Deze website maakt gebruik van cookies die worden geplaatst door Google Analytics en door Facebook. Via de instellingen van de browser is het mogelijk deze uit te schakelen. Lees meer in onze privacyverklaring.

Akkoord

Uitslagen

donderdag 15 oktober 2020

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAG
  • 18:45
    Alliance JO15-2 - Alliance JO13-1
    5 - 3

zaterdag 10 oktober 2020

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAG
  • 08:45
    Roosendaal JO11-4 - Alliance JO11-1
    2 - 6
  • 09:00
    Alliance JO12-1 - DOSKO JO12-1
    1 - 2
  • 10:30
    SC Gastel JO13-1 - Alliance JO13-1
    1 - 2
  • 10:30
    Alliance JO15-2 - SC Gastel JO15-2
    3 - 3
  • 10:30
    Alliance JO17-1 - Terneuzen JO17-1
    2 - 4
  • 13:15
    Halsteren JO19-3 - Alliance JO19-1
    3 - 4
  • 10:00
    NSV JO8-1 - Alliance JO8-1
    1 -20
  • 10:30
    Alliance JO9-1 - De Fendert JO9-1
    2 - 5
  • 14:30
    Alliance Zaterdag 1 - GSC/ODS
    3 - 1
  • 14:30
    SEOLTO 4 - Alliance Zaterdag 3
    5 - 3
  • 14:30
    Prinsenland 4 - Alliance Zaterdag 4
    6 - 3
  • 12:30
    Alliance Zaterdag 5 - Nieuw Borgvliet 2
    3 - 4
  • 12:30
    De Fendert 5 - Alliance Zaterdag 6
    2 - 2
  • 14:30
    Klundert 4 - Alliance Zaterdag 7
    3 - 0

maandag 5 oktober 2020

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAG
  • 19:00
    Alliance JO17-1 - SC Gastel JO17-1
    2 - 3

zaterdag 3 oktober 2020

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAG
  • 10:30
    Seolto JO11-1G - Alliance JO11-1
    7 - 3
  • 09:00
    Alliance JO12-1 - MOC'17 JO12-1
    3 - 3
  • 10:30
    Alliance JO15-1 - Steenbergen JO15-2
    20 -
  • 11:30
    SC Kruisland JO15-1 - Alliance JO15-2
    0 - 5
  • 10:30
    Alliance JO15-3 - Roosendaal JO15-5
    2 - 6
  • 11:45
    Roosendaal JO17-2 - Alliance JO17-1
    2 - 6
  • 12:30
    Alliance JO19-1 - ST FC de Westhoek '20/ZSC '62 JO19-1
    7 - 0
  • 15:15
    Steenbergen JO19-1 - Alliance JO19-2
    2 - 6
  • 10:30
    Alliance JO8-1 - Roosendaal JO8-4
    12- 0
  • 11:00
    Seolto JO9-3G - Alliance JO9-1
    4 - 8
  • 15:00
    DVO'60 - Alliance Zaterdag 1
    1 - 2
  • 14:30
    Alliance Zaterdag 3 - SC Gastel 3
    3 - 5
  • 12:30
    Alliance Zaterdag 4 - De Fendert 3
    0 - 4
  • 14:30
    Alliance Zaterdag 6 - Madese Boys 3
    3 - 1
  • 14:30
    Alliance Zaterdag 7 - SC Kruisland 2
    1 - 9

woensdag 30 september 2020

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAG
  • 19:30
    RBC JO17-1 - Alliance JO17-1
    4 - 2
  • 20:00
    Alliance Zaterdag 4 - Prinsenland 5
    2 - 2

zaterdag 26 september 2020

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAG
  • 10:15
    SEOLTO JO12-2 - Alliance JO12-1
    2 - 8
  • 12:00
    FC Bergen JO15-1 - Alliance JO15-1
    1 - 9
  • 10:30
    Alliance JO15-2 - DIOZ JO15-1
    3 - 4
  • 12:15
    Seolto JO15-2G - Alliance JO15-3
    3 - 3
  • 12:30
    Alliance JO19-1 - SC Welberg JO19-1
    6 - 2
  • 08:45
    BSC MO8-2 - Alliance JO8-1
    1 - 4
  • 10:30
    Alliance JO9-1 - Kogelvangers JO9-1
    7 - 0
  • 14:30
    Alliance Zaterdag 1 - Baronie
    2 - 2
  • 15:00
    FC Bergen 5 - Alliance Zaterdag 3
    5 - 1
  • 14:30
    Rood-Wit W 2 - Alliance Zaterdag 4
    4 - 2
  • 12:30
    Alliance Zaterdag 5 - FC Bergen 4
    2 - 3
  • 12:45
    DSE 5 - Alliance Zaterdag 6
    0 - 3
  • 14:30
    SC Gastel 4 - Alliance Zaterdag 7
    7 - 1

