Deze website maakt gebruik van cookies die worden geplaatst door Google Analytics en door Facebook. Via de instellingen van de browser is het mogelijk deze uit te schakelen. Lees meer in onze privacyverklaring.

Akkoord

Programma

zaterdag 15 augustus 2020

TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
  • 11:00
    Alliance JO15-1 - Bavel JO15-1
    Eric Methorst
  • 13:00
    Alliance JO17-1 - Groen Wit JO17-1
  • 16:00
    Alliance Zaterdag 1 - SVC 1
  • 16:00
    Alliance Zaterdag 2 - RKVV Roosendaal 4

dinsdag 18 augustus 2020

TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
  • 19:15
    Alliance JO15-2 - Bavel JO15-2
    Koen Snels
  • 19:30
    RKVV Roosendaal JO15-2 - Alliance JO15-1

donderdag 20 augustus 2020

TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
  • 19:00
    Halsteren JO13-1 - Alliance JO13-1
  • 19:45
    Alliance JO15-2 - RKVV Roosendaal JO15-4
    Koen Snels

zaterdag 22 augustus 2020

TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
  • 10:00
    DFC JO17-1 - Alliance JO17-1
  • 14:30
    Baronie JO17-5 - Alliance JO17-2
  • 16:00
    Alliance Zaterdag 1 - WVV 1

dinsdag 25 augustus 2020

TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
  • 19:00
    BSC JO13-1 - Alliance JO13-1
  • 19:30
    Alliance JO15-2 - Unitas JO15-3
    Kurt Oprins
  • 20:00
    Alliance Zaterdag 1 - Sprundel 1

zaterdag 29 augustus 2020

TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
  • 09:00
    Alliance JO13-1 - Roosendaal JO13-3
  • 10:00
    Baronie JO15-7 - Alliance JO15-2
  • 10:30
    Alliance JO17-1 - ASWH JO17-1
  • 11:00
    ST SC Stavenisse/Smerdiek JO15-1G - Alliance JO15-1
  • 12:30
    Alliance JO19-1 - Wernhout JO19-1
  • 12:30
    Alliance Zaterdag 5 - SC Kruisland 2
  • 14:30
    Alliance Zaterdag 2 - Boeimeer 5
  • 14:30
    NOAD'67 3 - Alliance Zaterdag 4
  • 14:30
    Internos 9 - Alliance Zaterdag 6
  • 14:30
    Alliance Zaterdag 7 - Internos 10
  • 15:00
    Hoeven JO17-2 - Alliance JO17-2
  • 15:00
    Roosendaal JO19-4 - Alliance JO19-2
  • 15:00
    DVO'60 6 - Alliance Zaterdag 3

dinsdag 1 september 2020

TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
  • 19:30
    Nieuw-Borgvliet JO15-1 - Alliance JO15-2
    Michel Cloots
  • 20:00
    Alliance Zaterdag 1 - Meto 1

donderdag 3 september 2020

TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
  • 19:00
    Halsteren JO15-1 - Alliance JO15-1
  • 19:15
    UVV'40 JO15-3 - Alliance JO15-2

zaterdag 5 september 2020

TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
  • 10:30
    Alliance JO15-1 - MOC'17 JO15-3
  • 10:30
    Alliance JO15-2 - JEKA JO15-6
    Kurt Oprins
  • 12:30
    Alliance JO17-2 - Prinsenland JO17-1
  • 12:30
    Alliance JO19-2 - BSC JO19-1
  • 12:30
    Alliance Zaterdag 4 - Prinsenland 5
  • 13:00
    DVO'60 7 - Alliance Zaterdag 5
  • 14:30
    RBC JO17-1 - Alliance JO17-1
  • 14:30
    Advendo 2 - Alliance Zaterdag 2
  • 14:30
    Alliance Zaterdag 3 - Zundert 3
  • 14:30
    Alliance Zaterdag 6 - DVO'60 9
  • 15:00
    Zundert JO19-1 - Alliance JO19-1
  • 15:30
    DVO'60 10 - Alliance Zaterdag 7

zaterdag 12 september 2020

TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
  • 10:30
    Alliance JO15-1 - FC Bergen JO15-1
  • 11:00
    R.K.S.V. Groen Wit JO13-1 - Alliance JO13-1
  • 12:30
    Alliance JO17-2 - Virtus JO17-2
  • 12:30
    Alliance JO19-2 - Virtus JO19-2
  • 12:30
    Alliance Zaterdag 4 - De Fendert 4
  • 13:00
    Oranje Wit JO17-1 - Alliance JO17-1
  • 14:00
    Victoria'03 JO15-1 - Alliance JO15-2
  • 14:30
    Alliance Zaterdag 3 - BSC 4
  • 14:30
    SC Gastel 4 - Alliance Zaterdag 5
  • 14:30
    Rood-Wit W 2 - Alliance Zaterdag 6
  • 14:30
    Alliance Zaterdag 7 - Moerse Boys 3
  • 15:45
    TSC 2 - Alliance Zaterdag 2
  • 16:30
    Unitas'30 JO19-4 - Alliance JO19-1