Deze site maakt gebruik van technische cookies en de cookies welke worden geplaatst door Google Analytics. Het staat u vrij om cookies uit te schakelen middels uw browser. Houdt u er wel rekening mee dat het mogelijk is dat onze website dan niet meer optimaal werkt.

Akkoord

Uitslagen

zaterdag 14 december 2019

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAG
  • 09:00
    Alliance JO12-1 - Roosendaal JO12-2
    3 - 1
  • 09:00
    Alliance JO13-1 - Gilze JO13-1
    1 - 1
  • 09:00
    Alliance JO13-2 - SC Kruisland JO13-1
    2 - 2
  • 10:00
    Prinsenland JO7-3 - Alliance JO7-1
    0-20
  • 15:00
    UVV'40 2 - Alliance Zaterdag 2
    1 - 1

dinsdag 10 december 2019

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAG
  • 19:15
    Alliance JO15-2 - Halsteren JO15-4
    11- 2

zaterdag 7 december 2019

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAG
  • 10:00
    Duiveland JO12-1 - Alliance JO12-1
    2 - 0
  • 09:00
    VVR JO13-1 - Alliance JO13-1
    5 - 0
  • 10:20
    Klundert JO13-2 - Alliance JO13-2
    2 - 0
  • 10:30
    Alliance JO15-1 - Roosendaal JO15-2
    1 - 0
  • 10:00
    Alliance JO15-2 - Bruse Boys JO15-1
    2 - 2
  • 12:30
    SC Gastel JO17-2 - Alliance JO17-2
    3 - 0
  • 12:30
    Alliance JO19-2 - Prinsenland JO19-2
    2 - 1
  • 10:30
    Alliance JO7-1 - BSC JO7-3
    9 - 6
  • 10:30
    Alliance JO9-1 - JEKA JO9-8G
    6 - 4
  • 14:30
    VVC'68 1 - Alliance Zaterdag 1
    2 - 2
  • 13:45
    Bavel 3 - Alliance Zaterdag 2
    3 - 3
  • 14:30
    Alliance Zaterdag 3 - DOSKO 2
    1 - 9
  • 14:30
    Alliance Zaterdag 6 - DSE 3
    2 - 1

zaterdag 30 november 2019

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAG
  • 11:00
    BSC JO11-3 - Alliance JO11-1
    8 - 2
  • 09:00
    Alliance JO12-1 - Roosendaal JO12-3
    13 -
  • 09:00
    Alliance JO13-1 - Kogelvangers JO13-1G
    6 - 1
  • 09:00
    Alliance JO13-2 - SC Gastel JO13-3
    1 - 1
  • 12:30
    SC Gastel JO15-1 - Alliance JO15-1
    6 - 2
  • 14:30
    Achtmaal JO15-1 - Alliance JO15-2
    4 - 3
  • 10:30
    Alliance JO17-1 - Dongen JO17-2
    4 - 3
  • 12:30
    Alliance JO17-2 - MOC'17 JO17-3
    0 - 8
  • 12:30
    Alliance JO19-1 - Rood-Wit W JO19-1
    6 - 0
  • 15:00
    Halsteren JO19-2 - Alliance JO19-2
    6 - 4
  • 10:15
    Roosendaal JO7-2 - Alliance JO7-1
    4 - 5
  • 14:30
    Alliance Zaterdag 1 - DVO'60 1
    4 - 2
  • 14:30
    Alliance Zaterdag 2 - DVO'60 2
    2 - 2
  • 15:15
    Steenbergen 2 - Alliance Zaterdag 3
    4 - 0
  • 12:30
    Alliance Zaterdag 4 - Oranje-Blauw'14 1
    0 - 7
  • 15:00
    VVC'68 4 - Alliance Zaterdag 5
    7 - 6
  • 15:00
    Zundert 2 - Alliance Zaterdag 6
    2 - 3

woensdag 27 november 2019

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAG
  • 19:00
    SC Kruisland JO15-1 - Alliance JO15-1
    8-1
  • 18:45
    Unitas'30 JO15-3 - Alliance JO15-2
    12 -

maandag 25 november 2019

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAG
  • 20:00
    Alliance JO19-1 - Prinsenland JO19-1
    0 - 1

