Deze site maakt gebruik van technische cookies en de cookies welke worden geplaatst door Google Analytics. Het staat u vrij om cookies uit te schakelen middels uw browser. Houdt u er wel rekening mee dat het mogelijk is dat onze website dan niet meer optimaal werkt.

Akkoord

Uitslagen

zaterdag 23 juni 2018

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAG
  • 13:00
    VV Steenbergen JO17-1 - Alliance JO17-1
    2-0

dinsdag 12 juni 2018

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAG
  • 19:45
    RKVV Halsteren JO17-1 - Alliance JO17-1
    2-1

woensdag 6 juni 2018

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAG

dinsdag 5 juni 2018

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAG

zondag 3 juni 2018

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAG
  • 11:00
    Alliance Zondag 3 - Victoria'03 4
    2 - 6
  • 12:00
    Alliance Zondag 4 - Victoria'03 6
    3 - 0
  • 10:00
    BSC 7 - Alliance Zondag 5
    3 - 7

zaterdag 2 juni 2018

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAG
  • 10:00
    Virtus JO11-1 - Alliance JO11-1
    3 - 5
    verslag
  • 10:15
    Alliance JO11-4 - Halsteren JO11-6
    14 -
  • 09:15
    Nieuw Borgvliet JO13-2 - Alliance JO13-3
    7 - 1
  • 13:15
    Roosendaal JO15-2 - Alliance JO15-1
    5 - 2
  • 13:00
    Alliance JO17-1 - Baronie JO17-2
    2 - 2
  • 14:30
    Alliance JO19-2 - Roosendaal JO19-4
    2 - 5
  • 10:15
    Alliance JO9-2 - BSC JO9-3
    4 -12

woensdag 30 mei 2018

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAG
  • 19:30
    Alliance JO13-1 - VVR JO13-1
    1 - 1
  • 19:00
    Alliance JO13-3 - Kapelle JO13-3
    3 - 0
  • 18:30
    Alliance JO15-2 - Roosendaal JO15-4
    0 - 0

maandag 28 mei 2018

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAG
  • 19:00
    Alliance JO15-4 - Virtus JO15-4
    8 - 1

zondag 27 mei 2018

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAG
  • 14:30
    Alliance Zondag 1 - Noordhoek 1
    2-3
  • 12:00
    NSV 3 - Alliance Zondag 3
    4 - 1
  • 10:00
    SVC 4 - Alliance Zondag 4
    1 - 4
  • 10:00
    Alliance Zondag 5 - DIOZ 4
    2 - 3

zaterdag 26 mei 2018

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAG
  • 10:15
    Alliance JO11-1 - SC Gastel JO11-1
    3 - 4
  • 09:15
    SC Kruisland JO11-1 - Alliance JO11-2
    5 - 3
  • 10:15
    Alliance JO11-3 - Roosendaal JO11-6
    4 - 5
  • 09:45
    Steenbergen JO11-3 - Alliance JO11-4
    1 - 5
  • 09:30
    Internos JO13-1 - Alliance JO13-1
    0 - 8
  • 09:00
    Alliance JO13-2 - Roosendaal JO13-5
    2 - 6
  • 09:00
    Halsteren JO13-6 - Alliance JO13-3
    2 - 6
  • 11:00
    WVV'67 JO14-1 - Alliance JO14-1
    16 -
  • 11:30
    Alliance JO15-1 - SC Gastel JO15-1
    3 - 3
  • 11:30
    Alliance JO15-2 - DEVO JO15-1
    1 - 0
  • 12:30
    BSC JO15-2 - Alliance JO15-4
    2 - 0
  • 12:30
    Oosterhout JO17-1 - Alliance JO17-1
    2 - 4
  • 15:00
    Hoeven JO19-2 - Alliance JO19-2
    3 - 1
    verslag
  • 10:15
    Alliance JO8-1 - Unitas'30 JO8-2
    1 -14
  • 10:15
    Alliance JO9-1 - Rood-Wit W JO9-1
    4 - 3
  • 10:15
    Alliance JO9-3 - Alliance JO9-2
    1 - 2
  • 10:15
    Alliance JO9-3 - Alliance JO9-2
    1 - 2
  • 14:30
    RFC 1 - Alliance Zaterdag 1
    3 - 0

