Deze site maakt gebruik van technische cookies en de cookies welke worden geplaatst door Google Analytics. Het staat u vrij om cookies uit te schakelen middels uw browser. Houdt u er wel rekening mee dat het mogelijk is dat onze website dan niet meer optimaal werkt.

Akkoord

JO19-1

JO19-1

Klasse

1e klasse

Aanvangstijd thuiswedstrijden

12:30 uur

Training

maandag: 20:00 - 21:30 uur
woensdag: 20:00 - 21:30 uur

Uitslagen afgelopen 14 dagen

DATUM
THUIS
UIT
UITSLAG
28-03-2020
 
Beek Vooruit JO19-2
Viola JO19-1
 
Wernhout JO19-1
UVV'40 JO19-1
 
Cluzona JO19-1
Chaam JO19-1
 
Roosendaal JO19-2
Gloria UC JO19-1
 
Alliance JO19-1
Rood-Wit W JO19-1
 
The Gunners JO19-1
Riel JO19-1
21-03-2020
 
Alliance JO19-1
Beek Vooruit JO19-2
Laatste update: 22-02-2020 17:56 uur

Programma komende 14 dagen

DATUM
THUIS
UIT
TYPE
04-04-2020 14:30 04-04 14:30
Rood-Wit W JO19-1
Cluzona JO19-1
Competitie
04-04-2020 14:30 04-04 14:30
Chaam JO19-1
Alliance JO19-1
Competitie
04-04-2020 14:30 04-04 14:30
Riel JO19-1
Beek Vooruit JO19-2
Competitie
04-04-2020 14:30 04-04 14:30
Viola JO19-1
The Gunners JO19-1
Competitie
04-04-2020 14:30 04-04 14:30
Gloria UC JO19-1
Wernhout JO19-1
Competitie
04-04-2020 15:00 04-04 15:00
UVV'40 JO19-1
Roosendaal JO19-2
Competitie
Laatste update: 22-02-2020 17:56 uur

Competitiewedstrijden

DATUM
TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
UITSLAG
  • 21-09-2019
    14:30
    EBOH JO19-1 - Alliance JO19-1
     
    3 - 2
  • 28-09-2019
    12:30
    Alliance JO19-1 - Klundert JO19-1
    Erradi Azaoum 
    0 - 2
  • 19-10-2019
    12:15
    De Zwerver JO19-1 - Alliance JO19-1
     
    5 - 0
  • 26-10-2019
    12:30
    Alliance JO19-1 - De Alblas JO19-1
    Erradi Azaoum 
    0 - 0
  • 02-11-2019
    14:30
    Terheijden JO19-1 - Alliance JO19-1
     
    2 - 1
  • 16-11-2019
    12:30
    Alliance JO19-1 - Sprundel JO19-1
    Erradi Azaoum 
    0 - 2
  • 23-11-2019
    12:30
    Tholense Boys JO19-1 - Alliance JO19-1
    Sander van Genderen 
    1 - 2
  • 25-11-2019
    20:00
    Alliance JO19-1 - Prinsenland JO19-1
    Erradi Azaoum 
    0 - 1
  • 30-11-2019
    12:30
    Alliance JO19-1 - Rood-Wit W JO19-1
    Erradi Azaoum 
    6 - 0
  • 18-01-2020
    12:00
    De Fendert JO19-1 - Alliance JO19-1
    Scheidsrechter De Fendert  
    1 - 1
  • 01-02-2020
    12:30
    Alliance JO19-1 - UVV'40 JO19-1
    Erradi Azaoum 
    3 - 1
  • 08-02-2020
    14:30
    Wernhout JO19-1 - Alliance JO19-1
    Jens Huijbregts 
    2 - 2
  • 15-02-2020
    14:30
    Alliance JO19-1 - Moerse Boys zaterdag 2
    C.A. den Ridder 
    4-1
  • 07-03-2020
    14:30
    Gloria UC JO19-1 - Alliance JO19-1
    Ron Hereijgers 
    3 - 4
  • 14-03-2020
    12:30
    Alliance JO19-1 - Cluzona JO19-1
    Erradi Azaoum 
  • 21-03-2020
    12:30
    Alliance JO19-1 - Beek Vooruit JO19-2
     
  • 28-03-2020
    12:30
    Alliance JO19-1 - Rood-Wit W JO19-1
     
  • 04-04-2020
    14:30
    Chaam JO19-1 - Alliance JO19-1
     
  • 04-04-2020
    14:45
    Sarto JO19-2 - Alliance JO19-1
     
  • 18-04-2020
    09:30
    The Gunners JO19-1 - Alliance JO19-1
     

Bekerwedstrijden

DATUM
TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
UITSLAG
  • 31-08-2019
    13:30
    Cluzona JO19-1 - Alliance JO19-1
     
    1 - 4
  • 07-09-2019
    12:30
    Alliance JO19-1 - Tholense Boys JO19-1
    Erradi Azaoum 
    2 - 2

Vriendschappelijk

DATUM
TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
UITSLAG
  • 10-09-2019
    20:15
    Rkvv RSD JO19-2 - Alliance JO19-1
     
    3-0
  • 29-02-2020
    14:30
    Alliance JO19-1 - Klundert zaterdag 1