Deze site maakt gebruik van technische cookies en de cookies welke worden geplaatst door Google Analytics. Het staat u vrij om cookies uit te schakelen middels uw browser. Houdt u er wel rekening mee dat het mogelijk is dat onze website dan niet meer optimaal werkt.

Akkoord

13-07-2018: Competitie-indelingen pupillen

Competitie-indelingen pupillen

De competitie-indelingen voor het nieuwe seizoen zijn door de KNVB gepubliceerd. Kijk hier in welke klasse jouw pupillenteam dit seizoen speelt.

PUPILLEN
   
1e klasse 2:  
Alliance JO13-1 9:00 u.
BSC JO13-1 12:30 u.
SC Gastel JO13-1 10:30 u.
Halsteren JO13-2 11:45 u.
Hoeven JO13-1 12:45 u.
Kapelle JO13-1 11:00 u.
Luctor Heinkenszand JO13-1 10:15 u.
MZC'11 JO13-1 9:30 u.
Roosendaal JO13-2 10:15 u.
Victoria'03 JO13-1 9:30 u.
Virtus JO13-1 10:00 u.
   
4e klasse 03:  
Alliance JO13-2 9:00 u.
Bruse Boys JO13-2 10:30 u.
Halsteren JO13-3 10:15 u.
Klundert JO13-2 10:15 u.
Krabbendijke JO13-1 11:15 u.
MOC'17 JO13-4 9:45 u.
NOAD'67 JO13-1 11:30 u.
NSV JO13-1 10:00 u.
Roosendaal JO13-5 11:45 u.
RSV JO13-1 11:00 u.
Victoria'03 JO13-2 9:30 u.
   
3e klasse 2:  
Alliance JO12-1 9:00 u.
FC Bergen JO12-1 10:15 u.
Cluzona JO12-1 11:00 u.
Klundert JO12-1 9:00 u.
Kogelvangers JO12-2G 9:00 u.
MOC'17 JO12-3 9:45 u.
Roosendaal JO12-3 9:00 u.
SVC JO12-1G 10:00 u.
WIK'57 JO12-1G 10:00 u.
WVV'67 JO12-1 9:30 u.
   
4e klasse 04:  
Alliance JO12-2 9:00 u.
BSC JO12-1 12:30 u.
Cluzona JO12-2 11:00 u.
HSC'28 JO12-1 10:00 u.
Kogelvangers JO12-3G 10:30 u.
MOC'17 JO12-5 9:45 u.
FC Moerstraten JO12-1G 10:00 u.
NSV JO12-1 11:00 u.
ODIO JO12-2 9:45 u.
Roosendaal JO12-4 10:15 u.
Steenbergen JO12-2 9:45 u.
Virtus JO12-2G 8:30 u.
   
1e klasse 2:  
Alliance JO11-1 9:00 u.
Bavel JO11-2 10:00 u.
Boeimeer JO11-2 8:30 u.
De Fendert JO11-1 10:30 u.
SC Gastel JO11-1 10:30 u.
Groen Wit JO11-1 10:00 u.
Hoeven JO11-1 10:45 u.
MOC'17 JO11-2 9:45 u.
Steenbergen JO11-1 8:30 u.
Virtus JO11-1 10:00 u.
   
4e klasse 03:  
Alliance JO11-2 9:00 u.
FC Bergen JO11-1 10:15 u.
DVO'60 JO11-1 9:30 u.
Halsteren JO11-5 9:00 u.
Krabbendijke JO11-1 10:00 u.
METO JO11-2 10:15 u.
MOC'17 JO11-4 9:45 u.
Nieuw Borgvliet JO11-1 11:00 u.
Roosendaal JO11-4 10:15 u.
Waarde JO11-1G 10:30 u.
WVV'67 JO11-2 9:30 u.
   
3e klasse 02:  
Achtmaal JO10-1 11:00 u.
Alliance JO10-1 10:30 u.
BSC JO10-4 11:00 u.
DOSKO JO10-1 10:45 u.
Grenswachters JO10-1G 9:00 u.
JEKA JO10-10 9:45 u.
Lepelstraatse Boys JO10-1 9:30 u.
MZC'11 JO10-2G 9:00 u.
NVS JO10-1 10:00 u.
Roosendaal JO10-5 10:15 u.
Vosmeer JO10-1 10:30 u.
   
4e klasse 05:  
Alliance JO10-2 10:30 u.
BSC JO10-5 9:45 u.
Cluzona JO10-1 10:30 u.
DVO'60 JO10-1 9:30 u.
MOC'17 JO10-3 8:30 u.
NSV JO10-1 10:00 u.
Prinsenland JO10-2 9:00 u.
Roosendaal JO10-6 10:15 u.
Seolto JO10-4 8:45 u.
SVC JO10-1 11:00 u.
Vivoo JO10-1 11:00 u.
SC Welberg JO10-1G 10:15 u.
   
4e klasse 06:  
Alliance JO10-3 10:30 u.
Internos JO10-2 8:45 u.
MOC'17 JO10-7 8:30 u.
NSV JO10-2 10:00 u.
Rood Wit W JO10-2 10:00 u.
Roosendaal JO10-7 10:15 u.
RSV JO10-1G 9:00 u.
Schijf JO10-1G 11:00 u.
Sprundel JO10-1 10:00 u.
Victoria'03 JO10-2 10:45 u.
Zundert JO10-1 9:00 u.
   
2e klasse 2:  
Alliance JO9-1 10:30 u.
BSC JO9-2 9:45 u.
De Fendert JO9-1 9:00 u.
Halsteren JO9-2 9:00 u.
JEKA JO9-4G 9:30 u.
Kogelvangers JO9-1 9:00 u.
RSV JO9-1 9:00 u.
Seolto JO9-1 9:30 u.
Unitas'30 JO9-2 8:30 u.
Victoria'03 JO9-1 10:45 u.
VVR JO9-1 10:00 u.
Wieldrecht JO9-2 14:00 u.
Nieuwsarchief