Deze site maakt gebruik van technische cookies en de cookies welke worden geplaatst door Google Analytics. Het staat u vrij om cookies uit te schakelen middels uw browser. Houdt u er wel rekening mee dat het mogelijk is dat onze website dan niet meer optimaal werkt.

Akkoord

JO17-2

Klasse

3e klasse

Aanvangstijd thuiswedstrijden

10:30 uur

Training

dinsdag: 19:45 - 21:15 uur
donderdag: 19:45 - 21:15 uur

Uitslagen afgelopen 14 dagen

DATUM
THUIS
UIT
UITSLAG
16-11-2019
 
ST Cluzona/Rimboe JO17-2
HSC'28 JO17-1
0 - 4
 
Kogelvangers JO17-1
DIOZ JO17-1
3 - 5
 
MOC'17 JO17-3
Roosendaal JO17-4
2 - 3
 
Alliance JO17-2
De Schutters JO17-1
3 - 4
 
SC Gastel JO17-2
Unitas'30 JO17-4
4 - 1
09-11-2019
 
DIOZ JO17-1
De Schutters JO17-1
7 - 0
 
MOC'17 JO17-3
SC Gastel JO17-2
1 - 5
 
MZC'11 JO17-3
Roosendaal JO17-4
1 - 1
 
Kogelvangers JO17-1
De Fendert JO17-1
2 - 2
 
HSC'28 JO17-1
Unitas'30 JO17-4
2 - 2
Laatste update: 19-11-2019 13:00 uur

Programma komende 14 dagen

DATUM
THUIS
UIT
TYPE
23-11-2019 11:00 23-11 11:00
HSC'28 JO17-1
Kogelvangers JO17-1
Competitie
23-11-2019 12:00 23-11 12:00
MZC'11 JO17-3
MOC'17 JO17-3
Competitie
23-11-2019 12:30 23-11 12:30
Unitas'30 JO17-4
ST Cluzona/Rimboe JO17-2
Competitie
23-11-2019 12:30 23-11 12:30
De Schutters JO17-1
De Fendert JO17-1
Competitie
23-11-2019 14:30 23-11 14:30
DIOZ JO17-1
Alliance JO17-2
Competitie
23-11-2019 15:00 23-11 15:00
Roosendaal JO17-4
SC Gastel JO17-2
Competitie
30-11-2019 11:00 30-11 11:00
HSC'28 JO17-1
MZC'11 JO17-3
Competitie
30-11-2019 11:00 30-11 11:00
Kogelvangers JO17-1
SC Gastel JO17-2
Competitie
30-11-2019 12:30 30-11 12:30
Alliance JO17-2
MOC'17 JO17-3
Competitie
30-11-2019 12:30 30-11 12:30
De Schutters JO17-1
Unitas'30 JO17-4
Competitie
30-11-2019 13:30 30-11 13:30
ST Cluzona/Rimboe JO17-2
De Fendert JO17-1
Competitie
30-11-2019 14:30 30-11 14:30
DIOZ JO17-1
Roosendaal JO17-4
Competitie
Laatste update: 19-11-2019 13:00 uur

Competitiewedstrijden

DATUM
TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
UITSLAG
  • 28-09-2019
    12:30
    Alliance JO17-2 - HSC'28 JO17-1
    Ricardo v.d. Zanden 
    2 - 3
  • 05-10-2019
    12:00
    Unitas'30 JO17-4 - Alliance JO17-2
     
    16 -0
  • 12-10-2019
    11:45
    MZC'11 JO17-3 - Alliance JO17-2
     
    3 - 2
  • 26-10-2019
    12:30
    Alliance JO17-2 - Roosendaal JO17-4
    Vedat Can 
    1 - 1
  • 02-11-2019
    11:00
    De Fendert JO17-1 - Alliance JO17-2
     
    7 - 1
  • 16-11-2019
    12:30
    Alliance JO17-2 - De Schutters JO17-1
    Bram van Putten 
    3 - 4
  • 23-11-2019
    14:30
    DIOZ JO17-1 - Alliance JO17-2
     
  • 30-11-2019
    12:30
    Alliance JO17-2 - MOC'17 JO17-3
     
  • 07-12-2019
    12:30
    SC Gastel JO17-2 - Alliance JO17-2
     
  • 14-12-2019
    12:30
    Alliance JO17-2 - Kogelvangers JO17-1
     

Bekerwedstrijden

DATUM
TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
UITSLAG
  • 31-08-2019
    12:30
    Alliance JO17-2 - Hoeven JO17-2
    Bram van Putten 
    3 - 3
  • 07-09-2019
    13:45
    Unitas'30 JO17-5 - Alliance JO17-2
     
    2 - 2
  • 14-09-2019
    12:30
    SC Gastel JO17-2 - Alliance JO17-2
     
    8 - 3