Deze website maakt gebruik van cookies die worden geplaatst door Google Analytics en door Facebook. Via de instellingen van de browser is het mogelijk deze uit te schakelen. Lees meer in onze privacyverklaring.

Akkoord

JO19-1

Klasse

Hoofdklasse A

Aanvangstijd thuiswedstrijden

12:30 uur

Training

maandag: 20:00 - 21:30 uur
woensdag: 20:00 - 21:30 uur
vrijdag: 20:00 - 21:30 uur

Trainers

  • Joey Rietdijk
  • Said Ikaddouren

Leider

  • Miranda van der Star

Uitslagen afgelopen 14 dagen

DATUM
THUIS
UIT
UITSLAG
16-10-2021
 
Virtus JO19-1
SC Gastel JO19-1
0 - 3
 
Roosendaal JO19-2
Halsteren JO19-1
1 - 6
 
Zeelandia Middelburg JO19-1
Boeimeer JO19-1
1 - 4
 
Alliance JO19-1
Terneuzen JO19-1
0 - 8
 
Walcheren JO19-1
HVV'24 JO19-1
6 - 0
09-10-2021
 
SC Gastel JO19-1
Alliance JO19-1
7 - 0
 
HVV'24 JO19-1
Zeelandia Middelburg JO19-1
1 - 1
 
Halsteren JO19-1
Walcheren JO19-1
5 - 0
 
Boeimeer JO19-1
Virtus JO19-1
5 - 3

Programma komende 14 dagen

DATUM
THUIS
UIT
TYPE
23-10-2021 10:45 23-10 10:45
Walcheren JO19-1
Zeelandia Middelburg JO19-1
Competitie
23-10-2021 12:30 23-10 12:30
Alliance JO19-1
Halsteren JO19-1
Competitie
23-10-2021 14:30 23-10 14:30
Virtus JO19-1
HVV'24 JO19-1
Competitie
23-10-2021 15:00 23-10 15:00
Terneuzen JO19-1
SC Gastel JO19-1
Competitie
30-10-2021 12:15 30-10 12:15
Boeimeer JO19-1
Halsteren JO19-1
Competitie
30-10-2021 12:30 30-10 12:30
Alliance JO19-1
HVV'24 JO19-1
Competitie
30-10-2021 14:30 30-10 14:30
Virtus JO19-1
Roosendaal JO19-2
Competitie
30-10-2021 15:00 30-10 15:00
Terneuzen JO19-1
Zeelandia Middelburg JO19-1
Competitie

Competitiewedstrijden

DATUM
TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
UITSLAG
  • 02-10-2021
    14:30
    Virtus JO19-1 - Alliance JO19-1
     
    2 - 4
  • 09-10-2021
    15:00
    SC Gastel JO19-1 - Alliance JO19-1
     
    7 - 0
  • 16-10-2021
    12:30
    Alliance JO19-1 - Terneuzen JO19-1
     
    0 - 8
  • 23-10-2021
    12:30
    Alliance JO19-1 - Halsteren JO19-1
     
  • 30-10-2021
    12:30
    Alliance JO19-1 - HVV'24 JO19-1
     
  • 06-11-2021
    13:15
    Roosendaal JO19-2 - Alliance JO19-1
     
  • 27-11-2021
    12:00
    Boeimeer JO19-1 - Alliance JO19-1
     
  • 04-12-2021
    12:30
    Alliance JO19-1 - Zeelandia Middelburg JO19-1
     
  • 11-12-2021
    10:45
    Walcheren JO19-1 - Alliance JO19-1
     

Bekerwedstrijden

DATUM
TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
UITSLAG
  • 04-09-2021
    14:30
    JEKA JO19-1 - Alliance JO19-1
    Arno Mathon 
    4 - 1
  • 11-09-2021
    12:30
    Alliance JO19-1 - Dubbeldam JO19-1
    Gerard Dolman 
    1 - 3

Vriendschappelijk

DATUM
TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
UITSLAG
  • 03-07-2021
    14:30
    VV Drechtstreek JO19-1 - Alliance JO19-1
     
  • 21-07-2021
    19:30
    Cluzona JO19-1 - Alliance JO19-1
     
  • 25-08-2021
    19:30
    Sliedrecht JO19-1 - Alliance JO19-1
     
    5 - 0
  • 28-08-2021
    13:30
    Alliance JO19-1 - RKVV Roosendaal JO19-2
    Marco Albers 
    1 - 2
  • 01-09-2021
    19:00
    Alliance JO19-1 - VVR JO19-1
     
    5 - 4
  • 25-09-2021
    14:30
    Alliance JO19-1 - Hoeven JO19-1