Deze site maakt gebruik van technische cookies en de cookies welke worden geplaatst door Google Analytics. Het staat u vrij om cookies uit te schakelen middels uw browser. Houdt u er wel rekening mee dat het mogelijk is dat onze website dan niet meer optimaal werkt.

Akkoord

Programma

zaterdag 4 april 2020

TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
  • 09:00
    Alliance JO11-1 - SC Kruisland JO11-1
  • 09:00
    Alliance JO12-1 - TVC Breda JO12-1
  • 09:00
    Alliance JO13-1 - UVV'40, JO13-1G
  • 09:00
    Victoria'03 JO13-2 - Alliance JO13-2
  • 10:00
    Achtmaal JO7-1 - Alliance JO7-2
  • 10:00
    Achtmaal JO7-2 - Alliance JO7-2
  • 10:30
    Alliance JO15-1 - Klundert JO15-1
  • 10:30
    Alliance JO7-1 - Steenbergen JO7-2
  • 10:30
    Alliance JO9-1 - RSV JO9-1
  • 12:00
    Klundert JO15-2 - Alliance JO15-2
  • 12:00
    Baronie JO17-2 - Alliance JO17-1
  • 12:30
    Alliance JO17-2 - Kloetinge JO17-5
  • 12:30
    DVO'60 2 - Alliance Zaterdag 2
  • 12:30
    Alliance Zaterdag 5 - VVC'68 4
  • 14:30
    Chaam JO19-1 - Alliance JO19-1
  • 14:30
    SC Gastel JO19-2 - Alliance JO19-2
  • 14:30
    Alliance Zaterdag 3 - Steenbergen 2
  • 14:30
    Oranje-Blauw'14 1 - Alliance Zaterdag 4
  • 14:30
    Alliance Zaterdag 6 - Zundert 2
  • 14:45
    Sarto JO19-2 - Alliance JO19-1
  • 15:00
    DVO'60 1 - Alliance Zaterdag 1

zaterdag 11 april 2020

TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
  • 13:15
    METO JO15-1 - Alliance JO15-2
  • 14:00
    The Gunners 3 - Alliance Zaterdag 2
  • 14:30
    Tholense Boys 3 - Alliance Zaterdag 5

zaterdag 18 april 2020

TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
  • 09:00
    Alliance JO12-1 - Beek Vooruit JO12-3
  • 09:00
    Alliance JO13-1 - Baronie JO13-2
  • 09:00
    Alliance JO13-2 - Klundert JO13-2
  • 09:00
    FC Bergen JO9-1 - Alliance JO9-1
  • 09:15
    Schijf JO7-1 - Alliance JO7-2
  • 09:30
    The Gunners JO19-1 - Alliance JO19-1
  • 09:45
    MOC'17 JO11-4 - Alliance JO11-1
  • 10:30
    UVV'40 JO15-2G - Alliance JO15-1
  • 10:30
    Alliance JO15-2 - Nieuw Borgvliet JO15-1
  • 10:30
    Alliance JO19-2 - SC Welberg JO19-1
  • 10:30
    Alliance JO7-1 - VVC'68 JO7-1
  • 11:00
    Kogelvangers JO17-1 - Alliance JO17-1
  • 12:30
    Alliance Zaterdag 4 - SEOLTO 4
  • 13:15
    Halsteren JO17-4 - Alliance JO17-2
  • 14:30
    Alliance Zaterdag 1 - DOSKO 1
  • 14:30
    Alliance Zaterdag 2 - TVC Breda 2
  • 14:30
    Kogelvangers 2 - Alliance Zaterdag 3
  • 14:30
    Waarde 3 - Alliance Zaterdag 5
  • 14:30
    WDS'19 2 - Alliance Zaterdag 6

zaterdag 25 april 2020

TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
  • 12:30
    Alliance Zaterdag 5 - DVO'60 8