pattinama, C.J.D. 
    18 -
  • 30-09-2017
    11:30
    Alliance JO15-2 - WDS'19 JO15-1
    Auoladali, M. 
    2 - 4
  • 30-09-2017
    12:30
    VVR JO15-1 - Alliance JO15-1
     
    3 - 2
  • 30-09-2017
    13:00
    Alliance JO17-2 - Prinsenland JO17-1
    Auoladali, M. 
    1 - 7
  • 30-09-2017
    13:00
    Alliance JO17-1 - vvr JO17-1
    B. Aartsen 
    3-1
  • 30-09-2017
    13:15
    Krabbendijke JO17-1 - Alliance JO17-3
     
    1 - 5
  • 30-09-2017
    14:30
    Alliance Zaterdag 1 - ONI 1
    E.P.J. Linders 
    0 - 3
  • 01-10-2017
    10:00
    RSV 6 - Alliance Zondag 5
     
    5 - 2
  • 01-10-2017
    11:30
    Alliance Zondag 2 - DSE 2
    J.A.F. de Keijzer 
    3-0
  • 01-10-2017
    12:00
    Alliance Zondag 4 - DIOZ 3
    walther Stroop 
    4 - 4
  • 04-10-2017
    19:00
    MOC'17 JO9-3 - Alliance JO9-3
     
    8 - 2
  • 07-10-2017
    09:00
    Wemeldinge JO9-1 - Alliance JO9-3
     
    6 - 3
  • 07-10-2017
    09:30
    Olympia'60 JO7-1 - Alliance JO7-1
     
  • 07-10-2017
    09:30
    TVC Breda JO12-2 - Alliance JO12-1
     
    6 - 0
  • 07-10-2017
    09:45
    Kapelle JO13-1 - Alliance JO13-1
    Hoepen, M.J. van 
    2 - 2
  • 07-10-2017
    10:15
    Alliance JO11-1 - Rood Wit W JO11-1
    Rachid Didi 
    9 - 1
  • 07-10-2017
    10:15
    DSE JO11-4 - Alliance JO11-4
     
    3 - 2
  • 07-10-2017
    10:15
    Alliance JO9-2 - Internos JO9-1
     
    5 - 1
  • 07-10-2017
    10:15
    Victoria'03 JO9-1 - Alliance JO9-1
     
    9-8
  • 07-10-2017
    10:15
    Halsteren JO11-5 - Alliance JO11-3
     
    0-4
  • 07-10-2017
    11:00
    Tholense Boys JO11-1 - Alliance JO11-2
     
    4 - 2
  • 07-10-2017
    11:15
    Victoria'03 JO13-1 - Alliance JO13-2
    Vucht, J.C.G.A. van 
    8 - 0
  • 07-10-2017
    11:30
    Alliance JO15-4 - De Schutters JO15-1
    Azaoum, E. 
    2 - 4
  • 07-10-2017
    11:30
    Alliance JO15-2 - Groen Wit JO15-1
    Harst, M. van der 
    3 - 1
  • 07-10-2017
    11:30
    Alliance JO14-1 - SC Welberg JO14-2G
    Didi, R. 
    1 - 5
  • 07-10-2017
    12:15
    FC Bergen JO17-1 - Alliance JO17-3
    Saarloos, J.L. 
    0 - 1
  • 07-10-2017
    12:15
    Internos JO17-1 - Alliance JO17-1
    P. Clarijs 
    4 - 1
  • 07-10-2017
    14:30
    Alliance JO17-2 - Tholense Boys JO17-1
    Auoladali, M. 
    1 - 4
  • 07-10-2017
    16:30
    Unitas'30 1 - Alliance Zaterdag 1
     
    1 - 1
  • 08-10-2017
    10:00
    Alliance Zondag 5 - NSV 5
    Zantvliet, T.C.H. van 
    1-5
  • 08-10-2017
    11:00
    Alliance Zondag 3 - Roosendaal 11
    Peter Suijkerbuijk 
    1 - 4
  • 08-10-2017
    11:30
    Roosendaal 4 - Alliance Zondag 2
    Nieuwburg, W.P. van 
    2-1
  • 08-10-2017
    14:30
    Schijf 1 - Alliance Zondag 1
     
    3-2
  • 14-10-2017
    08:45
    Klundert JO9-1 - Alliance JO9-2
     
    8-7
  • 14-10-2017
    09:00
    ST vv Kwadendamme/SV Hoedekenskerke JO14-1 - Alliance JO14-1
     
    14 -
  • 14-10-2017
    09:00
    Alliance JO12-1 - SV Reeshof JO12-1
    Melvin Matondo 
    1 - 8
  • 14-10-2017
    10:15
    Alliance JO11-2 - Victoria'03 JO11-1
    Sverre Beijer 
    1 - 9
  • 14-10-2017
    10:15
    Alliance JO11-3 - MOC'17 JO11-6
    Levi Rombouts 
    10-2
  • 14-10-2017
    10:15
    Alliance JO9-3 - MZC'11 JO9-2
     
    3-2
  • 14-10-2017
    11:15
    MOC'17 JO15-4 - Alliance JO15-4
     
    1 - 7
  • 14-10-2017
    13:00
    Alliance JO17-1 - SC Gastel JO17-1
    J.M. van Vugt 
    4 - 1
  • 14-10-2017
    13:00
    Alliance JO17-3 - ODIO JO17-2
    Mohamed Auoladali 
    1 - 2
  • 14-10-2017
    14:30
    Alliance Zaterdag 1 - TSVV Merlijn 1
    K.N.V.B. 
    5 - 2
  • 14-10-2017
    14:30
    Sprundel JO17-1 - Alliance JO17-2
     
    0 - 3
  • 14-10-2017
    15:30
    Unitas'30 JO15-2 - Alliance JO15-2
     
    0 - 3
  • 15-10-2017
    11:30
    Alliance Zondag 2 - Rood Wit W 2
    Rene Ribbens 
    1 - 2
  • 15-10-2017
    12:00
    Alliance Zondag 4 - SC Kruisland 4
    EIGEN BEHEER 
  • 15-10-2017
    12:00
    Rimboe 5 - Alliance Zondag 5
     
    5-3
  • 15-10-2017
    14:30
    Alliance Zondag 1 - Internos 1
    K.N.V.B. 
    3-3
  • 21-10-2017
    10:00
    Sarto JO12-3 - Alliance JO12-1
     
    5 - 1
  • 21-10-2017
    12:30
    SC Gastel JO15-1 - Alliance JO15-1
     
    1 - 3
  • 21-10-2017
    14:30
    Alliance Zaterdag 1 - The Gunners 1
    K.N.V.B. 
    3 - 5
  • 22-10-2017
    11:30
    Alliance Zondag 2 - Victoria'03 2
    Jarno Hermus 
    3 - 5
  • 22-10-2017
    12:00
    Cluzona 6 - Alliance Zondag 3
    Dhr. M. Schillemans 
    1 - 0
  • 24-10-2017
    19:00
    Alliance JO13-1 - The Gunners JO13-1
    Jochem Frankfort 
    1 - 0
  • 28-10-2017
    09:00
    DIA JO9-1 - Alliance JO9-1
     
    6-6
  • 28-10-2017
    09:00
    DVO'60 JO11-1 - Alliance JO11-4
     
    1 - 5
  • 28-10-2017
    10:00
    BSC JO8-2 - Alliance JO8-1
     
    8-7
  • 28-10-2017
    10:15
    Alliance JO9-2 - Halsteren JO9-4
     
    3-1
  • 28-10-2017
    10:15
    METO JO11-2 - Alliance JO11-3
    Bogers, Sander 
    4 - 1
  • 28-10-2017
    10:15
    Alliance JO7-1 - Bavel JO7-1
     
    2-0
  • 28-10-2017
    11:00
    VVC'68 JO13-1 - Alliance JO13-2
     
    4 - 1
  • 28-10-2017
    11:00
    RSV JO11-1 - Alliance JO11-2
     
    11 -
  • 28-10-2017
    11:00
    Tholense Boys JO9-2 - Alliance JO9-3
     
  • 28-10-2017
    11:15
    Groen Wit JO12-2 - Alliance JO12-1
     
    2 - 2
  • 28-10-2017
    11:30
    Alliance JO15-1 - Victoria'03 JO15-1
    Jochem Frankfort 
    1-0
  • 28-10-2017
    11:30
    Alliance JO15-2 - Kogelvangers JO15-1
    Erradi Azaoum 
    0 - 1
  • 28-10-2017
    11:30
    Alliance JO14-1 - WVV'67 JO14-1
    Ron van Eijk 
    0 - 1
  • 28-10-2017
    12:00
    DOSKO JO17-1 - Alliance JO17-3
     
