Deze site maakt gebruik van technische cookies en de cookies welke worden geplaatst door Google Analytics. Het staat u vrij om cookies uit te schakelen middels uw browser. Houdt u er wel rekening mee dat het mogelijk is dat onze website dan niet meer optimaal werkt.

Akkoord

Programma

zaterdag 26 oktober 2019

TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
  • 08:45
    Roosendaal JO12-2 - Alliance JO12-1
  • 09:00
    De Fendert JO11-1 - Alliance JO11-1
  • 09:00
    DVO'60 JO7-1 - Alliance JO7-1
  • 10:00
    Boeimeer JO12-2 - Alliance JO12-1
  • 10:15
    DSE JO9-1 - Alliance JO9-1
  • 10:30
    Alliance JO15-2 - Beek Vooruit JO15-3
    Mohammed Iflahen
  • 10:30
    Alliance JO17-1 - RFC JO17-1
    Kerem Sahin
  • 10:30
    Alliance JO19-2 - Steenbergen JO19-2
    Erradi Azaoum
  • 10:45
    Hoeven JO13-1 - Alliance JO13-1
  • 11:30
    DSE JO9-2 - Alliance JO9-1
  • 12:00
    ODIO JO7-1 - Alliance JO7-2
  • 12:30
    VVR JO15-1 - Alliance JO15-1
  • 12:30
    Alliance JO17-2 - Roosendaal JO17-4
  • 12:30
    Alliance JO19-1 - De Alblas JO19-1
    Erradi Azaoum
  • 12:30
    Alliance Zaterdag 4 - Internos 5
  • 12:30
    De Fendert 5 - Alliance Zaterdag 5
  • 13:00
    Victoria'03 JO13-3 - Alliance JO13-2
    Jesper Aarsman
  • 14:15
    Unitas'30 2 - Alliance Zaterdag 6
  • 14:30
    Alliance Zaterdag 1 - DHV 1
  • 14:30
    Alliance Zaterdag 2 - Beek Vooruit 2
  • 15:00
    BSC 3 - Alliance Zaterdag 3

zaterdag 2 november 2019

TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
  • 09:00
    Alliance JO11-1 - Virtus JO11-1
  • 09:00
    Alliance JO12-1 - De Fendert JO12-1
  • 09:00
    Alliance JO13-1 - Roosendaal JO13-2
    Kurt Oprins
  • 10:00
    Steenbergen JO9-2 - Alliance JO9-1
  • 10:30
    SC Gastel JO13-2 - Alliance JO13-2
  • 10:30
    Alliance JO15-1 - DSE JO15-1
  • 10:30
    Alliance JO7-1 - SEOLTO JO7-1
  • 10:30
    Alliance JO7-2 - METO JO7-2
  • 10:30
    Alliance JO9-1 - Rood-Wit W JO9-2
  • 11:00
    De Fendert JO17-1 - Alliance JO17-2
  • 11:45
    Halsteren JO15-4 - Alliance JO15-2
  • 12:15
    JEKA JO17-2 - Alliance JO17-1
  • 12:30
    Alliance Zaterdag 5 - Vrederust 2
  • 13:00
    MOC'17 JO19-2 - Alliance JO19-2
  • 14:30
    Terheijden JO19-1 - Alliance JO19-1
  • 14:30
    Alliance Zaterdag 3 - DVO'60 4
  • 14:30
    SC Gastel 3 - Alliance Zaterdag 4
  • 14:30
    Alliance Zaterdag 6 - Prinsenland 3
  • 15:00
    UVV'40 2 - Alliance Zaterdag 2

dinsdag 5 november 2019

TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
  • 18:45
    RSV JO13-1 - Alliance JO13-2

