Deze website maakt gebruik van cookies die worden geplaatst door Google Analytics en door Facebook. Via de instellingen van de browser is het mogelijk deze uit te schakelen. Lees meer in onze privacyverklaring.

Akkoord

JO19-2

Klasse

5e klase

Aanvangstijd thuiswedstrijden

12:30 uur

Training

dinsdag: 20:00 - 21:30 uur
donderdag: 20:00 - 21:30 uur

Uitslagen afgelopen 14 dagen

DATUM
THUIS
UIT
UITSLAG
26-09-2020
 
Roosendaal JO19-3
METO JO19-1
3 - 3
 
Nieuw Borgvliet JO19-1
Steenbergen JO19-1
10 -
19-09-2020
 
Steenbergen JO19-1
VVC'68 JO19-1
0 - 8
 
METO JO19-1
De Fendert JO19-1
1 - 7
 
Cluzona JO19-2
Roosendaal JO19-3
2 - 1
 
Alliance JO19-2
Nieuw Borgvliet JO19-1
1 - 9
Laatste update: 30-09-2020 17:00 uur

Programma komende 14 dagen

DATUM
THUIS
UIT
TYPE
03-10-2020 11:45 03-10 11:45
METO JO19-1
VVC'68 JO19-1
Competitie
03-10-2020 13:00 03-10 13:00
Cluzona JO19-2
De Fendert JO19-1
Competitie
03-10-2020 15:00 03-10 15:00
Roosendaal JO19-3
R.K.S.V. Groen Wit JO19-3
Competitie
03-10-2020 15:15 03-10 15:15
Steenbergen JO19-1
Alliance JO19-2
Competitie
10-10-2020 10:30 10-10 10:30
VVC'68 JO19-1
Cluzona JO19-2
Competitie
10-10-2020 11:00 10-10 11:00
De Fendert JO19-1
Roosendaal JO19-3
Competitie
10-10-2020 14:00 10-10 14:00
Beek Vooruit JO19-3
Steenbergen JO19-1
Competitie
10-10-2020 16:15 10-10 16:15
R.K.S.V. Groen Wit JO19-3
METO JO19-1
Competitie
Laatste update: 30-09-2020 17:00 uur

Competitiewedstrijden

DATUM
TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
UITSLAG
  • 19-09-2020
    12:30
    Alliance JO19-2 - Nieuw Borgvliet JO19-1
    Kerem Sahin 
    1 - 9
  • 03-10-2020
    15:15
    Steenbergen JO19-1 - Alliance JO19-2
     
  • 10-10-2020
    12:30
    Alliance JO19-2 - Halsteren JO19-4
     
  • 24-10-2020
    13:00
    Cluzona JO19-2 - Alliance JO19-2
     
  • 31-10-2020
    12:30
    Alliance JO19-2 - De Fendert JO19-1
     
  • 07-11-2020
    17:45
    R.K.S.V. Groen Wit JO19-3 - Alliance JO19-2
     
  • 14-11-2020
    12:30
    Alliance JO19-2 - METO JO19-1
     
  • 21-11-2020
    14:30
    DIOZ JO19-1 - Alliance JO19-2
     
  • 28-11-2020
    15:00
    Roosendaal JO19-3 - Alliance JO19-2
     
  • 05-12-2020
    12:30
    Alliance JO19-2 - VVC'68 JO19-1
     
  • 12-12-2020
    15:00
    Beek Vooruit JO19-3 - Alliance JO19-2
     

Bekerwedstrijden

DATUM
TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
UITSLAG
  • 29-08-2020
    15:00
    Roosendaal JO19-4 - Alliance JO19-2
    Peter Schellingerhout 
    5 - 2
  • 05-09-2020
    12:30
    Alliance JO19-2 - BSC JO19-1
    Erradi Azaoum 
    2 - 3
  • 12-09-2020
    12:30
    Alliance JO19-2 - Virtus JO19-2
     
    3 - 0