    1 - 1
  • 28-10-2017
    13:00
    Alliance JO17-2 - Klundert JO17-1
    Mohamed Auoladali 
    1-8
  • 28-10-2017
    13:15
    Roosendaal JO17-2 - Alliance JO17-1
     
    2 - 1
  • 28-10-2017
    14:30
    GSC/ODS 1 - Alliance Zaterdag 1
     
    1 - 1
  • 29-10-2017
    10:00
    Victoria'03 4 - Alliance Zondag 3
    Jelle Dielemans 
    5 - 1
  • 29-10-2017
    10:00
    Victoria'03 6 - Alliance Zondag 4
     
    2 - 9
  • 29-10-2017
    10:00
    Alliance Zondag 5 - BSC 7
    EIGEN BEHEER 
    1 - 5
  • 29-10-2017
    11:30
    Alliance Zondag 2 - JEKA 5
    K.N.V.B. 
    1 - 2
  • 04-11-2017
    09:00
    Alliance JO13-2 - BSC JO13-1
    Jochem Frankfort 
    0 - 1
  • 04-11-2017
    09:00
    Alliance JO12-1 - Unitas'30 JO12-5
    Jordy Hellemons 
    1 - 2
  • 04-11-2017
    09:00
    Right oh JO7-1 - Alliance JO7-1
     
  • 04-11-2017
    10:00
    Klundert JO15-1 - Alliance JO15-2
     
    6 - 1
  • 04-11-2017
    10:15
    Alliance JO11-2 - Sprundel JO11-1
    Boris Willekens 
    2 - 9
  • 04-11-2017
    10:15
    Alliance JO11-4 - Achtmaal JO11-1
    Nour-Eddine Makioui 
    1 - 5
  • 04-11-2017
    10:15
    Alliance JO9-1 - Seolto JO9-1
     
    2-4
  • 04-11-2017
    10:15
    Alliance JO9-3 - Halsteren JO9-3
     
    14-5
  • 04-11-2017
    10:15
    Alliance JO11-3 - Grenswachters JO11-1
    Lucas Portengen 
    2 - 3
  • 04-11-2017
    10:15
    DSE JO9-2 - Alliance JO9-2
    Roelofsen, Thijmen 
    10-0
  • 04-11-2017
    10:15
    Alliance JO8-1 - Klundert JO8-1
     
    13-1
  • 04-11-2017
    13:00
    Alliance JO17-1 - Halsteren JO17-1
    K.N.V.B. 
    1 - 4
  • 04-11-2017
    13:00
    Moerse Boys JO17-1 - Alliance JO17-2
     
    8 - 3
  • 04-11-2017
    13:00
    Rood-Wit W JO15-1 - Alliance JO15-1
     
    1 - 5
  • 04-11-2017
    13:00
    Alliance JO17-3 - Bruse Boys JO17-1
    Erradi Azaoum 
    2 - 0
  • 04-11-2017
    14:30
    Alliance Zaterdag 1 - Beek Vooruit 1
    K.N.V.B. 
    3 - 2
  • 05-11-2017
    11:00
    Alliance Zondag 3 - Nieuw Borgvliet 5
    Walther Stroop 
    1 - 4
  • 05-11-2017
    12:00
    Wernhout 2 - Alliance Zondag 2
     
    3 - 2
  • 05-11-2017
    12:00
    Alliance Zondag 4 - Noordhoek 3
    EIGEN BEHEER 
    4 - 2
  • 06-11-2017
    19:30
    VVR JO15-1 - Alliance JO15-1
     
    4 - 2
  • 11-11-2017
    09:00
    Alliance JO13-1 - Kloetinge JO13-2
    jack brummer 
    1 - 2
  • 11-11-2017
    09:00
    Alliance JO12-1 - Olympia'60 JO12-1
    Jochem Frankfort 
    2 - 4
  • 11-11-2017
    10:00
    ODIO JO9-1 - Alliance JO9-3
     
  • 11-11-2017
    10:15
    Alliance JO11-2 - Seolto JO11-1
    Ruben Verbiest 
    1 - 1
  • 11-11-2017
    10:15
    Alliance JO9-1 - Roosendaal JO9-2
     
  • 11-11-2017
    10:15
    Roosendaal JO11-4 - Alliance JO11-3
     
    7 - 3
  • 11-11-2017
    10:15
    Alliance JO9-2 - BSC JO9-3
     
    6 - 4
  • 11-11-2017
    10:15
    Alliance JO8-1 - MOC'17 JO8-4
     
    11- 4
  • 11-11-2017
    10:15
    Alliance JO7-1 - vv Virtus JO7-1
     
    2 - 3
  • 11-11-2017
    10:45
    Internos JO15-1 - Alliance JO15-1
     
    0 - 6
  • 11-11-2017
    11:15
    MZC'11 JO13-2 - Alliance JO13-2
     
    7 - 2
  • 11-11-2017
    11:30
    Alliance JO15-2 - Halsteren JO15-2
    Erradi Azaoum 
    6 - 3
  • 11-11-2017
    11:30
    Alliance JO14-1 - SC Welberg JO14-1
    Mohamed Auoladali 
    0 - 1
  • 11-11-2017
    11:30
    Alliance JO15-4 - DIOZ JO15-1
    Edwin Verstraten 
    0 - 5
  • 11-11-2017
    13:00
    Alliance JO17-1 - Zundert JO17-1
    K.N.V.B. 
    2 - 0
  • 11-11-2017
    13:00
    Alliance JO17-3 - Yerseke JO17-1
    Edwin Verstraten 
    1 - 2
  • 11-11-2017
    14:30
    Dubbeldam 1 - Alliance Zaterdag 1
     
    3 - 4
  • 11-11-2017
    15:00
    Roosendaal JO17-3 - Alliance JO17-2
     
  • 12-11-2017
    11:00
    Alliance Zondag 3 - DOSKO 6
    Peter Suijkerbuijk 
    1 - 3
  • 12-11-2017
    12:00
    Internos 3 - Alliance Zondag 2
     
    8 - 1
  • 12-11-2017
    12:00
    Alliance Zondag 4 - Roosendaal 13
    Walther Stroop 
    3 - 1
  • 18-11-2017
    09:00
    Alliance JO13-2 - Rood Wit W JO13-1
    Jochem Frankfort 
    0 - 1
  • 18-11-2017
    09:30
    JEKA JO9-2G - Alliance JO9-1
     
  • 18-11-2017
    09:45
    SCO JO7-1 - Alliance JO7-1
     
  • 18-11-2017
    10:00
    Sprundel JO9-1 - Alliance JO9-2
    Afgeschermd 
  • 18-11-2017
    10:15
    Alliance JO9-3 - Kruiningen JO9-1
     
    3-3
  • 18-11-2017
    10:15
    Alliance JO11-3 - NSV JO11-1
    Christopher Situatala 
    8 - 3
  • 18-11-2017
    10:30
    Kogelvangers JO11-1 - Alliance JO11-2
     
    10 -
  • 18-11-2017
    11:30
    Alliance JO15-1 - MOC'17 JO15-2
    Jochem Frankfort 
    8 - 1
  • 18-11-2017
    12:00
    JEKA JO12-5 - Alliance JO12-1
     
    5 - 1
  • 18-11-2017
    12:45
    Hoeven JO15-2 - Alliance JO15-4
     
    1 - 9
  • 18-11-2017
    13:00
    Alliance JO17-2 - DEVO JO17-1
    Mohamed Auoladali 
    1 - 6
  • 18-11-2017
    13:00
    RSV JO15-1 - Alliance JO15-2
     
    2 - 0
  • 18-11-2017
    13:15
    Unitas'30 JO14-5 - Alliance JO14-1
     
    5 - 2
  • 18-11-2017
    13:30
    Cluzona JO17-1 - Alliance JO17-3
     
    1 - 0
  • 18-11-2017
    14:30
    DVO'60 1 - Alliance Zaterdag 1
     
    1 - 3
  • 18-11-2017
    14:45
    Virtus JO17-1 - Alliance JO17-1
     
    5 - 0
  • 19-11-2017
    10:00
    BSC 4 - Alliance Zondag 3
    Mitchell te Vrede 
    1 - 3
  • 19-11-2017
    10:00
    Alliance Zondag 5 - Schijf 4
     