woensdag 23 mei 2018

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAG
  • 19:00
    Alliance JO11-2 - Kogelvangers JO11-2
    9 - 4
  • 18:45
    Alliance JO11-3 - De Fendert JO11-2
    1 - 2

dinsdag 22 mei 2018

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAG
  • 18:30
    Alliance JO13-3 - WVV'67 JO13-1
    2 - 1
  • 19:15
    Hoeven JO15-1 - Alliance JO15-1
    0 - 3
  • 19:00
    De Fendert JO15-1 - Alliance JO15-2
    3 - 6

zondag 20 mei 2018

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAG
  • 14:30
    Gesta 1 - Alliance Zondag 1
    2-1
  • 11:00
    Alliance Zondag 3 - Noordhoek 4
    1 - 4
  • 12:00
    Alliance Zondag 4 - De Schutters 2
    3 - 0
  • 10:00
    SC Gastel 8 - Alliance Zondag 5
    5 - 2

zaterdag 19 mei 2018

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAG
  • 10:15
    Alliance JO11-2 - De Fendert JO11-2
    1 - 1
  • 10:15
    Halsteren JO11-4 - Alliance JO11-3
    2 - 1
  • 10:15
    Alliance JO11-4 - Prinsenland JO11-3
    18 -
    verslag
  • 09:00
    Alliance JO13-1 - Roosendaal JO13-2
    2 - 5
  • 09:45
    SC Kruisland JO13-1 - Alliance JO13-2
    12 -
  • 11:30
    Alliance JO14-1 - Roosendaal JO14-4
    2 - 7
  • 11:30
    Alliance JO15-4 - De Fendert JO15-2
    6 - 1
  • 13:00
    Alliance JO17-1 - Zundert JO17-1
    2 - 5
  • 13:45
    Unitas'30 JO17-3 - Alliance JO17-3
    5 - 2
  • 14:30
    Alliance JO19-2 - BSC JO19-3
    3 - 0
  • 08:30
    Groen Wit JO8-2 - Alliance JO8-1
    20-0
  • 10:45
    NVS JO9-2 - Alliance JO9-1
    2-9
  • 10:15
    Alliance JO9-2 - Achtmaal JO9-1
    11-2
  • 14:30
    Alliance Zaterdag 1 - DOSKO 1
    2 - 0

woensdag 16 mei 2018

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAG
  • 19:00
    Alliance JO14-1 - Roosendaal JO14-3
    0 - 9
  • 18:30
    SEOLTO JO15-2 - Alliance JO15-4
    2 - 5

zondag 13 mei 2018

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAG
  • 14:30
    SAB 1 - Alliance Zondag 1
    2-0
  • 10:00
    DOSKO 6 - Alliance Zondag 3
    3 - 0
  • 09:30
    Roosendaal 13 - Alliance Zondag 4
    3 - 3
  • 10:00
    Alliance Zondag 5 - Sprundel 5
    1 - 3

zaterdag 12 mei 2018

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAG
  • 11:00
    RSV JO11-1 - Alliance JO11-1
    1 - 4
  • 10:15
    Roosendaal JO11-6 - Alliance JO11-2
    3 - 5
  • 10:00
    De Schutters JO11-1 - Alliance JO11-3
    3 - 2
  • 10:15
    Alliance JO11-4 - FC Moerstraten JO11-1
    1 - 2
  • 09:00
    Alliance JO13-1 - MZC'11 JO13-1
    2 - 2
  • 09:00
    Alliance JO13-2 - Kogelvangers JO13-1
    1 - 4
  • 09:45
    MOC'17 JO13-5 - Alliance JO13-3
    2 - 2
  • 11:30
    Alliance JO14-1 - Roosendaal JO14-2
    0 - 1
  • 13:15
    Halsteren JO15-2 - Alliance JO15-2
    4 - 5
  • 10:15
    SEOLTO JO15-2 - Alliance JO15-4
    -
  • 13:15
    Bavel JO17-1 - Alliance JO17-1
    4 - 1
  • 13:00
    Alliance JO17-3 - Internos JO17-2
    2 - 2
  • 14:30
    Noordhoek JO19-1 - Alliance JO19-2
    8 - 1
    verslag
  • 10:15
    Alliance JO9-2 - NSV JO9-1G
    18- 1
  • 14:30
    Oosterhout 1 - Alliance Zaterdag 1
    2 - 2