maandag 21 september 2020

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAG
  • 19:30
    Alliance JO17-2 - Cluzona JO17-2
    6 - 1

zaterdag 19 september 2020

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAG
  • 08:45
    Klundert JO11-1 - Alliance JO11-1
    15 -
  • 10:30
    Alliance JO13-1 - Terneuzen JO13-1
    1 - 1
  • 10:30
    Alliance JO15-1 - Zundert JO15-1G
    3 - 2
  • 14:30
    Virtus JO15-2 - Alliance JO15-2
    0 - 1
  • 12:30
    Alliance JO15-3 - Zundert JO15-2G
    3 - 4
  • 10:45
    Virtus JO17-1 - Alliance JO17-1
    3 - 1
  • 11:30
    NOAD'67 JO19-1 - Alliance JO19-1
    1 - 4
  • 12:30
    Alliance JO19-2 - Nieuw Borgvliet JO19-1
    1 - 9
  • 10:30
    Alliance JO8-1 - MOC'17 JO8-3
    13- 2
  • 09:00
    SVC JO9-1 - Alliance JO9-1
    6-0
  • 15:00
    SSW - Alliance Zaterdag 1
    2 - 1
  • 14:30
    Alliance Zaterdag 3 - MOC'17 6
    0 - 5
  • 12:30
    Alliance Zaterdag 4 - Internos 10
    0 - 5
  • 15:00
    DVO'60 8 - Alliance Zaterdag 5
    5 - 4
  • 14:30
    Alliance Zaterdag 6 - Klundert 3
    3 - 0
  • 14:30
    Alliance Zaterdag 7 - Kogelvangers 3
    0 - 5

donderdag 17 september 2020

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAG
  • 19:00
    Alliance JO15-3 - The Gunners JO15-2
    1 - 0

dinsdag 15 september 2020

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAG
  • 20:00
    Alliance JO15-2 - JEKA JO15-6
    1 - 4

zaterdag 12 september 2020

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAG
  • 09:00
    Alliance JO11-1 - BSC JO11-3
    0 - 1
  • 10:15
    METO JO12-1 - Alliance JO12-1
    8 - 1
  • 11:30
    R.K.S.V. Groen Wit JO13-1 - Alliance JO13-1
    11 -
  • 10:30
    Alliance JO15-1 - Hoeven JO15-1
    4 - 3
  • 10:30
    Alliance JO15-1 - FC Bergen JO15-1
    6 - 0
  • 14:00
    Victoria'03 JO15-1 - Alliance JO15-2
    4 - 1
  • 15:00
    Oranje Wit JO17-1 - Alliance JO17-1
    6 - 2
  • 12:30
    Alliance JO17-2 - Virtus JO17-2
    1 - 7
  • 16:00
    Unitas'30 JO19-4 - Alliance JO19-1
    5 - 6
  • 12:30
    Alliance JO19-2 - Virtus JO19-2
    3 - 0
  • 10:20
    Alliance JO7-1 - Roosendaal JO7-1
    0 - 8
  • 10:40
    BSC JO7-1 - Alliance JO7-1
    9 - 2
  • 10:30
    Alliance JO9-1 - Roosendaal JO9-4
    6 - 3
  • 14:30
    Alliance Zaterdag 1 - SC Stavenisse
    11- 1
  • 14:30
    Alliance Zaterdag 3 - BSC 4
    2 - 2
  • 14:30
    SC Gastel 4 - Alliance Zaterdag 5
    0 - 0
  • 14:30
    Rood-Wit W 2 - Alliance Zaterdag 6
    2 - 1
  • 14:30
    Alliance Zaterdag 7 - Moerse Boys 3
    2 - 7

dinsdag 8 september 2020

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAG
  • 19:00
    Halsteren JO15-4 - Alliance JO15-2
    0 - 4

maandag 7 september 2020

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAG
  • 19:00
    Alliance JO17-2 - Prinsenland JO17-1
    1 - 3