zaterdag 9 november 2019

TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
  • 08:30
    Unitas'30 JO11-3 - Alliance JO11-1
  • 09:00
    Alliance JO13-2 - De Schutters JO13-1
  • 09:00
    Klundert JO7-1 - Alliance JO7-1
  • 09:45
    Baronie JO9-6 - Alliance JO9-1
  • 10:30
    Rood-Wit W JO12-1 - Alliance JO12-1
  • 10:30
    SC Gastel JO13-1 - Alliance JO13-1
  • 10:30
    Alliance JO17-1 - SC Gastel JO17-1
    Cemal Yildirim
  • 10:30
    Alliance JO19-2 - SEOLTO JO19-2
  • 10:30
    Alliance JO7-2 - METO JO7-1G
  • 10:30
    Alliance JO9-1 - Halsteren JO9-1
  • 11:15
    WVV'67 JO12-1 - Alliance JO12-1
  • 11:30
    Heerjansdam JO12-1 - Alliance JO12-1
  • 11:45
    WDS'19 JO15-1 - Alliance JO15-2
  • 12:30
    Alliance JO17-2 - ST Cluzona/Rimboe JO17-2
  • 12:30
    Alliance JO19-1 - Prinsenland JO19-1
  • 13:15
    Steenbergen 4 - Alliance Zaterdag 4
  • 14:30
    Alliance Zaterdag 1 - The Gunners 1
  • 14:30
    Alliance Zaterdag 2 - The Gunners 3
  • 14:30
    SC Gastel 2 - Alliance Zaterdag 3
  • 14:30
    Internos 9 - Alliance Zaterdag 6
  • 15:00
    DVO'60 8 - Alliance Zaterdag 5
  • 15:30
    JEKA JO15-2 - Alliance JO15-1

zaterdag 16 november 2019

TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
  • 08:45
    Roosendaal JO12-1 - Alliance JO12-1
  • 08:45
    Seolto JO13-2G - Alliance JO13-2
  • 09:00
    Alliance JO12-1 - Rood-Wit W JO12-1
  • 10:00
    Nieuw Borgvliet JO7-1 - Alliance JO7-2
  • 10:15
    Halsteren JO12-3 - Alliance JO12-1
  • 10:15
    Roosendaal JO9-3 - Alliance JO9-1
  • 10:30
    Rood-Wit W JO11-1 - Alliance JO11-1
  • 10:30
    Alliance JO15-2 - JEKA JO15-6
  • 10:30
    Alliance JO17-1 - Unitas'30 JO17-2
    Cemal Yildirim
  • 10:30
    Alliance JO19-2 - Oranje Blauw'14 JO19-1
  • 10:30
    Alliance JO9-1 - Victoria'03 JO9-2
  • 11:00
    BSC JO7-1 - Alliance JO7-1
  • 11:40
    Unitas'30 JO13-2 - Alliance JO13-1
  • 12:30
    BSC JO15-1 - Alliance JO15-1
  • 12:30
    Alliance JO17-2 - De Schutters JO17-1
  • 12:30
    Alliance JO19-1 - Sprundel JO19-1
  • 12:30
    Alliance Zaterdag 4 - Klundert 4
  • 12:30
    Alliance Zaterdag 5 - Waarde 3
  • 14:30
    DOSKO 1 - Alliance Zaterdag 1
  • 14:30
    Alliance Zaterdag 3 - Kogelvangers 2
  • 14:30
    Alliance Zaterdag 6 - SAB 3
  • 15:30
    TVC Breda 2 - Alliance Zaterdag 2

zaterdag 23 november 2019

TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
  • 08:30
    Unitas'30 JO9-4 - Alliance JO9-1
  • 09:00
    Alliance JO11-1 - Smerdiek JO11-1
  • 09:00
    Alliance JO12-1 - Achtmaal JO12-1
  • 09:00
    Alliance JO12-1 - DBGC JO12-1
  • 09:00
    Alliance JO13-1 - Groen Wit JO13-1
  • 09:00
    Alliance JO13-2 - Unitas'30 JO13-10
  • 09:30
    Grenswachters JO7-1 - Alliance JO7-2
  • 10:15
    METO JO12-1 - Alliance JO12-1
  • 10:30
    Alliance JO15-1 - Unitas'30 JO15-2
  • 10:30
    Alliance JO15-2 - Wernhout JO15-1
  • 10:30
    Alliance JO7-1 - Virtus JO7-1G
  • 10:30
    Alliance JO9-1 - BSC JO9-2
  • 11:45
    Baronie JO17-3 - Alliance JO17-1
  • 12:30
    Tholense Boys JO19-1 - Alliance JO19-1
  • 14:00
    DSE 4 - Alliance Zaterdag 4
  • 14:30
    DIOZ JO17-1 - Alliance JO17-2
  • 14:30
    PCP 1 - Alliance Zaterdag 1
  • 14:30
    FC Bergen 2 - Alliance Zaterdag 3
  • 14:30
    FC Bergen 5 - Alliance Zaterdag 5
  • 14:30
    Alliance Zaterdag 6 - Boeimeer 6
  • 15:00
    Roosendaal JO19-4 - Alliance JO19-2
  • 15:00
    Boeimeer 5 - Alliance Zaterdag 2