Programma

zaterdag 24 februari 2018

TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
  • 08:30
    Kapelle JO13-1 - Alliance JO13-1
  • 09:00
    Alliance JO12-1 - WVV'67 JO13-1
    Fadi Almakroudi
  • 09:00
    Alliance JO13-2 - METO JO13-1
    Luke Verstraeten
  • 09:00
    Alliance JO13-3 - WVV'67 JO13-1
  • 09:45
    Prinsenland JO9-1 - Alliance JO9-2
  • 10:15
    Alliance JO11-3 - SC Kruisland JO11-1
    Steven van Wijk
  • 10:15
    Alliance JO8-1 - MOC'17 JO8-3
  • 10:15
    Alliance JO9-1 - DSE JO9-2
  • 10:20
    Halsteren JO11-4 - Alliance JO11-2
  • 11:00
    NSV JO11-1 - Alliance JO11-4
  • 11:00
    Kogelvangers JO15-2 - Alliance JO15-4
  • 11:30
    Alliance JO15-1 - Boeimeer JO15-1
    Mohamed Auoladali
  • 11:30
    Alliance JO15-2 - Roosendaal JO15-4
    Erradi Azaoum
  • 12:30
    SC Gastel JO17-1 - Alliance JO17-1
  • 12:45
    Hoeven JO14-1 - Alliance JO14-1
  • 13:00
    Alliance JO17-3 - Zwaluwe JO17-1
    Mohamed Auoladali
  • 14:15
    Victoria'03 JO19-2 - Alliance JO19-2
  • 14:30
    TSVV Merlijn 1 - Alliance Zaterdag 1

zondag 25 februari 2018

TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
  • 09:30
    SC Kruisland 4 - Alliance Zondag 4
  • 10:00
    Alliance Zondag 5 - Rimboe 5
  • 11:00
    Alliance Zondag 3 - Oranje Blauw'14 2
    Mohamed Auoladali
  • 12:00
    Rood-Wit W 2 - Alliance Zondag 2
  • 14:30
    Internos 1 - Alliance Zondag 1

zaterdag 3 maart 2018

TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
  • 09:00
    Hoeven JO11-1 - Alliance JO11-1
  • 09:00
    JEKA JO12-3 - Alliance JO12-1
  • 09:00
    Alliance JO13-1 - Victoria'03 JO13-1
    Rachid Didi
  • 09:00
    Hoeven JO9-1 - Alliance JO9-3
  • 09:30
    SPS JO13-2G - Alliance JO13-3
  • 10:00
    SPS JO13-1G - Alliance JO13-2
  • 10:00
    SVC JO8-1 - Alliance JO8-1
  • 10:00
    VVR JO9-1 - Alliance JO9-1
  • 10:15
    Alliance JO11-2 - Kogelvangers JO11-2
    B speler
  • 10:15
    Alliance JO11-4 - MOC'17 JO11-8
    B speler
  • 10:15
    SEOLTO JO15-1 - Alliance JO15-2
  • 11:30
    Alliance JO14-1 - Roosendaal JO14-3
    Jochem Frankfort
  • 11:30
    DIA JO15-1 - Alliance JO15-1
  • 11:30
    Alliance JO15-4 - Prinsenland JO15-2
    Mohamed Auoladali
  • 12:30
    ODIO JO17-2 - Alliance JO17-2
  • 13:00
    Alliance JO17-1 - Internos JO17-1
    K.N.V.B.
  • 14:30
    Alliance JO19-2 - Unitas'30 JO19-3
    Erradi Azaoum
  • 14:30
    Alliance Zaterdag 1 - Unitas'30 1
    K.N.V.B.
  • 16:30
    JEKA JO17-3 - Alliance JO17-3

zondag 4 maart 2018

TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
  • 10:00
    NSV 5 - Alliance Zondag 5
  • 11:30
    Alliance Zondag 2 - Roosendaal 4
    K.N.V.B.
  • 12:00
    Alliance Zondag 4 - SC Gastel 7
    Mohamed Auoladali
  • 12:30
    Roosendaal 11 - Alliance Zondag 3
  • 14:30
    Alliance Zondag 1 - Schijf 1
    K.N.V.B.

dinsdag 6 maart 2018

TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
  • 19:00
    Alliance JO11-1 - Steenbergen JO11-1
    Rachid Didi

zaterdag 10 maart 2018

TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
  • 08:30
    MOC'17 JO9-3 - Alliance JO9-2
  • 09:00
    DVO'60 JO11-2 - Alliance JO11-4
  • 09:00
    Alliance JO12-1 - JEKA JO12-5
  • 09:00
    Alliance JO13-2 - Steenbergen JO13-2
  • 09:00
    Alliance JO13-3 - Steenbergen JO13-3
  • 10:15
    Alliance JO11-1 - Rood-Wit W JO11-1
  • 10:15
    Alliance JO11-3 - SC Gastel JO11-2
  • 10:15
    Alliance JO8-1 - TVC Breda JO8-2
  • 10:15
    Alliance JO9-1 - Unitas'30 JO9-2
  • 10:15
    Alliance JO9-3 - MOC'17 JO9-2
  • 10:30
    SC Gastel JO13-1 - Alliance JO13-1
  • 10:30
    De Schutters JO15-1 - Alliance JO15-4
  • 11:00
    UVV'40 JO14-1 - Alliance JO14-1
  • 11:15
    Virtus JO11-2 - Alliance JO11-2
  • 11:30
    Alliance JO15-1 - Victoria'03 JO15-1
  • 11:30
    Alliance JO15-2 - Achtmaal JO15-1
  • 12:35
    Hoeven JO17-1 - Alliance JO17-1
  • 13:00
    Alliance JO17-2 - SVC JO17-1
  • 13:00
    Alliance JO17-3 - RSV JO17-1
  • 13:30
    De Schutters JO19-1 - Alliance JO19-2
  • 15:30
    Beek Vooruit 1 - Alliance Zaterdag 1