zaterdag 23 november 2019

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAG
  • 09:00
    Alliance JO11-1 - Smerdiek JO11-1
    0 - 2
  • 11:45
    METO JO12-1 - Alliance JO12-1
    3 - 5
  • 09:00
    Alliance JO13-1 - Groen Wit JO13-1
    0 - 3
  • 09:00
    Alliance JO13-2 - Unitas'30 JO13-10
    5 - 3
  • 10:30
    Alliance JO15-1 - Unitas'30 JO15-2
    2 - 1
  • 10:30
    Alliance JO15-2 - Wernhout JO15-1
    0 - 7
  • 11:45
    Baronie JO17-3 - Alliance JO17-1
    4 - 3
  • 14:30
    DIOZ JO17-1 - Alliance JO17-2
    9 - 2
  • 12:30
    Tholense Boys JO19-1 - Alliance JO19-1
    1 - 2
  • 15:00
    Roosendaal JO19-4 - Alliance JO19-2
    5 - 2
  • 10:30
    Alliance JO7-1 - Virtus JO7-1G
    6 - 8
  • 08:30
    Unitas'30 JO9-4 - Alliance JO9-1
    9 - 3
  • 14:30
    PCP 1 - Alliance Zaterdag 1
    0 - 7
  • 15:30
    Boeimeer 5 - Alliance Zaterdag 2
    4 - 0
  • 14:30
    FC Bergen 2 - Alliance Zaterdag 3
    6 - 0
  • 14:00
    DSE 4 - Alliance Zaterdag 4
    3 - 1
  • 14:30
    FC Bergen 5 - Alliance Zaterdag 5
    4 - 1
  • 14:30
    Alliance Zaterdag 6 - Boeimeer 6
    4 - 8

donderdag 21 november 2019

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAG
  • 19:00
    Alliance JO13-2 - De Schutters JO13-1
    1 - 2

woensdag 20 november 2019

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAG
  • 19:00
    WVV'67 JO12-1 - Alliance JO12-1
    2 - 1

zaterdag 16 november 2019

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAG
  • 10:30
    Rood-Wit W JO11-1 - Alliance JO11-1
    7 - 2
  • 09:00
    Alliance JO12-1 - Rood-Wit W JO12-1
    10 -
  • 11:40
    Unitas'30 JO13-2 - Alliance JO13-1
    3 - 1
  • 08:45
    Seolto JO13-2G - Alliance JO13-2
    3 - 7
  • 12:30
    BSC JO15-1 - Alliance JO15-1
    8 - 1
  • 10:30
    Alliance JO15-2 - JEKA JO15-6
    2 - 2
  • 10:30
    Alliance JO17-1 - Unitas'30 JO17-2
    1 - 4
  • 12:30
    Alliance JO17-2 - De Schutters JO17-1
    3 - 4
  • 12:30
    Alliance JO19-1 - Sprundel JO19-1
    0 - 2
  • 11:00
    BSC JO7-1 - Alliance JO7-1
    3 -14
  • 14:30
    DOSKO 1 - Alliance Zaterdag 1
    1 - 1
  • 15:30
    TVC Breda 2 - Alliance Zaterdag 2
    5 - 2
  • 14:30
    Alliance Zaterdag 3 - Kogelvangers 2
    0 - 3
  • 12:30
    Alliance Zaterdag 4 - Klundert 4
    7 - 3
  • 14:30
    Alliance Zaterdag 6 - SAB 3
    6 - 7

zaterdag 9 november 2019

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAG
  • 08:30
    Unitas'30 JO11-3 - Alliance JO11-1
    16 -
  • 10:30
    SC Gastel JO13-1 - Alliance JO13-1
    2 - 2
  • 15:30
    JEKA JO15-2 - Alliance JO15-1
    3 - 0
  • 11:45
    WDS'19 JO15-1 - Alliance JO15-2
    3 - 3
  • 10:30
    Alliance JO17-1 - SC Gastel JO17-1
    0 - 2
  • 10:30
    Alliance JO19-2 - SEOLTO JO19-2
    4 - 8
  • 09:00
    Klundert JO7-1 - Alliance JO7-1
    2 -12
  • 09:45
    Baronie JO9-6 - Alliance JO9-1
    3 - 2
  • 14:30
    Alliance Zaterdag 1 - The Gunners 1
    1 - 1
  • 14:30
    Alliance Zaterdag 2 - The Gunners 3
    6 - 3
  • 14:30
    SC Gastel 2 - Alliance Zaterdag 3
    6 - 1
  • 13:15
    Steenbergen 4 - Alliance Zaterdag 4
    7 - 1
  • 15:00
    DVO'60 8 - Alliance Zaterdag 5
    2 - 0
  • 14:30
    Internos 9 - Alliance Zaterdag 6
    2 - 2

dinsdag 5 november 2019

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAG
  • 18:45
    RSV JO13-1 - Alliance JO13-2
    4 - 2

zaterdag 2 november 2019

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAG
  • 09:00
    Alliance JO11-1 - Virtus JO11-1
    4 - 5
  • 09:00
    Alliance JO13-1 - Roosendaal JO13-2
    2 - 2
  • 10:30
    SC Gastel JO13-2 - Alliance JO13-2
    6 - 3
  • 10:30
    Alliance JO15-1 - DSE JO15-1
    0 - 5
  • 11:45
    Halsteren JO15-4 - Alliance JO15-2
    3 -10
  • 12:15
    JEKA JO17-2 - Alliance JO17-1
    1 - 3
  • 11:00
    De Fendert JO17-1 - Alliance JO17-2
    7 - 1
  • 14:30
    Terheijden JO19-1 - Alliance JO19-1
    2 - 1
  • 13:00
    MOC'17 JO19-2 - Alliance JO19-2
    5 - 0
  • 10:30
    Alliance JO9-1 - Rood-Wit W JO9-2
    5 - 3
  • 14:30
    Alliance Zaterdag 3 - DVO'60 4
    5 - 1
  • 14:30
    SC Gastel 3 - Alliance Zaterdag 4
    3 - 2
  • 12:30
    Alliance Zaterdag 5 - Vrederust 2
    0 - 1
  • 14:30
    Alliance Zaterdag 6 - Prinsenland 3
    3 - 5

