Programma

zaterdag 29 januari 2022

TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
  • 08:30
    Halsteren JO8-1 - Alliance JO8-1
  • 09:00
    Alliance JO10-1 - Roosendaal JO10-3
  • 09:00
    Alliance JO12-2 - Unitas'30 JO12-6
  • 09:00
    Alliance JO13-1 - RSV JO13-1
    P. Taks (onder voorbehoud)
  • 09:00
    BSC JO7-3 - Alliance JO7-2
  • 09:00
    Alliance JO8-2 - NSV JO8-1
  • 09:10
    Alliance JO7-2 - DEVO JO7-1
  • 09:20
    Roosendaal JO7-2 - Alliance JO7-2
  • 09:30
    Victoria'03 JO9-1 - Alliance JO9-1
  • 09:30
    Victoria'03 JO9-2 - Alliance JO9-2
  • 10:00
    HSC'28 JO12-1JM - Alliance JO12-1
  • 10:00
    Alliance JO7-1 - Cluzona JO7-1
  • 10:10
    NSV JO7-1 - Alliance JO7-1
  • 10:20
    Alliance JO7-1 - BSC JO7-4
  • 10:30
    Alliance JO17-1 - Roosendaal JO17-2
    E. Methorst
  • 10:30
    Alliance JO19-2 - Schijf JO19-1JM
  • 10:30
    Alliance JO7-3 - Zundert JO7-1JM
  • 10:40
    Achtmaal JO7-2JM - Alliance JO7-3
  • 10:50
    Alliance JO7-3 - Roosendaal JO7-3
  • 11:15
    Walcheren G1 - Alliance G-1
  • 12:00
    ST Zwaluwe/DHV JO15-1JM - Alliance JO15-1
  • 12:30
    Alliance JO19-1 - HVV'24 JO19-1
    E. Methorst (onder voorbehoud)
  • 13:00
    DVO'60 10 - Alliance Zaterdag 7
  • 13:30
    Prinsenland 3 - Alliance Zaterdag 8
  • 14:30
    SC Gastel JO19-2 - Alliance JO19-3
  • 14:30
    Internos 9 - Alliance Zaterdag 3
  • 14:30
    Alliance Zaterdag 4 - WDS'19 2
  • 14:30
    Prinsenland 6 - Alliance Zaterdag 5
  • 16:30
    Alliance Zaterdag 6 - ST TPO/VOV zat 2

zaterdag 5 februari 2022

TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
  • 09:00
    Alliance JO12-2 - Schijf JO12-1JM
  • 09:00
    DEVO JO7-1 - Alliance JO7-2
  • 09:00
    Sprundel JO8-1 - Alliance JO8-1
  • 09:00
    Roosendaal JO8-4 - Alliance JO8-2
  • 09:00
    Alliance JO9-1 - Hoeven JO9-1
  • 09:00
    Alliance JO9-2 - Schijf JO9-1JM
  • 09:10
    Alliance JO7-2 - Victoria'03 JO7-1
  • 09:20
    Roosendaal JO7-2 - Alliance JO7-2
  • 09:30
    Alliance JO7-3 - Achtmaal JO7-2JM
  • 09:40
    Alliance JO7-3 - Zundert JO7-1JM
  • 09:50
    Alliance JO7-1 - Vivoo JO7-1JM
  • 09:50
    Sprundel JO7-1 - Alliance JO7-3
  • 10:00
    SC Kruisland JO12-1 - Alliance JO12-1
  • 10:00
    Steenbergen JO7-2 - Alliance JO7-1
  • 10:10
    Alliance JO7-1 - Roosendaal JO7-6
  • 10:30
    Alliance JO15-1 - RSV JO15-1
  • 10:30
    Alliance JO17-1 - Beek Vooruit JO17-2
  • 10:45
    Hoeven JO13-1 - Alliance JO13-1
  • 12:00
    SEOLTO 2 - Alliance Zaterdag 2
  • 12:30
    SEOLTO 6 - Alliance Zaterdag 4
  • 14:30
    Alliance Zaterdag 3 - SEOLTO 7
  • 14:30
    DHV 3 - Alliance Zaterdag 6
  • 14:30
    Alliance Zaterdag 7 - Unitas'30 2
  • 14:30
    Alliance Zaterdag 8 - De Fendert 5
  • 15:00
    Rijen JO19-3 - Alliance JO19-2
  • 15:00
    SC Welberg 1 - Alliance Zaterdag 1
  • 15:00
    Halsteren 6 - Alliance Zaterdag 5

maandag 7 februari 2022

TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
  • 19:15
    DSE JO15-1 - Alliance JO15-1

