Programma

donderdag 22 oktober 2020

TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
  • 19:00
    Alliance JO15-2 - Alliance JO15-3
    Koen Snels

zaterdag 24 oktober 2020

TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
  • 08:45
    Beek Vooruit JO15-3 - Alliance JO15-1
  • 09:00
    Alliance JO13-1 - MZC'11 JO13-1
  • 10:15
    SEOLTO JO17-1 - Alliance JO17-2
  • 10:30
    Alliance JO15-2 - Rood-Wit W JO15-1
    Kurt Oprins
  • 10:30
    Victoria'03 JO15-2 - Alliance JO15-3
  • 12:30
    Alliance JO19-1 - HSC'28 JO19-1G
  • 13:00
    Cluzona JO19-2 - Alliance JO19-2
  • 13:00
    Prinsenland 2 - Alliance Zaterdag 2
  • 14:30
    Alliance Zaterdag 1 - DOSKO
  • 14:30
    Alliance Zaterdag 3 - Steenbergen 5
  • 14:30
    Rillandia 3 - Alliance Zaterdag 5
  • 14:30
    Alliance Zaterdag 6 - Pelikaan 14
  • 14:30
    Alliance Zaterdag 7 - Lepelstraatse Boys 2
  • 15:00
    Zeelandia Middelburg JO17-1 - Alliance JO17-1

woensdag 28 oktober 2020

TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
  • 19:00
    Alliance JO15-1 - METO JO15-1

zaterdag 31 oktober 2020

TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
  • 08:45
    Halsteren JO8-2 - Alliance JO8-1
  • 09:00
    Alliance JO11-1 - Virtus JO11-1
  • 10:00
    Terneuzense Boys JO13-1 - Alliance JO13-1
  • 10:15
    FC Bergen JO12-1 - Alliance JO12-1
  • 10:30
    Alliance JO15-1 - Unitas'30 JO15-3
  • 10:30
    Alliance JO15-3 - Halsteren JO15-4
  • 10:30
    Alliance JO9-1 - NSV JO9-1G
  • 11:15
    SKNWK JO19-1 - Alliance JO19-1
  • 11:30
    Internos JO15-1 - Alliance JO15-2
  • 12:30
    Alliance JO17-2 - Nieuw Borgvliet JO17-2
  • 12:30
    Alliance JO19-2 - De Fendert JO19-1
  • 12:30
    Alliance Zaterdag 4 - BSC 4
  • 12:30
    Alliance Zaterdag 5 - VVC'68 4
  • 14:30
    SC Welberg 2 - Alliance Zaterdag 2
  • 14:30
    Alliance Zaterdag 3 - DVO'60 7
  • 14:30
    Alliance Zaterdag 6 - Internos 9
  • 14:30
    Alliance Zaterdag 7 - Internos 11
  • 15:00
    IFC - Alliance Zaterdag 1

zaterdag 7 november 2020

TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
  • 09:00
    Alliance JO13-1 - Steenbergen JO13-1
  • 10:00
    Vrederust 3 - Alliance Zaterdag 5
  • 10:30
    Alliance JO15-2 - De Schutters JO15-1G
  • 10:30
    Alliance JO17-1 - BSC JO17-1
  • 10:45
    Hoeven JO15-2 - Alliance JO15-3
  • 12:30
    Alliance JO19-1 - Roosendaal JO19-4
  • 12:30
    De Fendert 4 - Alliance Zaterdag 3
  • 12:30
    SEOLTO 5 - Alliance Zaterdag 6
  • 12:45
    RSV JO15-1 - Alliance JO15-1
  • 13:30
    Prinsenland 3 - Alliance Zaterdag 7
  • 14:30
    Alliance Zaterdag 1 - MOC'17
  • 14:30
    Alliance Zaterdag 2 - DOSKO 2
  • 14:30
    BSC 5 - Alliance Zaterdag 5
  • 15:00
    Roosendaal JO17-5 - Alliance JO17-2
  • 15:00
    Zundert 2 - Alliance Zaterdag 4
  • 17:45
    R.K.S.V. Groen Wit JO19-3 - Alliance JO19-2

zaterdag 14 november 2020

TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
  • 10:00
    FC Axel JO13-1 - Alliance JO13-1
  • 10:30
    Alliance JO15-1 - Klundert JO15-1
  • 10:30
    Alliance JO15-3 - NSV JO15-1
  • 11:00
    ST Smerdiek / SPS JO19-1 - Alliance JO19-1
  • 12:30
    Alliance JO17-2 - MOC'17 JO17-6
  • 12:30
    Alliance JO19-2 - METO JO19-1
  • 13:15
    Roosendaal JO15-4 - Alliance JO15-2

zaterdag 21 november 2020

TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
  • 09:00
    Alliance JO13-1 - RCS JO13-1
  • 10:30
    Alliance JO15-2 - Victoria'03 JO15-1
  • 10:30
    ASWH JO15-2 - Alliance JO15-3
  • 10:30
    Alliance JO17-1 - RBC JO17-1
  • 12:30
    Virtus JO15-1 - Alliance JO15-1
  • 12:30
    Alliance JO19-1 - MOC'17 JO19-2
  • 12:30
    Alliance Zaterdag 5 - Tholense Boys 4
  • 14:00
    Zwaluwe 5 - Alliance Zaterdag 6
  • 14:30
    DIOZ JO19-1 - Alliance JO19-2
  • 14:30
    Alliance Zaterdag 1 - Boeimeer
  • 14:30
    Alliance Zaterdag 2 - Steenbergen 4
  • 14:30
    SEOLTO 3 - Alliance Zaterdag 4
  • 14:30
    SEOLTO 7 - Alliance Zaterdag 7
  • 15:00
    Roosendaal JO17-4 - Alliance JO17-2
  • 15:00
    Halsteren 6 - Alliance Zaterdag 3