    9 - 2
  • 19-11-2017
    11:30
    Alliance Zondag 2 - Sprundel 2
    Mohammed Auoladali 
    1 - 3
  • 19-11-2017
    12:00
    Virtus 4 - Alliance Zondag 4
     
    0 - 4
  • 25-11-2017
    09:00
    Alliance JO12-1 - TSV Gudok JO12-3
    Sander van Riel 
    2 - 4
  • 25-11-2017
    09:00
    Alliance JO13-1 - MZC'11 JO13-1
    Rachid Didi 
    3 - 4
  • 25-11-2017
    09:00
    Alliance JO13-2 - Zundert JO13-1
    Matthijs Uijtdehaag 
    0 - 1
  • 25-11-2017
    10:15
    Alliance JO11-2 - DSE JO11-1
    Fedde Pal 
    2 - 7
  • 25-11-2017
    10:15
    Alliance JO9-1 - TVC Breda JO9-1
     
    3 - 9
  • 25-11-2017
    10:15
    Alliance JO9-2 - Roosendaal JO9-4
     
    1 - 1
  • 25-11-2017
    10:15
    Alliance JO8-1 - Halsteren JO8-4
     
    12- 1
  • 25-11-2017
    10:30
    Cluzona JO11-3 - Alliance JO11-3
     
    0 - 1
  • 25-11-2017
    10:30
    Alliance JO7-1 - Olympia'60 JO7-1
     
    7 - 1
  • 25-11-2017
    10:45
    Moerse Boys JO11-4 - Alliance JO11-4
    Kerstens, Guus 
    0 - 4
  • 25-11-2017
    11:30
    Alliance JO14-1 - Roosendaal JO14-4
    Erradi Azaoum 
    2 - 3
  • 25-11-2017
    11:30
    Alliance JO15-4 - Seolto JO15-2
    Mohamed Auoladali 
    3 - 0
  • 25-11-2017
    12:45
    DSE JO17-1 - Alliance JO17-2
     
    5 - 0
  • 25-11-2017
    12:45
    Hoeven JO15-1 - Alliance JO15-1
     
    1 - 4
  • 25-11-2017
    13:00
    Alliance JO17-1 - Sleeuwijk JO17-1
    K.N.V.B. 
    3 - 1
  • 25-11-2017
    13:00
    Zundert JO15-1 - Alliance JO15-2
     
    9 - 1
  • 25-11-2017
    13:00
    Alliance JO17-3 - MOC'17 JO17-3
    Erradi Azaoum 
    3 - 3
  • 25-11-2017
    14:30
    Alliance Zaterdag 1 - Oosterhout 1
    K.N.V.B. 
    2 - 4
  • 26-11-2017
    09:45
    Internos 6 - Alliance Zondag 5
     
    3 - 3
  • 26-11-2017
    11:00
    Alliance Zondag 3 - SC Kruisland 3
    Ad Womme 
    1 - 3
  • 26-11-2017
    12:00
    Alliance Zondag 4 - De Fendert 2
    Mohamed Auoladali 
    12 -
  • 26-11-2017
    14:30
    Alliance Zondag 1 - SAB 1
     
    2-0
  • 02-12-2017
    09:30
    WVV'67 JO9-1 - Alliance JO9-3
     
  • 02-12-2017
    09:45
    Victoria'03 JO11-3 - Alliance JO11-3
     
    1 - 6
  • 02-12-2017
    10:00
    Irene'58 JO12-1 - Alliance JO12-1
     
    9 - 0
  • 02-12-2017
    10:00
    BSC JO9-1 - Alliance JO9-1
     
    -
  • 02-12-2017
    11:45
    Cluzona JO13-1 - Alliance JO13-2
     
    11 -
  • 02-12-2017
    13:00
    Virtus JO15-5 - Alliance JO15-4
     
    3 - 1
  • 02-12-2017
    13:00
    Steenbergen JO17-2 - Alliance JO17-3
     
    2 - 4
  • 02-12-2017
    15:15
    Unitas'30 JO17-2 - Alliance JO17-1
     
    1 - 2
  • 03-12-2017
    10:00
    Noordhoek 4 - Alliance Zondag 3
    Dhr. J. de Jonge 
    2 - 3
  • 03-12-2017
    10:00
    Alliance Zondag 5 - SC Gastel 8
     
    3 - 3
  • 03-12-2017
    11:00
    De Schutters 2 - Alliance Zondag 4
     
    1 - 4
  • 03-12-2017
    11:30
    Alliance Zondag 2 - Beek Vooruit 3
    Jarno Hermus 
    6 - 1
  • 03-12-2017
    14:30
    Wernhout 1 - Alliance Zondag 1
     
    4-3
  • 09-12-2017
    09:00
    Alliance JO12-1 - SC 't Zand JO12-3
    Raúl Remesal van Merode 
    4 - 4
  • 09-12-2017
    09:00
    Alliance JO13-2 - Roosendaal JO13-5
    Bram van Halteren 
    1 - 3
  • 09-12-2017
    10:15
    Alliance JO11-3 - HSC'28 JO11-1
    Lucas Portengen 
    4 - 1
  • 09-12-2017
    10:15
    Alliance JO11-2 - Roosendaal JO11-3
    Youp Kooijman 
    2 - 9
  • 09-12-2017
    10:15
    Alliance JO9-3 - NVS JO9-1
     
    8 - 7
  • 09-12-2017
    10:15
    Alliance JO8-1 - Roosendaal JO8-4
     
    4 - 2
  • 09-12-2017
    10:45
    Beek Vooruit JO11-8 - Alliance JO11-4
    Afgeschermd 
    1 - 3
  • 09-12-2017
    10:45
    NVS JO9-2 - Alliance JO9-2
     
    14-4
  • 09-12-2017
    11:00
    Bavel JO7-1 - Alliance JO7-1
     
  • 09-12-2017
    12:00
    De Fendert JO17-1 - Alliance JO17-2
     
    11 -
  • 09-12-2017
    12:30
    Hoeven JO14-1 - Alliance JO14-1
     
    5 - 0
  • 09-12-2017
    13:00
    Alliance JO17-1 - Hoeven JO17-1
    K.N.V.B. 
    4 - 2
  • 09-12-2017
    13:00
    Alliance JO17-3 - RSV JO17-1
    Mohamed Auoladali 
    1 - 1
  • 09-12-2017
    13:15
    Roosendaal JO15-3 - Alliance JO15-2
     
    6 - 1
  • 09-12-2017
    14:15
    Alliance Zaterdag 1 - RFC 1
    K.N.V.B. 
    0 - 4
  • 09-12-2017
    14:30
    Alliance JO19-2 - NSV JO19-1
    Erradi Azaoum 
    0 - 3
  • 16-12-2017
    09:00
    Alliance JO13-2 - De Fendert JO13-1
    Jochem Frankfort 
    0 - 6
  • 16-12-2017
    09:00
    VVR JO13-1 - Alliance JO13-1
     
    4 - 1
  • 16-12-2017
    09:00
    Zundert JO11-1 - Alliance JO11-2
     
    5 - 1
  • 16-12-2017
    09:30
    WVV'67 JO11-1 - Alliance JO11-3
     
    10 -
  • 16-12-2017
    09:45
    MOC'17 JO8-5 - Alliance JO8-1
     
    2-5
  • 16-12-2017
    10:15
    Alliance JO11-4 - RSV JO11-3
    Floyd Aanen 
    5 - 2
  • 16-12-2017
    10:15
    Alliance JO9-2 - Victoria'03 JO9-2
     
    8-4
  • 16-12-2017
    11:30
    Alliance JO15-1 - Roosendaal JO15-2
    Jochem Frankfort 
    6 - 2
  • 16-12-2017
    11:30
    Alliance JO15-2 - Beek Vooruit JO15-2
    Erradi Azaoum 
    0 - 1
  • 16-12-2017
    11:30
    Alliance JO14-1 - Roosendaal JO14-3
    Mohamed Auoladali 
    2 - 8
  • 16-12-2017
    14:15
    DOSKO 1 - Alliance Zaterdag 1
     
    3 - 0
  • 16-12-2017
    14:30
    Alliance JO19-2 - DVO'60 JO19-2
    Mohamed Auoladali 
    1 - 5
  • 17-12-2017
    12:00
    Moerse Boys 3 - Alliance Zondag 2
     
    3 - 6
  • 17-12-2017
    12:00
    Oranje Blauw'14 2 - Alliance Zondag 3
    Dhr. W. van Dam 
    4 - 1
  • 17-12-2017
    12:00
    Alliance Zondag 4 - Oranje Blauw'14 3
     
