Programma

zaterdag 23 maart 2019

TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
  • 09:00
    DIA JO11-2 - Alliance JO11-1
  • 09:00
    Halsteren JO13-5 - Alliance JO13-2
  • 09:00
    Roosendaal JO8-3 - Alliance JO8-1
  • 09:30
    Alliance JO15-2 - Sprundel JO15-1
    Bram van putten
  • 10:00
    Cluzona JO12-2 - Alliance JO12-1
  • 10:30
    Alliance JO10-1 - MOC'17 JO10-3
  • 11:00
    Oranje Blauw'14 JO12-2 - Alliance JO12-2
  • 11:00
    Alliance JO19-1 - Steenbergen JO19-2
    Leo Doggen
  • 11:30
    DIA JO15-1 - Alliance JO15-1
  • 12:30
    DIA JO13-1 - Alliance JO13-1
  • 12:30
    Alliance JO17-1 - Zundert JO17-1
    K.N.V.B.
  • 12:45
    Halsteren JO17-4 - Alliance JO17-3
  • 13:00
    WVV'67 JO17-1 - Alliance JO17-2
  • 14:30
    Alliance Zaterdag 1 - FC Bergen 1
  • 14:30
    Alliance Zaterdag 2 - SEOLTO 3
  • 14:30
    Alliance Zaterdag 3 - DVO'60 8
  • 14:30
    Alliance Zaterdag 4 - Oranje Wit 9
  • 15:00
    Baronie JO10-3 - Alliance JO10-2

zaterdag 30 maart 2019

TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
  • 09:30
    Smerdiek JO8-2 - Alliance JO8-1
  • 09:45
    MOC'17 JO12-4 - Alliance JO12-1
  • 10:00
    Unitas'30 JO11-5 - Alliance JO11-1
  • 10:15
    Unitas'30 JO13-6 - Alliance JO13-2
  • 10:30
    Alliance JO10-2 - JEKA JO10-6
  • 10:30
    Alliance JO15-1 - Steenbergen JO15-1
    K.N.V.B.
  • 11:00
    HSC'28 JO15-1 - Alliance JO15-2
  • 12:30
    Alliance JO17-2 - Klundert JO17-1
    Bas Kooiman
  • 12:30
    Alliance JO17-3 - SC Gastel JO17-2
    Roland de Volder
  • 12:30
    NSV JO19-1 - Alliance JO19-1
  • 14:30
    EBOH 4 - Alliance Zaterdag 4
  • 15:00
    WDS'19 3 - Alliance Zaterdag 2

zaterdag 6 april 2019

TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
  • 09:00
    Alliance JO11-1 - Neerlandia'31 JO11-1
  • 09:00
    Alliance JO12-1 - HSC'28 JO12-1
  • 09:00
    Alliance JO12-2 - MOC'17 JO12-5
  • 09:00
    Alliance JO13-2 - Vivoo JO13-1
  • 10:15
    BSC JO10-3 - Alliance JO10-1
  • 10:30
    Alliance JO10-2 - Internos JO10-1
  • 10:30
    Alliance JO15-1 - Virtus JO15-1
  • 10:30
    Alliance JO8-1 - MOC'17 JO8-7
  • 11:15
    SC Kruisland JO15-1 - Alliance JO15-2
  • 11:15
    SPS JO19-1 - Alliance JO19-1
  • 12:00
    DSE 5 - Alliance Zaterdag 2
  • 12:30
    Alliance JO17-2 - DwO'15 JO17-1
  • 12:30
    Alliance JO17-3 - Oranje Blauw'14 JO17-1G
  • 12:45
    Hoeven JO13-1 - Alliance JO13-1
  • 12:45
    Sprundel JO17-1 - Alliance JO17-1
  • 13:00
    VVC'68 6 - Alliance Zaterdag 3
  • 14:30
    DOSKO 1 - Alliance Zaterdag 1
  • 14:30
    Alliance Zaterdag 4 - VVGZ 8

woensdag 10 april 2019

TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
  • 18:30
    Alliance JO10-1 - Baronie JO10-3
  • 18:30
    Roosendaal JO10-3 - Alliance JO10-2
  • 18:30
    Alliance JO11-1 - Rijen JO11-2
    Eloy Kooymans
  • 18:30
    Alliance JO12-1 - BSC JO12-1
    Gorkem Kalkisim
  • 18:30
    Alliance JO12-2 - Victoria'03 JO12-1
    Faycal El Wahhabi
  • 18:30
    Alliance JO13-1 - DSE JO13-1
    Kurt Oprins
  • 18:30
    Alliance JO13-2 - SPS JO13-1G
    Hamza El Khattouti
  • 18:30
    Alliance JO8-1 - BSC JO8-2

zaterdag 13 april 2019

TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
  • 08:30
    Virtus JO12-3 - Alliance JO12-2
  • 09:00
    Alliance JO13-1 - Groen Wit JO13-1
  • 10:00
    Rood-Wit W JO10-2 - Alliance JO10-2
  • 10:15
    Baronie JO11-1 - Alliance JO11-1
  • 10:15
    Roosendaal JO12-4 - Alliance JO12-1
  • 10:30
    Alliance JO10-1 - Vosmeer JO10-1
  • 10:30
    Alliance JO15-2 - MOC'17 JO15-3
  • 11:00
    VVC'68 JO13-1 - Alliance JO13-2
  • 11:00
    De Fendert JO17-1 - Alliance JO17-2
  • 11:00
    Alliance JO19-1 - DVO'60 JO19-2
  • 11:00
    DOSKO JO8-1 - Alliance JO8-1
  • 12:00
    Noordhoek JO17-1G - Alliance JO17-3
  • 12:30
    Alliance JO17-1 - Baronie JO17-2
  • 14:00
    Kogelvangers 3 - Alliance Zaterdag 4
  • 14:30
    Alliance Zaterdag 1 - Oosterhout 1
  • 14:30
    Alliance Zaterdag 2 - Internos 8
  • 14:30
    Alliance Zaterdag 3 - De Fendert 6
  • 14:45
    VOAB JO15-1 - Alliance JO15-1

dinsdag 16 april 2019

TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
  • 18:30
    WHS 4 - Alliance Zaterdag 3

woensdag 17 april 2019

TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
  • 19:30
    NSV JO17-1 - Alliance JO17-2

zaterdag 20 april 2019

TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
  • 14:30
    Alliance Zaterdag 2 - VVR 3
  • 15:00
    Olympia'60 1 - Alliance Zaterdag 1