Deze website maakt gebruik van cookies die worden geplaatst door Google Analytics en door Facebook. Via de instellingen van de browser is het mogelijk deze uit te schakelen. Lees meer in onze privacyverklaring.

Akkoord

JO15-1

Aanvangstijd thuiswedstrijden

10:30 uur

Training

maandag: 18:15 - 19:45 uur
woensdag: 18:15 - 19:45 uur
vrijdag: 18:15 - 19:45 uur

Trainer

  • Bram van Putten

Leider

  • Gerben Logghe

Programma komende 14 dagen

DATUM
THUIS
UIT
TYPE
29-01-2022 10:15 29-01 10:15
JEKA JO15-3
RSV JO15-1
Competitie
29-01-2022 10:45 29-01 10:45
Madese Boys JO15-2
Terheijden JO15-1
Competitie
29-01-2022 11:30 29-01 11:30
Bavel JO15-2
SCO JO15-1
Competitie
29-01-2022 11:45 29-01 11:45
Cluzona JO15-1
Baronie JO15-3
Competitie
29-01-2022 12:00 29-01 12:00
ST Zwaluwe/DHV JO15-1JM
Alliance JO15-1
Competitie
29-01-2022 12:30 29-01 12:30
SC Gastel JO15-2
TSC JO15-2
Competitie
05-02-2022 10:15 05-02 10:15
Baronie JO15-3
TSC JO15-2
Competitie
05-02-2022 10:30 05-02 10:30
Alliance JO15-1
RSV JO15-1
Competitie
05-02-2022 11:30 05-02 11:30
Bavel JO15-2
SC Gastel JO15-2
Competitie
05-02-2022 11:45 05-02 11:45
Cluzona JO15-1
JEKA JO15-3
Competitie
05-02-2022 12:45 05-02 12:45
SCO JO15-1
Madese Boys JO15-2
Competitie
05-02-2022 13:00 05-02 13:00
Terheijden JO15-1
ST Zwaluwe/DHV JO15-1JM
Competitie

Competitiewedstrijden

DATUM
TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
UITSLAG
  • 18-09-2021
    10:30
    Alliance JO15-1 - MZC'11 JO15-1
    Kurt Oprins 
    2 - 6
  • 25-09-2021
    11:00
    Tholense Boys JO15-1 - Alliance JO15-1
    Menno Bholasingh 
    2 - 5
  • 02-10-2021
    10:30
    Alliance JO15-1 - RSV JO15-1
    Kurt Oprins 
    1 - 2
  • 09-10-2021
    13:00
    Moerse Boys JO15-1 - Alliance JO15-1
    Rinus Naalden 
    5 - 0
  • 16-10-2021
    10:30
    Alliance JO15-1 - Steenbergen JO15-1
    Kurt Oprins 
    1 - 2
  • 30-10-2021
    13:00
    DSE JO15-1 - Alliance JO15-1
    Sam Huijbregts 
    1 - 4
  • 06-11-2021
    10:30
    Alliance JO15-1 - Zundert JO15-1JM
    Kurt Oprins 
    4 - 3
  • 27-11-2021
    10:15
    Beek Vooruit JO15-2 - Alliance JO15-1
    Lars Visschers 
    1 - 5
  • 11-12-2021
    12:00
    Unitas'30 JO15-2 - Alliance JO15-1
    Dave Canjels 
    2 - 3
  • 18-12-2021
    10:30
    Alliance JO15-1 - Terheijden JO15-1
    Kurt Oprins 
    3 - 2
  • 29-01-2022
    12:00
    ST Zwaluwe/DHV JO15-1JM - Alliance JO15-1
     
  • 05-02-2022
    10:30
    Alliance JO15-1 - RSV JO15-1
     
  • 12-02-2022
    10:00
    TSC JO15-2 - Alliance JO15-1
     
  • 19-02-2022
    10:30
    Alliance JO15-1 - Madese Boys JO15-2
     

Bekerwedstrijden

DATUM
TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
UITSLAG
  • 11-09-2021
    10:30
    Alliance JO15-1 - SC Gastel JO15-1
    Kurt Oprins 
    1 - 2

Vriendschappelijk

DATUM
TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
UITSLAG
  • 10-07-2021
    11:00
    UVV'40 JO15-1 - Alliance JO15-1
    Ton Drixler 
    3 - 6
  • 17-07-2021
    11:30
    METO JO15-1 - Alliance JO15-1
    Davey Koolen 
    4 - 5
  • 24-07-2021
    11:15
    Vivoo JO15-1 - Alliance JO15-1
    Davey Koolen 
    2 - 8
  • 06-09-2021
    19:30
    Schutters JO15-1 - Alliance JO15-1
    Frans Neelen 
    1 - 3
  • 13-09-2021
    19:30
    DVO'60 JO15-1 - Alliance JO15-1
    Marco Albers 
    0 - 8
  • 20-09-2021
    19:30
    Klundert JO15-1 - Alliance JO15-1
    Cees Clarijs 
    0 -16
  • 13-10-2021
    19:30
    RFC JO15 - Alliance JO15-1
    Sem Kwakkernoot 
    0 -13
  • 13-11-2021
    10:30
    SC Gastel JO15-2 - Alliance JO15-1
    Stefan Wezenbeek 
    2 - 3
  • 07-02-2022
    19:15
    DSE JO15-1 - Alliance JO15-1
     

Toernooi

DATUM
TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
UITSLAG
  • 08-01-2022
    10:30
    Alliance JO15-1 - TOERNOOI
    Bram van Putten