    23 -
  • 17-12-2017
    14:15
    Alliance Zondag 1 - Gesta 1
     
    2-1
  • 21-01-2018
    10:00
    Sprundel 5 - Alliance Zondag 5
     
    6 - 4
  • 21-01-2018
    14:30
    Alliance Zondag 1 - VVR 1
    K.N.V.B. 
    1-1
  • 27-01-2018
    14:30
    Alliance Zaterdag 1 - Dubbeldam 1
    K.N.V.B. 
    0 - 1
  • 28-01-2018
    10:30
    RSV 4 - Alliance Zondag 3
    Peter Voeten 
    2 - 3
  • 28-01-2018
    12:30
    Roosendaal 12 - Alliance Zondag 5
     
  • 28-01-2018
    14:30
    VVR 1 - Alliance Zondag 1
     
    3-2
  • 03-02-2018
    14:30
    Alliance Zaterdag 1 - FC Bergen 1
    K.N.V.B. 
    3 - 1
  • 04-02-2018
    14:30
    Alliance Zondag 1 - SVC 1
    K.N.V.B. 
    3-0
  • 17-02-2018
    08:30
    Baronie JO15-4 - Alliance JO15-2
     
    6 - 1
  • 17-02-2018
    08:30
    Prinsenland JO11-1 - Alliance JO11-2
     
    4 - 1
  • 17-02-2018
    09:00
    Alliance JO13-1 - MOC'17 JO13-2
    Rachid Didi 
    4 - 1
  • 17-02-2018
    09:00
    Alliance JO13-2 - DOSKO JO13-1
    Jochem Frankfort 
    3 - 3
  • 17-02-2018
    09:00
    SC Gastel JO11-3 - Alliance JO11-4
     
    4 - 0
  • 17-02-2018
    09:00
    Hoeven JO9-1 - Alliance JO9-2
     
    10 -
  • 17-02-2018
    10:15
    Alliance JO11-3 - Kogelvangers JO11-2
    Youssef Aboukhalid 
    2 - 0
  • 17-02-2018
    10:15
    Alliance JO9-1 - Virtus JO9-1
     
    6 - 3
  • 17-02-2018
    10:15
    Alliance JO9-3 - BSC JO9-3
     
    7 - 4
  • 17-02-2018
    10:30
    SEOLTO JO17-1 - Alliance JO17-2
     
    8 - 2
  • 17-02-2018
    12:30
    DIA JO17-2 - Alliance JO17-3
     
    0 - 2
  • 17-02-2018
    13:00
    Alliance JO17-1 - DIA JO17-1
    K.N.V.B. 
    0 - 1
  • 18-02-2018
    10:00
    DIOZ 4 - Alliance Zondag 5
     
    2 - 2
  • 18-02-2018
    11:00
    Alliance Zondag 3 - NSV 3
    Peter Suijkerbuik 
    4 - 4
  • 18-02-2018
    12:00
    VVR 2 - Alliance Zondag 2
     
    1 - 0
  • 18-02-2018
    12:00
    Alliance Zondag 4 - SVC 4
    Mohamed Auoladali 
    5 - 1
  • 20-02-2018
    19:30
    Baronie JO15-3 - Alliance JO15-1
     
    2 - 1
  • 24-02-2018
    09:00
    Alliance JO12-1 - WVV'67 JO13-1
    Fadi Almakroudi 
  • 24-02-2018
    12:30
    SC Gastel JO17-1 - Alliance JO17-1
    KNVB 
    1 - 4
  • 24-02-2018
    14:30
    TSVV Merlijn 1 - Alliance Zaterdag 1
     
    2 - 2
  • 25-02-2018
    12:00
    Rood-Wit W 2 - Alliance Zondag 2
     
    4 - 0
  • 25-02-2018
    14:30
    Internos 1 - Alliance Zondag 1
     
    2 - 0
  • 03-03-2018
    09:00
    JEKA JO12-3 - Alliance JO12-1
     
  • 10-03-2018
    08:30
    MOC'17 JO9-3 - Alliance JO9-2
     
    1-4
  • 10-03-2018
    09:00
    Alliance JO13-2 - Steenbergen JO13-2
    Luke Verstraeten 
    1 - 3
  • 10-03-2018
    09:00
    DVO'60 JO11-2 - Alliance JO11-4
     
    7 - 2
  • 10-03-2018
    09:00
    Alliance JO13-3 - Steenbergen JO13-3
    Fadi Almakroudi 
    6 - 0
  • 10-03-2018
    10:15
    Alliance JO9-1 - Unitas'30 JO9-2
     
    8-4
  • 10-03-2018
    10:15
    Alliance JO9-3 - MOC'17 JO9-2
     
    4-3
  • 10-03-2018
    10:15
    Alliance JO8-1 - TVC Breda JO8-2
     
    2-4
  • 10-03-2018
    10:15
    Alliance JO11-3 - SC Gastel JO11-2
    Steven van Wijk 
    1 - 2
  • 10-03-2018
    10:30
    De Schutters JO15-1 - Alliance JO15-4
     
    0 - 3
  • 10-03-2018
    10:30
    SC Gastel JO13-1 - Alliance JO13-1
     
    3 - 0
  • 10-03-2018
    11:00
    UVV'40 JO14-1 - Alliance JO14-1
     
    6 - 0
  • 10-03-2018
    11:15
    Virtus JO11-2 - Alliance JO11-2
     
  • 10-03-2018
    11:30
    Alliance JO15-1 - Victoria'03 JO15-1
    EIGEN BEHEER 
    4 - 0
  • 10-03-2018
    11:30
    Alliance JO15-2 - Achtmaal JO15-1
    EIGEN BEHEER 
    3 - 1
  • 10-03-2018
    12:35
    Hoeven JO17-1 - Alliance JO17-1
    KNVB 
    1 - 3
  • 10-03-2018
    13:00
    Alliance JO17-2 - SVC JO17-1
    EIGEN BEHEER 
    0 - 5
  • 10-03-2018
    13:00
    Alliance JO17-3 - RSV JO17-1
    Mohamed Auoladali 
    2 - 2
  • 10-03-2018
    15:30
    Beek Vooruit 1 - Alliance Zaterdag 1
     
    2 - 2
  • 11-03-2018
    10:00
    Noordhoek 3 - Alliance Zondag 4
     
    1 - 0
  • 11-03-2018
    10:00
    Alliance Zondag 5 - DEVO 4
    Mohamed Auoladali 
    6 - 0
  • 11-03-2018
    11:30
    Alliance Zondag 2 - Wernhout 2
    K.N.V.B. 
    1 - 3
  • 11-03-2018
    12:00
    Nieuw Borgvliet 5 - Alliance Zondag 3
     
    6 - 2
  • 11-03-2018
    14:30
    Achtmaal 1 - Alliance Zondag 1
     
    3-1
  • 24-03-2018
    08:45
    Bavel JO14-3 - Alliance JO14-1
     
    9 - 1
  • 24-03-2018
    09:00
    Alliance JO13-1 - Kloetinge JO13-2
    Rachid Didi 
    1 - 4
  • 24-03-2018
    09:00
    Alliance JO13-2 - Bruse Boys JO13-1
    Jip Fredrix 
    2 - 6
  • 24-03-2018
    09:30
    Lepelstraatse Boys JO13-1 - Alliance JO13-3
     
    5 - 4
  • 24-03-2018
    10:00
    Boeimeer JO15-3 - Alliance JO15-2
     
    2 - 3
  • 24-03-2018
    10:15
    Alliance JO9-1 - Halsteren JO9-2
     
    3-6
  • 24-03-2018
    10:15
    Alliance JO9-3 - Prinsenland JO9-1
     
    3-5
  • 24-03-2018
    10:30
    Unitas'30 JO8-6 - Alliance JO8-1
     
  • 24-03-2018
    10:45
    Internos JO15-1 - Alliance JO15-1
     
    1 - 4
  • 24-03-2018
    12:30
    Victoria'03 JO17-1 - Alliance JO17-1
     
    2 - 0
  • 24-03-2018
    13:45
    Unitas'30 JO15-4 - Alliance JO15-4
     
    1 - 4
  • 24-03-2018
    15:00
    The Gunners 1 - Alliance Zaterdag 1
     
    3 - 2
  • 25-03-2018
    10:00
    De Fendert 2 - Alliance Zondag 4
     
    0 - 8
  • 25-03-2018
    10:00
    Alliance Zondag 5 - Internos 6
    Mohamed Auoladali 
    6 - 3
  • 25-03-2018
    11:30
    Alliance Zondag 2 - Moerse Boys 3
     