zondag 11 maart 2018

TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
  • 10:00
    Noordhoek 3 - Alliance Zondag 4
  • 10:00
    Alliance Zondag 5 - DEVO 4
  • 11:30
    Alliance Zondag 2 - Wernhout 2
  • 12:00
    Nieuw Borgvliet 5 - Alliance Zondag 3
  • 14:30
    Achtmaal 1 - Alliance Zondag 1

dinsdag 13 maart 2018

TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
  • 19:30
    Alliance JO15-1 - Halsteren JO15-1
    eigen beheer

zaterdag 17 maart 2018

TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
  • 08:30
    Prinsenland JO11-1 - Alliance JO11-3
  • 08:30
    Groen Wit JO8-3 - Alliance JO8-1
  • 09:00
    Roosendaal JO12-1 - Alliance JO12-1
  • 09:00
    Alliance JO13-1 - VVR JO13-1
  • 09:00
    Nieuw Borgvliet JO13-2 - Alliance JO13-3
  • 09:00
    Kogelvangers JO9-1 - Alliance JO9-1
  • 10:00
    Virtus JO11-1 - Alliance JO11-1
  • 10:15
    Alliance JO11-2 - De Schutters JO11-1
  • 10:15
    Alliance JO11-4 - Halsteren JO11-6
  • 10:15
    Alliance JO9-2 - BSC JO9-3
  • 10:15
    Roosendaal JO9-3 - Alliance JO9-3
  • 11:00
    VVC'68 JO13-1 - Alliance JO13-2
  • 11:30
    Alliance JO14-1 - Unitas'30 JO14-5
  • 11:30
    Alliance JO15-4 - Virtus JO15-4
  • 13:00
    Unitas'30 JO15-3 - Alliance JO15-2
  • 13:00
    Alliance JO17-1 - Baronie JO17-2
  • 13:15
    Roosendaal JO15-2 - Alliance JO15-1
  • 13:30
    Cluzona JO17-1 - Alliance JO17-2
  • 14:30
    Sprundel JO17-1 - Alliance JO17-3
  • 14:30
    Alliance JO19-2 - Roosendaal JO19-4
  • 14:30
    Alliance Zaterdag 1 - GSC/ODS 1

zondag 18 maart 2018

TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
  • 10:00
    BSC 7 - Alliance Zondag 5
  • 11:00
    Alliance Zondag 3 - Victoria'03 4
  • 12:00
    JEKA 5 - Alliance Zondag 2
  • 12:00
    Alliance Zondag 4 - Victoria'03 6
  • 14:30
    Alliance Zondag 1 - BSC 1

zaterdag 24 maart 2018

TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
  • 08:45
    Bavel JO14-3 - Alliance JO14-1
  • 09:00
    Alliance JO13-1 - Kloetinge JO13-2
  • 09:00
    Alliance JO13-2 - Bruse Boys JO13-1
  • 09:30
    Tholense Boys JO11-3 - Alliance JO11-4
  • 09:30
    Lepelstraatse Boys JO13-1 - Alliance JO13-3
  • 10:00
    Boeimeer JO15-3 - Alliance JO15-2
  • 10:15
    Alliance JO11-1 - MOC'17 JO11-2
  • 10:15
    Alliance JO11-3 - Virtus JO11-2
  • 10:15
    Alliance JO9-1 - Halsteren JO9-2
  • 10:15
    Alliance JO9-3 - Prinsenland JO9-1
  • 10:30
    Unitas'30 JO8-6 - Alliance JO8-1
  • 10:45
    Internos JO15-1 - Alliance JO15-1
  • 11:15
    SC't Zand JO12-5M - Alliance JO12-1
  • 12:30
    Victoria'03 JO17-1 - Alliance JO17-1
  • 13:00
    Alliance JO17-2 - FC Bergen JO17-1
  • 13:00
    NSV JO19-1 - Alliance JO19-2
  • 13:45
    Unitas'30 JO15-4 - Alliance JO15-4
  • 15:00
    The Gunners 1 - Alliance Zaterdag 1

zondag 25 maart 2018

TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
  • 10:00
    De Fendert 2 - Alliance Zondag 4
  • 10:00
    Alliance Zondag 5 - Internos 6
  • 11:30
    Alliance Zondag 2 - Moerse Boys 3
  • 11:30
    SC Kruisland 3 - Alliance Zondag 3
  • 14:30
    Sprundel 1 - Alliance Zondag 1