zaterdag 26 oktober 2019

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAG
  • 09:00
    De Fendert JO11-1 - Alliance JO11-1
    9 - 1
  • 08:45
    Roosendaal JO12-2 - Alliance JO12-1
    4 - 4
  • 10:45
    Hoeven JO13-1 - Alliance JO13-1
    4 - 0
  • 13:00
    Victoria'03 JO13-3 - Alliance JO13-2
    0 - 1
  • 12:30
    VVR JO15-1 - Alliance JO15-1
    4 - 1
  • 10:15
    Alliance JO15-2 - Beek Vooruit JO15-3
    2 - 1
  • 10:30
    Alliance JO17-1 - RFC JO17-1
    1 - 2
  • 12:30
    Alliance JO17-2 - Roosendaal JO17-4
    1 - 1
  • 12:30
    Alliance JO19-1 - De Alblas JO19-1
    0 - 0
  • 10:30
    Alliance JO19-2 - Steenbergen JO19-2
    8 - 1
  • 09:00
    DVO'60 JO7-1 - Alliance JO7-1
    3 - 9
  • 11:30
    DSE JO9-2 - Alliance JO9-1
    1 - 3
  • 14:30
    Alliance Zaterdag 1 - DHV 1
    3 - 2
  • 14:30
    Alliance Zaterdag 2 - Beek Vooruit 2
    1 - 2
  • 15:00
    BSC 3 - Alliance Zaterdag 3
    6 - 3
  • 12:30
    Alliance Zaterdag 4 - Internos 5
    2 - 1
  • 12:30
    De Fendert 5 - Alliance Zaterdag 5
    1 - 2
  • 14:15
    Unitas'30 2 - Alliance Zaterdag 6
    1 - 5

woensdag 23 oktober 2019

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAG
  • 18:30
    Alliance JO12-1 - METO JO12-1
    1 - 4

zaterdag 19 oktober 2019

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAG
  • 10:15
    Unitas '30 JO13-2 - Alliance JO13-1
    5 - 1
  • 10:30
    Alliance JO15-2 - NSV JO15-1
    7 - 3
  • 10:30
    Alliance JO17-1 - ST HVV'24/Clinge JO17-1
    1 - 2
  • 12:15
    De Zwerver JO19-1 - Alliance JO19-1
    5 - 0
  • 14:30
    Rood-Wit W 2 - Alliance Zaterdag 2
    0 - 7
  • 15:00
    Halsteren 4 - Alliance Zaterdag 3
    4 - 2

zaterdag 12 oktober 2019

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAG
  • 09:00
    Alliance JO13-2 - BSC JO13-2
    7 - 2
  • 11:45
    Unitas'30 JO14-2 - Alliance JO15-2
    0 - 2
  • 11:45
    MZC'11 JO17-3 - Alliance JO17-2
    3 - 2
  • 16:00
    Internos 1 - Alliance Zaterdag 1
    5 - 2
  • 14:45
    Moerse Boys 2 - Alliance Zaterdag 2
    5 - 2
  • 14:30
    Prinsenland 5 - Alliance Zaterdag 4
    4 - 1
  • 12:30
    Alliance Zaterdag 5 - Tholense Boys 3
    1 - 4
  • 14:30
    Alliance Zaterdag 6 - WDS'19 2
    3 - 3

zaterdag 5 oktober 2019

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAG
  • 09:00
    Alliance JO11-1 - Zwaluwe JO11-1
    8 - 5
  • 09:00
    Alliance JO12-1 - Duiveland JO12-1
    4 - 4
  • 09:00
    Alliance JO13-1 - The Gunners JO13-1
    1 - 0
  • 09:00
    Alliance JO13-2 - Virtus JO13-3
    8 - 0
  • 10:30
    Alliance JO15-1 - Baronie JO15-3
    1 - 3
  • 10:30
    Oosterhout JO17-1 - Alliance JO17-1
    2 - 3
  • 12:00
    Unitas'30 JO17-4 - Alliance JO17-2
    16 -0
  • 13:15
    METO JO19-2 - Alliance JO19-2
    1 - 3
  • 10:30
    Alliance JO7-1 - Virtus JO7-2
    28- 2
  • 10:30
    Alliance JO9-1 - The Gunners JO9-3
    1 - 7
  • 14:30
    Alliance Zaterdag 1 - Boeimeer 1
    0 - 2
  • 14:30
    Alliance Zaterdag 2 - VVR 2
    4 - 1
  • 12:30
    Alliance Zaterdag 4 - De Fendert 4
    3 - 7
  • 15:00
    Halsteren 5 - Alliance Zaterdag 5
    1 - 3
  • 14:45
    Moerse Boys 3 - Alliance Zaterdag 6
    1 - 0