    -
  • 25-03-2018
    11:30
    SC Kruisland 3 - Alliance Zondag 3
     
    2 - 1
  • 25-03-2018
    14:30
    Sprundel 1 - Alliance Zondag 1
     
    1-1
  • 31-03-2018
    10:00
    Achtmaal JO9-1 - Alliance JO9-3
     
    4 - 7
  • 31-03-2018
    10:30
    Alliance JO13-2 - METO JO13-1
    Mohamed Auoladali 
    0 - 5
  • 31-03-2018
    10:45
    Hoeven JO14-1 - Alliance JO14-1
     
    2 - 0
  • 31-03-2018
    11:45
    METO JO13-2 - Alliance JO13-3
     
    5 - 2
  • 31-03-2018
    13:00
    Alliance JO17-3 - HZ'75 JO17-1
    Mohamed Auoladali 
    2 - 2
  • 31-03-2018
    14:30
    Alliance Zaterdag 1 - DVO'60 1
    K.N.V.B. 
    4 - 1
  • 02-04-2018
    14:30
    Alliance Zondag 1 - DIOZ 1
    K.N.V.B. 
    3-1
  • 03-04-2018
    18:30
    Alliance JO15-2 - Roosendaal JO15-4
    Mohamed Auoladali 
    0 - 0
  • 05-04-2018
    18:30
    VVC'68 JO13-1 - Alliance JO13-2
     
    3 - 1
  • 07-04-2018
    09:30
    Prinsenland JO13-1 - Alliance JO13-2
     
    6 - 1
  • 07-04-2018
    09:30
    De Fendert JO11-1 - Alliance JO11-1
     
    0 - 4
  • 07-04-2018
    09:45
    Steenbergen JO13-1 - Alliance JO13-1
     
    4 - 0
  • 07-04-2018
    10:00
    NSV JO9-1G - Alliance JO9-3
     
    9-1
  • 07-04-2018
    10:15
    DSE JO9-1 - Alliance JO9-1
     
    5-7
  • 07-04-2018
    10:15
    Alliance JO9-2 - MOC'17 JO9-2
     
    1-8
  • 07-04-2018
    10:15
    Alliance JO8-1 - BSC JO8-1
     
    1-16
  • 07-04-2018
    10:15
    Alliance JO11-2 - Alliance JO11-3
    Bram Ijzerman 
    6 - 2
  • 07-04-2018
    10:15
    Alliance JO11-4 - FC Bergen JO11-3
    B speler 
    6 - 4
  • 07-04-2018
    11:15
    MOC'17 JO15-4 - Alliance JO15-4
     
    0 - 1
  • 07-04-2018
    11:30
    Alliance JO15-1 - Bavel JO15-1
    K.N.V.B. 
    1 - 0
  • 07-04-2018
    11:30
    Alliance JO15-2 - DSE JO15-1
    Erradi Azaoum 
    7 - 1
  • 07-04-2018
    11:30
    Alliance JO14-1 - Gloria UC JO14-1
    Jochem Frankfort 
    0 - 1
  • 07-04-2018
    12:30
    VVR JO17-1 - Alliance JO17-1
     
    2 - 0
  • 07-04-2018
    13:00
    Alliance JO17-2 - HSC'28 JO17-1
    Mohamed Auoladali 
    2 - 7
  • 07-04-2018
    13:00
    Alliance JO17-3 - Wernhout JO17-1
    Erradi Azaoum 
    0 - 1
  • 07-04-2018
    14:45
    ONI 1 - Alliance Zaterdag 1
     
    4 - 1
  • 08-04-2018
    10:00
    DIOZ 3 - Alliance Zondag 4
     
    0 - 7
  • 08-04-2018
    10:00
    Alliance Zondag 5 - RSV 6
    EIGEN BEHEER 
    4 - 2
  • 08-04-2018
    11:00
    Alliance Zondag 3 - Cluzona 6
    Mohamed Auoladali 
    1 - 3
  • 08-04-2018
    14:30
    DSE 1 - Alliance Zondag 1
     
    1-1
  • 11-04-2018
    18:30
    Alliance JO11-2 - De Schutters JO11-1
    Joris van Overveld 
    4 - 3
  • 11-04-2018
    18:30
    Sprundel JO17-1 - Alliance JO17-3
     
    2 - 1
  • 14-04-2018
    10:30
    JEKA JO8-3 - Alliance JO8-1
     
  • 14-04-2018
    12:00
    JEKA JO14-2 - Alliance JO14-1
     
    14 -
  • 16-04-2018
    19:15
    Unitas'30 JO15-3 - Alliance JO15-2
     
    3 - 4
  • 19-04-2018
    19:15
    DEVO 4 - Alliance Zondag 5
     
    2 - 5
  • 21-04-2018
    09:00
    Alliance JO13-3 - Kloetinge JO13-5G
     
    1 - 3
  • 21-04-2018
    09:30
    Tholense Boys JO13-1 - Alliance JO13-2
     
    13 -
  • 21-04-2018
    10:15
    Alliance JO11-1 - Zundert JO11-1
    Kurt Oprins 
    8 - 0
  • 21-04-2018
    10:15
    Alliance JO11-2 - SC Gastel JO11-2
    Furkan Tekindemir 
    4 - 6
  • 21-04-2018
    10:15
    Alliance JO9-1 - Noordhoek JO9-1
     
    5-1
  • 21-04-2018
    10:15
    Roosendaal JO9-3 - Alliance JO9-2
     
    7-1
  • 21-04-2018
    10:15
    Alliance JO9-3 - MOC'17 JO9-3
     
    2-14
  • 21-04-2018
    10:15
    Alliance JO8-1 - JEKA JO8-2
     
    0-9
  • 21-04-2018
    11:30
    Alliance JO15-2 - Beek Vooruit JO15-3
    Erradi Azaoum 
    6 - 2
  • 21-04-2018
    11:30
    Alliance JO15-4 - Beek Vooruit JO15-6
    Jochem Frankfort 
    6 - 1
  • 21-04-2018
    12:00
    DOSKO JO17-1 - Alliance JO17-2
     
  • 21-04-2018
    12:30
    SC Welberg JO14-2G - Alliance JO14-1
     
    8 - 0
  • 21-04-2018
    13:00
    Alliance JO17-1 - Virtus JO17-1
    K.N.V.B. 
    2 - 5
  • 21-04-2018
    13:45
    Baronie JO17-5 - Alliance JO17-3
     
    4 - 1
  • 21-04-2018
    14:30
    Alliance JO15-1 - VVR JO15-1
    K.N.V.B. 
    2 - 2
  • 22-04-2018
    09:45
    Schijf 4 - Alliance Zondag 5
     
    3 - 1
  • 22-04-2018
    11:00
    Alliance Zondag 3 - BSC 4
    Mohammed Iflahen 
    3 - 1
  • 22-04-2018
    12:00
    Alliance Zondag 4 - Virtus 4
    Mohamed Auoladali 
    5 - 2
  • 22-04-2018
    14:30
    Alliance Zondag 1 - Wernhout 1
    K.N.V.B. 
    0-3
  • 25-04-2018
    19:30
    Alliance JO17-3 - Zwaluwe JO17-1
    Mohamed Auoladali 
    0 - 0
  • 28-04-2018
    09:45
    Kapelle JO13-1 - Alliance JO13-1
     
    9 - 2
  • 28-04-2018
    10:15
    Alliance JO11-3 - SC Kruisland JO11-1
    EIGEN BEHEER 
    14 -
  • 28-04-2018
    10:15
    Halsteren JO11-4 - Alliance JO11-2
     
    3 - 5
  • 28-04-2018
    10:15
    Alliance JO9-1 - DSE JO9-2
     
    11- 2
  • 28-04-2018
    10:15
    Alliance JO8-1 - MOC'17 JO8-3
     
    0 -12
  • 28-04-2018
    11:00
    NSV JO11-1 - Alliance JO11-4
     
    4 - 4
  • 28-04-2018
    11:00
    Kogelvangers JO15-2 - Alliance JO15-4
     
    7 - 2
  • 28-04-2018
    12:15
    Victoria'03 JO19-2 - Alliance JO19-2
     
    1 - 0
  • 28-04-2018
    14:30
    Alliance Zaterdag 1 - GSC/ODS 1
    K.N.V.B. 
    1 - 4
  • 29-04-2018
    10:00
    Alliance Zondag 5 - Rimboe 5
    EIGEN BEHEER 
    2 - 8
  • 29-04-2018
    11:00
    Alliance Zondag 3 - Oranje Blauw'14 2
    Mohamed Auoladali 
    3 - 4
  • 29-04-2018
    11:30
    SC Kruisland 4 - Alliance Zondag 4
     