zaterdag 5 september 2020

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAG
  • 10:00
    Rood-Wit W JO11-1 - Alliance JO11-1
    8 - 3
  • 09:00
    Alliance JO12-1 - WVV'67 JO12-1
    3 - 7
  • 10:00
    Steenbergen JO13-1 - Alliance JO13-1
    3 - 4
  • 10:30
    Alliance JO15-1 - MOC'17 JO15-3
    2 - 1
  • 10:30
    Alliance JO15-3 - Seolto JO15-2G
    3 - 3
  • 15:00
    Zundert JO19-1 - Alliance JO19-1
    1 - 1
  • 12:30
    Alliance JO19-2 - BSC JO19-1
    2 - 3
  • 10:30
    Alliance JO8-1 - MOC'17 JO8-2
    10- 4
  • 09:00
    DVO'60 JO9-1 - Alliance JO9-1
    6-2
  • 14:30
    Alliance Zaterdag 1 - DVO'60
    2 - 5
  • 14:30
    Alliance Zaterdag 3 - Zundert 3
    7 - 0
  • 13:00
    DVO'60 7 - Alliance Zaterdag 5
    4 - 2
  • 14:30
    Alliance Zaterdag 6 - DVO'60 9
    2 - 2
  • 15:30
    DVO'60 10 - Alliance Zaterdag 7
    10- 2

donderdag 3 september 2020

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAG
  • 19:00
    Halsteren JO15-1 - Alliance JO15-1
    5 - 1
  • 19:15
    UVV'40 JO15-3 - Alliance JO15-2
    0 -16

zaterdag 29 augustus 2020

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAG
  • 09:00
    Alliance JO13-1 - Roosendaal JO13-3
    2 - 2
  • 11:00
    ST SC Stavenisse/Smerdiek JO15-1G - Alliance JO15-1
    1 -11
  • 10:15
    Baronie JO15-7 - Alliance JO15-2
    1 -11
    verslag
  • 13:30
    Boeimeer JO15-2 - Alliance JO15-3
    3 - 1
  • 10:30
    Alliance JO17-1 - ASWH JO17-1
    2 - 4
  • 15:00
    Hoeven JO17-2 - Alliance JO17-2
    2 - 4
  • 12:30
    Alliance JO19-1 - Wernhout JO19-1
    5 - 2
  • 15:00
    Roosendaal JO19-4 - Alliance JO19-2
    5 - 2
  • 14:30
    Kogelvangers - Alliance Zaterdag 1
    4 - 3
  • 15:00
    DVO'60 6 - Alliance Zaterdag 3
    4 - 2
  • 14:30
    NOAD'67 3 - Alliance Zaterdag 4
    0 - 2
  • 12:30
    Alliance Zaterdag 5 - SC Kruisland 2
    2 - 2
  • 14:30
    Alliance Zaterdag 7 - Internos 10
    0 - 5

vrijdag 28 augustus 2020

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAG
  • 18:30
    Internos 9 - Alliance Zaterdag 6
    6 - 2

donderdag 27 augustus 2020

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAG
  • 19:00
    Alliance JO15-2 - Alliance JO15-3
    6 - 0

woensdag 26 augustus 2020

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAG
  • 18:30
    Alliance JO17-1 - Cluzona JO17-1
    8 - 1

dinsdag 25 augustus 2020

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAG
  • 19:00
    BSC JO13-1 - Alliance JO13-1
    7 - 2
  • 19:30
    Alliance JO15-2 - Unitas JO15-3
    0 - 4
  • 20:00
    Alliance Zaterdag 1 - Sprundel 1
    3 - 2
  • 19:30
    Alliance Zaterdag 2 - Sprundel 2
    1 - 5

zaterdag 22 augustus 2020

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAG
  • 10:00
    DFC JO17-1 - Alliance JO17-1
    0 - 5
  • 14:30
    Baronie JO17-5 - Alliance JO17-2
    15- 1
  • 16:00
    Alliance Zaterdag 1 - WVV 1
    2 - 2

donderdag 20 augustus 2020

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAG
  • 19:00
    Halsteren JO13-1 - Alliance JO13-1
    5 - 0
  • 19:45
    Alliance JO15-2 - RKVV Roosendaal JO15-4
    2 - 3

woensdag 19 augustus 2020

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAG
  • 20:00
    Alliance Zaterdag 1 - Halsteren zaterdag 1
    1 - 1

dinsdag 18 augustus 2020

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAG

zaterdag 15 augustus 2020

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAG
  • 11:00
    Alliance JO15-1 - Bavel JO15-1
    2 - 3
  • 16:00
    Alliance Zaterdag 1 - SVC 1
    6 - 0
  • 16:00
    Alliance Zaterdag 2 - RKVV Roosendaal 4
    0 - 1