Deze site maakt gebruik van technische cookies en de cookies welke worden geplaatst door Google Analytics. Het staat u vrij om cookies uit te schakelen middels uw browser. Houdt u er wel rekening mee dat het mogelijk is dat onze website dan niet meer optimaal werkt.

Akkoord

JO15-2

Klasse

4e klasse

Aanvangstijd thuiswedstrijden

10:30 uur

Training

dinsdag: 19:15 - 20:45 uur
donderdag: 19:15 - 20:45 uur

Uitslagen afgelopen 14 dagen

DATUM
THUIS
UIT
UITSLAG
14-12-2019
 
Achtmaal JO15-1
Beek Vooruit JO15-3
 
Unitas'30 JO15-3
WDS'19 JO15-1
7 - 0
 
Halsteren JO15-4
Wernhout JO15-1
 
Boeimeer JO15-3
Alliance JO15-2
 
SC Kruisland JO15-1
Halsteren JO15-3
7 - 0
 
Bruse Boys JO15-1
JEKA JO15-6
10-12-2019
 
Virtus JO15-3
JEKA JO15-6
0 - 6
07-12-2019
 
JEKA JO15-6
WDS'19 JO15-1
2 - 0
 
Wernhout JO15-1
Achtmaal JO15-1
1 - 2
 
Virtus JO15-3
Boeimeer JO15-3
1 - 8
 
Halsteren JO15-3
Unitas'30 JO15-3
3 - 1
 
Alliance JO15-2
Bruse Boys JO15-1
2 - 2
30-11-2019
 
Unitas'30 JO15-3
Halsteren JO15-4
 
Achtmaal JO15-1
Alliance JO15-2
4 - 3
 
WDS'19 JO15-1
Beek Vooruit JO15-3
1 - 3
 
SC Kruisland JO15-1
Virtus JO15-3
11 -
 
Boeimeer JO15-3
Halsteren JO15-3
3 - 6
 
Bruse Boys JO15-1
Wernhout JO15-1
4 - 1
Laatste update: 14-12-2019 17:00 uur

Programma komende 14 dagen

DATUM
THUIS
UIT
TYPE
14-12-2019 10:30 14-12 10:30
Bruse Boys JO15-1
JEKA JO15-6
Competitie
14-12-2019 11:00 14-12 11:00
SC Kruisland JO15-1
Halsteren JO15-3
Competitie
14-12-2019 11:30 14-12 11:30
Boeimeer JO15-3
Alliance JO15-2
Competitie
14-12-2019 11:45 14-12 11:45
Halsteren JO15-4
Wernhout JO15-1
Competitie
14-12-2019 12:25 14-12 12:25
Unitas'30 JO15-3
WDS'19 JO15-1
Competitie
14-12-2019 14:30 14-12 14:30
Achtmaal JO15-1
Beek Vooruit JO15-3
Competitie
21-12-2019 10:15 21-12 10:15
Unitas'30 JO15-3
Wernhout JO15-1
Competitie
21-12-2019 11:15 21-12 11:15
SC Kruisland JO15-1
WDS'19 JO15-1
Competitie
21-12-2019 11:30 21-12 11:30
Boeimeer JO15-3
Achtmaal JO15-1
Competitie
21-12-2019 11:45 21-12 11:45
Halsteren JO15-3
Alliance JO15-2
Competitie
Laatste update: 14-12-2019 17:00 uur

Competitiewedstrijden

DATUM
TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
UITSLAG
  • 21-09-2019
    11:30
    Virtus JO15-3 - Alliance JO15-2
    Youri van Meel 
    2 - 4
  • 28-09-2019
    10:15
    Alliance JO15-2 - SC Kruisland JO15-1
    Oscar Hoogendoorn 
    0 - 1
  • 26-10-2019
    10:15
    Alliance JO15-2 - Beek Vooruit JO15-3
    Mohammed Iflahen 
    2 - 1
  • 02-11-2019
    11:45
    Halsteren JO15-4 - Alliance JO15-2
    Rien Bakx 
    3 -10
  • 09-11-2019
    11:45
    WDS'19 JO15-1 - Alliance JO15-2
    Bas Slot 
    3 - 3
  • 16-11-2019
    10:30
    Alliance JO15-2 - JEKA JO15-6
    Mohammed Iflahen 
    2 - 2
  • 23-11-2019
    10:30
    Alliance JO15-2 - Wernhout JO15-1
    Mohammed Iflahen 
    0 - 7
  • 27-11-2019
    18:45
    Unitas'30 JO15-3 - Alliance JO15-2
    John Frauenfelder 
    12 -
  • 30-11-2019
    14:30
    Achtmaal JO15-1 - Alliance JO15-2
    Gilberto Nanne 
    4 - 3
  • 07-12-2019
    10:00
    Alliance JO15-2 - Bruse Boys JO15-1
    Erradi Azaoum 
    2 - 2
  • 14-12-2019
    11:30
    Boeimeer JO15-3 - Alliance JO15-2
    Tom Spelt 
  • 21-12-2019
    11:45
    Halsteren JO15-3 - Alliance JO15-2
     

Bekerwedstrijden

DATUM
TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
UITSLAG
  • 31-08-2019
    14:30
    Achtmaal JO15-1 - Alliance JO15-2
    Niels Dictus 
    6-2
  • 07-09-2019
    11:00
    Alliance JO15-2 - Cluzona JO15-1
    Koen Snels 
    0 -7
  • 14-09-2019
    11:45
    Roosendaal JO15-4 - Alliance JO15-2
    Tim Bastings 
    6 - 1

Vriendschappelijk

DATUM
TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
UITSLAG

Toernooi

DATUM
TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
UITSLAG
  • 18-01-2020
    09:00
    Wintertoernooi Unitas'30 - Alliance JO15-2