    4 - 2
  • 01-05-2018
    19:30
    Gloria UC JO15-1 - Alliance JO15-1
     
    1 - 4
  • 05-05-2018
    09:00
    Alliance JO13-1 - Victoria'03 JO13-1
    Rachid Didi 
    2 - 4
  • 05-05-2018
    09:00
    Hoeven JO11-1 - Alliance JO11-1
     
    1 - 3
  • 05-05-2018
    09:00
    Hoeven JO9-1 - Alliance JO9-3
     
    6-6
  • 05-05-2018
    09:30
    SPS JO13-2G - Alliance JO13-3
     
    3 - 7
  • 05-05-2018
    10:00
    VVR JO9-1 - Alliance JO9-1
     
    3-5
  • 05-05-2018
    10:00
    SVC JO8-1 - Alliance JO8-1
     
  • 05-05-2018
    10:15
    SEOLTO JO15-1 - Alliance JO15-2
     
    5 - 2
  • 05-05-2018
    10:15
    Alliance JO11-4 - MOC'17 JO11-8
     
    4 - 9
  • 05-05-2018
    12:30
    Alliance JO15-4 - Prinsenland JO15-2
    Erradi Azaoum 
    4 - 1
  • 05-05-2018
    14:15
    JEKA JO17-3 - Alliance JO17-3
     
    2 - 5
  • 05-05-2018
    14:30
    Alliance Zaterdag 1 - Unitas'30 1
    K.N.V.B. 
    1 - 0
  • 05-05-2018
    14:30
    DIA JO15-1 - Alliance JO15-1
     
    2 - 2
  • 06-05-2018
    10:00
    NSV 5 - Alliance Zondag 5
     
    2 - 7
  • 06-05-2018
    12:00
    Alliance Zondag 4 - SC Gastel 7
    Mohamed Auoladali 
    1 - 2
  • 06-05-2018
    12:30
    Roosendaal 11 - Alliance Zondag 3
     
    2 - 2
  • 06-05-2018
    14:30
    Alliance Zondag 1 - Schijf 1
    K.N.V.B. 
    1-4
  • 08-05-2018
    19:00
    Alliance JO15-1 - Boeimeer JO15-1
    Mohammed Iflahen 
    6 - 1
  • 09-05-2018
    18:45
    Prinsenland JO9-1 - Alliance JO9-2
     
  • 09-05-2018
    19:00
    SPS JO13-1G - Alliance JO13-2
     
    1 - 3
  • 10-05-2018
    12:00
    SC Gastel 7 - Alliance Zondag 4
     
    3 - 2
  • 10-05-2018
    14:30
    Alliance Zondag 1 - BSC 1
    K.N.V.B. 
    2 - 1
  • 12-05-2018
    09:00
    Alliance JO13-1 - MZC'11 JO13-1
    Jochem Frankfort 
    2 - 2
  • 12-05-2018
    09:00
    Alliance JO13-2 - Kogelvangers JO13-1
    Mohammed Iflahen 
    1 - 4
  • 12-05-2018
    09:30
    RSV JO8-1 - Alliance JO8-1
     
  • 12-05-2018
    09:45
    MOC'17 JO13-5 - Alliance JO13-3
     
    2 - 2
  • 12-05-2018
    10:00
    Achtmaal JO9-1 - Alliance JO9-3
     
  • 12-05-2018
    10:00
    De Schutters JO11-1 - Alliance JO11-3
     
    3 - 2
  • 12-05-2018
    10:15
    Roosendaal JO11-6 - Alliance JO11-2
     
    3 - 5
  • 12-05-2018
    10:15
    Alliance JO11-4 - FC Moerstraten JO11-1
    Marijn van Raaij 
    1 - 2
  • 12-05-2018
    10:15
    Roosendaal JO9-2 - Alliance JO9-1
     
  • 12-05-2018
    10:15
    Alliance JO9-2 - NSV JO9-1G
     
    18- 1
  • 12-05-2018
    10:15
    SEOLTO JO15-2 - Alliance JO15-4
     
    -
  • 12-05-2018
    11:00
    RSV JO11-1 - Alliance JO11-1
     
    1 - 4
  • 12-05-2018
    11:30
    Alliance JO14-1 - Roosendaal JO14-2
    Erradi Azaoum 
    0 - 1
  • 12-05-2018
    13:00
    Alliance JO17-3 - Internos JO17-2
    Mohamed Auoladali 
    2 - 2
  • 12-05-2018
    13:15
    Bavel JO17-1 - Alliance JO17-1
     
    4 - 1
  • 12-05-2018
    13:15
    Halsteren JO15-2 - Alliance JO15-2
     
    4 - 5
  • 12-05-2018
    14:30
    Oosterhout 1 - Alliance Zaterdag 1
     
    2 - 2
  • 13-05-2018
    09:30
    Roosendaal 13 - Alliance Zondag 4
     
    3 - 3
  • 13-05-2018
    10:00
    DOSKO 6 - Alliance Zondag 3
     
    3 - 0
  • 13-05-2018
    10:00
    Alliance Zondag 5 - Sprundel 5
    Tommy van Zantvliet 
    1 - 3
  • 13-05-2018
    14:30
    SAB 1 - Alliance Zondag 1
     
    2-0
  • 16-05-2018
    18:30
    SEOLTO JO15-2 - Alliance JO15-4
     
    2 - 5
  • 16-05-2018
    19:00
    Alliance JO14-1 - Roosendaal JO14-3
    Mohammed Iflahen 
    0 - 9
  • 19-05-2018
    08:30
    Groen Wit JO8-2 - Alliance JO8-1
     
    20-0
  • 19-05-2018
    09:00
    Alliance JO13-1 - Roosendaal JO13-2
    Jochem Frankfort 
    2 - 5
  • 19-05-2018
    09:45
    SC Kruisland JO13-1 - Alliance JO13-2
     
    12 -
  • 19-05-2018
    10:15
    Halsteren JO11-4 - Alliance JO11-3
     
    2 - 1
  • 19-05-2018
    10:15
    Alliance JO11-2 - De Fendert JO11-2
    Mike de Bruijn 
    1 - 1
  • 19-05-2018
    10:15
    Alliance JO9-2 - Achtmaal JO9-1
     
    11-2
  • 19-05-2018
    10:45
    NVS JO9-2 - Alliance JO9-1
     
    2-9
  • 19-05-2018
    11:30
    Alliance JO14-1 - Roosendaal JO14-4
    Erradi Azaoum 
    2 - 7
  • 19-05-2018
    11:30
    Alliance JO15-4 - De Fendert JO15-2
    Mohamed Auoladali 
    6 - 1
  • 19-05-2018
    13:00
    Alliance JO17-1 - Zundert JO17-1
    K.N.V.B. 
    2 - 5
  • 19-05-2018
    13:45
    Unitas'30 JO17-3 - Alliance JO17-3
     
    5 - 2
  • 19-05-2018
    14:30
    Alliance Zaterdag 1 - DOSKO 1
    K.N.V.B. 
    2 - 0
  • 20-05-2018
    10:00
    SC Gastel 8 - Alliance Zondag 5
     
    5 - 2
  • 20-05-2018
    11:00
    Alliance Zondag 3 - Noordhoek 4
    Mohammed Iflahen 
    1 - 4
  • 20-05-2018
    12:00
    Alliance Zondag 4 - De Schutters 2
    Mohamed Auoladali 
    3 - 0
  • 20-05-2018
    14:30
    Gesta 1 - Alliance Zondag 1
     
    2-1
  • 22-05-2018
    18:30
    Alliance JO13-3 - WVV'67 JO13-1
    Mohamed Auoladali 
    2 - 1
  • 22-05-2018
    19:00
    De Fendert JO15-1 - Alliance JO15-2
     
    3 - 6
  • 22-05-2018
    19:15
    Hoeven JO15-1 - Alliance JO15-1
     
    0 - 3
  • 23-05-2018
    18:45
    Alliance JO11-3 - De Fendert JO11-2
    Jochem Frankfort 
    1 - 2
  • 23-05-2018
    19:00
    Alliance JO11-2 - Kogelvangers JO11-2
    EIGEN BEHEER 
    9 - 4
  • 26-05-2018
    09:00
    Halsteren JO13-6 - Alliance JO13-3
     
