Programma

zaterdag 16 februari 2019

TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
  • 08:45
    Roosendaal JO10-2 - Alliance JO10-1
  • 09:00
    Alliance JO11-1 - Oosterhout JO11-2
    Faycal El Wahhabi
  • 09:00
    Alliance JO13-1 - TSC JO13-2
    Kurt Oprins
  • 10:30
    Alliance JO10-2 - Groen Wit JO10-3
    Hamza El Khattouti
  • 10:30
    Hoeven JO12-2G - Alliance JO12-2
  • 10:30
    Alliance JO8-1 - Halsteren JO8-2
  • 11:00
    Alliance JO19-1 - SC Kruisland JO19-1
    Jochem Frankfort
  • 11:15
    Achtmaal JO12-1 - Alliance JO12-1
  • 11:30
    Alliance JO15-2 - BSC JO15-1
  • 12:30
    TSC JO15-1 - Alliance JO15-1
  • 12:30
    Alliance JO17-1 - Unitas'30 JO17-2
    K.N.V.B.
  • 12:30
    Alliance JO17-3 - Virtus JO17-3
    Roland de Volder
  • 13:45
    Unitas'30 JO13-6 - Alliance JO13-2
  • 14:30
    Alliance Zaterdag 1 - ONI 1
  • 14:30
    Alliance Zaterdag 3 - Halsteren 6
  • 15:00
    Hoeven JO17-2 - Alliance JO17-2
  • 15:00
    Oranje Wit 10 - Alliance Zaterdag 4
  • 15:30
    Unitas'30 3 - Alliance Zaterdag 2

zaterdag 23 februari 2019

TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
  • 08:45
    Zwaluwe JO10-1 - Alliance JO10-1
  • 09:00
    Alliance JO12-2 - Beek Vooruit JO12-4
  • 09:00
    Alliance JO13-2 - Lepelstraatse Boys JO13-1
  • 10:15
    Terheijden JO11-1 - Alliance JO11-1
  • 10:30
    Alliance JO10-2 - Virtus JO10-1
  • 11:00
    Prinsenland JO8-1 - Alliance JO8-1
  • 11:30
    Beek Vooruit JO15-1 - Alliance JO15-1
  • 13:30
    Internos 8 - Alliance Zaterdag 2
  • 14:30
    Alliance Zaterdag 1 - TSVV Merlijn 1

zaterdag 9 maart 2019

TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
  • 08:30
    Prinsenland JO12-1 - Alliance JO12-2
  • 09:00
    SC Gastel JO13-2 - Alliance JO13-2
  • 09:30
    Noordhoek JO10-1G - Alliance JO10-1
  • 09:30
    Smerdiek JO8-2 - Alliance JO8-1
  • 09:45
    MOC'17 JO12-4 - Alliance JO12-1
  • 10:00
    Unitas'30 JO11-5 - Alliance JO11-1
  • 10:30
    Alliance JO10-2 - JEKA JO10-6
  • 10:30
    SC Gastel JO13-1 - Alliance JO13-1
  • 10:30
    Alliance JO15-2 - De Fendert JO15-2
  • 11:00
    Alliance JO19-1 - ST Smerdiek / SC Stavenisse JO19-1
  • 12:30
    Alliance JO17-1 - TVC Breda JO17-1
  • 13:00
    NSV JO17-1 - Alliance JO17-2
  • 14:30
    Hoeven JO17-3G - Alliance JO17-3
  • 14:30
    Alliance Zaterdag 1 - The Gunners 1
  • 14:30
    Alliance Zaterdag 2 - Madese Boys 6
  • 14:30
    Alliance Zaterdag 3 - Smerdiek 3
  • 14:30
    Alliance Zaterdag 4 - De Fendert 5

zaterdag 16 maart 2019

TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
  • 09:00
    Roosendaal JO10-3 - Alliance JO10-2
  • 09:00
    Alliance JO11-1 - Rijen JO11-2
  • 09:00
    Alliance JO12-1 - BSC JO12-1
  • 09:00
    Alliance JO12-2 - Victoria'03 JO12-1
  • 09:00
    Alliance JO13-1 - DSE JO13-1
  • 09:00
    Alliance JO13-2 - SPS JO13-1G
  • 10:30
    Alliance JO15-1 - Steenbergen JO15-1
  • 10:30
    Alliance JO8-1 - BSC JO8-2
  • 11:00
    HSC'28 JO15-1 - Alliance JO15-2
  • 12:30
    Alliance JO17-2 - Klundert JO17-1
  • 12:30
    Alliance JO17-3 - SC Gastel JO17-2
  • 13:00
    Beek Vooruit JO17-2 - Alliance JO17-1
  • 13:00
    NSV JO19-1 - Alliance JO19-1
  • 13:15
    WDS'19 3 - Alliance Zaterdag 2
  • 14:00
    WHS 4 - Alliance Zaterdag 3
  • 14:30
    EBOH 4 - Alliance Zaterdag 4
  • 16:30
    Unitas'30 1 - Alliance Zaterdag 1