zaterdag 12 februari 2022

TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
  • 08:30
    BSC JO8-3 - Alliance JO8-2
  • 09:00
    SC Gastel JO10-1 - Alliance JO10-1
  • 09:00
    Alliance JO12-1 - DEVO JO12-1
  • 09:00
    BSC JO13-4 - Alliance JO13-1
  • 09:00
    Alliance JO7-2 - Roosendaal JO7-1
  • 09:00
    Alliance JO8-1 - RSV JO8-1
  • 09:00
    Alliance JO9-1 - Roosendaal JO9-2
  • 09:00
    Alliance JO9-2 - Prinsenland MO9-1
  • 09:10
    SC Gastel JO7-1 - Alliance JO7-2
  • 09:20
    Alliance JO7-2 - Roosendaal JO7-2
  • 09:30
    Victoria'03 JO12-2 - Alliance JO12-2
  • 10:00
    TSC JO15-2 - Alliance JO15-1
  • 10:00
    Alliance JO7-3 - Roosendaal JO7-3
  • 10:10
    Alliance JO7-3 - Wernhout JO7-1JM
  • 10:20
    Sprundel JO7-1 - Alliance JO7-3
  • 10:30
    Alliance JO19-2 - VV Papendrecht JO19-2
  • 11:00
    Alliance JO7-1 - BSC JO7-4
  • 11:10
    DVO'60 JO7-1 - Alliance JO7-1
  • 11:20
    Alliance JO7-1 - Roosendaal JO7-6
  • 12:30
    Alliance Zaterdag 2 - Halsteren 2
  • 12:30
    Alliance Zaterdag 5 - BSC 3
  • 12:30
    SEOLTO 4 - Alliance Zaterdag 7
  • 13:00
    DVO'60 7 - Alliance Zaterdag 3
  • 14:15
    Unitas'30 JO17-2 - Alliance JO17-1
  • 14:30
    TVC Breda JO19-1 - Alliance JO19-3
  • 14:30
    Alliance Zaterdag 1 - Lepelstraatse Boys 1
  • 14:30
    Alliance Zaterdag 4 - Zundert 2
  • 14:30
    Oranje-Blauw'14 1 - Alliance Zaterdag 8
  • 16:30
    Alliance Zaterdag 6 - DSE 4

zaterdag 19 februari 2022

TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
  • 09:00
    Alliance JO10-1 - DBGC JO10-1JM
  • 09:00
    Alliance JO12-2 - Moerse Boys JO12-1
  • 09:00
    Alliance JO13-1 - Roosendaal JO13-3
  • 09:00
    Alliance JO7-1 - Cluzona JO7-1
  • 09:00
    Alliance JO7-2 - Roosendaal JO7-2
  • 09:00
    Alliance JO7-3 - Roosendaal JO7-3
  • 09:00
    Roosendaal JO8-2 - Alliance JO8-1
  • 09:00
    Alliance JO8-2 - Schijf JO8-1JM
  • 09:00
    METO MO9-1 - Alliance JO9-2
  • 09:10
    DVO'60 JO7-1 - Alliance JO7-1
  • 09:10
    Alliance JO7-2 - SC Gastel JO7-1
  • 09:10
    Alliance JO7-3 - Moerse Boys JO7-5
  • 09:20
    Alliance JO7-1 - Roosendaal JO7-6
  • 09:20
    SC Kruisland JO7-1JM - Alliance JO7-2
  • 09:20
    Sprundel JO7-1 - Alliance JO7-3
  • 09:30
    Virtus JO12-3 - Alliance JO12-1
  • 09:30
    Cluzona JO9-1 - Alliance JO9-1
  • 10:30
    Alliance JO15-1 - Madese Boys JO15-2
  • 12:30
    Dubbeldam JO19-4 - Alliance JO19-2
  • 12:30
    Alliance JO19-3 - Virtus JO19-2
  • 12:30
    De Fendert 6 - Alliance Zaterdag 6
  • 13:00
    De Fendert JO17-1 - Alliance JO17-1
  • 14:30
    Internos 1 - Alliance Zaterdag 1
  • 14:30
    Boeimeer 2 - Alliance Zaterdag 2
  • 14:30
    Alliance Zaterdag 3 - Klundert 4
  • 14:30
    Internos 11 - Alliance Zaterdag 4
  • 14:30
    Grenswachters 2 - Alliance Zaterdag 5
  • 14:30
    Alliance Zaterdag 7 - SC Gastel 3
  • 14:30
    Alliance Zaterdag 8 - Klundert 3