    2 - 6
  • 26-05-2018
    09:00
    Alliance JO13-2 - Roosendaal JO13-5
    Jochem Frankfort 
    2 - 6
  • 26-05-2018
    09:15
    SC Kruisland JO11-1 - Alliance JO11-2
     
    5 - 3
  • 26-05-2018
    09:30
    Internos JO13-1 - Alliance JO13-1
     
    0 - 8
  • 26-05-2018
    09:45
    Steenbergen JO11-3 - Alliance JO11-4
     
    1 - 5
  • 26-05-2018
    10:15
    Alliance JO9-3 - Alliance JO9-2
     
    1 - 2
  • 26-05-2018
    10:15
    Alliance JO11-1 - SC Gastel JO11-1
    Rachid Didi 
    3 - 4
  • 26-05-2018
    10:15
    Alliance JO11-3 - Roosendaal JO11-6
    Baran Demir 
    4 - 5
  • 26-05-2018
    10:15
    Alliance JO9-1 - Rood-Wit W JO9-1
     
    4 - 3
  • 26-05-2018
    10:15
    Alliance JO9-3 - Alliance JO9-2
     
    1 - 2
  • 26-05-2018
    10:15
    Alliance JO8-1 - Unitas'30 JO8-2
     
    1 -14
  • 26-05-2018
    11:00
    WVV'67 JO14-1 - Alliance JO14-1
     
    16 -
  • 26-05-2018
    11:30
    Alliance JO15-1 - SC Gastel JO15-1
    Edwin Verstraten 
    3 - 3
  • 26-05-2018
    11:30
    Alliance JO15-2 - DEVO JO15-1
    Erradi Azaoum 
    1 - 0
  • 26-05-2018
    12:30
    Oosterhout JO17-1 - Alliance JO17-1
     
    2 - 4
  • 26-05-2018
    12:30
    BSC JO15-2 - Alliance JO15-4
     
    2 - 0
  • 26-05-2018
    14:30
    RFC 1 - Alliance Zaterdag 1
     
    3 - 0
  • 27-05-2018
    10:00
    SVC 4 - Alliance Zondag 4
     
    1 - 4
  • 27-05-2018
    10:00
    Alliance Zondag 5 - DIOZ 4
    Tommy van Zantvliet 
    2 - 3
  • 27-05-2018
    12:00
    NSV 3 - Alliance Zondag 3
     
    4 - 1
  • 27-05-2018
    14:30
    Alliance Zondag 1 - Noordhoek 1
     
    2-3
  • 28-05-2018
    19:00
    Alliance JO15-4 - Virtus JO15-4
    Mohamed Auoladali 
    8 - 1
  • 30-05-2018
    18:30
    Groen Wit JO8-3 - Alliance JO8-1
     
  • 30-05-2018
    18:30
    Alliance JO15-2 - Roosendaal JO15-4
    Erradi Azaoum 
    0 - 0
  • 30-05-2018
    19:00
    Alliance JO13-3 - Kapelle JO13-3
    Mohammed Iflahen 
    3 - 0
  • 30-05-2018
    19:30
    Alliance JO13-1 - VVR JO13-1
    Jochem Frankfort 
    1 - 1
  • 02-06-2018
    09:00
    Kogelvangers JO9-1 - Alliance JO9-1
     
  • 02-06-2018
    09:15
    Nieuw Borgvliet JO13-2 - Alliance JO13-3
     
    7 - 1
  • 02-06-2018
    10:15
    Alliance JO11-4 - Halsteren JO11-6
    Mike Zagers 
    14 -
  • 02-06-2018
    10:15
    Alliance JO9-2 - BSC JO9-3
     
    4 -12
  • 02-06-2018
    10:15
    Roosendaal JO9-3 - Alliance JO9-3
     
  • 02-06-2018
    13:00
    Alliance JO17-1 - Baronie JO17-2
    K.N.V.B. 
    2 - 2
  • 02-06-2018
    13:15
    Roosendaal JO15-2 - Alliance JO15-1
     
    5 - 2
  • 02-06-2018
    14:30
    Alliance JO19-2 - Roosendaal JO19-4
    Edwin Verstraten, terrein Alliance 
    2 - 5
  • 03-06-2018
    10:00
    BSC 7 - Alliance Zondag 5
     
    3 - 7
  • 03-06-2018
    11:00
    Alliance Zondag 3 - Victoria'03 4
    Mohammed Iflahen 
    2 - 6
  • 03-06-2018
    12:00
    Alliance Zondag 4 - Victoria'03 6
    Mohamed Auoladali 
    3 - 0
  • 06-06-2018
    18:45
    Prinsenland JO11-1 - Alliance JO11-3
     
    5 - 0

Bekerwedstrijden

DATUM
TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
UITSLAG
  • 02-09-2017
    08:45
    Kloetinge JO11-2 - Alliance JO11-2
     
    6 - 3
  • 02-09-2017
    09:00
    Halsteren JO11-2 - Alliance JO11-1
     
    3 - 9
  • 02-09-2017
    09:00
    Alliance JO13-2 - Roosendaal JO13-2
    Jepthe Maluele 
    2 - 1
  • 02-09-2017
    09:00
    Alliance JO13-1 - RBC JO13-1
    Rachid Didi 
    0 - 1
  • 02-09-2017
    10:00
    BSC JO9-2 - Alliance JO9-2
     
    12 -
  • 02-09-2017
    10:15
    Alliance JO9-1 - Halsteren JO9-1
     
    2 - 6
  • 02-09-2017
    10:30
    Baronie JO11-2 - Alliance JO11-3
     
    7 - 1
  • 02-09-2017
    11:45
    Roosendaal JO13-3 - Alliance JO13-3
     
    3 - 0
  • 02-09-2017
    12:45
    Kloetinge JO17-2 - Alliance JO17-1
    Wagenaar, K. (Kristijan) 
    1 - 3
  • 02-09-2017
    13:00
    Alliance JO17-3 - DVO'60 JO17-1
     
    2 - 3
  • 02-09-2017
    13:00
    Alliance JO17-2 - ODIO JO17-2
     
    1 - 5
  • 02-09-2017
    13:30
    Unitas'30 JO15-2 - Alliance JO15-2
    Luijt, J. (Joep) van 
    1 - 0
  • 02-09-2017
    17:00
    BSC 1 - Alliance Zaterdag 1
    C.P.A.H. (Edwin) Verstraten 
    1 - 0
  • 03-09-2017
    10:00
    Alliance Zondag 5 - NSV 4
    Etienne Bastien 
    5-4
  • 03-09-2017
    10:00
    BSC 6 - Alliance Zondag 4
     
  • 03-09-2017
    11:00
    Alliance Zondag 3 - DIOZ 3
    Peter Suijkerbuijk 
    4 - 2
  • 03-09-2017
    12:30
    Hontenisse 2 - Alliance Zondag 2
     
    0-3
  • 05-09-2017
    20:00
    Alliance Zondag 1 - WVV'67
     
    3-1
  • 09-09-2017
    09:00
    Alliance JO13-3 - METO JO13-1
     
    0 - 1
  • 09-09-2017
    10:00
    WSC JO13-1 - Alliance JO13-1
    Bullock, R. 
    4 - 0
  • 09-09-2017
    10:15
    Alliance JO11-1 - Kapelle JO11-1
    Rachid Didi 
    12 -
  • 09-09-2017
    10:15
    Alliance JO11-2 - MOC'17 JO11-2
    Ijzerman, Bram 
    2 - 1
  • 09-09-2017
    10:15
    Alliance JO11-3 - Groen Wit JO11-2
     
    0 - 1
  • 09-09-2017
    10:15
    Alliance JO9-2 - Victoria'03 JO9-2
     
    10 -
  • 09-09-2017
    11:00
    Wernhout JO15-1 - Alliance JO15-4
     
    6 - 0
  • 09-09-2017
    11:30
    Alliance JO15-2 - UVV'40 JO15-1
    Iflahen, M. 
    2 - 1
  • 09-09-2017
    11:30
    Alliance JO15-1 - Kloetinge JO15-1
    Azaoum, E. 
    0 - 3
  • 09-09-2017
    12:00
    DOSKO JO17-1 - Alliance JO17-2
    Brugmans, M.W.J.M. 
    6 - 1
  • 09-09-2017
    13:00
    Alliance JO17-1 - MZC'11 JO17-1
    Nuijtemans F.A.M. 
    3 - 1
  • 09-09-2017
    14:00
    SVC JO17-1 - Alliance JO17-3
     
