Deze site maakt gebruik van technische cookies en de cookies welke worden geplaatst door Google Analytics. Het staat u vrij om cookies uit te schakelen middels uw browser. Houdt u er wel rekening mee dat het mogelijk is dat onze website dan niet meer optimaal werkt.

Akkoord

JO15-1

JO15-1

Klasse

Hoofdklasse F

Aanvangstijd thuiswedstrijden

10:30 uur

Training

dinsdag: 20:00 - 21:30 uur
donderdag: 20:00 - 21:30 uur

Uitslagen afgelopen 14 dagen

DATUM
THUIS
UIT
UITSLAG
28-03-2020
 
Roosendaal JO15-3
TSC JO15-2
 
Kogelvangers JO15-1
VVR JO15-1
 
SPS JO15-1G
MOC'17 JO15-2
 
Klundert JO15-1
UVV'40 JO15-2G
 
Baronie JO15-3
Unitas'30 JO15-2
21-03-2020
 
Zundert JO15-1G
Alliance JO15-1
Laatste update: 03-04-2020 09:01 uur

Programma komende 14 dagen

DATUM
THUIS
UIT
TYPE
04-04-2020 10:00 04-04 10:00
Unitas'30 JO15-2
SPS JO15-1G
Competitie
04-04-2020 10:30 04-04 10:30
Alliance JO15-1
Klundert JO15-1
Competitie
04-04-2020 12:30 04-04 12:30
VVR JO15-1
Roosendaal JO15-3
Competitie
04-04-2020 12:30 04-04 12:30
UVV'40 JO15-2G
Zundert JO15-1G
Competitie
04-04-2020 13:00 04-04 13:00
MOC'17 JO15-2
Baronie JO15-3
Competitie
04-04-2020 13:15 04-04 13:15
TSC JO15-2
Kogelvangers JO15-1
Competitie
11-04-2020 13:00 11-04 13:00
Zundert JO15-1G
Kogelvangers JO15-1
Competitie
Laatste update: 03-04-2020 09:01 uur

Competitiewedstrijden

DATUM
TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
UITSLAG
  • 21-09-2019
    10:30
    Alliance JO15-1 - Groen Wit JO15-1
    Erradi Azaoum 
    1 - 3
  • 28-09-2019
    12:45
    Hoeven JO15-1 - Alliance JO15-1
     
    3 - 0
  • 05-10-2019
    10:30
    Alliance JO15-1 - Baronie JO15-3
    Erradi Azaoum 
    1 - 3
  • 26-10-2019
    12:30
    VVR JO15-1 - Alliance JO15-1
    Kevin Utens 
    4 - 1
  • 02-11-2019
    10:30
    Alliance JO15-1 - DSE JO15-1
    Erradi Azaoum 
    0 - 5
  • 09-11-2019
    15:30
    JEKA JO15-2 - Alliance JO15-1
     
    3 - 0
  • 16-11-2019
    12:30
    BSC JO15-1 - Alliance JO15-1
     
    8 - 1
  • 23-11-2019
    10:30
    Alliance JO15-1 - Unitas'30 JO15-2
    Erradi Azaoum 
    2 - 1
  • 30-11-2019
    12:30
    SC Gastel JO15-1 - Alliance JO15-1
    Sebastian Frik 
    6 - 2
  • 07-12-2019
    10:30
    Alliance JO15-1 - Roosendaal JO15-2
    Eric Methorst 
    1 - 0
  • 01-02-2020
    09:30
    Baronie JO15-3 - Alliance JO15-1
     
    1 - 0
  • 08-02-2020
    11:00
    Alliance JO15-1 - Roosendaal JO15-3
    Bram van Putten 
    1 - 7
  • 15-02-2020
    14:15
    Unitas'30 JO15-2 - Alliance JO15-1
    Kees Halters 
    0 - 1
  • 07-03-2020
    10:30
    Alliance JO15-1 - TSC JO15-2
    Erradi Azaoum 
    3 - 4
  • 14-03-2020
    12:30
    VVR JO15-1 - Alliance JO15-1
     
  • 21-03-2020
    13:00
    Zundert JO15-1G - Alliance JO15-1
     
  • 04-04-2020
    10:30
    Alliance JO15-1 - Klundert JO15-1
     
  • 18-04-2020
    10:30
    UVV'40 JO15-2G - Alliance JO15-1
     
  • 09-05-2020
    10:30
    Alliance JO15-1 - MOC'17 JO15-2
     
  • 16-05-2020
    10:30
    Alliance JO15-1 - Kogelvangers JO15-1
     
  • 23-05-2020
    09:30
    SPS JO15-1G - Alliance JO15-1
     

Bekerwedstrijden

DATUM
TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
UITSLAG
  • 31-08-2019
    10:30
    Alliance JO15-1 - SC Gastel JO15-1
    Rachid Didi 
    1 - 6
  • 07-09-2019
    13:15
    Roosendaal JO15-2 - Alliance JO15-1
     
    3 - 0

Vriendschappelijk

DATUM
TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
UITSLAG
  • 19-08-2019
    19:00
    Alliance JO15-1 - Feyenoord MO16-1
    Bram van Putten 
    1-4
  • 27-11-2019
    19:00
    SC Kruisland JO15-1 - Alliance JO15-1
    Leon Dingemanse 
    8-1