Deze site maakt gebruik van technische cookies en de cookies welke worden geplaatst door Google Analytics. Het staat u vrij om cookies uit te schakelen middels uw browser. Houdt u er wel rekening mee dat het mogelijk is dat onze website dan niet meer optimaal werkt.

Akkoord

JO15-2

Klasse

4e klasse

Aanvangstijd thuiswedstrijden

10:30 uur

Training

dinsdag: 19:15 - 20:45 uur
donderdag: 19:15 - 20:45 uur

Uitslagen afgelopen 14 dagen

DATUM
THUIS
UIT
UITSLAG
18-01-2020
 
SC Kruisland JO15-1
Wernhout JO15-1
10 -
11-01-2020
 
Boeimeer JO15-3
SC Kruisland JO15-1
1 - 1
Laatste update: 22-01-2020 17:00 uur

Programma komende 14 dagen

DATUM
THUIS
UIT
TYPE
25-01-2020 11:45 25-01 11:45
Halsteren JO15-4
Beek Vooruit JO15-3
Competitie
01-02-2020 09:30 01-02 09:30
Vivoo JO15-1G
METO JO15-1
Competitie
01-02-2020 10:30 01-02 10:30
ODIO JO15-1
Nieuw Borgvliet JO15-1
Competitie
01-02-2020 10:30 01-02 10:30
Alliance JO15-2
Hoeven JO15-2
Competitie
01-02-2020 11:30 01-02 11:30
Halsteren JO15-5
Klundert JO15-2
Competitie
01-02-2020 11:45 01-02 11:45
Cluzona JO15-2
Roosendaal JO15-5
Competitie
01-02-2020 13:00 01-02 13:00
MOC'17 JO15-7
Grenswachters JO15-1G
Competitie
Laatste update: 22-01-2020 17:00 uur

Competitiewedstrijden

DATUM
TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
UITSLAG
  • 21-09-2019
    11:30
    Virtus JO15-3 - Alliance JO15-2
    Youri van Meel 
    2 - 4
  • 28-09-2019
    10:15
    Alliance JO15-2 - SC Kruisland JO15-1
    Oscar Hoogendoorn 
    0 - 1
  • 26-10-2019
    10:15
    Alliance JO15-2 - Beek Vooruit JO15-3
    Mohammed Iflahen 
    2 - 1
  • 02-11-2019
    11:45
    Halsteren JO15-4 - Alliance JO15-2
    Rien Bakx 
    3 -10
  • 09-11-2019
    11:45
    WDS'19 JO15-1 - Alliance JO15-2
    Bas Slot 
    3 - 3
  • 16-11-2019
    10:30
    Alliance JO15-2 - JEKA JO15-6
    Mohammed Iflahen 
    2 - 2
  • 23-11-2019
    10:30
    Alliance JO15-2 - Wernhout JO15-1
    Mohammed Iflahen 
    0 - 7
  • 27-11-2019
    18:45
    Unitas'30 JO15-3 - Alliance JO15-2
    John Frauenfelder 
    12 -
  • 30-11-2019
    14:30
    Achtmaal JO15-1 - Alliance JO15-2
    Gilberto Nanne 
    4 - 3
  • 07-12-2019
    10:00
    Alliance JO15-2 - Bruse Boys JO15-1
    Erradi Azaoum 
    2 - 2
  • 01-02-2020
    10:30
    Alliance JO15-2 - Hoeven JO15-2
     
  • 08-02-2020
    13:15
    Roosendaal JO15-5 - Alliance JO15-2
     
  • 15-02-2020
    10:30
    Alliance JO15-2 - Vivoo JO15-1G
     
  • 07-03-2020
    13:15
    METO JO15-1 - Alliance JO15-2
     
  • 14-03-2020
    10:30
    Alliance JO15-2 - MOC'17 JO15-7
     
  • 28-03-2020
    10:30
    Alliance JO15-2 - Grenswachters JO15-1G
     
  • 04-04-2020
    12:00
    Klundert JO15-2 - Alliance JO15-2
     

Bekerwedstrijden

DATUM
TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
UITSLAG
  • 31-08-2019
    14:30
    Achtmaal JO15-1 - Alliance JO15-2
    Niels Dictus 
    6-2
  • 07-09-2019
    11:00
    Alliance JO15-2 - Cluzona JO15-1
    Koen Snels 
    0 -7
  • 14-09-2019
    11:45
    Roosendaal JO15-4 - Alliance JO15-2
    Tim Bastings 
    6 - 1

Vriendschappelijk

DATUM
TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
UITSLAG

Toernooi

DATUM
TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
UITSLAG
  • 18-01-2020
    09:00
    Wintertoernooi Unitas'30 - Alliance JO15-2