  • 09-09-2017
    17:00
    Alliance Zaterdag 1 - NSV 1
     
    2-1
  • 10-09-2017
    10:00
    BSC 4 - Alliance Zondag 5
     
    5-5
  • 10-09-2017
    10:00
    BSC 5 - Alliance Zondag 3
    Dhr. L. Doggen 
    4 - 2
  • 10-09-2017
    13:00
    Alliance Zondag 4 - NSV 5
    Walter Stroop  
  • 13-09-2017
    19:00
    Alliance JO15-4 - NSV JO15-1
     
    1 - 7
  • 16-09-2017
    08:30
    Boeimeer JO13-2 - Alliance JO13-3
    Kraaij, S. de 
    8 - 0
  • 16-09-2017
    09:00
    Alliance JO13-2 - BSC JO13-1
    Kuru, K. 
    0 - 1
  • 16-09-2017
    10:15
    Halsteren JO11-3 - Alliance JO11-2
     
    5 - 4
  • 16-09-2017
    10:15
    RCS JO15-1 - Alliance JO15-1
    Rosevelt, R. van 
    2 - 2
  • 16-09-2017
    10:15
    Alliance JO9-1 - MOC'17 JO9-1
     
    4-8
  • 16-09-2017
    10:15
    Alliance JO9-2 - Roosendaal JO9-4
     
    2 - 4
  • 16-09-2017
    10:15
    Alliance JO11-4 - Moerse Boys JO11-3
    Kuru, Yilmaz 
    5 - 1
  • 16-09-2017
    11:00
    JEKA JO11-5G - Alliance JO11-3
     
    5 - 1
  • 16-09-2017
    11:30
    Alliance JO15-4 - Rimboe JO15-1G
    Mohammed Iflahen 
    1 - 5
  • 16-09-2017
    11:30
    Jong Brabant JO13-1 - Alliance JO13-1
    Janssen, M.J.F. 
    3 - 2
  • 16-09-2017
    12:15
    Unitas'30 JO17-2 - Alliance JO17-1
    Halters, C.M.M. 
    2 - 3
  • 16-09-2017
    13:00
    DOSKO JO15-1 - Alliance JO15-2
    Eljilali, K. 
    1 - 8
  • 16-09-2017
    13:00
    Alliance JO17-2 - METO JO17-1
    Auoladali, M. 
    0 - 6
  • 16-09-2017
    17:00
    FC Moerstraten 1 - Alliance Zaterdag 1
     
  • 17-09-2017
    09:30
    Roosendaal 13 - Alliance Zondag 5
     
    3-7
  • 17-09-2017
    10:00
    Roosendaal 11 - Alliance Zondag 4
     
  • 17-09-2017
    10:00
    Roosendaal 10 - Alliance Zondag 3
    Walther van Nieuwburg 
    1 - 4
  • 17-09-2017
    11:30
    Alliance Zondag 2 - HVV'24 2
     
    2-3
  • 18-09-2017
    19:00
    Zundert JO11-3 - Alliance JO11-4
     
    3 - 1
  • 11-10-2017
    20:00
    Halsteren 1 - Alliance Zondag 1
     
    2 - 6
  • 21-10-2017
    10:15
    Alliance JO11-4 - Roosendaal JO11-5
    Yoep La Lau 
    1 - 7
  • 21-10-2017
    12:45
    Kloetinge JO17-1 - Alliance JO17-1
    KNVB (Gegevens afgeschermd) 
    4 - 1
  • 22-10-2017
    10:00
    BSC 6 - Alliance Zondag 5
     
    2 - 5
  • 14-11-2017
    20:00
    Hoeven 1 - Alliance Zondag 1
     
    1- 1
  • 17-12-2017
    10:00
    Alliance Zondag 5 - Roosendaal 10
     
    3 - 1
  • 26-04-2018
    20:00
    Alliance Zondag 5 - FC Bergen 4
     
    0 - 4

Vriendschappelijk

DATUM
TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
UITSLAG
  • 08-08-2017
    20:00
    Rood-wit 1 - Alliance Zondag 1
    Brummer 
    7-3
  • 13-08-2017
    13:00
    Alliance Zondag 1 - Reeshof 1
    Walter Stroop 
    6-3
  • 15-08-2017
    20:00
    Alliance Zondag 1 - De Schutters 1
    Walter Stroop 
    8-3
  • 17-08-2017
    20:00
    Prinsenland 2 - Alliance Zondag 2
     
    8-0
  • 20-08-2017
    13:00
    Alliance Zondag 1 - WVV'67
    Rene Ribbens 
    4-3
  • 22-08-2017
    20:00
    SNS 1 - Alliance Zondag 1
     
    0-10
  • 22-08-2017
    20:15
    Alliance JO17-1 - RKVV Roosendaal JO17-2
    Clubscheidsrechter 
    4-1
  • 26-08-2017
    13:30
    JO17-1 Hoeven - Alliance JO17-1
    Clubscheidsrechter 
    2-1
  • 26-08-2017
    17:00
    Alliance Zondag 1 - Moerse-Boys 1
    Rene Ribbens 
    1-2
  • 27-08-2017
    11:00
    Alliance Zondag 3 - Alliance Zondag 5
    Walther Stroop 
    5 - 6
  • 27-08-2017
    11:30
    Alliance Zondag 2 - Cluzona 2
    Erradi Azaoum 
    5-1
  • 31-08-2017
    18:30
    Alliance JO13-1 - Oud Gastel
    Rachid Didi 
    0-3
  • 31-08-2017
    18:30
    Alliance JO13-4 - SC Gastel JO 13-1
    Sheldon Hack 
  • 07-09-2017
    18:30
    Alliance JO11-1 - Unitas 30 JO11-2
     
    6-1
  • 09-09-2017
    09:00
    RBC JO9-1 - Alliance JO9-1
     
  • 10-09-2017
    11:30
    Alliance Zondag 2 - Rkvv Roosendaal 3
    Etienne Bastien 
    4-7
  • 21-09-2017
    18:45
    Alliance JO13-1 - BSC-JO13-1
    Rachid Didi 
    1-0
  • 07-10-2017
    13:00
    Alliance JO15-1 - Reeshof JO15-1
    EIGEN BEHEER 
  • 21-10-2017
    10:15
    RKSV Halsteren JO9-1 - Alliance JO9-1
     
    3-5
  • 21-10-2017
    13:00
    Unitas'30 JO15-4 - Alliance JO15-4
     
    3-2
  • 04-11-2017
    11:30
    Alliance JO15-4 - VV Hoeven JO14-1
    EIGEN BEHEEER 
    7-0
  • 20-01-2018
    11:00
    VVR JO12-1 - Alliance JO12-1
     
  • 24-01-2018
    18:30
    Alliance JO13-2 - Alliance JO12-1
     
  • 27-01-2018
    12:00
    DSE JO15-1 - Alliance JO15-2
     
  • 27-01-2018
    13:00
    Alliance JO17-1 - UNA JO17-2
     
    3-1
  • 03-02-2018
    10:15
    RKVV Roosendaal JO11-4 - Alliance JO11-3
     
  • 03-02-2018
    13:15
    RKVV Roosendaal JO17-2 - Alliance JO17-1
     
    4-2
  • 06-03-2018
    20:00
    Unitas 1 - Alliance Zondag 1
     
    4-3
  • 13-03-2018
    19:30
    Alliance JO15-1 - Halsteren JO15-1
    eigen beheer 
  • 22-03-2018
    18:30
    Alliance JO11-1 - RKVV Roosendaal JO 11-1
    EIGEN BEHEER: Staat bij trainingen! 
    1-4
  • 08-05-2018
    18:45
    Alliance JO13-1 - Sc Gastel JO13-1
     
  • 12-06-2018
    19:45
    RKVV Halsteren JO17-1 - Alliance JO17-1
     
    2-1
  • 16-06-2018
    13:00
    VV Goes JO17-1 - Alliance JO17-1
     
  • 23-06-2018
    13:00
    VV Steenbergen JO17-1 - Alliance JO17-1
     
    2-0

Toernooi

DATUM
TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
UITSLAG
  • 20-08-2017
    Exelsior Essen - Alliance JO13-1
     
  • 26-08-2017
    11:45
    Alliance JO13-1 - Beek Vooruit
     
  • 03-01-2018
    19:00
    Alliance JO13-1 - Cluzona Roosendaal Halsteren