Deze site maakt gebruik van technische cookies en de cookies welke worden geplaatst door Google Analytics. Het staat u vrij om cookies uit te schakelen middels uw browser. Houdt u er wel rekening mee dat het mogelijk is dat onze website dan niet meer optimaal werkt.

Akkoord

JO19-2

JO19-2

Klasse

4e klase

Aanvangstijd thuiswedstrijden

10:30 uur

Training

maandag: 20:00 - 21:30 uur
woensdag: 20:00 - 21:30 uur

Uitslagen afgelopen 14 dagen

DATUM
THUIS
UIT
UITSLAG
28-03-2020
 
Halsteren JO19-2
Roosendaal JO19-4
 
MOC'17 JO19-4
SC Gastel JO19-2
 
Prinsenland JO19-2
Steenbergen JO19-2
 
De Fendert JO19-2
Grenswachters JO19-1G
 
Alliance JO19-2
Vosmeer JO19-1
21-03-2020
 
MOC'17 JO19-4
Alliance JO19-2
 
Grenswachters JO19-1G
Vosmeer JO19-1
 
DVO'60 JO19-1
SC Welberg JO19-1
Laatste update: 03-04-2020 09:01 uur

Programma komende 14 dagen

DATUM
THUIS
UIT
TYPE
04-04-2020 11:30 04-04 11:30
Vosmeer JO19-1
MOC'17 JO19-4
Competitie
04-04-2020 11:30 04-04 11:30
Steenbergen JO19-2
DVO'60 JO19-1
Competitie
04-04-2020 12:30 04-04 12:30
Grenswachters JO19-1G
Halsteren JO19-2
Competitie
04-04-2020 13:45 04-04 13:45
SC Welberg JO19-1
Prinsenland JO19-2
Competitie
04-04-2020 14:30 04-04 14:30
SC Gastel JO19-2
Alliance JO19-2
Competitie
04-04-2020 15:00 04-04 15:00
Roosendaal JO19-4
De Fendert JO19-2
Competitie
Laatste update: 03-04-2020 09:01 uur

Competitiewedstrijden

DATUM
TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
UITSLAG
  • 21-09-2019
    14:30
    SC Gastel JO19-2 - Alliance JO19-2
     
    4 - 2
  • 28-09-2019
    10:30
    Alliance JO19-2 - Hoeven JO19-2
    Kerem Sahin 
    1 - 3
  • 05-10-2019
    13:15
    METO JO19-2 - Alliance JO19-2
     
    1 - 3
  • 26-10-2019
    10:30
    Alliance JO19-2 - Steenbergen JO19-2
    Erradi Azaoum 
    8 - 1
  • 02-11-2019
    13:00
    MOC'17 JO19-2 - Alliance JO19-2
    Thijs Adams 
    5 - 0
  • 09-11-2019
    10:30
    Alliance JO19-2 - SEOLTO JO19-2
    Bram van den Bemt 
    4 - 8
  • 23-11-2019
    15:00
    Roosendaal JO19-4 - Alliance JO19-2
    Jan van Wijk 
    5 - 2
  • 30-11-2019
    15:00
    Halsteren JO19-2 - Alliance JO19-2
    Rien Bakx 
    6 - 4
  • 07-12-2019
    12:30
    Alliance JO19-2 - Prinsenland JO19-2
    Yassir Elouadafi 
    2 - 1
  • 14-12-2019
    11:00
    De Fendert JO19-2 - Alliance JO19-2
    Kjell Winkelhof 
  • 01-02-2020
    10:30
    Alliance JO19-2 - Prinsenland JO19-2
    Eric Methorst 
    0 - 5
  • 08-02-2020
    11:30
    Steenbergen JO19-2 - Alliance JO19-2
     
    1 - 1
  • 15-02-2020
    10:30
    Alliance JO19-2 - De Fendert JO19-2
    Koen Snels 
    5 - 1
  • 14-03-2020
    10:30
    Alliance JO19-2 - DVO'60 JO19-1
    n.n.b. 
  • 21-03-2020
    15:00
    MOC'17 JO19-4 - Alliance JO19-2
    Paul Ditvoorst 
  • 28-03-2020
    10:30
    Alliance JO19-2 - Vosmeer JO19-1
     
  • 04-04-2020
    14:30
    SC Gastel JO19-2 - Alliance JO19-2
     
  • 18-04-2020
    10:30
    Alliance JO19-2 - SC Welberg JO19-1
     
  • 09-05-2020
    15:00
    Halsteren JO19-2 - Alliance JO19-2
     
  • 16-05-2020
    12:30
    Grenswachters JO19-1G - Alliance JO19-2
     
  • 23-05-2020
    10:30
    Alliance JO19-2 - Roosendaal JO19-4
     

Bekerwedstrijden

DATUM
TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
UITSLAG
  • 31-08-2019
    10:30
    Alliance JO19-2 - RSV JO19-1
    Sander van Genderen 
    1 - 5
  • 07-09-2019
    13:00
    Zundert JO19-2 - Alliance JO19-2
     
    4 - 2
  • 14-09-2019
    10:30
    Alliance JO19-2 - Roosendaal JO19-5
    Erradi Azaoum 
    3 - 5